Arsenal vs Rennes | 14 Marsz 2019

Co się stało, kiedy Arsenal Zagrano Rennes W czwartek 14 Marsz 2019 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

1 minuty | Sfaulowany przez Sead Kolašinac – Arsenał

1 minuty | Ismaila Sarr – Rennes – wygrywa rzut wolny w obronie.

2 minuty | szansa brakowało. Hamari Traoré i eacute; – Rennes – prawa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało w lewo.

5 minuty | CEL!!! Arsenał 1, Rennes 0. Pierre-Emerick Aubameyang – Arsenał – lewa stopa strzał z kilku metrów do centrum bramki. Wspierać – Aaron Ramsey.

9 minuty | Kąt – Arsenał. Stracili przez Ramy Bensebaini.

14 minuty | spalonym – Arsenał. Granit Xhaka z karnetem, jednak Alexandre Lacazette jest na pozycji spalonej.

15 minuty | CEL!!! Arsenał 2, Rennes 0. Ainsley Maitland-Niles – Arsenał – Główka kilku metrów do centrum bramki. Wspierać – Pierre-Emerick Aubameyang.

16 minuty | CL é ment Grenier – Rennes – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

16 minuty | Sfaulowany przez Nacho Monreal – Arsenał

18 minuty | Alexandre Lacazette – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

18 minuty | Sfaulowany przez Mexer – Rennes

18 minuty | wymieszać – Rennes – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

19 minuty | strzał zablokowany. Alexandre Lacazette – Arsenał – prawa stopa strzał z lewej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Massoud i Ouml, pierścień.

22 minuty | Kąt – Rennes. Stracili przez Ainsley Maitland-Niles.

25 minuty | CL é ment Grenier – Rennes – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

25 minuty | Sfaulowany przez Aaron Ramsey – Arsenał

26 minuty | szansa brakowało. Hamari Traoré i eacute; – Rennes – lewa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało w lewo.

27 minuty | spalonym – Rennes. Ramy Bensebaini z karnetem, Jednakże M'Baye Niang w spalonym.

27 minuty | Damien Da Silva – Rennes – wygrywa rzut wolny w obronie.

27 minuty | Sfaulowany przez Pierre-Emerick Aubameyang – Arsenał

28 minuty | Opóźnienie w meczu Damien Da Silva – Rennes – – zranienie.

29 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

30 minuty | Zanieczyszczona Benjamin Andr i eacute; – Rennes

30 minuty | Pierre-Emerick Aubameyang – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

31 minuty | Benjamin Andre i eacute; – Rennes – wygrywa rzut wolny w obronie.

31 minuty | Sfaulowany przez Alexandre Lacazette – Arsenał

31 minuty | Alexandre Lacazette – Arsenał – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

32 minuty | Opóźnienie w meczu Benjamin Andr & eacute; – Rennes – – zranienie.

33 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

33 minuty | Sfaulowany przez M'Baye Niang – Rennes

33 minuty | Laurent Koscielny – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

34 minuty | szansa brakowało. Pierre-Emerick Aubameyang – Arsenał – prawa stopa strzał od centrum polu brakowało w lewo. Wspierać – Mesut i Ouml; zil krzyżykiem.

35 minuty | CL é ment Grenier – Rennes – wygrywa rzut wolny w ataku.

35 minuty | Zanieczyszczona Mesut i Ouml; zil – Arsenał

36 minuty | spalonym – Arsenał. Alexandre Lacazette z karnetem, Jednakże Sead Kolašinac w spalonym.

37 minuty | spalonym – Rennes. Damien Da Silva z karnetem, Jednakże Benjamin Bourigeaud w spalonym.

39 minuty | Szansa na strzał. Aaron Ramsey – Arsenał – prawa stopa strzał od środka okna są zapisywane w górnej części bramki. Wspierać – Alexandre Lacazette.

40 minuty | Kąt – Rennes. Stracili przez Granit Xhaka.

41 minuty | Opóźnienie w meczu Aaron Ramsey – Arsenał – – zranienie.

41 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

42 minuty | Szansa na strzał. Hatem Ben Arfa – Rennes – lewa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w prawym rogu. Wspierać – Benjamin Bourigeaud.

43 minuty | Piłka ręcznie przez Granit Xhaka – Arsenał

43 minuty | Sfaulował Laurent Koscielny – Arsenał

43 minuty | M'Baye Niang – Rennes – wygrywa rzut wolny w ataku.

44 minuty | spalonym – Rennes. Damien Da Silva z karnetem, Jednakże Ismaila Sarr w spalonym.

45 minuty | spalonym – Rennes. Benjamin Andre i eacute; z karnetem, jednak Hatem Ben Arfa jest na pozycji spalonej.

45 minuty | Sfaulowany przez CL é ment Grenier – Rennes

45 minuty | Massoud i Ouml, pierścień – Arsenał – wygrywa rzut wolny w ataku.

45„+5 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Arsenał 2, Rennes 0.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Arsenał 2, Rennes 0.

46 minuty | Kąt – Rennes. Stracili przez Laurent Koscielny.

47 minuty | strzał zablokowany. CL é ment Grenier – Rennes – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

47 minuty | strzał zablokowany. M'Baye Niang – Rennes – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – CL é ment Grenier.

47 minuty | spalonym – Rennes. M'Baye Niang z karnetem, Jednakże Ramy Bensebaini w spalonym.

48 minuty | Alexandre Lacazette – Arsenał – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

48 minuty | Zanieczyszczona Benjamin Andr i eacute; – Rennes

49 minuty | szansa brakowało. shkodran mustafi – Arsenał – Główka środku pudełka brakowało w lewo. Wspierać – Granit Xhaka z krzyżem .

49 minuty | szansa brakowało. Alexandre Lacazette – Arsenał – Główka środku pudełka idzie wysokie. Wspierać – shkodran mustafi .

50 minuty | Aaron Ramsey – Arsenał – wygrywa rzut wolny w ataku.

50 minuty | Sfaulowany przez CL é ment Grenier – Rennes

51 minuty | Sfaulowany przez shkodran mustafi – Arsenał

51 minuty | Ramy Bensebaini – Rennes – wygrywa rzut wolny w obronie.

52 minuty | Benjamin Andre i eacute; – Rennes – wygrywa rzut wolny w obronie.

52 minuty | Sfaulowany przez Granit Xhaka – Arsenał

54 minuty | Sfaulowany przez Ismaila Sarr – Rennes

54 minuty | Granit Xhaka – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

54 minuty | Sfaulowany przez Alexandre Lacazette – Arsenał

54 minuty | Ramy Bensebaini – Rennes – wygrywa rzut wolny w obronie.

55 minuty | CL é ment Grenier – Rennes – otrzyma żółtą kartkę.

58 minuty | Zanieczyszczona Benjamin Andr i eacute; – Rennes

58 minuty | Sead Kolašinac – Arsenał – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

61 minuty | strzał zablokowany. Ismaila Sarr – Rennes – prawa stopa strzał z prawej strony okna jest zablokowany. Wspierać – M'Baye Niang.

61 minuty | Kąt – Rennes. Stracili przez Sead Kolašinac.

62 minuty | spalonym – Rennes. Benjamin Bourigeaud z karnetem, Jednakże M'Baye Niang w spalonym.

64 minuty | Piłka ręcznie przez M'Baye Niang – Rennes

64 minuty | Sfaulowany przez Nacho Monreal – Arsenał

64 minuty | Ismaila Sarr – Rennes – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

65 minuty | Kąt – Rennes. Stracili przez Laurent Koscielny.

65 minuty | strzał zablokowany. Ramy Bensebaini – Rennes – Główka środku pudełka jest zablokowany. Wspierać – Hatem Ben Arfa z krzyżem.

65 minuty | Kąt – Rennes. Stracili przez Granit Xhaka.

66 minuty | spalonym – Rennes. Benjamin Bourigeaud z karnetem, Jednakże Ramy Bensebaini w spalonym.

67 minuty | Piłka ręcznie przez Benjamina Andr & eacute; – Rennes

68 minuty | szansa brakowało. Alexandre Lacazette – Arsenał – prawa stopa strzał z dużej odległości z prawej strony na lewo nieodebranych. Wspierać – Aaron Ramsey.

70 minuty | Podstawienie – Arsenał. Henrich Mychitarian do Mesut i Ouml, pierścień.

70 minuty | Podstawienie – Arsenał. Alex Iwobi Alexandre Lacazette.

70 minuty | Podstawienie – Rennes. Adrien Hunou dla CL é ment Grenier.

71 minuty | szansa brakowało. Alex Iwobi – Arsenał – lewa stopa strzał od środka pudełka jest blisko, ale brakowało. Wspierać – Granit Xhaka.

72 minuty | CEL!!! Arsenał 3, Rennes 0. Pierre-Emerick Aubameyang – Arsenał – prawa stopa strzał z kilku metrów do centrum bramki. Wspierać – Sead Kolašinac z krzyżem.

73 minuty | Pierre-Emerick Aubameyang – Arsenał – otrzyma żółtą kartkę za nadmierną uroczystości.

74 minuty | strzał zablokowany. Ismaila Sarr – Rennes – prawa stopa strzał z prawej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Benjamin Andre i eacute;.

77 minuty | Zanieczyszczona Benjamin Andr i eacute; – Rennes

77 minuty | Granit Xhaka – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

77 minuty | Sfaulowany przez Henrich Mychitarian – Arsenał

77 minuty | Ramy Bensebaini – Rennes – wygrywa rzut wolny w obronie.

77 minuty | Henrich Mychitarian – Arsenał – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

77 minuty | Aaron Ramsey – Arsenał – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

77 minuty | Sfaulowany przez Benjamina Bourigeaud – Rennes

78 minuty | Benjamin Bourigeaud – Rennes – wygrywa rzut wolny w ataku.

78 minuty | Sfaulował Laurent Koscielny – Arsenał

79 minuty | Podstawienie – Rennes. James Lea Silk Benjamin Andr & eacute;.

79 minuty | spalonym – Rennes. Hatem Ben Arfa z karnetem, jednak Damien Da Silva jest na pozycji spalonej.

81 minuty | Benjamin Bourigeaud – Rennes – otrzyma żółtą kartkę.

82 minuty | szansa brakowało. Pierre-Emerick Aubameyang – Arsenał – prawa stopa strzał od środka pudełka jest blisko, ale brakowało. Wspierać – Alex Iwobi.

83 minuty | szansa brakowało. Pierre-Emerick Aubameyang – Arsenał – lewa stopa strzał od centrum polu nieodebranych. Wspierać – Aaron Ramsey.

84 minuty | Sfaulowany przez James Lea Siliki – Rennes

84 minuty | Henrich Mychitarian – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

85 minuty | strzał zablokowany. Ismaila Sarr – Rennes – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

87 minuty | Podstawienie – Arsenał. Lucas Torreira Aaron Ramsey.

88 minuty | spalonym – Rennes. Hatem Ben Arfa z karnetem, Jednakże Adrien Hunou w spalonym.

88 minuty | Opóźnienie w meczu Petr Cech – Arsenał – – zranienie.

89 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

90„+1 minut | spalonym – Rennes. M'Baye Niang z karnetem, Jednakże Adrien Hunou w spalonym.

90„+2 minut | strzał zablokowany. M'Baye Niang – Rennes – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany.

90„+3 minut | Sead Kolašinac – Arsenał – otrzyma żółtą kartkę.

90„+4 minut | Sfaulowany przez James Lea Siliki – Rennes

90„+4 minut | Granit Xhaka – Arsenał – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

90„+4 minut | Alex Iwobi – Arsenał – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

90„+4 minut | Zanieczyszczona przez Hamari Traor i eacute; – Rennes

90„+4 minut | Hamari Traoré i eacute; – Rennes – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

90„+6 minut | Szansa na strzał. Ismaila Sarr – Rennes – lewa stopa strzał od środka okna zostanie zapisany w prawym rogu.

90„+6 minut | To wszystko. zakończeniu gry – Arsenał 3, Rennes 0.

90„+6 minut | Druga połowa zakończyła – Arsenał 3, Rennes 0.