Bayern Monachium vs Schalke | 09 luty 2019

Co się stało, kiedy Bayern Monachium Zagrano Schalke w sobotę 09 luty 2019 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

3 minuty | Sfaulowany przez Weston McKennie – FC Schalke 04

3 minuty | James Rodr & iacute; Guez – Bayern M uuml; nchen – wygrywa rzut wolny w ataku.

5 minuty | Piłka ręcznie przez Ahmed Kutucu – FC Schalke 04

5 minuty | strzał zablokowany. James Rodr & iacute; Guez – Bayern M uuml; nchen – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Kingsley Coman.

6 minuty | szansa brakowało. David Alaba – Bayern M uuml; nchen – lewa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało. Wspierać – James Rodr & iacute; Guez.

7 minuty | Kąt – Bayern M uuml; nchen. Stracili przez Weston McKennie.

8 minuty | Piłka dłoń Thiago Alc & aacute; ntara – Bayern M uuml; nchen

11 minuty | Bastian Oczipka – FC Schalke 04 – wygrywa rzut wolny w obronie.

11 minuty | Sfaulowany przez Joshua Kimmich – Bayern M uuml; nchen

11 minuty | WŁASNY CEL! Jeffrey Bruma, FC Schalke 04. Bayern M uuml; nchen 1, FC Schalke 04 0.

18 minuty | Szansa na strzał. Serge Gnabry – Bayern M uuml; nchen – prawa stopa strzał z prawej strony okna zostanie zapisany w lewym rogu. Wspierać – Robert Lewandowski z długą piłkę.

20 minuty | szansa brakowało. Serge Gnabry – Bayern M uuml; nchen – prawa stopa strzał z prawej strony okna brakowało w lewo. Wspierać – James Rodr & iacute; Guez z głową.

23 minuty | Kąt – Bayern M uuml; nchen. Stracili przez Bastian Oczipka.

25 minuty | CEL!!! Bayern M uuml; nchen 1, FC Schalke 04 1. Ahmed Kutucu – FC Schalke 04 – prawa stopa strzał sprzed pola karnego w lewym rogu. Wspierać – Weston McKennie z następującym po podaniu szybkim przerwie.

27 minuty | CEL!!! Bayern M uuml; nchen 2, FC Schalke 04 1. Robert Lewandowski – Bayern M uuml; nchen – prawa stopa strzał z środka pola, aby w lewym górnym rogu. Wspierać – James Rodr & iacute; Guez.

28 minuty | Kąt – Bayern M uuml; nchen. Stracili przez Bastian Oczipka.

29 minuty | Sfaulowany przez Salif Sanu & eacute; – FC Schalke 04

29 minuty | Robert Lewandowski – Bayern M uuml; nchen – wygrywa rzut wolny w ataku.

30 minuty | Szansa na strzał. James Rodr & iacute; Guez – Bayern M uuml; nchen – lewa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w lewym górnym rogu. Wspierać – Robert Lewandowski.

30 minuty | Kąt – Bayern M uuml; nchen. Przyznać, Ralf F & auml; hrmann.

31 minuty | szansa brakowało. Mats Hummels – Bayern M uuml; nchen – Główka kilku metrów jest bardzo blisko do celu. Wspierać – James Rodr & iacute; Guez z krzyżem po rogu.

31 minuty | Ahmed Kutucu – FC Schalke 04 – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

31 minuty | Zanieczyszczona Thiago Alc i aacute; ntara – Bayern M uuml; nchen

32 minuty | strzał zablokowany. Weston McKennie – FC Schalke 04 – Główka środku pudełka jest zablokowany. Wspierać – Bastian Oczipka z krzyżem.

32 minuty | Kąt – FC Schalke 04. Ustąpił Thiago Alc i aacute; ntara.

33 minuty | Podstawienie – FC Schalke 04. Omar Mascarell Sebastian Rudy – zranienie.

34 minuty | Daniel Caligiuri – FC Schalke 04 – wygrywa rzut wolny w obronie.

34 minuty | Sfaulowany przez Roberta Lewandowskiego – Bayern M uuml; nchen

34 minuty | Robert Lewandowski – Bayern M uuml; nchen – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

35 minuty | Szansa na strzał. Jewhen Konoplanka – FC Schalke 04 – prawa stopa strzał z lewej strony okna zostanie zapisany w lewym rogu. Wspierać – Ahmed Kutucu.

37 minuty | strzał zablokowany. Kingsley Coman – Bayern M uuml; nchen – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Thiago Alc i aacute; ntara.

37 minuty | Kąt – Bayern M uuml; nchen. Stracili przez Omar Mascarell.

38 minuty | Kąt – Bayern M uuml; nchen. Stracili przez Jewhen Konoplyanka.

39 minuty | strzał zablokowany. Robert Lewandowski – Bayern M uuml; nchen – prawa stopa strzał z lewej strony okna jest zablokowany. Wspierać – James Rodr & iacute; Guez z krzyżem.

41 minuty | Sfaulowany przez David Alaba – Bayern M uuml; nchen

41 minuty | Salif San & eacute; – FC Schalke 04 – wygrywa rzut wolny w obronie.

44 minuty | Kąt – Bayern M uuml; nchen. Stracili przez Suat Serdar.

45 minuty | Sfaulował Daniel Caligiuri – FC Schalke 04

45 minuty | Thiago Alc i aacute; ntara – Bayern M uuml; nchen – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

45 minuty | Daniel Caligiuri – FC Schalke 04 – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

45„+1 minut | szansa brakowało. James Rodr & iacute; Guez – Bayern M uuml; nchen – lewa stopa strzał z diffucult pozycji i długich dystansach po lewej stronie znajduje się bardzo blisko do bramki z rzutu wolnego.

45„+1 minut | Sfaulowany przez Weston McKennie – FC Schalke 04

45„+1 minut | Leon Goretzka – Bayern M uuml; nchen – wygrywa rzut wolny w obronie.

45„+1 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Bayern M uuml; nchen 2, FC Schalke 04 1.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Bayern M & uuml; nchen 2, FC Schalke 04 1.

46 minuty | szansa brakowało. Leon Goretzka – Bayern M uuml; nchen – prawa stopa strzał z diffucult pozycji po prawej stronie znajduje się blisko, ale brakowało. Wspierać – Serge Gnabry z długą piłkę.

47 minuty | Piłka ręcznie przez Ahmed Kutucu – FC Schalke 04

53 minuty | Szansa na strzał. Jewhen Konoplanka – FC Schalke 04 – prawa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Weston McKennie.

53 minuty | Szansa na strzał. Weston McKennie – FC Schalke 04 – prawa stopa strzał z kilku metrów jest zapisany w lewym rogu.

53 minuty | Kąt – FC Schalke 04. Stracili przez Mats Hummels.

54 minuty | Podstawienie – FC Schalke 04. Aminy Kishi-Mojin dla Suat Serdar.

54 minuty | Jeffrey Bruma – FC Schalke 04 – uderza lewy słupek z główki od centrum oknie. Wspierać – Daniel Caligiuri z krzyżem po rogu.

54 minuty | spalonym – FC Schalke 04. Jeffrey Bruma z karnetem, jednak Ahmed Kutucu jest na pozycji spalonej.

57 minuty | szansa brakowało. Robert Lewandowski – Bayern M uuml; nchen – prawa stopa strzał od centrum polu nieodebranych. Wspierać – Kingsley Coman z krzyżem.

57 minuty | CEL!!! Bayern M uuml; nchen 3, FC Schalke 04 1. Serge Gnabry – Bayern M uuml; nchen – Główka środku pudełka do lewego rogu. Wspierać – Robert Lewandowski.

59 minuty | Sfaulowany przez Omar Mascarell – FC Schalke 04

59 minuty | Kingsley Coman – Bayern M uuml; nchen – wygrywa rzut wolny w ataku.

60 minuty | Bastian Oczipka – FC Schalke 04 – wygrywa rzut wolny w obronie.

60 minuty | Sfaulowany przez Serge Gnabry – Bayern M uuml; nchen

61 minuty | Sfaulowany przez Omar Mascarell – FC Schalke 04

61 minuty | Robert Lewandowski – Bayern M uuml; nchen – wygrywa rzut wolny w obronie.

62 minuty | Sfaulowany przez Nabil Bentaleb – FC Schalke 04

62 minuty | Kingsley Coman – Bayern M uuml; nchen – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

63 minuty | Ręczna przez Leon Goretzka – Bayern M uuml; nchen

66 minuty | Ahmed Kutucu – FC Schalke 04 – wygrywa rzut wolny w obronie.

66 minuty | Zanieczyszczona J & eacute R & ocirc Me Boateng – Bayern M uuml; nchen

66 minuty | David Alaba – Bayern M uuml; nchen – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

66 minuty | Sfaulowany przez Amine Harit – FC Schalke 04

68 minuty | Podstawienie – Bayern M uuml; nchen. Franck Rib & eacute; ry dla Kingsley Coman.

69 minuty | Daniel Caligiuri – FC Schalke 04 – wygrywa rzut wolny w obronie.

69 minuty | Zanieczyszczona Franck żebra i eacute; Ry – Bayern M uuml; nchen

70 minuty | szansa brakowało. Daniel Caligiuri – FC Schalke 04 – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w lewo. Wspierać – aminy Harit.

73 minuty | Podstawienie – FC Schalke 04. Mark Uth dla Ahmed Kutucu.

74 minuty | szansa brakowało. Robert Lewandowski – Bayern M uuml; nchen – prawa stopa strzał od środka pudełka jest blisko, ale brakowało. Wspierać – James Rodr & iacute; Guez.

75 minuty | strzał zablokowany. Robert Lewandowski – Bayern M uuml; nchen – prawa stopa strzał z lewej strony okna jest zablokowany.

78 minuty | Podstawienie – Bayern M uuml; nchen. Javi Mart & iacute; nez James Rodr & iacute; Guez.

80 minuty | spalonym – FC Schalke 04. Daniel Caligiuri z karnetem, jednak Mark Uth jest na pozycji spalonej.

82 minuty | Piłka rękę Franck Rib & eacute; ry – Bayern M uuml; nchen

83 minuty | szansa brakowało. Leon Goretzka – Bayern M uuml; nchen – prawa stopa strzał z prawej strony okna jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – Thiago Alc i aacute; ntara.

85 minuty | Sfaulowany przez Jeffrey Bruma – FC Schalke 04

85 minuty | Robert Lewandowski – Bayern M uuml; nchen – wygrywa rzut wolny w ataku.

85 minuty | Jeffrey Bruma – FC Schalke 04 – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

89 minuty | Podstawienie – Bayern M uuml; nchen. Alphonso Davies dla Serge Gnabry.

90 minuty | aminy Harit – FC Schalke 04 – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

90 minuty | Sfaulowany przez Leon Goretzka – Bayern M uuml; nchen

90„+2 minut | Druga połowa zakończyła – Bayern M uuml; nchen 3, FC Schalke 04 1.

90„+2 minut | To wszystko. zakończeniu gry – Bayern M uuml; nchen 3, FC Schalke 04 1.