Everton vs Cardiff | 24 listopad 2018

Co się stało, kiedy Everton Zagrano Cardiff sobotę 24 listopad 2018 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

6 minuty | Sfaulowany przez Sol Bamba – Cardiff City

6 minuty | Richarlison – Everton – wygrywa rzut wolny w ataku.

7 minuty | Sfaulowany przez Harry Arter – Cardiff City

7 minuty | Seamus Coleman – Everton – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

8 minuty | Kąt – Everton. Stracili przez Sol Bamba.

9 minuty | Szansa na strzał. Michael Keane – Everton – Główka środku pudełka jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Lucas Digne z krzyżem.

11 minuty | Bernard – Everton – wygrywa rzut wolny w obronie.

11 minuty | Zanieczyszczona przez V i iacute, konstruktor Camarasa – Cardiff City

13 minuty | szansa brakowało. Callum Paterson – Cardiff City – Główka środku pudełka jest blisko, ale brakowało. Wspierać – Aron Gunnarsson.

14 minuty | szansa brakowało. Idrissa Gueye – Everton – prawa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało w lewo. Wspierać – Seamus Coleman.

14 minuty | szansa brakowało. Callum Paterson – Cardiff City – prawa stopa strzał z prawej strony okna brakowało w lewo. Wspierać – Kadeem Harris.

17 minuty | Callum Paterson – Cardiff City – wygrywa rzut wolny w obronie.

17 minuty | Sfaulowany przez Michael Keane – Everton

19 minuty | Sfaulowany przez Lucas Digne – Everton

19 minuty | Kadeem Harris – Cardiff City – wygrywa rzut wolny w obronie.

21 minuty | Kąt – Everton. Stracili przez Sol Bamba.

24 minuty | Sfaulowany przez Seamus Coleman – Everton

24 minuty | Harry Gatunki – Cardiff City – wygrywa rzut wolny w obronie.

28 minuty | Kąt – Everton. Stracili przez Sol Bamba.

29 minuty | szansa brakowało. Andr & eacute; Gomes – Everton – prawa stopa strzał z diffucult pozycji po prawej stronie znajduje się blisko, ale brakowało. Wspierać – Yerry Mina po rogu.

32 minuty | strzał zablokowany. Theo Walcott – Everton – prawa stopa strzał z prawej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Bernard.

32 minuty | Callum Paterson – Cardiff City – wygrywa rzut wolny w obronie.

32 minuty | Sfaulowany przez Yerry Mina – Everton

33 minuty | szansa brakowało. Andr & eacute; Gomes – Everton – prawa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało w lewo. Wspierać – Yerry My.

37 minuty | Sfaulowany przez Aron Gunnarsson – Cardiff City

37 minuty | Gylfi Sigurdsson – Everton – wygrywa rzut wolny w obronie.

39 minuty | Sfaulowany przez Harry Arter – Cardiff City

39 minuty | Theo Walcott – Everton – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

40 minuty | Szansa na strzał. Richarlison – Everton – Główka środku pudełka jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Gylfi Sigurdsson z krzyżem.

43 minuty | Neil Etheridge – Cardiff City – otrzyma żółtą kartkę.

44 minuty | Sfaulowany przez Sol Bamba – Cardiff City

44 minuty | Richarlison – Everton – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

45„+2 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Everton 0, Cardiff City 0.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Evertonu 0, Cardiff City 0.

46 minuty | Sfaulowany przez Richarlison – Everton

46 minuty | Greg Cunningham – Cardiff City – wygrywa rzut wolny w obronie.

47 minuty | Sfaulowany przez Bernard – Everton

47 minuty | Kadeem Harris – Cardiff City – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

48 minuty | Opóźnienie w meczu Theo Walcott – Everton – – zranienie.

49 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

50 minuty | szansa brakowało. Sean Morrison – Cardiff City – Główka środku pudełka jest blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – Joe Ralls z krzyżem .

52 minuty | szansa brakowało. Gylfi Sigurdsson – Everton – lewa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie. Wspierać – Richarlison.

55 minuty | strzał zablokowany. Gylfi Sigurdsson – Everton – lewa stopa strzał z diffucult pozycji po lewej stronie jest zablokowany. Wspierać – Bernard z długą piłkę.

58 minuty | Victor Camarasa – Cardiff City – otrzyma żółtą kartkę.

59 minuty | Szansa na strzał. Theo Walcott – Everton – prawa stopa strzał z prawej strony okna jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki.

59 minuty | CEL!!! Everton 1, Cardiff City 0. Gylfi Sigurdsson – Everton – lewa stopa strzał ze środka pola, aby w prawym rogu.

60 minuty | Sfaulowany przez Callum Paterson – Cardiff City

60 minuty | Yerry My – Everton – wygrywa rzut wolny w obronie.

62 minuty | Aron Gunnarsson – Cardiff City – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

62 minuty | Sfaulowany przez Richarlison – Everton

62 minuty | Sfaulowany przez Kadeem Harris – Cardiff City

62 minuty | Jordan Pickford – Everton – wygrywa rzut wolny w obronie.

62 minuty | Opóźnienie w meczu Jordan Pickford – Everton – – zranienie.

62 minuty | Opóźnienie w meczu Kadeem Harris – Cardiff City – – zranienie.

63 minuty | Kadeem Harris – Cardiff City – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

64 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

65 minuty | Kąt – Everton. Stracili przez Greg Cunningham.

66 minuty | Callum Paterson – Cardiff City – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

66 minuty | Sfaulowany przez Idrissa Gueye – Everton

66 minuty | Kąt – Cardiff City. Stracili przez Theo Walcott.

67 minuty | Podstawienie – Cardiff City. Josh Murphy dla Kadeem Harris.

67 minuty | strzał zablokowany. Sol Bamba – Cardiff City – Główka kilku metrów został zablokowany. Wspierać – V iacute, konstruktor Camarasa krzyżykiem.

70 minuty | Sfaulowany przez Josh Murphy – Cardiff City

70 minuty | Idrissa Gueye – Everton – wygrywa rzut wolny w obronie.

71 minuty | Aron Gunnarsson – Cardiff City – wygrywa rzut wolny w ataku.

71 minuty | Sfaulowany przez Yerry Mina – Everton

72 minuty | Szansa na strzał. Victor Camarasa – Cardiff City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w lewym rogu. Wspierać – Aron Gunnarsson.

72 minuty | Kąt – Cardiff City. Stracili przez Jordan Pickford.

73 minuty | Podstawienie – Everton. Ademola Lookman Theo Walcott.

73 minuty | Sfaulowany przez Callum Paterson – Cardiff City

73 minuty | Richarlison – Everton – wygrywa rzut wolny w obronie.

74 minuty | Podstawienie – Cardiff City. David Junior Hoilett dla Harry Arter.

75 minuty | Sfaulował David Junior Hoilett – Cardiff City

75 minuty | Idrissa Gueye – Everton – wygrywa rzut wolny w obronie.

77 minuty | Podstawienie – Everton. Cenk Tosun Bernard.

78 minuty | Sfaulowany przez Lucas Digne – Everton

78 minuty | Josh Murphy – Cardiff City – wygrywa rzut wolny w obronie.

80 minuty | Zanieczyszczona przez Andr i eacute; Gomes – Everton

80 minuty | Victor Camarasa – Cardiff City – wygrywa rzut wolny w obronie.

82 minuty | Szansa na strzał. Ademola Lookman – Everton – lewa stopa strzał od środka okna zostanie zapisany w prawym rogu.

82 minuty | Kąt – Everton. Stracili przez Neil Etheridge.

82 minuty | strzał zablokowany. Michael Keane – Everton – Główka środku pudełka jest zablokowany. Wspierać – Lucas Digne z krzyżem.

83 minuty | Kąt – Everton. Stracili przez Josh Murphy.

85 minuty | Opóźnienie w meczu Michael Keane – Everton – – zranienie.

85 minuty | Podstawienie – Cardiff City. Danny Ward dla V & iacute; konstruktor Camarasa.

85 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

86 minuty | Ademola Lookman – Everton – wygrywa rzut wolny w ataku.

86 minuty | Sfaulowany przez Greg Cunningham – Cardiff City

87 minuty | strzał zablokowany. Cenk Tosun – Everton – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

87 minuty | Kąt – Everton. Przyznał David Junior Hoilett.

88 minuty | szansa brakowało. Michael Keane – Everton – Główka środku pudełka brakowało w lewo. Wspierać – Gylfi Sigurdsson z krzyżem po rogu.

88 minuty | Sfaulowany przez Idrissa Gueye – Everton

88 minuty | Josh Murphy – Cardiff City – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

89 minuty | szansa brakowało. Callum Paterson – Cardiff City – Główka kilku metrach przechodzi w stan wysoki. Wspierać – Joe Ralls z krzyżem .

90 minuty | Szansa na strzał. Richarlison – Everton – prawa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki.

90 minuty | Szansa na strzał. Cenk Tosun – Everton – prawa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Ademola Lookman.

90„+3 minut | Podstawienie – Everton. Kurt Zoumis dla Gylfi Sigurdsson.

90„+3 minut | Sfaulowany przez Callum Paterson – Cardiff City

90„+3 minut | Michael Keane – Everton – wygrywa rzut wolny w obronie.

90„+5 minut | strzał zablokowany. Josh Murphy – Cardiff City – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany.

90„+5 minut | Kąt – Cardiff City. Stracili przez Lucas Digne.

90„+6 minut | spalonym – Cardiff City. Joe Ralls z karnetem, jednak Bruno Ecuele Manga jest na pozycji spalonej.

90„+6 minut | To wszystko. zakończeniu gry – Everton 1, Cardiff City 0.

90„+6 minut | Druga połowa zakończyła – Everton 1, Cardiff City 0.