Aston Villa vs Fulham | 26 Może 2018

Co się stało, kiedy Aston Villa Zagrano Fulham sobotę 26 Może 2018 ?

Znaleziono poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

1 minuty | Sfaulowany przez Mile Jedinak – Aston Villa

1 minuty | Stefan Johansen – Fulham – zdobył z rzutu wolnego w obronie.

3 minuty | Denis Odoi – Fulham – zdobył z rzutu wolnego na prawym skrzydle.

3 minuty | Sfaulowany przez Jack Grealish – Aston Villa

8 minuty | Aboubakar Kamara – Fulham – zdobył z rzutu wolnego na prawym skrzydle.

8 minuty | Sfaulowany przez Alan Hutton – Aston Villa

8 minuty | James Chester – Aston Villa – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

11 minuty | Conor Hourihane – Aston Villa – zdobył z rzutu wolnego w obronie.

11 minuty | Sfaulowany przez Ryana Sessegnon – Fulham

12 minuty | Albert Adomah – Aston Villa – zdobył z rzutu wolnego w obronie.

12 minuty | Sfaulowany przez Stefan Johansen – Fulham

15 minuty | Sfaulowany przez Conor Hourihane – Aston Villa

15 minuty | Matthew Targett – Fulham – zdobył z rzutu wolnego w obronie.

16 minuty | Sfaulowany przez Tom Cairney – Fulham

16 minuty | Jack Grealish – Aston Villa – wygrał rzut wolny w ataku.

17 minuty | szansa fluffed. Robert Snodgrass – Aston Villa – strzał z lewej nogi z poza pola nieodebranych. Wspierać – Jack Grealish .

19 minuty | Sfaulowany przez Stefan Johansen – Fulham

19 minuty | Jack Grealish – Aston Villa – zdobył z rzutu wolnego w obronie.

21 minuty | szansa fluffed. Aboubakar Kamara – Fulham – strzał z prawej nogi od środka pudełka jest bardzo blisko do celu. Wspierać – Stefan Johansen.

22 minuty | Zanieczyszczona przez Lewis Grabban – Aston Villa

22 minuty | Tim Ream – Fulham – zdobył z rzutu wolnego w obronie.

23 minuty | CEL!!! Aston Villa 0, Fulham 1. Tom Cairney – Fulham – strzał z lewej nogi z prawej strony okna do lewego rogu. Wspierać – Ryan Sessegnon z długą piłkę.

24 minuty | szansa fluffed. Aboubakar Kamara – Fulham – strzał z prawej nogi z poza pola jest wysoki i szeroki w prawo.

25 minuty | Sfaulowany przez Stefan Johansen – Fulham

25 minuty | Mile Jedinak – Aston Villa – wygrał rzut wolny w ataku.

25 minuty | spalonym – Aston Villa. Jack Grealish z karnetem, jednak Albert Adomah jest w spalonej.

29 minuty | Sfaulowany przez Ryan Fredericks – Fulham

29 minuty | Jack Grealish – Aston Villa – zdobył z rzutu wolnego na lewym skrzydle.

30 minuty | Sfaulowany przez Kevin McDonald – Fulham

30 minuty | Jack Grealish – Aston Villa – zdobył z rzutu wolnego na lewym skrzydle.

31 minuty | spalonym – Aston Villa. Sam Johnstone z karnetem, jednak Robert Snodgrass w spalonej.

32 minuty | Szansa na strzał. Ryan Sessegnon – Fulham – strzał z główki od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki.

34 minuty | Aboubakar Kamara – Fulham – zdobył z rzutu wolnego na prawym skrzydle.

34 minuty | Sfaulowany przez Alan Hutton – Aston Villa

35 minuty | szansa fluffed. Matthew Targett – Fulham – strzał z lewej nogi z poza pola jest wysoki i szeroki w lewo.

37 minuty | Alan Hutton – Aston Villa – zdobył z rzutu wolnego w obronie.

37 minuty | Sfaulowany przez Aboubakar Kamara – Fulham

38 minuty | Sfaulowany przez Denis Odoi – Fulham

38 minuty | Jack Grealish – Aston Villa – wygrał rzut wolny w ataku.

38 minuty | Denis Odoi – Fulham – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

39 minuty | szansa fluffed. Jack Grealish – Aston Villa – strzał z prawej nogi z diffucult pozycji po prawej stronie znajduje się bardzo blisko do celu. Wspierać – Robert Snodgrass z długą piłkę .

40 minuty | Kąt – Fulham. Stracili przez Mile Jedinak.

41 minuty | strzał zablokowany. Aleksandar Mitrović – Fulham – strzał z prawej nogi od środka pudełka jest zablokowany. Wspierać – Stefan Johansen.

43 minuty | szansa fluffed. Ryan Sessegnon – Fulham – strzał z główki od centrum polu idzie wysokie. Wspierać – Ryan Fredericks z krzyżem.

44 minuty | Sfaulowany przez Kevin McDonald – Fulham

44 minuty | Jack Grealish – Aston Villa – zdobył z rzutu wolnego na lewym skrzydle.

44 minuty | Sfaulowany przez Mile Jedinak – Aston Villa

44 minuty | Tom Cairney – Fulham – zdobył z rzutu wolnego na prawym skrzydle.

45 minuty | Opóźnienie w meczu Stefan Johansen – Fulham – – zranienie.

45 minuty | opóźniać się. Są gotowi, aby kontynuować.

45 minuty | Pierwsza połowa zakończyła – Aston Villa 0, Fulham 1.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Aston Villa 0, Fulham 1.

48 minuty | Szansa na strzał. Stefan Johansen – Fulham – strzał z lewej nogi z poza pola zostanie zapisany w lewym rogu. Wspierać – Aboubakar Kamara.

49 minuty | szansa fluffed. Robert Snodgrass – Aston Villa – strzał z głowy od środka pudełka jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – Albert Adomah z krzyżem.

51 minuty | szansa fluffed. Jack Grealish – Aston Villa – z próbą z kilku metrów jest bardzo blisko do celu. Wspierać – Albert Adomah z krzyżem.

52 minuty | Sfaulowany przez Robert Snodgrass – Aston Villa

52 minuty | Matthew Targett – Fulham – zdobył z rzutu wolnego w obronie.

52 minuty | spalonym – Fulham. Marcus Bettinelli z karnetem, jednak Aleksandar Mitrović jest w spalonej.

55 minuty | Aboubakar Kamara – Fulham – zdobył z rzutu wolnego w obronie.

55 minuty | Sfaulowany przez Jack Grealish – Aston Villa

56 minuty | szansa fluffed. Aleksandar Mitrović – Fulham – strzał z główki od centrum polu nieodebranych. Wspierać – Matthew Targett z krzyżem.

57 minuty | strzał zablokowany. Lewis Grabban – Aston Villa – strzał z prawej nogi z lewej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Jack Grealish.

59 minuty | szansa fluffed. Kevin McDonald – Fulham – strzał z prawej nogi z poza pola jest wysoki i szeroki w prawo.

60 minuty | Szansa na strzał. Jack Grealish – Aston Villa – strzał z lewej nogi z lewej strony okna zostanie zapisany w lewym rogu. Wspierać – Lewis Grabban.

62 minuty | strzał zablokowany. Jack Grealish – Aston Villa – strzał z prawej nogi od środka pudełka jest zablokowany.

63 minuty | strzał zablokowany. Jack Grealish – Aston Villa – strzał z prawej nogi z poza pola karnego został zablokowany. Wspierać – Albert Adomah.

63 minuty | Sfaulowany przez Jack Grealish – Aston Villa

63 minuty | Tom Cairney – Fulham – zdobył z rzutu wolnego w obronie.

63 minuty | Jack Grealish – Aston Villa – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

65 minuty | strzał zablokowany. Kevin McDonald – Fulham – strzał z lewej nogi z poza pola karnego został zablokowany. Wspierać – Ryan Fredericks.

65 minuty | Kąt – Fulham. Stracili przez James Chester.

66 minuty | szansa fluffed. Kevin McDonald – Fulham – strzał z głową z kilku metrów brakowało w lewo. Wspierać – Matthew Targett z krzyżem po rogu.

67 minuty | Szansa na strzał. Jack Grealish – Aston Villa – strzał z prawej nogi z poza pola są zapisywane przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Lewis Grabban.

68 minuty | szansa fluffed. Stefan Johansen – Fulham – strzał z prawej nogi od centrum polu idzie wysokie. Wspierać – Ryan Sessegnon.

70 minuty | szansa fluffed. Stefan Johansen – Fulham – strzał z lewej nogi z poza pola nieodebranych. Wspierać – Tom Cairney.

70 minuty | Sfaulowany przez Denis Odoi – Fulham

70 minuty | Jack Grealish – Aston Villa – wygrał rzut wolny w ataku.

70 minuty | Druga żółta kartka dla Denis Odoi – Fulham – w starciu.

71 minuty | Opóźnienie w meczu Stefan Johansen – Fulham – – zranienie.

72 minuty | Podstawienie – Fulham. Oliver Norwood Stefan Johansen – zranienie.

72 minuty | opóźniać się. Są gotowi, aby kontynuować.

74 minuty | strzał zablokowany. Aleksandar Mitrović – Fulham – strzał z prawej nogi od środka pudełka jest zablokowany. Wspierać – Ryan Fredericks z krzyżem.

74 minuty | Kąt – Fulham. Stracili przez James Chester.

76 minuty | Aleksandar Mitrović – Fulham – wygrał rzut wolny w ataku.

76 minuty | Sfaulowany przez Mile Jedinak – Aston Villa

76 minuty | Mile Jedinak – Aston Villa – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

77 minuty | Aboubakar Kamara – Fulham – otrzyma żółtą kartkę.

77 minuty | Podstawienie – Fulham. Tomas Kalas dla Aboubakar Kamara.

77 minuty | Podstawienie – Aston Villa. Jonathan Kodjia dla Ahmed El Mohamady.

77 minuty | Podstawienie – Aston Villa. Josh Onomah dla Mile Jedinak.

78 minuty | Sfaulowany przez Aleksandar Mitrović – Fulham

78 minuty | John Terry – Aston Villa – zdobył z rzutu wolnego w obronie.

80 minuty | Opóźnienie w meczu Conor Hourihane – Aston Villa – – zranienie.

82 minuty | Podstawienie – Aston Villa. Scott Hogan dla Conor Hourihane – zranienie.

82 minuty | opóźniać się. Są gotowi, aby kontynuować.

82 minuty | Sfaulowany przez Oliver Norwood – Fulham

82 minuty | Robert Snodgrass – Aston Villa – wygrał rzut wolny w ataku.

83 minuty | Podstawienie – Fulham. Cyrus Christie Ryan Fredericks.

84 minuty | strzał zablokowany. Josh Onomah – Aston Villa – strzał z prawej nogi z poza pola karnego został zablokowany. Wspierać – Jack Grealish.

85 minuty | spalonym – Aston Villa. Robert Snodgrass z karnetem, Jednak Scott Hogan jest w spalonej.

86 minuty | Aleksandar Mitrović – Fulham – zdobył z rzutu wolnego na lewym skrzydle.

86 minuty | Sfaulowany przez Alan Hutton – Aston Villa

86 minuty | Alan Hutton – Aston Villa – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

88 minuty | Sfaulowany przez Aleksandar Mitrović – Fulham

88 minuty | Jack Grealish – Aston Villa – wygrał rzut wolny w ataku.

89 minuty | szansa fluffed. Robert Snodgrass – Aston Villa – strzał z lewej nogi zza pudełko jest blisko, ale chybił z rzutu wolnego.

90 minuty | Sfaulowany przez Josh Onomah – Aston Villa

90 minuty | Matthew Targett – Fulham – zdobył z rzutu wolnego na lewym skrzydle.

90„+1 minut | szansa fluffed. Scott Hogan – Aston Villa – strzał z główki od centrum polu nieodebranych. Wspierać – Albert Adomah z krzyżem.

90„+4 minut | Sfaulowany przez Robert Snodgrass – Aston Villa

90„+4 minut | Ryan Sessegnon – Fulham – zdobył z rzutu wolnego na lewym skrzydle.

90„+5 minut | Sfaulowany przez Oliver Norwood – Fulham

90„+5 minut | Jack Grealish – Aston Villa – zdobył z rzutu wolnego w obronie.

90 minuty | To wszystko. zakończeniu gry – Aston Villa 0, Fulham 1.

90„+6 minut | Druga połowa zakończyła – Aston Villa 0, Fulham 1.