Brentford vs Stoke | 12 styczeń 2019

Co się stało podczas Brentford Zagrano Stoke w sobotę 12 styczeń 2019 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

3 minuty | Sfaulowany przez Benik Afobe – Stoke city

3 minuty | Henrik Dalsgaard – Brentford – wygrywa rzut wolny w obronie.

4 minuty | Sfaulowany przez Saido Berahino – Stoke city

4 minuty | Henry Rico – Brentford – wygrywa rzut wolny w obronie.

6 minuty | Szansa na strzał. Wspomniany Benrahma – Brentford – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w lewym rogu.

6 minuty | Kąt – Brentford. Stracili przez Jack Butland.

7 minuty | WŁASNY CEL! Ryan Shawcross, Stoke city. Brentford 1, Stoke city 0.

9 minuty | Szansa na strzał. Neal Maupay – Brentford – prawa stopa strzał z lewej strony okna jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Wspomniany Benrahma.

9 minuty | Kąt – Brentford. Stracili przez Jack Butland.

10 minuty | Sfaulowany przez Thomas Edwards – Stoke city

10 minuty | Nr Watkins – Brentford – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

11 minuty | Thomas Edwards – Stoke city – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

12 minuty | strzał zablokowany. Wspomniany Benrahma – Brentford – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

12 minuty | szansa brakowało. Yoann Barbet – Brentford – lewa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało .

14 minuty | Kąt – Stoke city. Stracili przez Henrik Dalsgaard.

15 minuty | Niebezpieczna gra Sam Clucas – Stoke city

15 minuty | Julian jeanvier – Brentford – wygrywa rzut wolny w obronie.

16 minuty | Erul Akons wypłata – Brentford – wygrywa rzut wolny w obronie.

16 minuty | Sfaulowany przez Benik Afobe – Stoke city

17 minuty | CEL!!! Brentford 2, Stoke city 0. Wspomniany Benrahma – Brentford – prawa stopa strzał z prawej strony okna do lewego rogu. Wspierać – Romaine Sawyers.

18 minuty | Sfaulowany przez Neal Maupay – Brentford

18 minuty | Ryan Woods – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

19 minuty | strzał zablokowany. Wspomniany Benrahma – Brentford – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Henrik Dalsgaard.

19 minuty | strzał zablokowany. Henry Rico – Brentford – lewa stopa strzał z lewej strony okna jest zablokowany.

19 minuty | Kąt – Brentford. Stracili przez Ryan Shawcross.

21 minuty | Kąt – Brentford. Stracili przez Ashley Williams.

23 minuty | CEL!!! Brentford 2, Stoke city 1. Struny afoot – Stoke city – prawa stopa strzał sprzed pola karnego w prawym górnym rogu. Wspierać – Tom Ince.

25 minuty | Sfaulowany przez Erik Pieters – Stoke city

25 minuty | Nr Watkins – Brentford – wygrywa rzut wolny w obronie.

26 minuty | Sfaulowany przez Neal Maupay – Brentford

26 minuty | Jack Butland – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

32 minuty | strzał zablokowany. kamohelo mokotjo – Brentford – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Wspomniany Benrahma.

33 minuty | Kąt – Brentford. Stracili przez Ashley Williams.

35 minuty | Sfaulowany przez Yoann Barbet – Brentford

35 minuty | Joe Allen – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

36 minuty | spalonym – Stoke city. Jack Butland z karnetem, Jednakże Saido Berahino w spalonym.

39 minuty | Sfaulowany przez Saido Berahino – Stoke city

39 minuty | Yoann Barbet – Brentford – wygrywa rzut wolny w ataku.

41 minuty | spalonym – Stoke city. Erik Pieters z karnetem, Jednakże Benik Afobe w spalonym.

43 minuty | Kąt – Brentford. Stracili przez Ryan Woods.

43 minuty | Sfaulowany przez Neal Maupay – Brentford

43 minuty | Jack Butland – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

45„+2 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Brentford 2, Stoke city 1.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Brentford 2, Stoke city 1.

45 minuty | Podstawienie – Stoke city. Peter Etebo dla Saido Berahino.

46 minuty | Opóźnienie w meczu Said Benrahma – Brentford – – zranienie.

46 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

49 minuty | Sfaulowany przez Benik Afobe – Stoke city

49 minuty | Julian jeanvier – Brentford – wygrywa rzut wolny w obronie.

49 minuty | Opóźnienie w meczu Julian Jeanvier – Brentford – – zranienie.

50 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

53 minuty | Sfaulowany przez Neal Maupay – Brentford

53 minuty | Ryan Shawcross – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

54 minuty | CEL!!! Brentford 3, Stoke city 1. Henry Rico – Brentford – prawa stopa strzał sprzed pola karnego w lewym rogu. Wspierać – Romaine Sawyers.

57 minuty | szansa brakowało. Neal Maupay – Brentford – lewa stopa strzał z diffucult pozycji po lewej stronie znajduje się blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – Wspomniany Benrahma.

58 minuty | Opóźnienie w meczu Neal Maupay – Brentford – – zranienie.

60 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

62 minuty | Szansa na strzał. Neal Maupay – Brentford – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w lewym rogu.

65 minuty | Neal Maupay – Brentford – piłka uderza w poprzeczkę z prawej nogi strzale z centrum oknie. Wspierać – Nr Watkins z krzyżem.

65 minuty | Sfaulowany przez Romaine Sawyers – Brentford

65 minuty | Sam Clucas – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

66 minuty | Zanieczyszczona Said Benrahma – Brentford

66 minuty | Joe Allen – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

67 minuty | Sfaulowany przez Ollie Watkins – Brentford

67 minuty | Peter Etebo – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

68 minuty | Sfaulowany przez Romaine Sawyers – Brentford

68 minuty | Peter Etebo – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

68 minuty | Podstawienie – Stoke city. James McClean dla Ryana Woods.

69 minuty | Erul Akons wypłata – Brentford – wygrywa rzut wolny w obronie.

69 minuty | Sfaulowany przez James McClean – Stoke city

70 minuty | Sfaulowany przez Henrik Dalsgaard – Brentford

70 minuty | James McClean – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

72 minuty | spalonym – Stoke city. Tom Ince z karnetem, jednak James McClean jest na pozycji spalonej.

72 minuty | Opóźnienie w meczu Julian Jeanvier – Brentford – – zranienie.

73 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

75 minuty | spalonym – Stoke city. Erik Pieters z karnetem, Jednakże Benik Afobe w spalonym.

76 minuty | spalonym – Brentford. Yoann Barbet z karnetem, Jednakże, wspomniany Benrahma w spalonym.

77 minuty | Nr Watkins – Brentford – piłka uderza w poprzeczkę z prawą nogą strzał z prawej strony okna. Wspierać – Wspomniany Benrahma.

78 minuty | Podstawienie – Brentford. Sergi Caños Said Benrahma.

78 minuty | Struny afoot – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

78 minuty | Sfaulowany przez Romaine Sawyers – Brentford

79 minuty | strzał zablokowany. Tom Ince – Stoke city – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Peter Etebo.

80 minuty | Kąt – Stoke city. Stracili przez Juliana Jeanvier.

81 minuty | spalonym – Stoke city. Peter Etebo z karnetem, jednak Ryan Shawcross jest na pozycji spalonej.

82 minuty | Podstawienie – Stoke city. Peter Crouch Tom Ince.

82 minuty | Sfaulowany przez Joe Allen – Stoke city

82 minuty | Nr Watkins – Brentford – wygrywa rzut wolny w obronie.

82 minuty | Joe Allen – Stoke city – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

83 minuty | szansa brakowało. Romaine Sawyers – Brentford – lewa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało. Wspierać – kamohelo mokotjo.

85 minuty | Sfaulowany przez Rico Henry – Brentford

85 minuty | Peter Etebo – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

86 minuty | Sfaulowany przez Ryan Shawcross – Stoke city

86 minuty | Neal Maupay – Brentford – wygrywa rzut wolny w obronie.

88 minuty | Sfaulował Ashley Williams – Stoke city

88 minuty | Neal Maupay – Brentford – wygrywa rzut wolny w ataku.

89 minuty | Podstawienie – Brentford. Chiedozie Ogbene dla Ollie Watkins.

90 minuty | szansa brakowało. Yoann Barbet – Brentford – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest blisko, ale brakowało w lewo z rzutu wolnego.

90„+2 minut | szansa brakowało. Erul Akons wypłata – Brentford – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – Rury Sergi.