Fulham vs Manchester Utd | 09 luty 2019

Co się stało podczas Fulham Zagrano Manchester Utd sobotę 09 luty 2019 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

1 minuty | Diogo Dzielenie – Manchester United – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

1 minuty | Sfaulowany przez Joe Bryan – Fulham

1 minuty | szansa brakowało. Luciano Spędzanie – Fulham – prawa stopa strzał wewnątrz pudełka z sześciu stoczni – lewa strona jest blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – Andr & eacute; Sch & uuml; rrle z krzyżem po szybkim przerwie.

2 minuty | Sfaulowany przez Calum Chambers – Fulham

2 minuty | Paul Pogba – Manchester United – wygrywa rzut wolny w obronie.

4 minuty | szansa brakowało. Aleksandar Mitrović – Fulham – Główka brakowało kilku metrów na lewo. Wspierać – Joe Bryan z krzyżem.

4 minuty | strzał zablokowany. Andr & eacute; SCH-uuml; rrle – Fulham – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany.

4 minuty | Kąt – Fulham. Stracili przez Luke Shaw.

5 minuty | szansa brakowało. Andr & eacute; SCH-uuml; rrle – Fulham – prawa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie po rogu.

8 minuty | Andr & eacute; SCH-uuml; rrle – Fulham – wygrywa rzut wolny w obronie.

8 minuty | Sfaulowany przez Luke Shaw – Manchester United

12 minuty | Denis Odoi – Fulham – wygrywa rzut wolny w obronie.

12 minuty | Sfaulowany przez Anthony Martial – Manchester United

12 minuty | Zanieczyszczona przez Andr i eacute; SCH-uuml; rrle – Fulham

12 minuty | Nemanja Matic – Manchester United – wygrywa rzut wolny w obronie.

14 minuty | CEL!!! Fulham 0, Manchester United 1. Paul Pogba – Manchester United – lewa stopa strzał z diffucult pozycji po lewej stronie, aby w lewym górnym rogu. Wspierać – Anthony Martial.

17 minuty | David De Gea – Manchester United – wygrywa rzut wolny w obronie.

17 minuty | Sfaulowany przez Aleksandar Mitrović – Fulham

17 minuty | Opóźnienie w meczu David de Gea – Manchester United – – zranienie.

18 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

20 minuty | Anthony Martial – Manchester United – wygrywa rzut wolny w obronie.

20 minuty | Sfaulowany przez Denis Odoi – Fulham

23 minuty | CEL!!! Fulham 0, Manchester United 2. Anthony Martial – Manchester United – prawa stopa strzał z środka pola, aby w prawym rogu. Wspierać – Phil Jones po szybkim przerwie.

25 minuty | strzał zablokowany. Ryan Babel – Fulham – prawa stopa strzał z prawej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Calum Chambers.

25 minuty | Chris Smalling – Manchester United – wygrywa rzut wolny w obronie.

25 minuty | Sfaulowany przez Joe Bryan – Fulham

25 minuty | Joe Bryan – Fulham – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

26 minuty | spalonym – Manchester United. Anthony Martial z karnetem, Jednakże Romelu Lukaku w spalonym.

27 minuty | spalonym – Fulham. Maxime Le Marchand z karnetem, Jednakże Andre i eacute; SCH-uuml; rrle w spalonym.

31 minuty | Aleksandar Mitrović – Fulham – wygrywa rzut wolny w ataku.

31 minuty | Sfaulowany przez Chris Smalling – Manchester United

32 minuty | strzał zablokowany. Jean Michael Seri – Fulham – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

32 minuty | Kąt – Fulham. Stracili przez Ander Herrera.

36 minuty | Ander Herrera – Manchester United – wygrywa rzut wolny w ataku.

36 minuty | Sfaulowany przez Tim Ream – Fulham

37 minuty | Chris Smalling – Manchester United – wygrywa rzut wolny w obronie.

37 minuty | Sfaulowany przez Calum Chambers – Fulham

38 minuty | Calum Chambers – Fulham – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

40 minuty | strzał zablokowany. Anthony Martial – Manchester United – prawa stopa strzał z lewej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Juan Mata.

40 minuty | Kąt – Manchester United. Stracili przez Denis Odoi.

41 minuty | Szansa na strzał. Phil Jones – Manchester United – lewa stopa strzał sprzed pola są zapisywane w górnej części bramki. Wspierać – Ander Herrera.

41 minuty | Kąt – Manchester United. Stracili przez Sergio Rico.

42 minuty | Nemanja Matic sfaulowany przez – Manchester United

42 minuty | Ryan Babel – Fulham – wygrywa rzut wolny w obronie.

42 minuty | szansa brakowało. Diogo Dzielenie – Manchester United – prawa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie. Wspierać – Paul Pogba.

43 minuty | Nemanja Matic sfaulowany przez – Manchester United

43 minuty | Ryan Babel – Fulham – wygrywa rzut wolny w ataku.

43 minuty | Nemanja Matic – Manchester United – otrzyma żółtą kartkę.

43 minuty | szansa brakowało. Andr & eacute; SCH-uuml; rrle – Fulham – prawa stopa strzał od centrum polu brakowało w lewo .

44 minuty | Szansa na strzał. Calum Chambers – Fulham – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w prawym rogu.

45„+3 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Fulham 0, Manchester United 2.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Fulham 0, Manchester United 2.

46 minuty | strzał zablokowany. Juan Mata – Manchester United – lewa stopa strzał z prawej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Anthony Martial.

46 minuty | strzał zablokowany. Ander Herrera – Manchester United – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

46 minuty | szansa brakowało. Ander Herrera – Manchester United – prawa stopa strzał od centrum polu brakowało w lewo.

47 minuty | szansa brakowało. Romelu Lukaku – Manchester United – Główka środku pudełka nieodebranych. Wspierać – Diogo Dzielenie.

50 minuty | Denis Odoi – Fulham – wygrywa rzut wolny w obronie.

50 minuty | Sfaulowany przez Anthony Martial – Manchester United

51 minuty | Szansa na strzał. Anthony Martial – Manchester United – lewa stopa strzał wewnątrz pudełka z sześciu stoczni – lewa strona jest zapisana w prawym rogu.

52 minuty | spalonym – Manchester United. Paul Pogba z karnetem, Jednakże Romelu Lukaku w spalonym.

52 minuty | szansa brakowało. Calum Chambers – Fulham – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w lewo. Wspierać – Aleksandar Mitrović.

53 minuty | Podstawienie – Fulham. Cyrus Christie dla Andr & eacute; SCH-uuml; rrle.

54 minuty | strzał zablokowany. Joe Bryan – Fulham – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

57 minuty | spalonym – Manchester United. Paul Pogba z karnetem, jednak Anthony Martial jest na pozycji spalonej.

58 minuty | Kąt – Fulham. Stracili przez Chris Smalling.

58 minuty | strzał zablokowany. Aleksandar Mitrović – Fulham – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Jean Michael Seri z krzyżem.

59 minuty | Anthony Martial – Manchester United – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

59 minuty | Sfaulowany przez Cyrus Christie – Fulham

60 minuty | Sfaulowany przez Jean Michael Seri – Fulham

60 minuty | Paul Pogba – Manchester United – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

61 minuty | strzał zablokowany. Paul Pogba – Manchester United – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Nemanja Matic.

61 minuty | Sfaulowany przez Ander Herrera – Manchester United

61 minuty | Ryan Babel – Fulham – wygrywa rzut wolny w obronie.

63 minuty | Szansa na strzał. Ander Herrera – Manchester United – prawa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Juan Mata.

64 minuty | Kara Manchester United. Juan Mata rysuje faul w polu karnym.

64 minuty | Kara Stracili przez Maxime Le Marchand – Fulham – Po starciu w polu karnym.

65 minuty | CEL!!! Fulham 0, Manchester United 3. Paul Pogba – Manchester United – konwertuje karę z prawą nogą strzał w prawym rogu.

66 minuty | Sfaulowany przez Luciano Vietto – Fulham

66 minuty | Nemanja Matic – Manchester United – wygrywa rzut wolny w obronie.

68 minuty | Kąt – Fulham. Stracili przez Anthony Martial.

69 minuty | Szansa na strzał. Calum Chambers – Fulham – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w lewym rogu. Wspierać – Luciano Spędzanie.

70 minuty | Podstawienie – Manchester United. Alexis S & aacute; nchez Anthony Martial.

73 minuty | Szansa na strzał. Aleksandar Mitrović – Fulham – Główka środku pudełka jest zapisany w prawym rogu. Wspierać – Cyrus Christie z krzyżem.

74 minuty | Podstawienie – Manchester United. Scott McTominay Paul Pogba.

74 minuty | Szansa na strzał. Alexis S & aacute; nchez – Manchester United – prawa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki.

74 minuty | Kąt – Manchester United. Stracili przez Sergio Rico.

75 minuty | szansa brakowało. Scott McTominay – Manchester United – Główka środku pudełka jest bardzo blisko do celu. Wspierać – Alexis S & aacute; nchez krzyżykiem po kącie.

77 minuty | Ryan Babel – Fulham – uderza lewy słupek z prawej nogi strzale wewnątrz pudełka z sześciu stoczni – lewa strona.

77 minuty | Podstawienie – Fulham. Tom Cairney Ryan Babel.

80 minuty | Sfaulowany przez Diogo Dalot – Manchester United

80 minuty | Luciano Spędzanie – Fulham – wygrywa rzut wolny w obronie.

81 minuty | Podstawienie – Fulham. Ryan Sessegnon Joe Bryan.

83 minuty | Alexis S & aacute; nchez – Manchester United – wygrywa rzut wolny w ataku.

83 minuty | Sfaulowany przez Cyrus Christie – Fulham

84 minuty | Kąt – Manchester United. Stracili przez Maxime Le Marchand.

85 minuty | Podstawienie – Manchester United. Eric Bailly Ander Herrera.

86 minuty | Kąt – Fulham. Stracili przez Erica Bailly.

87 minuty | szansa brakowało. Tom Cairney – Fulham – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest blisko, ale brakowało.

88 minuty | spalonym – Fulham. Aleksandar Mitrović z karnetem, jednak Ryan Sessegnon jest na pozycji spalonej.

89 minuty | David De Gea – Manchester United – wygrywa rzut wolny w obronie.

89 minuty | Sfaulowany przez Aleksandar Mitrović – Fulham

90 minuty | Aleksandar Mitrović – Fulham – otrzyma żółtą kartkę.

90 minuty | David De Gea – Manchester United – otrzyma żółtą kartkę.