Crystal Palace vs Watford | 12 styczeń 2019

Co się stało podczas Crystal Palace Zagrano Watford sobotę 12 styczeń 2019 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

1 minuty | Zanieczyszczona przez Cheikhou Kouyat i eacute; – Kryształowy Pałac

1 minuty | Troy Deeney – Watford – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

1 minuty | Opóźnienie w meczu Cheikhou Kouyat & eacute; – Kryształowy Pałac – – zranienie.

2 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

2 minuty | strzał zablokowany. Étienne Capoue – Watford – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

2 minuty | strzał zablokowany. Craig Cathcart – Watford – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

3 minuty | Gerard Deulofeu – Watford – uderza lewy słupek z prawej nogi strzale z centrum oknie.

3 minuty | Roberto Pereyra – Watford – uderza lewy słupek z prawej nogi strzale z centrum oknie.

4 minuty | Sfaulowany przez Aaron Wan-Bissaka – Kryształowy Pałac

4 minuty | Roberto Pereyra – Watford – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

4 minuty | szansa brakowało. Roberto Pereyra – Watford – prawa stopa strzał z diffucult pozycji i długich dystansach po lewej stronie jest wysoki i szeroki w prawo z rzutu wolnego.

6 minuty | Andros Townsend – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

6 minuty | Sfaulowany przez Etienne Capoue – Watford

11 minuty | Szansa na strzał. Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac – prawa stopa strzał sprzed pola karnego przez bramkarza jest zapisany w środku bramki. Wspierać – Patrick van Aanholt.

13 minuty | Sfaulowany przez Etienne Capoue – Watford

13 minuty | Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny w ataku.

14 minuty | Opóźnienie w meczu Will Hughes – Watford – – zranienie.

15 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

17 minuty | Sfaulowany przez James McArthur – Kryształowy Pałac

17 minuty | Kiko Femen rzeka – Watford – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

17 minuty | Opóźnienie w meczu Will Hughes – Watford – – zranienie.

18 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

18 minuty | Sfaulowany przez Roberto Pereyra – Watford

18 minuty | Jordan Ayew – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny w obronie.

19 minuty | Étienne Capoue – Watford – wygrywa rzut wolny w obronie.

19 minuty | Sfaulowany przez Jordan Ayew – Kryształowy Pałac

19 minuty | Podstawienie – Watford. Ken Sema dla Will Hughes – zranienie.

21 minuty | szansa brakowało. Jordan Ayew – Kryształowy Pałac – Główka środku pudełka brakowało w lewo. Wspierać – Luka Milivojević.

24 minuty | Kąt – Kryształowy Pałac. Ustąpił Jos i eacute; Holebas.

24 minuty | Adrian Mariappa – Watford – wygrywa rzut wolny w obronie.

24 minuty | Zanieczyszczona przez Cheikhou Kouyat i eacute; – Kryształowy Pałac

25 minuty | spalonym – Watford. Ben Foster z karnetem, jednak Gerard Deulofeu jest na pozycji spalonej.

26 minuty | szansa brakowało. Cheikhou Kouyat i eacute; – Kryształowy Pałac – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo.

28 minuty | strzał zablokowany. Luka Milivojević – Kryształowy Pałac – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Andros Townsend.

29 minuty | Zanieczyszczona przez Cheikhou Kouyat i eacute; – Kryształowy Pałac

29 minuty | Roberto Pereyra – Watford – wygrywa rzut wolny w obronie.

32 minuty | Sfaulowany przez Kena Sema – Watford

32 minuty | Luka Milivojević – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny w obronie.

34 minuty | Kąt – Watford. Stracili przez Mamadou Sakho.

35 minuty | szansa brakowało. Troy Deeney – Watford – Główka środku pudełka jest blisko, ale brakowało. Wspierać – Jos & eacute; Holebas z krzyżem.

37 minuty | strzał zablokowany. Jordan Ayew – Kryształowy Pałac – prawa stopa strzał z prawej strony okna sześć stoczni jest zablokowany. Wspierać – Aaron Wan-Bissaka z krzyżem.

37 minuty | Kąt – Kryształowy Pałac. Stracili przez Adrian Mariappa.

37 minuty | Szansa na strzał. James Tomkins – Kryształowy Pałac – Główka środku pudełka jest zapisany w górnej części bramki. Wspierać – Luka Milivojević z krzyżem.

37 minuty | Kąt – Kryształowy Pałac. Stracili przez Ben Foster.

38 minuty | strzał zablokowany. James Tomkins – Kryształowy Pałac – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany.

38 minuty | WŁASNY CEL! Craig Cathcart, Watford. Kryształowy Pałac 1, Watford 0.

40 minuty | szansa brakowało. Gerard Deulofeu – Watford – lewa stopa strzał z diffucult pozycji po lewej stronie znajduje się blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – Etienne Capoue po szybkim przerwie.

42 minuty | Sfaulowany przez Francisco Femenía – Watford

42 minuty | Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny w obronie.

44 minuty | Opóźnienie w meczu Vicente Guaita – Kryształowy Pałac – – zranienie.

45 minuty | Podstawienie – Kryształowy Pałac. Wayne Hennessey Vicente Guaita – zranienie.

45 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

45„+1 minut | Andros Townsend – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

45„+1 minut | Jos zanieczyszczone i eacute; Holebas – Watford

45„+2 minut | Szansa na strzał. Luka Milivojević – Kryształowy Pałac – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w lewym rogu.

45„+3 minut | Étienne Capoue – Watford – wygrywa rzut wolny w ataku.

45„+3 minut | Zanieczyszczona przez Cheikhou Kouyat i eacute; – Kryształowy Pałac

45„+5 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Kryształowy Pałac 1, Watford 0.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Crystal Palace 1, Watford 0.

47 minuty | spalonym – Kryształowy Pałac. Wilfried Zaha z karnetem, Jednakże Andros Townsend w spalonym.

47 minuty | Kąt – Watford. Stracili przez Mamadou Sakho.

48 minuty | Szansa na strzał. Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w prawym rogu.

49 minuty | szansa brakowało. Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac – lewa stopa strzał z diffucult pozycji po lewej stronie jest wysoki i szeroki w lewo. Wspierać – Luka Milivojević.

51 minuty | spalonym – Kryształowy Pałac. Wayne Hennessey z karnetem, Jednak Patrick van Aanholt jest na pozycji spalonej.

52 minuty | strzał zablokowany. Étienne Capoue – Watford – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Ken Sema.

52 minuty | Kąt – Watford. Stracili przez Mamadou Sakho.

57 minuty | Kąt – Kryształowy Pałac. Stracili przez Adrian Mariappa.

60 minuty | Sfaulowany przez Francisco Femenía – Watford

60 minuty | Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

61 minuty | Kiko Femen rzeka – Watford – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

62 minuty | Szansa na strzał. Luka Milivojević – Kryształowy Pałac – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w prawym górnym rogu.

62 minuty | spalonym – Kryształowy Pałac. Luka Milivojević z karnetem, jednak Jordan Ayew jest na pozycji spalonej.

64 minuty | szansa brakowało. Ken Sema – Watford – prawa stopa strzał od centrum polu brakowało w lewo. Wspierać – Abdoulaye Doucour i eacute;.

64 minuty | Kąt – Watford. Stracili przez James Tomkins.

65 minuty | Andros Townsend – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

65 minuty | Sfaulowany przez Kena Sema – Watford

65 minuty | Ken Sema – Watford – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

66 minuty | Kąt – Watford. Stracili przez James McArthur.

67 minuty | CEL!!! Kryształowy Pałac 1, Watford 1. Craig Cathcart – Watford – header wewnątrz pudełka z sześciu stoczni – lewa do prawego górnego rogu. Wspierać – Jos & eacute; Holebas z krzyżem po rogu.

68 minuty | Podstawienie – Watford. Tom Cleverley Ken Sema.

68 minuty | spalonym – Watford. Gerard Deulofeu z karnetem, Jednakże Troy Deeney w spalonym.

69 minuty | Cheikhou Kouyat i eacute; – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

69 minuty | Sfaulowany przez Tom Cleverley – Watford

70 minuty | Étienne Capoue – Watford – wygrywa rzut wolny w obronie.

70 minuty | Sfaulowany przez James Tomkins – Kryształowy Pałac

71 minuty | szansa brakowało. Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac – lewa stopa strzał z lewej strony okna nieodebranych. Wspierać – Jordan Ayew.

72 minuty | Sfaulowany przez Luka Milivojević – Kryształowy Pałac

72 minuty | Troy Deeney – Watford – wygrywa rzut wolny w ataku.

73 minuty | szansa brakowało. Troy Deeney – Watford – prawa stopa strzał od centrum polu brakowało w lewo. Wspierać – Gerard Deulofeu .

73 minuty | Kąt – Watford. Stracili przez Aaron Wan-Bissaka.

73 minuty | strzał zablokowany. Craig Cathcart – Watford – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Troy Deeney.

74 minuty | CEL!!! Kryształowy Pałac 1, Watford 2. Tom Cleverley – Watford – prawa stopa strzał z środka pola, aby w lewym górnym rogu.

75 minuty | Kąt – Kryształowy Pałac. Ustąpił Jos i eacute; Holebas.

76 minuty | szansa brakowało. Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac – lewa stopa strzał z lewej strony okna nieodebranych. Wspierać – Patrick van Aanholt po rogu.

78 minuty | Podstawienie – Kryształowy Pałac. Christian Benteke James McArthur.

83 minuty | szansa brakowało. Abdoulaye Doucour i eacute; – Watford – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – Jos & eacute; Holebas.

83 minuty | Podstawienie – Kryształowy Pałac. Jeffrey Jordan Ayew dla SIP.

84 minuty | Sfaulowany przez Luka Milivojević – Kryształowy Pałac

84 minuty | Gerard Deulofeu – Watford – wygrywa rzut wolny w ataku.

84 minuty | Luka Milivojević – Kryształowy Pałac – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

85 minuty | strzał zablokowany. Gerard Deulofeu – Watford – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

85 minuty | Kąt – Watford. Stracili przez Aaron Wan-Bissaka.

86 minuty | Sfaulowany przez Troy Deeney – Watford

86 minuty | Luka Milivojević – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

87 minuty | szansa brakowało. Christian Benteke – Kryształowy Pałac – Główka środku pudełka brakowało w lewo. Wspierać – Luka Milivojević .

89 minuty | Szansa na strzał. Wilfried Zaha – Kryształowy Pałac – lewa stopa strzał z diffucult pozycji po lewej stronie jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Cheikhou Kouyat i eacute;.

89 minuty | Kąt – Kryształowy Pałac. Stracili przez Ben Foster.

90 minuty | Sfaulowany przez Aaron Wan-Bissaka – Kryształowy Pałac

90 minuty | Roberto Pereyra – Watford – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

90„+1 minut | Roberto Pereyra – Watford – otrzyma żółtą kartkę.

90„+3 minut | Podstawienie – Watford. Adam Masina Roberto Pereyra.

90„+4 minut | Aaron Wan-Bissaka – Kryształowy Pałac – wygrywa rzut wolny w ataku.

90„+4 minut | Sfaulowany przez Tom Cleverley – Watford

90„+4 minut | Tom Cleverley – Watford – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

90„+5 minut | Kąt – Kryształowy Pałac. Ustąpił Kiko Femen i iacute, A.

90„+6 minut | szansa brakowało. Abdoulaye Doucour i eacute; – Watford – lewa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie. Wspierać – Gerard Deulofeu po szybkim przerwie.

90„+6 minut | To wszystko. zakończeniu gry – Kryształowy Pałac 1, Watford 2.

90„+6 minut | Druga połowa zakończyła – Kryształowy Pałac 1, Watford 2.