Bournemouth vs Huddersfield | 04 grudzień 2018

Co się stało podczas Bournemouth Zagrano Huddersfield We wtorek 04 grudzień 2018 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

1 minuty | Alex Pritchard – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny w ataku.

1 minuty | Sfaulowany przez Lewis Cook – Bournemouth

2 minuty | Kąt – Huddersfield Town. Przyznać, Nathan Ak i eacute;.

3 minuty | strzał zablokowany. Florent Hadërgjonaj – Huddersfield Town – prawa stopa strzał z prawej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Aaron Mooy z krzyżem.

3 minuty | szansa brakowało. Florent Hadërgjonaj – Huddersfield Town – lewa stopa strzał z prawej strony okna jest wysoki i szeroki w lewo po rogu.

4 minuty | Sfaulowany przez Terence Kongolo – Huddersfield Town

4 minuty | Joshua king – Bournemouth – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

5 minuty | Sfaulowany przez Erik Durm – Huddersfield Town

5 minuty | Joshua king – Bournemouth – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

5 minuty | CEL!!! Bournemouth 1, Huddersfield Town 0. Callum Wilson – Bournemouth – Główka środku pudełka do prawego górnego rogu. Wspierać – Ryan Fraser z krzyżem .

7 minuty | Kąt – Bournemouth. Ustąpił Jonas L & Ouml, SSL.

7 minuty | szansa brakowało. Joshua king – Bournemouth – Główka kilku metrów jest blisko, ale brakowało. Wspierać – Ryan Fraser z krzyżem po rogu.

8 minuty | Alex Pritchard – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny w ataku.

8 minuty | Sfaulowany przez Lewis Cook – Bournemouth

9 minuty | Kąt – Bournemouth. Stracili przez Christophera Schindlera.

10 minuty | Sfaulowany przez Jefferson Lerma – Bournemouth

10 minuty | Philip Billing – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny w obronie.

12 minuty | spalonym – Bournemouth. David Brooks z karnetem, jednak Ryan Fraser jest na pozycji spalonej.

13 minuty | szansa brakowało. Erik Durm – Huddersfield Town – Główka środku pudełka jest wysoki i szeroki w lewo. Wspierać – Florent Hadergjonaj z krzyżem.

18 minuty | Sfaulowany przez Philip Billing – Huddersfield Town

18 minuty | Joshua king – Bournemouth – wygrywa rzut wolny w obronie.

18 minuty | Kąt – Bournemouth. Stracili przez Zanka.

21 minuty | strzał zablokowany. Alex Pritchard – Huddersfield Town – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Aaron Mooy.

22 minuty | CEL!!! Bournemouth 2, Huddersfield Town 0. Ryan Fraser – Bournemouth – lewa stopa strzał ze środka pola, aby środek bramki. Wspierać – Callum Wilson po szybkim przerwie.

24 minuty | strzał zablokowany. Philip Billing – Huddersfield Town – lewa stopa strzał z prawej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Alex Pritchard.

24 minuty | Kąt – Huddersfield Town. Przyznać, Nathan Ak i eacute;.

25 minuty | szansa brakowało. Philip Billing – Huddersfield Town – Główka środku pudełka jest blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – Aaron Mooy z krzyżem po rogu.

25 minuty | Szansa na strzał. Alex Pritchard – Huddersfield Town – prawa stopa strzał z kilku metrów jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Philip Billing.

27 minuty | Szansa na strzał. Laurent Depoitre – Huddersfield Town – Główka środku pudełka jest zapisany w górnej części bramki. Wspierać – Florent Hadergjonaj z krzyżem.

27 minuty | Erik Durm – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny w ataku.

27 minuty | Sfaulowany przez Lewis Cook – Bournemouth

28 minuty | Szansa na strzał. Aaron Mooy – Huddersfield Town – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w prawym górnym rogu.

30 minuty | Florent Hadërgjonaj – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny w obronie.

30 minuty | Sfaulowany przez Jefferson Lerma – Bournemouth

31 minuty | Kąt – Huddersfield Town. Stracili przez Simon Francis.

31 minuty | Kąt – Huddersfield Town. Przyznać, Nathan Ak i eacute;.

31 minuty | Sfaulowany przez Zanka – Huddersfield Town

31 minuty | Steve Cooka – Bournemouth – wygrywa rzut wolny w obronie.

37 minuty | Kąt – Huddersfield Town. Stracili przez Steve Cook,.

38 minuty | CEL!!! Bournemouth 2, Huddersfield Town 1. Terence Kongolo – Huddersfield Town – Główka środku pudełka do lewego górnego rogu. Wspierać – Zanka z głową po rogu.

42 minuty | David Brooks – Bournemouth – wygrywa rzut wolny w obronie.

42 minuty | Sfaulowany przez Terence Kongolo – Huddersfield Town

43 minuty | spalonym – Bournemouth. Simon Francis z karnetem, Jednakże Callum Wilson w spalonym.

45 minuty | szansa brakowało. Alex Pritchard – Huddersfield Town – prawa stopa strzał z prawej strony okna znajduje się w pobliżu, ale brakowało. Wspierać – Aaron Mooy.

45„+1 minut | Kąt – Huddersfield Town. Stracili przez Charlie Daniels.

45„+3 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Bournemouth 2, Huddersfield Town 1.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Bournemouth 2, Huddersfield Town 1.

48 minuty | Kąt – Bournemouth. Stracili przez Christophera Schindlera.

49 minuty | Christopher Schindler – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny w obronie.

49 minuty | Sfaulowany przez Callum Wilson – Bournemouth

49 minuty | Sfaulowany przez Laurent Depoitre – Huddersfield Town

49 minuty | Jefferson Lerma – Bournemouth – wygrywa rzut wolny w obronie.

52 minuty | szansa brakowało. Joshua king – Bournemouth – prawa stopa strzał od centrum polu brakowało w lewo. Wspierać – Callum Wilson.

53 minuty | Christopher Schindler – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny w obronie.

53 minuty | Sfaulowany przez Callum Wilson – Bournemouth

54 minuty | strzał zablokowany. Alex Pritchard – Huddersfield Town – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany.

55 minuty | Kąt – Huddersfield Town. Stracili przez Davida Brooksa.

55 minuty | strzał zablokowany. Laurent Depoitre – Huddersfield Town – Główka środku pudełka jest zablokowany. Wspierać – Aaron Mooy z krzyżem.

56 minuty | Piłka ręcznie przez Joshua King – Bournemouth

57 minuty | Piłka ręcznie przez Aaron Mooy – Huddersfield Town

57 minuty | Aaron Mooy – Huddersfield Town – otrzyma żółtą kartkę.

58 minuty | Szansa na strzał. Aaron Mooy – Huddersfield Town – lewa stopa strzał od środka okna zostanie zapisany w prawym rogu.

58 minuty | strzał zablokowany. Florent Hadërgjonaj – Huddersfield Town – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

58 minuty | Sfaulowany przez Aaron Mooy – Huddersfield Town

58 minuty | Ryan Fraser – Bournemouth – wygrywa rzut wolny w obronie.

60 minuty | Zanieczyszczona Nathan Ak i eacute; – Bournemouth

60 minuty | Laurent Depoitre – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

61 minuty | szansa brakowało. Laurent Depoitre – Huddersfield Town – Główka środku pudełka brakowało w lewo. Wspierać – Aaron Mooy z krzyżem .

61 minuty | Sfaulowany przez Philip Billing – Huddersfield Town

61 minuty | Ryan Fraser – Bournemouth – wygrywa rzut wolny w ataku.

61 minuty | Philip Billing – Huddersfield Town – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

62 minuty | Podstawienie – Bournemouth. Junior Stanislas David Brooks.

63 minuty | szansa brakowało. Simon Francis – Bournemouth – prawa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie. Wspierać – Charlie Daniels z rzutu wolnego.

63 minuty | Sfaulowany przez Joshua King – Bournemouth

63 minuty | Philip Billing – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny w obronie.

64 minuty | Florent Hadërgjonaj – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

64 minuty | Sfaulowany przez Charlie Daniels – Bournemouth

64 minuty | Charlie Daniels – Bournemouth – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

67 minuty | szansa brakowało. Laurent Depoitre – Huddersfield Town – Główka środku pudełka brakowało w lewo.

67 minuty | szansa brakowało. Laurent Depoitre – Huddersfield Town – prawa stopa strzał od środka pudełka jest wysoki i szeroki w lewo. Wspierać – Philip Billing.

70 minuty | spalonym – Bournemouth. Joshua King z karnetem, jednak Ryan Fraser jest na pozycji spalonej.

72 minuty | Sfaulowany przez Philip Billing – Huddersfield Town

72 minuty | Joshua king – Bournemouth – wygrywa rzut wolny w obronie.

73 minuty | Alex Pritchard – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

73 minuty | Sfaulowany przez Simon Francis – Bournemouth

73 minuty | Simon Francis – Bournemouth – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

74 minuty | szansa brakowało. Terence Kongolo – Huddersfield Town – lewa stopa strzał od centrum polu brakowało w lewo. Wspierać – Philip Billing.

75 minuty | Podstawienie – Huddersfield Town. Isaac Mbenza dla Terence Kongolo.

75 minuty | Podstawienie – Huddersfield Town. Philip Abdelhamid Billing dla Sabir.

76 minuty | Sabir Abdelhamid – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny w obronie.

76 minuty | Sfaulowany przez Lewis Cook – Bournemouth

76 minuty | Opóźnienie w meczu Abdelhamid Sabir – Huddersfield Town – – zranienie.

78 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

78 minuty | Podstawienie – Huddersfield Town. Sabir Abdelhamid Sobhi Ramadanu – zranienie.

83 minuty | Sfaulowany przez Florent Hadergjonaj – Huddersfield Town

83 minuty | Ryan Fraser – Bournemouth – wygrywa rzut wolny w obronie.

85 minuty | szansa brakowało. Alex Pritchard – Huddersfield Town – prawa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało. Wspierać – Jonathan Hogg.

87 minuty | Podstawienie – Bournemouth. Lys Mousset dla Ryan Fraser.

89 minuty | strzał zablokowany. Aaron Mooy – Huddersfield Town – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

89 minuty | Kąt – Huddersfield Town. Przyznać, Nathan Ak i eacute;.

89 minuty | Szansa na strzał. Florent Hadërgjonaj – Huddersfield Town – prawa stopa strzał sprzed pola karnego przez bramkarza jest zapisany w środku bramki. Wspierać – Zanka z głową.

90 minuty | Lys Mousset – Bournemouth – otrzyma żółtą kartkę.

90 minuty | szansa brakowało. Joshua king – Bournemouth – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – Callum Wilson z głową.

90„+3 minut | Podstawienie – Bournemouth. Tyrone Mings dla Joshua King.

90„+4 minut | Aaron Mooy – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny w obronie.

90„+4 minut | Sfaulowany przez Lewis Cook – Bournemouth

90„+4 minut | Lewis Cook – Bournemouth – otrzyma żółtą kartkę.

90„+5 minut | szansa brakowało. Christopher Schindler – Huddersfield Town – Główka środku pudełka brakowało w lewo. Wspierać – Erik Durm.

90„+7 minut | To wszystko. zakończeniu gry – Bournemouth 2, Huddersfield Town 1.

90„+7 minut | Druga połowa zakończyła – Bournemouth 2, Huddersfield Town 1.