Brighton vs Crystal Palace | 04 grudzień 2018

What Happened When Brighton Played Crystal Palace On Tuesday 04 grudzień 2018 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

1 minuty | Kąt – Brighton and Hove Albion. Stracili przez Mamadou Sakho.

1 minuty | Sfaulowany przez Glenn Murray – Brighton and Hove Albion

1 minuty | Mamadou Sakho – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny w obronie.

4 minuty | Sfaulowany przez Luka Milivojević – Kryształowy Pałac

4 minuty | Yves Bissouma – Brighton and Hove Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

4 minuty | Kąt – Brighton and Hove Albion. Stracili przez Aaron Wan-Bissaka.

5 minuty | szansa brakowało. Glenn Murray – Brighton and Hove Albion – Główka środku pudełka nieodebranych. Wspierać – Shane Duffy with a cross after corner.

6 minuty | Sfaulowany przez Yves Bissouma – Brighton and Hove Albion

6 minuty | James McArthur – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny w ataku.

9 minuty | strzał zablokowany. Solly marca – Brighton and Hove Albion – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Pascal Groa ??.

9 minuty | Aaron Wan-Bissaka – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny w obronie.

9 minuty | Jos zanieczyszczone i eacute; lewo – Brighton and Hove Albion

17 minuty | szansa brakowało. Andros Townsend – Kryształowy Pałac – Główka środku pudełka jest wysoki i szeroki w lewo. Wspierać – Patrick van Aanholt.

19 minuty | strzał zablokowany. max Meyer – Kryształowy Pałac – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Andros Townsend.

23 minuty | Kara Brighton and Hove Albion. José Izquierdo draws a foul in the penalty area.

23 minuty | Penalty conceded by James McArthur – Kryształowy Pałac – Po starciu w polu karnym.

24 minuty | CEL!!! Brighton and Hove Albion 1, Kryształowy Pałac 0. Glenn Murray – Brighton and Hove Albion – konwertuje karę z prawą nogą strzał w prawym górnym rogu.

27 minuty | Kąt – Brighton and Hove Albion. Stracili przez James Tomkins.

28 minuty | Shane Duffy – Brighton and Hove Albion – otrzymać czerwoną kartkę brutalnego postępowania.

28 minuty | Opóźnienie w meczu Glenn Murray – Brighton and Hove Albion – – zranienie.

30 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

31 minuty | Podstawienie – Brighton and Hove Albion. Leon Balogun for Pascal Groß.

31 minuty | CEL!!! Brighton and Hove Albion 2, Kryształowy Pałac 0. Leon Balogun – Brighton and Hove Albion – prawa stopa strzał z środka pola, aby środek bramki po rogu.

34 minuty | Kąt – Kryształowy Pałac. Stracili przez Bernardo.

34 minuty | szansa brakowało. James Tomkins – Kryształowy Pałac – Główka środku pudełka jest wysoki i szeroki w lewo. Wspierać – Andros Townsend with a cross after corner.

35 minuty | Opóźnienie w meczu Glenn Murray – Brighton and Hove Albion – – zranienie.

35 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

35 minuty | Podstawienie – Brighton and Hove Albion. Florin Andone Glenn Murray – zranienie.

36 minuty | strzał zablokowany. Luka Milivojević – Kryształowy Pałac – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Wilfried Zaha.

36 minuty | Florin Andone – Brighton and Hove Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

36 minuty | Sfaulowany przez James Tomkins – Kryształowy Pałac

37 minuty | James Tomkins – Kryształowy Pałac – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

39 minuty | Bernardo – Brighton and Hove Albion – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

39 minuty | Sfaulowany przez James McArthur – Kryształowy Pałac

39 minuty | szansa brakowało. Davy Pr & ouml; pper – Brighton and Hove Albion – prawa stopa strzał z prawej strony okna brakowało w lewo. Wspierać – Solly marca z krzyżem .

39 minuty | strzał zablokowany. Yves Bissouma – Brighton and Hove Albion – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

39 minuty | Andros Townsend – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny w obronie.

39 minuty | Zanieczyszczona Lewisa Dunk – Brighton and Hove Albion

43 minuty | Szansa na strzał. Andros Townsend – Kryształowy Pałac – lewa stopa strzał sprzed pola są zapisywane w górnej części bramki. Wspierać – Cheikhou Kouyat i eacute;.

45„+1 minut | strzał zablokowany. Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Mamadou Sakho.

45„+2 minut | Kąt – Kryształowy Pałac. Ustąpił Mart i iacute n Montoya.

45„+2 minut | szansa brakowało. James Tomkins – Kryształowy Pałac – lewa stopa strzał od centrum polu nieodebranych. Wspierać – Max Meyer with a cross after corner.

45„+4 minut | strzał zablokowany. James McArthur – Kryształowy Pałac – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Patrick van Aanholt.

45„+4 minut | CEL!!! Brighton and Hove Albion 3, Kryształowy Pałac 0. Florin Andone – Brighton and Hove Albion – right foot shot from the left side of the box to the right corner following a fast break.

45„+5 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Brighton and Hove Albion 3, Kryształowy Pałac 0.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Brighton and Hove Albion 3, Kryształowy Pałac 0.

46 minuty | Sfaulowany przez Patrick van Aanholt – Kryształowy Pałac

46 minuty | Solly marca – Brighton and Hove Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

48 minuty | szansa brakowało. max Meyer – Kryształowy Pałac – lewa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało w lewo. Wspierać – Andros Townsend.

49 minuty | Podstawienie – Brighton and Hove Albion. Anthony Knockaert for José Izquierdo – zranienie.

49 minuty | Sfaulowany przez Yves Bissouma – Brighton and Hove Albion

49 minuty | Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

50 minuty | szansa brakowało. Florin Andone – Brighton and Hove Albion – prawa stopa strzał z lewej strony okna nieodebranych. Wspierać – Yves Bissouma following a fast break.

52 minuty | szansa brakowało. Luka Milivojević – Kryształowy Pałac – prawa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie. Wspierać – Wilfried Zaha.

53 minuty | Sfaulowany przez Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac

53 minuty | Mart RZECZNY n Montoya – Brighton and Hove Albion – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

56 minuty | strzał zablokowany. Cheikhou Kouyat i eacute; – Kryształowy Pałac – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Wilfried Zaha.

58 minuty | Sfaulowany przez Solly marca – Brighton and Hove Albion

58 minuty | Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

58 minuty | Podstawienie – Kryształowy Pałac. Alexander Sørloth for Cheikhou Kouyaté.

59 minuty | Szansa na strzał. max Meyer – Kryształowy Pałac – prawa stopa strzał od środka okna zostanie zapisany w prawym rogu.

60 minuty | szansa brakowało. Andros Townsend – Kryształowy Pałac – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w lewo. Wspierać – James Tomkins.

62 minuty | Sfaulowany przez Max Meyer – Kryształowy Pałac

62 minuty | Solly marca – Brighton and Hove Albion – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

63 minuty | szansa brakowało. max Meyer – Kryształowy Pałac – prawa stopa strzał z prawej strony okna sześć jardów nieodebranych. Wspierać – Alexander Sørloth with a head.

67 minuty | Sfaulowany przez Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac

67 minuty | Solly marca – Brighton and Hove Albion – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

67 minuty | Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

69 minuty | szansa brakowało. Alexander Sørloth – Kryształowy Pałac – Główka środku pudełka brakowało w lewo. Wspierać – James McArthur with a cross.

71 minuty | Sfaulowany przez Davy Pr & ouml; pper – Brighton and Hove Albion

71 minuty | Patrick van Aanholt – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny w ataku.

72 minuty | strzał zablokowany. Luka Milivojević – Kryształowy Pałac – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

73 minuty | Sfaulowany przez Solly marca – Brighton and Hove Albion

73 minuty | Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

73 minuty | Podstawienie – Kryształowy Pałac. Jeffrey łyk James McArthur.

76 minuty | strzał zablokowany. Solly marca – Brighton and Hove Albion – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Davy Pr & ouml; pper.

76 minuty | Kąt – Brighton and Hove Albion. Stracili przez Mamadou Sakho.

76 minuty | Sfaulowany przez Bernardo – Brighton and Hove Albion

76 minuty | Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny w obronie.

77 minuty | Bernardo – Brighton and Hove Albion – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

78 minuty | Hand ball by Florin Andone – Brighton and Hove Albion

78 minuty | Florin Andone – Brighton and Hove Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

78 minuty | Sfaulowany przez Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac

80 minuty | Kara Crystal Palace. Wilfried Zaha rysuje faul w polu karnym.

80 minuty | Penalty conceded by Leon Balogun – Brighton and Hove Albion – Po starciu w polu karnym.

80 minuty | Yves Bissouma – Brighton and Hove Albion – otrzyma żółtą kartkę.

81 minuty | CEL!!! Brighton and Hove Albion 3, Kryształowy Pałac 1. Luka Milivojević – Kryształowy Pałac – konwertuje karę z prawą nogą strzał w prawym rogu.

82 minuty | Florin Andone – Brighton and Hove Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

82 minuty | Sfaulowany przez Luka Milivojević – Kryształowy Pałac

82 minuty | Luka Milivojević – Kryształowy Pałac – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

83 minuty | Opóźnienie w meczu Florin Andone – Brighton and Hove Albion – – zranienie.

84 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

85 minuty | Kąt – Kryształowy Pałac. Conceded by Leon Balogun.

86 minuty | Zanieczyszczona Mart i iacute n Montoya – Brighton and Hove Albion

86 minuty | max Meyer – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

87 minuty | Zanieczyszczona Mart i iacute n Montoya – Brighton and Hove Albion

87 minuty | Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

89 minuty | Sfaulowany przez Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac

89 minuty | Solly marca – Brighton and Hove Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

90 minuty | Aaron Wan-Bissaka – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

90 minuty | Sfaulowany przez Anthony Knockaert – Brighton and Hove Albion

90„+1 minut | Bernardo – Brighton and Hove Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

90„+1 minut | Sfaulowany przez Aaron Wan-Bissaka – Kryształowy Pałac

90„+3 minut | Kąt – Kryształowy Pałac. Ustąpił Mart i iacute n Montoya.

90„+5 minut | Szansa na strzał. James Tomkins – Kryształowy Pałac – Główka środku pudełka jest zapisany w prawym górnym rogu. Wspierać – Wilfried Zaha with a cross.

90„+6 minut | Kąt – Kryształowy Pałac. Conceded by Leon Balogun.

90„+6 minut | To wszystko. zakończeniu gry – Brighton and Hove Albion 3, Kryształowy Pałac 1.

90„+6 minut | Druga połowa zakończyła – Brighton and Hove Albion 3, Kryształowy Pałac 1.