Atl. Madryt vs Barcelona | 24 listopad 2018

Co się stało podczas Atl. Madryt Zagrano Barcelona w sobotę 24 listopad 2018 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

1 minuty | Diego Costa – Atl & eacute; Tico de Madrid – wygrywa rzut wolny w ataku.

1 minuty | Sfaulowany przez Sergi Roberto – Barcelona

2 minuty | spalonym – Atl & eacute; Tico de Madrid. Stefan Savic z karnetem, jednak Thomas Lemar jest na pozycji spalonej.

6 minuty | Antoine Griezmann – Atl & eacute; Tico de Madrid – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

6 minuty | Zanieczyszczona N & eacute; lson Semedo – Barcelona

8 minuty | Sfaulowany przez Arturo Vidal – Barcelona

8 minuty | Jan Oblak – Atl & eacute; Tico de Madrid – wygrywa rzut wolny w obronie.

15 minuty | Sfaulowany przez Diego Costa – Atl & eacute; Tico de Madrid

15 minuty | N eacute; lson Semedo – Barcelona – wygrywa rzut wolny w obronie.

17 minuty | szansa brakowało. Thomas Lemar – Atl & eacute; Tico de Madrid – lewa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało. Wspierać – Rodrigo.

17 minuty | Kąt – Barcelona. Ustąpił Filipe Lu & iacute S.

19 minuty | Kąt – Barcelona. Stracili przez Rodrigo.

22 minuty | Sfaulowany przez Thomas Lemar – Atl & eacute; Tico de Madrid

22 minuty | Sergi Roberto – Barcelona – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

24 minuty | Diego Costa – Atl & eacute; Tico de Madrid – wygrywa rzut wolny w ataku.

24 minuty | Sfaulowany przez Gerard Piqu & eacute; – Barcelona

25 minuty | Stefan Savic sfaulował przez – Atl & eacute; Tico de Madrid

25 minuty | Luis Ni i aacute; rez – Barcelona – wygrywa rzut wolny w obronie.

27 minuty | Sfaulowany przez Arthur – Barcelona

27 minuty | SA w dalszym ciągu l DZIECKO RZECZNY Guez – Atl & eacute; Tico de Madrid – wygrywa rzut wolny w obronie.

29 minuty | Sfaulowany przez Sergio Busquets – Barcelona

29 minuty | Lucas Hern i aacute; Fernandez – Atl & eacute; Tico de Madrid – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

29 minuty | Sergio Busquets – Barcelona – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

30 minuty | Sfaulowany przez Rodrigo – Atl & eacute; Tico de Madrid

30 minuty | Luis Ni i aacute; rez – Barcelona – wygrywa rzut wolny w obronie.

34 minuty | Sfaulowany przez Santiago Arias – Atl & eacute; Tico de Madrid

34 minuty | Luis Ni i aacute; rez – Barcelona – wygrywa rzut wolny w obronie.

37 minuty | Kąt – Barcelona. Stracili przez Stefan Savic.

38 minuty | szansa brakowało. Arturo Vidal – Barcelona – lewa stopa strzał od centrum polu brakowało w lewo.

39 minuty | Zanieczyszczona Lucas Herna i aacute; Fernandez – Atl & eacute; Tico de Madrid

39 minuty | Lionel Messi – Barcelona – wygrywa rzut wolny w ataku.

39 minuty | Lucas Hern i aacute; Fernandez – Atl & eacute; Tico de Madrid – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

40 minuty | szansa brakowało. Lionel Messi – Barcelona – lewa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie z rzutu wolnego.

43 minuty | Sfaulowany przez Koke – Atl & eacute; Tico de Madrid

43 minuty | Sergi Roberto – Barcelona – wygrywa rzut wolny w obronie.

44 minuty | Sfaulowany przez Koke – Atl & eacute; Tico de Madrid

44 minuty | Sergio Busquets – Barcelona – wygrywa rzut wolny w ataku.

45 minuty | Opóźnienie w meczu Sergi Roberto – Barcelona – – zranienie.

45„+1 minut | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

45„+2 minut | Sfaulowany przez Diego Costa – Atl & eacute; Tico de Madrid

45„+2 minut | Gerard Piques & eacute; – Barcelona – wygrywa rzut wolny w obronie.

45„+3 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Atl & eacute; Tico de Madrid 0, Barcelona 0.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Atl & eacute; Tico de Madrid 0, Barcelona 0.

45 minuty | Podstawienie – Barcelona. Rafinha jest Sergi Roberto – zranienie.

47 minuty | Sfaulowany przez Diego Costa – Atl & eacute; Tico de Madrid

47 minuty | Jordi Alba – Barcelona – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

48 minuty | strzał zablokowany. Arthur – Barcelona – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

48 minuty | Arturo Vidal – Barcelona – wygrywa rzut wolny w obronie.

48 minuty | Sfaulowany przez Antoine Griezmann – Atl & eacute; Tico de Madrid

48 minuty | Antoine Griezmann – Atl & eacute; Tico de Madrid – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

50 minuty | Arthur – Barcelona – wygrywa rzut wolny w ataku.

50 minuty | Sfaulowany przez Koke – Atl & eacute; Tico de Madrid

52 minuty | Sfaulowany przez Diego Costa – Atl & eacute; Tico de Madrid

52 minuty | Samuel Umtiti – Barcelona – wygrywa rzut wolny w obronie.

53 minuty | Arturo Vidal – Barcelona – wygrywa rzut wolny w obronie.

53 minuty | Zanieczyszczona Philippe Lu & iacute S – Atl & eacute; Tico de Madrid

56 minuty | strzał zablokowany. Lionel Messi – Barcelona – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Arturo Vidal.

56 minuty | Kąt – Barcelona. Stracili przez Antoine Griezmann.

57 minuty | Kąt – Barcelona. Przyznać, Lucas Herna i aacute; Fernandez.

59 minuty | Arthur – Barcelona – wygrywa rzut wolny w obronie.

59 minuty | Zanieczyszczona Philippe Lu & iacute S – Atl & eacute; Tico de Madrid

64 minuty | Podstawienie – Atl & eacute; Tico de Madrid. Vitolo Thomas Lemar.

65 minuty | Kąt – Barcelona. Przyznać, Lucas Herna i aacute; Fernandez.

66 minuty | Sfaulowany przez Rafinha – Barcelona

66 minuty | Rodrigo – Atl & eacute; Tico de Madrid – wygrywa rzut wolny w obronie.

67 minuty | Kąt – Barcelona. Stracili przez Koke.

69 minuty | Arturo Vidal – Barcelona – wygrywa rzut wolny w obronie.

69 minuty | Sfaulowany przez Rodrigo – Atl & eacute; Tico de Madrid

70 minuty | Zanieczyszczona Philippe Lu & iacute S – Atl & eacute; Tico de Madrid

70 minuty | Samuel Umtiti – Barcelona – wygrywa rzut wolny w obronie.

71 minuty | Diego Costa – Atl & eacute; Tico de Madrid – otrzyma żółtą kartkę.

71 minuty | Samuel Umtiti – Barcelona – otrzyma żółtą kartkę.

72 minuty | Zanieczyszczona N & eacute; lson Semedo – Barcelona

72 minuty | Lucas Hern i aacute; Fernandez – Atl & eacute; Tico de Madrid – wygrywa rzut wolny w obronie.

74 minuty | Zanieczyszczona N & eacute; lson Semedo – Barcelona

74 minuty | Vitolo – Atl & eacute; Tico de Madrid – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

76 minuty | Sfaulowany przez Arturo Vidal – Barcelona

76 minuty | Vitolo – Atl & eacute; Tico de Madrid – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

77 minuty | Kąt – Atl & eacute; Tico de Madrid. Ustąpił Luis Su i aacute; rez.

77 minuty | CEL!!! Atl & eacute; Tico de Madrid 1, Barcelona 0. Diego Costa – Atl & eacute; Tico de Madrid – header wewnątrz pudełka z sześciu stoczni – lewa do lewego górnego rogu. Wspierać – Antoine Griezmann z krzyżem po rogu.

80 minuty | Opóźnienie w meczu Diego Costy – Atl & eacute; Tico de Madrid – – zranienie.

80 minuty | Podstawienie – Barcelona. Ousmane Demb i eacute; l eacute; Arthur.

80 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

80 minuty | Podstawienie – Atl & eacute; Tico de Madrid. Ángel Correa Diego Costy.

81 minuty | Zanieczyszczona Lucas Herna i aacute; Fernandez – Atl & eacute; Tico de Madrid

81 minuty | Luis Ni i aacute; rez – Barcelona – wygrywa rzut wolny w ataku.

82 minuty | Szansa na strzał. Lionel Messi – Barcelona – lewa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w prawym górnym rogu.

82 minuty | Sfaulowany przez Rafinha – Barcelona

82 minuty | Ángel Correa – Atl & eacute; Tico de Madrid – wygrywa rzut wolny w ataku.

83 minuty | szansa brakowało. Antoine Griezmann – Atl & eacute; Tico de Madrid – lewa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie z rzutu wolnego.

85 minuty | Podstawienie – Barcelona. Malcom Arturo Vidal.

86 minuty | Sfaulowany przez Rodrigo – Atl & eacute; Tico de Madrid

86 minuty | Lionel Messi – Barcelona – wygrywa rzut wolny w ataku.

86 minuty | Rodrigo – Atl & eacute; Tico de Madrid – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

87 minuty | Filipe Lu & iacute S – Atl & eacute; Tico de Madrid – otrzyma żółtą kartkę.

87 minuty | strzał zablokowany. Lionel Messi – Barcelona – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

88 minuty | Kąt – Barcelona. Ustąpił Przez aacute; ngel Correa.

88 minuty | strzał zablokowany. Sergio Busquets – Barcelona – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Ousmane Demb i eacute; l eacute; krzyżykiem.

90 minuty | CEL!!! Atl & eacute; Tico de Madrid 1, Barcelona 1. Ousmane Demb i eacute; l eacute; – Barcelona – lewa stopa strzał z prawej strony okna do prawego narożnika. Wspierać – Lionel Messi.

90„+3 minut | Kąt – Atl & eacute; Tico de Madrid. Przyznał Gerard Piqu & eacute;.

90„+3 minut | Sfaulowany przez Rafinha – Barcelona

90„+3 minut | Lucas Hern i aacute; Fernandez – Atl & eacute; Tico de Madrid – wygrywa rzut wolny w ataku.

90„+3 minut | Rafinha – Barcelona – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

90„+5 minut | To wszystko. zakończeniu gry – Atl & eacute; Tico de Madrid 1, Barcelona 1.

90„+5 minut | Druga połowa zakończyła – Atl & eacute; Tico de Madrid 1, Barcelona 1.