Eibar vs Real Madryt | 24 listopad 2018

Co się stało podczas Eibar Zagrano Real Madryt w sobotę 24 listopad 2018 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

3 minuty | Szansa na strzał. Niesta Garc i iacute, A – Eibar – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w prawym górnym rogu. Wspierać – Fabi i aacute n Orellana.

4 minuty | Zanieczyszczona przez N i aacute n Ramis – Eibar

4 minuty | Luka Modric – Real Madryt – wygrywa rzut wolny w ataku.

5 minuty | spalonym – Real Madryt. Marcelo z karnetem, Jednakże Gareth beli w spalonym.

6 minuty | Sfaulowany przez Gonzalo Escalante – Eibar

6 minuty | Toni Kroos – Real Madryt – wygrywa rzut wolny w obronie.

9 minuty | spalonym – Real Madryt. Luka Modric z karnetem, Jednakże Gareth beli w spalonym.

10 minuty | Kąt – Eibar. Stracili przez Sergio Ramos.

10 minuty | Sfaulowany przez Paulo Oliveira – Eibar

10 minuty | Thibaut Courtois – Real Madryt – wygrywa rzut wolny w obronie.

11 minuty | strzał zablokowany. Karim Benzema – Real Madryt – lewa stopa strzał z kilku metrów został zablokowany. Wspierać – Marco Asensio.

13 minuty | spalonym – Real Madryt. Toni Kroos z karnetem, Jednakże Karim Benzema w spalonym.

14 minuty | Kąt – Eibar. Ustąpił Przez aacute; lvaro Odriozola.

15 minuty | szansa brakowało. Niesta Garc i iacute, A – Eibar – Główka środku pudełka jest blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – Cote z krzyżem po rogu.

15 minuty | Sfaulowany przez Sergi Enrich – Eibar

15 minuty | Luka Modric – Real Madryt – wygrywa rzut wolny w obronie.

16 minuty | Kąt – Real Madryt. Stracili przez Paulo Oliveira.

16 minuty | strzał zablokowany. Daniel Ceballos – Real Madryt – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Luka Modric.

16 minuty | Szansa na strzał. Niesta Garc i iacute, A – Eibar – prawa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – marc Cucurella.

16 minuty | strzał zablokowany. Gonzalo Escalante – Eibar – prawa stopa strzał z kilku metrów został zablokowany.

16 minuty | CEL!!! Eibar 1, Real Madryt 0. Gonzalo Escalante – Eibar – lewa stopa strzał z kilku metrów do centrum bramki po szybkiej przerwie.

16 minuty | Opóźnienie w meczu – Eibar Video Review.

18 minuty | GDZIE: Cel. Decyzja Sędzia na polu odwołany.

18 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

20 minuty | Zanieczyszczona Joan JORD i aacute n – Eibar

20 minuty | Luka Modric – Real Madryt – wygrywa rzut wolny w obronie.

20 minuty | Sfaulowany przez Sergi Enrich – Eibar

20 minuty | Lvaro Odriozola – Real Madryt – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

27 minuty | Fabi i aacute n Orellana – Eibar – wygrywa rzut wolny w obronie.

27 minuty | Sfaulowany przez Karim Benzema – Real Madryt

28 minuty | spalonym – Eibar. Gonzalo Escalante z karnetem, Jednakże Kike Garc i iacute, a mieści się w spalonym.

33 minuty | Sfaulowany przez Cote – Eibar

33 minuty | Gareth Bale – Real Madryt – wygrywa rzut wolny w obronie.

33 minuty | Sfaulowany przez Marc Cucurella – Eibar

33 minuty | Karim Benzema – Real Madryt – wygrywa rzut wolny w ataku.

33 minuty | marc Cucurella – Eibar – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

35 minuty | Szansa na strzał. Gareth Bale – Real Madryt – lewa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w lewym rogu.

35 minuty | Kąt – Real Madryt. Ustąpił w Fabi i aacute n Orellana.

35 minuty | Zanieczyszczona Joan JORD i aacute n – Eibar

35 minuty | Luka Modric – Real Madryt – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

36 minuty | Szansa na strzał. Luka Modric – Real Madryt – lewa stopa strzał sprzed pola karnego przez bramkarza jest zapisany w środku bramki. Wspierać – Marcelo.

36 minuty | Zanieczyszczona Joan JORD i aacute n – Eibar

36 minuty | Toni Kroos – Real Madryt – wygrywa rzut wolny w ataku.

36 minuty | Joan Jord i aacute n – Eibar – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

37 minuty | Fabi i aacute n Orellana – Eibar – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

37 minuty | Sfaulowany przez Daniel Ceballos – Real Madryt

38 minuty | spalonym – Eibar. Paulo Oliveira z karnetem, Jednakże Kike Garc i iacute, a mieści się w spalonym.

39 minuty | szansa brakowało. Joan Jord i aacute n – Eibar – prawa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało. Wspierać – Sergi Enrich.

42 minuty | Kąt – Real Madryt. Stracili przez Cote.

42 minuty | szansa brakowało. Sergio Ramos – Real Madryt – Główka środku pudełka idzie wysokie. Wspierać – Toni Kroos z krzyżem po rogu.

43 minuty | Sfaulowany przez Marc Cucurella – Eibar

43 minuty | Raphael Varane – Real Madryt – wygrywa rzut wolny w obronie.

44 minuty | Gareth Bale – Real Madryt – otrzyma żółtą kartkę.

45 minuty | Sfaulowany przez Marco Asensio – Real Madryt

45 minuty | Rub-eacute n dziecka do Pe – Eibar – wygrywa rzut wolny w obronie.

45„+2 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Eibar 1, Real Madryt 0.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Eibar 1, Real Madryt 0.

48 minuty | szansa brakowało. Sergi Enrich – Eibar – Główka środku pudełka idzie wysokie. Wspierać – Marc Cucurella z krzyżem.

49 minuty | Sfaulowany przez Sergi Enrich – Eibar

49 minuty | Sergio Ramos – Real Madryt – wygrywa rzut wolny w obronie.

50 minuty | Daniel Ceballos – Real Madryt – wygrywa rzut wolny w obronie.

50 minuty | Sfaulowany przez Sergi Enrich – Eibar

51 minuty | Fabi i aacute n Orellana – Eibar – wygrywa rzut wolny w obronie.

51 minuty | Sfaulowany przez Marcelo – Real Madryt

52 minuty | CEL!!! Eibar 2, Real Madryt 0. Sergi Enrich – Eibar – prawa stopa strzał od środka okna do lewego rogu. Wspierać – marc Cucurella.

52 minuty | Opóźnienie w meczu i aacute; lvaro Odriozola – Real Madryt – – zranienie.

54 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

54 minuty | Podstawienie – Real Madryt. Daniel Carvajal dla & aacute; lvaro Odriozola – zranienie.

57 minuty | CEL!!! Eibar 3, Real Madryt 0. Niesta Garc i iacute, A – Eibar – prawa stopa strzał z kilku metrów do centrum bramki. Wspierać – Sergi Enrich.

62 minuty | Szansa na strzał. Fabi i aacute n Orellana – Eibar – prawa stopa strzał z prawej strony okna są zapisywane w prawym górnym rogu. Wspierać – Rub-eacute n dziecka do Pe.

62 minuty | Kąt – Eibar. Stracili przez Thibaut Courtois.

63 minuty | szansa brakowało. Niesta Garc i iacute, A – Eibar – lewa stopa strzał z prawej strony okna znajduje się w pobliżu, ale brakowało w lewo po rogu.

63 minuty | Podstawienie – Real Madryt. Isco Luka Modric.

64 minuty | spalonym – Real Madryt. Marco Asensio z karnetem, Jednakże Karim Benzema w spalonym.

65 minuty | Sfaulowany przez Sergi Enrich – Eibar

65 minuty | Raphael Varane – Real Madryt – wygrywa rzut wolny w obronie.

67 minuty | spalonym – Eibar. Niesta Garc i iacute, A przepustkę, Jednakże Sergi Enrich w spalonym.

68 minuty | strzał zablokowany. Gareth Bale – Real Madryt – prawa stopa strzał z prawej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Karim Benzema.

68 minuty | szansa brakowało. Niesta Garc i iacute, A – Eibar – prawa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie. Wspierać – marc Cucurella.

69 minuty | spalonym – Real Madryt. Isco z karnetem, Jednakże Karim Benzema w spalonym.

69 minuty | Sfaulowany przez Gonzalo Escalante – Eibar

69 minuty | Marcelo – Real Madryt – wygrywa rzut wolny w obronie.

70 minuty | szansa brakowało. Karim Benzema – Real Madryt – lewa stopa strzał z diffucult pozycji po lewej stronie pominiętej. Wspierać – Marco Asensio.

71 minuty | Sfaulowany przez Daniel Ceballos – Real Madryt

71 minuty | Niesta Garc i iacute, A – Eibar – wygrywa rzut wolny w ataku.

73 minuty | spalonym – Real Madryt. Marcelo z karnetem, Jednakże Karim Benzema w spalonym.

74 minuty | Podstawienie – Eibar. Charles dla Sergi Enrich.

74 minuty | Podstawienie – Real Madryt. Vin i iacute; cius J Still Nior Marco Asensio.

74 minuty | Fabi i aacute n Orellana – Eibar – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

74 minuty | Sfaulowany przez Toni Kroos – Real Madryt

77 minuty | Szansa na strzał. Charles – Eibar – prawa stopa strzał od centrum polu zostaje zapisany w lewym rogu. Wspierać – Szopa.

77 minuty | Kąt – Eibar. Stracili przez Thibaut Courtois.

78 minuty | Kąt – Eibar. Stracili przez Isco.

79 minuty | szansa brakowało. Rub-eacute n dziecka do Pe – Eibar – lewa stopa strzał z prawej strony okna jest wysoki i szeroki w lewo.

80 minuty | spalonym – Real Madryt. Isco z karnetem, Jednakże Karim Benzema w spalonym.

80 minuty | Piłka ręcznie przez Karola – Eibar

81 minuty | spalonym – Real Madryt. Karim Benzema z karnetem, Jednakże Vin i iacute; cius J & uacute; Nior w spalonym.

82 minuty | spalonym – Real Madryt. Vin i iacute; cius J & uacute; Nior przepustkę, Jednakże Karim Benzema w spalonym.

82 minuty | Daniel Ceballos – Real Madryt – wygrywa rzut wolny w obronie.

82 minuty | Sfaulowany przez Charles – Eibar

83 minuty | spalonym – Real Madryt. Marcelo z karnetem, Jednakże Karim Benzema w spalonym.

83 minuty | Podstawienie – Eibar. Sergio i aacute, Alvarez do Fabi i aacute n Orellana.

84 minuty | Piłka ręcznie przez Vin & iacute; Cius J & uacute głosu; – Real Madryt

86 minuty | Kąt – Real Madryt. Zgodził się przez N i aacute n Ramis.

88 minuty | Podstawienie – Eibar. Paul Blaser dla Kike Garc & iacute;.

89 minuty | spalonym – Eibar. Paulo Oliveira z karnetem, jednak Charles jest na pozycji spalonej.

90 minuty | szansa brakowało. Vin RZECZNY cius J Still Nior – Real Madryt – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – Marcelo.

90„+1 minut | szansa brakowało. Gareth Bale – Real Madryt – lewa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie. Wspierać – Isco.

90„+2 minut | spalonym – Real Madryt. Sergio Ramos z karnetem, Jednakże Gareth beli w spalonym.