Dortmund vs Hoffenheim | 09 luty 2019

Co się stało podczas Dortmund Zagrano Hoffenheim W sobotę 09 luty 2019 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

2 minuty | Sfaulowany przez Abdou Diallo – Borussia Dortmund

2 minuty | Joelinton – TSG 1899 Hoffenheim – wygrywa rzut wolny w obronie.

5 minuty | Kąt – TSG 1899 Hoffenheim. Conceded by Lukasz Piszczek.

7 minuty | Kąt – TSG 1899 Hoffenheim. Stracili przez achraf Hakimi.

9 minuty | achraf Hakimi – Borussia Dortmund – wygrywa rzut wolny w obronie.

9 minuty | Zanieczyszczona Pavel Kadera i aacute; bek – TSG 1899 Hoffenheim

10 minuty | Sfaulowany przez Joelinton – TSG 1899 Hoffenheim

10 minuty | Mahmoud Dahoud – Borussia Dortmund – wygrywa rzut wolny w obronie.

11 minuty | strzał zablokowany. Jadon Sancho – Borussia Dortmund – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Rafał Wojownik.

11 minuty | spalonym – Borussia Dortmund. Jadon Sancho z karnetem, Jednakże Mario G ouml; Tze w spalonym.

12 minuty | Opóźnienie w meczu – Borussia Dortmund Video Review.

12 minuty | GDZIE: Cel. Decyzja Sędzia na polu odwołany.

12 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

14 minuty | szansa brakowało. Axel Witsel – Borussia Dortmund – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – Mahmoud Dahoud.

22 minuty | szansa brakowało. Maximilian Philipp – Borussia Dortmund – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – Lukasz Piszczek.

25 minuty | Andrej Kramarić – TSG 1899 Hoffenheim – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

25 minuty | Sfaulowany przez Mahmuda Dahoud – Borussia Dortmund

27 minuty | Kąt – Borussia Dortmund. Stracili przez Stefana Posch.

27 minuty | szansa brakowało. Maximilian Philipp – Borussia Dortmund – Główka brakowało kilku metrów na lewo. Wspierać – Raphael Guerreiro z krzyżem po rogu.

27 minuty | spalonym – Borussia Dortmund. Maximilian Philipp z karnetem, Jednakże Raphael Guerreiro w spalonym.

28 minuty | Sfaulowany przez Maximilian Philipp – Borussia Dortmund

28 minuty | Leonardo Bittencourt – TSG 1899 Hoffenheim – wygrywa rzut wolny w ataku.

28 minuty | Sfaulowany przez Florian Grillitsch – TSG 1899 Hoffenheim

28 minuty | Maximilian Philipp – Borussia Dortmund – wygrywa rzut wolny w obronie.

28 minuty | Florian Grillitsch – TSG 1899 Hoffenheim – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

32 minuty | CEL!!! Borussia Dortmund 1, TSG 1899 Hoffenheim 0. Jadon Sancho – Borussia Dortmund – prawa stopa strzał z prawej strony okna do lewego rogu. Wspierać – Lukasz Piszczek.

35 minuty | Kąt – TSG 1899 Hoffenheim. Conceded by Lukasz Piszczek.

35 minuty | szansa brakowało. Joelinton – TSG 1899 Hoffenheim – Główka środku pudełka idzie wysokie. Wspierać – Kerem Demirbay z krzyżem po rogu.

38 minuty | Sfaulowany przez Joelinton – TSG 1899 Hoffenheim

38 minuty | Lukasz Piszczek – Borussia Dortmund – wygrywa rzut wolny w ataku.

40 minuty | Szansa na strzał. achraf Hakimi – Borussia Dortmund – prawa stopa strzał z lewej strony okna zostanie zapisany w lewym rogu. Wspierać – Axel Witsel.

40 minuty | Kąt – Borussia Dortmund. Stracili przez Oliver Baumann.

40 minuty | Kerem Demirbay – TSG 1899 Hoffenheim – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

43 minuty | Szansa na strzał. Jadon Sancho – Borussia Dortmund – prawa stopa strzał z lewej strony okna jest zapisywany w prawym rogu. Wspierać – Axel Witsel.

43 minuty | CEL!!! Borussia Dortmund 2, TSG 1899 Hoffenheim 0. Mario G ouml; Tze – Borussia Dortmund – prawa stopa strzał z prawej strony okna sześć jardów do prawego narożnika.

45„+1 minut | Sfaulowany przez Stefana Posch – TSG 1899 Hoffenheim

45„+1 minut | Maximilian Philipp – Borussia Dortmund – wygrywa rzut wolny w obronie.

45„+2 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Borussia Dortmund 2, TSG 1899 Hoffenheim 0.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Borussia Dortmund 2, TSG 1899 Hoffenheim 0.

45 minuty | Podstawienie – TSG 1899 Hoffenheim. Dennis Geiger dla Kerem Demirbay.

45 minuty | Podstawienie – TSG 1899 Hoffenheim. Ishak Belfodil dla Andrej Kramarić.

50 minuty | szansa brakowało. Rafał Wojownik – Borussia Dortmund – lewa stopa strzał z lewej strony okna znajduje się w pobliżu, ale brakowało. Wspierać – Mahmoud Dahoud.

51 minuty | Kąt – TSG 1899 Hoffenheim. Conceded by Lukasz Piszczek.

51 minuty | szansa brakowało. Pavel Kader i aacute; bek – TSG 1899 Hoffenheim – Główka prawej stronie okna znajduje się w pobliżu, ale brakowało. Wspierać – Dennis Geiger z krzyżem po rogu.

52 minuty | szansa brakowało. Nico Schulz – TSG 1899 Hoffenheim – lewa stopa strzał z lewej strony okna znajduje się w pobliżu, ale brakowało. Wspierać – Joelinton.

54 minuty | Sfaulowany przez Stefana Posch – TSG 1899 Hoffenheim

54 minuty | Maximilian Philipp – Borussia Dortmund – wygrywa rzut wolny w ataku.

56 minuty | Szansa na strzał. Joelinton – TSG 1899 Hoffenheim – lewa stopa strzał od centrum polu zostaje zapisany w lewym rogu. Wspierać – Pavel Kader i aacute; bek.

56 minuty | Kąt – TSG 1899 Hoffenheim. Stracili przez Romana B & uuml; rki.

56 minuty | Zanieczyszczona Benjamin H & uuml; diner – TSG 1899 Hoffenheim

56 minuty | Roman B & uuml; IRC – Borussia Dortmund – wygrywa rzut wolny w obronie.

58 minuty | Dennis Geiger – TSG 1899 Hoffenheim – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

58 minuty | Sfaulowany przez Maximilian Philipp – Borussia Dortmund

60 minuty | spalonym – Borussia Dortmund. Axel Witsel z karnetem, Jednakże Mario G ouml; Tze w spalonym.

61 minuty | Szansa na strzał. Ishak Belfodil – TSG 1899 Hoffenheim – prawa stopa strzał od centrum polu zostaje zapisany w lewym rogu. Wspierać – Joelinton.

62 minuty | Szansa na strzał. Mario G ouml; Tze – Borussia Dortmund – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w prawym rogu. Wspierać – Mahmoud Dahoud.

62 minuty | szansa brakowało. Dennis Geiger – TSG 1899 Hoffenheim – prawa stopa strzał od centrum polu idzie wysokie.

65 minuty | Fouled by Lukasz Piszczek – Borussia Dortmund

65 minuty | Joelinton – TSG 1899 Hoffenheim – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

65 minuty | achraf Hakimi – Borussia Dortmund – wygrywa rzut wolny w obronie.

65 minuty | Zanieczyszczona Pavel Kadera i aacute; bek – TSG 1899 Hoffenheim

66 minuty | CEL!!! Borussia Dortmund 3, TSG 1899 Hoffenheim 0. Rafał Wojownik – Borussia Dortmund – lewa stopa strzał ze środka pola, aby środek bramki. Wspierać – Mario G ouml; Tze.

68 minuty | Kąt – Borussia Dortmund. Przyznać, Benjamin H & uuml; bner.

69 minuty | szansa brakowało. Rafał Wojownik – Borussia Dortmund – lewa stopa strzał z prawej strony okna znajduje się w pobliżu, ale brakowało. Wspierać – Jadon Sancho z głową po rogu.

69 minuty | spalonym – TSG 1899 Hoffenheim. Ermin Bičakčić z karnetem, Jednakże Ishak Belfodil w spalonym.

70 minuty | Podstawienie – Borussia Dortmund. Paco Alc & aacute; cer Maximilian Philipp.

70 minuty | Podstawienie – TSG 1899 Hoffenheim. Reiss Nelson Leonardo Bittencourt.

71 minuty | Sfaulowany przez Ishak Belfodil – TSG 1899 Hoffenheim

71 minuty | Roman B & uuml; IRC – Borussia Dortmund – wygrywa rzut wolny w obronie.

73 minuty | strzał zablokowany. Ishak Belfodil – TSG 1899 Hoffenheim – prawa stopa strzał z prawej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Dennis Geiger.

73 minuty | Kąt – TSG 1899 Hoffenheim. Stracili przez Abdou Diallo.

74 minuty | Szansa na strzał. Pavel Kader i aacute; bek – TSG 1899 Hoffenheim – Główka środku pudełka jest zapisany w górnej części bramki. Wspierać – Dennis Geiger z krzyżem.

74 minuty | Kąt – TSG 1899 Hoffenheim. Stracili przez Romana B & uuml; rki.

74 minuty | szansa brakowało. Benjamin H & uuml; bner – TSG 1899 Hoffenheim – Główka kilku metrów jest blisko, ale brakowało. Wspierać – Dennis Geiger z krzyżem po rogu.

75 minuty | Jadon Sancho – Borussia Dortmund – uderza obok słupka z lewą nogą strzał z lewej strony okna. Wspierać – Mahmoud Dahoud.

75 minuty | CEL!!! Borussia Dortmund 3, TSG 1899 Hoffenheim 1. Ishak Belfodil – TSG 1899 Hoffenheim – lewa stopa strzał ze środka pola, aby w lewym rogu.

77 minuty | strzał zablokowany. Reiss Nelson – TSG 1899 Hoffenheim – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Dennis Geiger.

77 minuty | Sfaulowany przez Stefana Posch – TSG 1899 Hoffenheim

77 minuty | Paco Alc i aacute, cer – Borussia Dortmund – wygrywa rzut wolny w obronie.

80 minuty | Szansa na strzał. Rafał Wojownik – Borussia Dortmund – lewa stopa strzał od centrum polu zostaje zapisany w lewym górnym rogu. Wspierać – Mario G ouml; Tze.

81 minuty | Kąt – TSG 1899 Hoffenheim. Stracili przez Mahmuda Dahoud.

82 minuty | strzał zablokowany. Florian Grillitsch – TSG 1899 Hoffenheim – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

83 minuty | Podstawienie – Borussia Dortmund. I Ouml; mer Toprak Mario G. & Ouml; Tze.

83 minuty | CEL!!! Borussia Dortmund 3, TSG 1899 Hoffenheim 2. Pavel Kader i aacute; bek – TSG 1899 Hoffenheim – Główka środku pudełka do lewego górnego rogu. Wspierać – Florian Grillitsch z krzyżem.

84 minuty | strzał zablokowany. Paco Alc i aacute, cer – Borussia Dortmund – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Lukasz Piszczek with a cross.

84 minuty | Kąt – Borussia Dortmund. Stracili przez Stefana Posch.

85 minuty | Kąt – Borussia Dortmund. Przyznał Florian Grillitsch.

85 minuty | strzał zablokowany. Abdou Diallo – Borussia Dortmund – Główka środku pudełka jest zablokowany. Wspierać – Raphael Guerreiro z krzyżem.

85 minuty | Kąt – Borussia Dortmund. Stracili przez Joelinton.

86 minuty | Benjamin H & uuml; bner – TSG 1899 Hoffenheim – wygrywa rzut wolny w obronie.

86 minuty | Sfaulowany przez Abdou Diallo – Borussia Dortmund

86 minuty | Florian Grillitsch – TSG 1899 Hoffenheim – wygrywa rzut wolny w ataku.

86 minuty | Sfaulowany przez Jadon Sancho – Borussia Dortmund

87 minuty | CEL!!! Borussia Dortmund 3, TSG 1899 Hoffenheim 3. Ishak Belfodil – TSG 1899 Hoffenheim – Główka centrum polu po prawym rogu. Wspierać – Dennis Geiger .

89 minuty | Sfaulowany przez Florian Grillitsch – TSG 1899 Hoffenheim

89 minuty | Mahmoud Dahoud – Borussia Dortmund – wygrywa rzut wolny w ataku.

89 minuty | Dennis Geiger – TSG 1899 Hoffenheim – otrzyma żółtą kartkę.

89 minuty | Sfaulowany przez Ishak Belfodil – TSG 1899 Hoffenheim

89 minuty | Lukasz Piszczek – Borussia Dortmund – wygrywa rzut wolny w ataku.

90 minuty | achraf Hakimi – Borussia Dortmund – wygrywa rzut wolny w obronie.

90 minuty | Sfaulowany przez Joelinton – TSG 1899 Hoffenheim

90„+2 minut | Axel Witsel – Borussia Dortmund – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

90„+2 minut | Sfaulowany przez Stefana Posch – TSG 1899 Hoffenheim

90„+2 minut | Podstawienie – Borussia Dortmund. Marius jest Rafał Wilk Wojownik.

90„+3 minut | Kąt – Borussia Dortmund. Stracili przez Dennisa Geiger.

90„+4 minut | To wszystko. zakończeniu gry – Borussia Dortmund 3, TSG 1899 Hoffenheim 3.

90„+4 minut | Druga połowa zakończyła – Borussia Dortmund 3, TSG 1899 Hoffenheim 3.