Crystal Palace vs Arsenal | 28 październik 2018

Co się stało podczas Crystal Palace Zagrano Arsenał w niedzielę 28 październik 2018 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

2 minuty | Sfaulowany przez shkodran mustafi – Arsenał

2 minuty | Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny w obronie.

4 minuty | Sfaulowany przez Matthew Guendouzi – Arsenał

4 minuty | Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny w ataku.

7 minuty | Kąt – Kryształowy Pałac. Przyznać, H & eacute; konstruktor Beller i iacute n.

8 minuty | Alexandre Lacazette – Arsenał – wygrywa rzut wolny w ataku.

8 minuty | Sfaulowany przez Jordan Ayew – Kryształowy Pałac

8 minuty | Jordan Ayew – Kryształowy Pałac – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

11 minuty | Sfaulowany przez Matthew Guendouzi – Arsenał

11 minuty | Jordan Ayew – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny w obronie.

12 minuty | piłka ręka James McArthur – Kryształowy Pałac

14 minuty | szansa brakowało. Alex Iwobi – Arsenał – prawa stopa strzał z prawej strony okna brakowało w lewo. Wspierać – Alexandre Lacazette.

15 minuty | Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac – uderza lewy słupek z prawej nogi strzale z centrum oknie. Wspierać – Andros Townsend krzyżykiem.

16 minuty | szansa brakowało. Andros Townsend – Kryształowy Pałac – lewa stopa strzał od środka pudełka jest blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – Patrick van Aanholt.

17 minuty | szansa brakowało. Luka Milivojević – Kryształowy Pałac – prawa stopa strzał z ponad 35 jardów brakowało w lewo. Wspierać – Wilfried Zaha.

18 minuty | Sfaulowany przez Jordan Ayew – Kryształowy Pałac

18 minuty | Lucas Torreira – Arsenał – wygrywa rzut wolny w ataku.

20 minuty | Sfaulowany przez Aaron Wan-Bissaka – Kryształowy Pałac

20 minuty | Matthew Guendouzi – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

21 minuty | Ręczna Mesut i Ouml; zil – Arsenał

22 minuty | spalonym – Kryształowy Pałac. Luka Milivojević z karnetem, Jednakże Cheikhou Kouyat i eacute; w spalonym.

22 minuty | szansa brakowało. Alexandre Lacazette – Arsenał – lewa stopa strzał od centrum polu brakowało w lewo.

24 minuty | strzał zablokowany. H & eacute, konstruktor Beller i iacute n – Arsenał – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Massoud i Ouml, pierścień.

24 minuty | Kąt – Arsenał. Stracili przez Aaron Wan-Bissaka.

26 minuty | Kąt – Kryształowy Pałac. Przyznać, H & eacute; konstruktor Beller i iacute n.

27 minuty | szansa brakowało. Aaron Wan-Bissaka – Kryształowy Pałac – prawa stopa strzał z prawej strony okna brakowało w lewo. Wspierać – Andros Townsend.

28 minuty | Kąt – Kryształowy Pałac. Stracili przez shkodran mustafi.

28 minuty | strzał zablokowany. Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

30 minuty | Sfaulowany przez Lucas Torreira – Arsenał

30 minuty | Jordan Ayew – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny w obronie.

33 minuty | Sfaulowany przez Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac

33 minuty | Massoud i Ouml, pierścień – Arsenał – wygrywa rzut wolny w ataku.

34 minuty | Zanieczyszczona przez Cheikhou Kouyat i eacute; – Kryształowy Pałac

34 minuty | Matthew Guendouzi – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

35 minuty | Kąt – Arsenał. Ustąpił w Cheikhou Kouyat i eacute;.

35 minuty | Sfaulowany przez Alexandre Lacazette – Arsenał

35 minuty | Jordan Ayew – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny w obronie.

40 minuty | Alex Iwobi – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

40 minuty | Sfaulowany przez James McArthur – Kryształowy Pałac

44 minuty | Kąt – Kryształowy Pałac. Stracili przez Roba Holdingu.

45 minuty | Kara Crystal Palace. Cheikhou Kouyat i eacute; zwraca faul w polu karnym.

45 minuty | Kara Stracili przez shkodran mustafi – Arsenał – Po starciu w polu karnym.

45„+1 minut | CEL!!! Kryształowy Pałac 1, Arsenał 0. Luka Milivojević – Kryształowy Pałac – konwertuje karę z prawą nogą strzał do lewego rogu.

45„+2 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Kryształowy Pałac 1, Arsenał 0.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Crystal Palace 1, Arsenał 0.

45 minuty | Podstawienie – Arsenał. Stephan Lichtsteiner H & eacute; konstruktor Beller i iacute n.

51 minuty | Sfaulowany przez Luka Milivojević – Kryształowy Pałac

51 minuty | Lucas Torreira – Arsenał – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

51 minuty | CEL!!! Kryształowy Pałac 1, Arsenał 1. Granit Xhaka – Arsenał – z rzutu wolnego z lewej stopy strzałem w lewym górnym rogu.

53 minuty | Kąt – Kryształowy Pałac. Stracili przez Granit Xhaka.

54 minuty | szansa brakowało. Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac – prawa stopa strzał z lewej strony okna jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – James Tomkins po rogu.

55 minuty | Kąt – Arsenał. Stracili przez Patrick van Aanholt.

56 minuty | CEL!!! Kryształowy Pałac 1, Arsenał 2. Pierre-Emerick Aubameyang – Arsenał – prawa stopa strzał wewnątrz pudełka z sześciu stoczni – lewej strony do środka bramki po rogu.

59 minuty | Szansa na strzał. Andros Townsend – Kryształowy Pałac – lewa stopa strzał sprzed pola karnego przez bramkarza jest zapisany w środku bramki. Wspierać – Luka Milivojević.

61 minuty | Sfaulowany przez shkodran mustafi – Arsenał

61 minuty | Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny w obronie.

61 minuty | Podstawienie – Kryształowy Pałac. Max Meyer James McArthur.

63 minuty | Sfaulowany przez Stephan Lichtsteiner – Arsenał

63 minuty | Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

64 minuty | Podstawienie – Kryształowy Pałac. Alexander S & oslash; rloth Jordan Ayew.

64 minuty | max Meyer – Kryształowy Pałac – uderza lewy słupek z lewą nogą strzał z diffucult pozycji po lewej stronie. Wspierać – Wilfried Zaha .

65 minuty | szansa brakowało. James Tomkins – Kryształowy Pałac – prawa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało w lewo.

67 minuty | strzał zablokowany. Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac – lewa stopa strzał z lewej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Andros Townsend.

67 minuty | szansa brakowało. max Meyer – Kryształowy Pałac – lewa stopa strzał wewnątrz pudełka z sześciu stoczni – lewa strona jest bardzo blisko do celu. Wspierać – Wilfried Zaha.

68 minuty | Podstawienie – Arsenał. Danny Welbeck za Mesut & ouml; zil.

70 minuty | szansa brakowało. Luka Milivojević – Kryształowy Pałac – prawa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie. Wspierać – Cheikhou Kouyat i eacute; z głowicą.

75 minuty | strzał zablokowany. Alex Iwobi – Arsenał – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Stephan Lichtsteiner.

75 minuty | Kąt – Arsenał. Stracili przez Mamadou Sakho.

75 minuty | Sfaulowany przez Lucas Torreira – Arsenał

75 minuty | Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

76 minuty | Sfaulowany przez Stephan Lichtsteiner – Arsenał

76 minuty | max Meyer – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny w obronie.

78 minuty | Podstawienie – Arsenał. Aaron Ramsey dla Pierre-Emerick Aubameyang.

79 minuty | Sfaulowany przez Stephan Lichtsteiner – Arsenał

79 minuty | Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

79 minuty | Stephan Lichtsteiner – Arsenał – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

80 minuty | szansa brakowało. Patrick van Aanholt – Kryształowy Pałac – prawa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało .

81 minuty | Aaron Wan-Bissaka – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

81 minuty | Sfaulowany przez Aaron Ramsey – Arsenał

82 minuty | Kara Crystal Palace. Wilfried Zaha rysuje faul w polu karnym.

82 minuty | Kara Stracili przez Granit Xhaka – Arsenał – Po starciu w polu karnym.

83 minuty | CEL!!! Kryształowy Pałac 2, Arsenał 2. Luka Milivojević – Kryształowy Pałac – konwertuje karę z prawą nogą strzał do lewego rogu.

84 minuty | Sfaulowany przez Aaron Ramsey – Arsenał

84 minuty | Luka Milivojević – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny w obronie.

87 minuty | szansa brakowało. Patrick van Aanholt – Kryształowy Pałac – lewa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało. Wspierać – Luka Milivojević.

88 minuty | Podstawienie – Kryształowy Pałac. Jason Puncheon dla Cheikhou Kouyat & eacute; – zranienie.

90„+1 minut | Sfaulowany przez Jason Puncheon – Kryształowy Pałac

90„+1 minut | Lucas Torreira – Arsenał – wygrywa rzut wolny w ataku.

90„+2 minut | szansa brakowało. Granit Xhaka – Arsenał – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo z rzutu wolnego.

90„+4 minut | Sfaulowany przez Jason Puncheon – Kryształowy Pałac

90„+4 minut | Lucas Torreira – Arsenał – wygrywa rzut wolny w ataku.

90„+4 minut | Sfaulowany przez Matthew Guendouzi – Arsenał

90„+4 minut | max Meyer – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny w ataku.

90„+4 minut | Matthew Guendouzi – Arsenał – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

90„+5 minut | spalonym – Kryształowy Pałac. Luka Milivojević z karnetem, jednak James Tomkins jest na pozycji spalonej.

90„+5 minut | To wszystko. zakończeniu gry – Kryształowy Pałac 2, Arsenał 2.

90„+5 minut | Druga połowa zakończyła – Kryształowy Pałac 2, Arsenał 2.