Brighton vs Burnley | 09 luty 2019

Co się stało podczas Brighton Zagrano Burnley sobotę 09 luty 2019 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

1 minuty | Kąt – Burnley. Ustąpił w Ga euml; tan Bong.

2 minuty | Szansa na strzał. Solly marca – Brighton and Hove Albion – Główka środku pudełka jest zapisany w górnej części bramki. Wspierać – GA euml; tan Bong krzyżykiem.

2 minuty | Kąt – Brighton and Hove Albion. Stracili przez Tom Heaton.

3 minuty | Szansa na strzał. Pascal Groa ?? – Brighton and Hove Albion – prawa stopa strzał od centrum polu zostaje zapisany w lewym górnym rogu.

5 minuty | Sfaulowany przez Ben Mee – Burnley

5 minuty | Pascal Groa ?? – Brighton and Hove Albion – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

6 minuty | Kąt – Brighton and Hove Albion. Stracili przez Charlie Taylor.

8 minuty | Opóźnienie w meczu GA euml; tan Bong – Brighton and Hove Albion – – zranienie.

9 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

11 minuty | Ashley Barnes – Burnley – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

11 minuty | Sfaulowany przez Shane Duffy – Brighton and Hove Albion

12 minuty | strzał zablokowany. Jeff Hendrick – Burnley – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

13 minuty | Sfaulowany przez Glenn Murray – Brighton and Hove Albion

13 minuty | Jack Cork – Burnley – wygrywa rzut wolny w obronie.

17 minuty | Ashley Barnes – Burnley – piłka uderza w poprzeczkę z główki od centrum oknie.

19 minuty | Charlie Taylor – Burnley – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

19 minuty | Sfaulowany przez Solly marca – Brighton and Hove Albion

24 minuty | Szansa na strzał. Solly marca – Brighton and Hove Albion – lewa stopa strzał od centrum polu zostaje zapisany w lewym górnym rogu. Wspierać – J & uuml gen Locadia.

24 minuty | Kąt – Brighton and Hove Albion. Stracili przez Tom Heaton.

25 minuty | strzał zablokowany. Davy Pr & ouml; pper – Brighton and Hove Albion – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

26 minuty | CEL!!! Brighton and Hove Albion 0, Burnley 1. Chris Wood – Burnley – prawa stopa strzał z środka pola, aby w lewym górnym rogu. Wspierać – Ashley Barnes z długą piłkę.

27 minuty | Sfaulowany przez Jamesa Tarkowskiego – Burnley

27 minuty | J & uuml gen Locadia – Brighton and Hove Albion – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

28 minuty | strzał zablokowany. Shane Duffy – Brighton and Hove Albion – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Lewis Dunk z głowicą.

28 minuty | Opóźnienie w meczu Dwight McNeil – Burnley – – zranienie.

29 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

30 minuty | Kąt – Burnley. Stracili Pascal Groa ??.

31 minuty | Sfaulowany przez Jamesa Tarkowskiego – Burnley

31 minuty | Lewis Dunk – Brighton and Hove Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

33 minuty | Szansa na strzał. Phil Bardsley – Burnley – prawa stopa strzał z prawej strony okna jest zapisywany w prawym rogu. Wspierać – Jeff Hendrick.

34 minuty | Szansa na strzał. Ashley Barnes – Burnley – lewa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w prawym rogu.

35 minuty | szansa brakowało. Glenn Murray – Brighton and Hove Albion – Główka środku pudełka jest blisko, ale brakowało. Wspierać – Pascal Groa ?? krzyżykiem.

38 minuty | strzał zablokowany. Pascal Groa ?? – Brighton and Hove Albion – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Solly marca.

43 minuty | Szansa na strzał. Pascal Groa ?? – Brighton and Hove Albion – prawa stopa strzał z prawej strony okna sześć stoczni zostanie zapisany w górnej części bramki.

43 minuty | Kąt – Brighton and Hove Albion. Stracili przez Tom Heaton.

44 minuty | Sfaulowany przez Jamesa Tarkowskiego – Burnley

44 minuty | Glenn Murray – Brighton and Hove Albion – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

45 minuty | strzał zablokowany. Glenn Murray – Brighton and Hove Albion – Główka środku pudełka jest zablokowany. Wspierać – Pascal Groa ?? krzyżykiem.

45 minuty | Kąt – Brighton and Hove Albion. Stracili przez Jamesa Tarkowskiego.

45 minuty | strzał zablokowany. Shane Duffy – Brighton and Hove Albion – Główka środku pudełka jest zablokowany. Wspierać – Pascal Groa ?? krzyżykiem.

45„+1 minut | Ashley Barnes – Burnley – wygrywa rzut wolny w obronie.

45„+1 minut | Sfaulowany przez Dale Stephens – Brighton and Hove Albion

45„+3 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Brighton and Hove Albion 0, Burnley 1.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Brighton and Hove Albion 0, Burnley 1.

46 minuty | Sfaulowany przez Pascal Groa ?? – Brighton and Hove Albion

46 minuty | Jack Cork – Burnley – wygrywa rzut wolny w obronie.

48 minuty | Podstawienie – Brighton and Hove Albion. Anthony Knockaert dla Solly marca – zranienie.

49 minuty | szansa brakowało. Davy Pr & ouml; pper – Brighton and Hove Albion – Główka środku pudełka brakowało w lewo. Wspierać – Mart-iacute n Montoya krzyżykiem.

49 minuty | Kąt – Brighton and Hove Albion. Stracili przez Charlie Taylor.

50 minuty | Kąt – Brighton and Hove Albion. Stracili przez Dwighta McNeil.

51 minuty | Sfaulowany przez Charlie Taylor – Burnley

51 minuty | Glenn Murray – Brighton and Hove Albion – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

55 minuty | spalonym – Brighton and Hove Albion. Anthony Knockaert z karnetem, jednak Pascal Groa ?? w spalonym.

57 minuty | Zanieczyszczona J & uuml; rgen Locadia – Brighton and Hove Albion

57 minuty | Jack Cork – Burnley – wygrywa rzut wolny w obronie.

58 minuty | Kąt – Brighton and Hove Albion. Stracili przez Phil Bardsley.

58 minuty | szansa brakowało. Pascal Groa ?? – Brighton and Hove Albion – prawa stopa strzał z lewej strony okna jest wysoki i szeroki w prawo po rogu.

60 minuty | strzał zablokowany. Dwight McNeil – Burnley – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – James Tarkowski.

61 minuty | CEL!!! Brighton and Hove Albion 0, Burnley 2. Chris Wood – Burnley – prawa stopa strzał z lewej strony okna do prawego narożnika. Wspierać – Dwight McNeil.

66 minuty | Podstawienie – Brighton and Hove Albion. Alireza Dżahanbachsz w J & uuml; rgen Locadia.

66 minuty | Podstawienie – Brighton and Hove Albion. Yves Bissouma Pascal Groa ??.

72 minuty | kara Burnley. Ashley Barnes rysuje faul w polu karnym.

72 minuty | Kara Stracili przez Mat Ryan – Brighton and Hove Albion – Po starciu w polu karnym.

72 minuty | Mat Ryan – Brighton and Hove Albion – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

74 minuty | CEL!!! Brighton and Hove Albion 0, Burnley 3. Ashley Barnes – Burnley – konwertuje karę z prawą nogą strzał do lewego rogu.

75 minuty | Sfaulowany przez Ashley Westwood – Burnley

75 minuty | Yves Bissouma – Brighton and Hove Albion – wygrywa rzut wolny w ataku.

76 minuty | Ashley Westwood – Burnley – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

76 minuty | CEL!!! Brighton and Hove Albion 1, Burnley 3. Shane Duffy – Brighton and Hove Albion – Główka centrum polu po prawym rogu. Wspierać – Anthony Knockaert .

77 minuty | Kąt – Burnley. Ustąpił Lewisa Dunk.

78 minuty | szansa brakowało. Ben Mee – Burnley – Główka prawej stronie okna sześć jardów nieodebranych. Wspierać – Ashley Westwood z krzyżem po rogu.

82 minuty | strzał zablokowany. Yves Bissouma – Brighton and Hove Albion – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Mart RZECZNY n Montoya.

82 minuty | Kąt – Brighton and Hove Albion. Stracili przez Charlie Taylor.

84 minuty | Dale Stephens – Brighton and Hove Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

84 minuty | Sfaulowany przez Ashley Barnes – Burnley

84 minuty | strzał zablokowany. Davy Pr & ouml; pper – Brighton and Hove Albion – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Dale Stephens z głową.

86 minuty | szansa brakowało. Anthony Knockaert – Brighton and Hove Albion – Główka środku pudełka brakowało w lewo. Wspierać – GA euml; tan Bong krzyżykiem.

89 minuty | Opóźnienie w meczu Ben Mee – Burnley – – zranienie.

90 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

90„+2 minut | Chris Wood – Burnley – wygrywa rzut wolny w ataku.

90„+2 minut | Zanieczyszczona Lewisa Dunk – Brighton and Hove Albion

90„+5 minut | To wszystko. zakończeniu gry – Brighton and Hove Albion 1, Burnley 3.

90„+5 minut | Druga połowa zakończyła – Brighton and Hove Albion 1, Burnley 3.