Getafe vs Barcelona | 06 styczeń 2019

Co się stało podczas Getafe Zagrano Barcelonę W niedzielę 06 styczeń 2019 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

4 minuty | Arthur – Barcelona – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

4 minuty | Sfaulowany przez Mauro Arambarri – Getafe

6 minuty | szansa brakowało. Anioł Rodr i iacute; Guez – Getafe – prawa stopa strzał od centrum polu idzie wysokie. Wspierać – Jaime Mata.

7 minuty | spalonym – Barcelona. Lionel Messi z karnetem, Jednakże Ousmane Demb i eacute; l eacute; w spalonym.

8 minuty | Dami & aacute; n & aacute swego, rez – Getafe – wygrywa rzut wolny w obronie.

8 minuty | Zanieczyszczona przez Ousmane Demb i eacute; l eacute; – Barcelona

9 minuty | Cl é ment Lenglet – Barcelona – wygrywa rzut wolny w obronie.

9 minuty | Sfaulowany przez & aacute; ngel Rodr & iacute; Guez – Getafe

12 minuty | Sfaulowany przez Arthur – Barcelona

12 minuty | Anioł Rodr i iacute; Guez – Getafe – wygrywa rzut wolny w obronie.

12 minuty | Arthur – Barcelona – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

14 minuty | Dimitri Foulquier – Getafe – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

14 minuty | Sfaulowany przez Jordi Alba – Barcelona

15 minuty | Jordi Alba – Barcelona – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

15 minuty | Dimitri Foulquier – Getafe – otrzyma żółtą kartkę.

16 minuty | szansa brakowało. Vitorino Antunes – Getafe – lewa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało w lewo. Wspierać – Dami & aacute; n & aacute swego, rez .

16 minuty | spalonym – Getafe. Vitorino Antunes z karnetem, Jednakże Jaime Mata w spalonym.

17 minuty | Arturo Vidal – Barcelona – wygrywa rzut wolny w obronie.

17 minuty | Sfaulowany przez Mauro Arambarri – Getafe

19 minuty | Arthur – Barcelona – wygrywa rzut wolny w obronie.

19 minuty | Zanieczyszczona przez Dami i aacute n Su i aacute; rez – Getafe

20 minuty | Szansa na strzał. Lionel Messi – Barcelona – lewa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki.

20 minuty | CEL!!! Getafe 0, Barcelona 1. Lionel Messi – Barcelona – lewa stopa strzał wewnątrz pudełka z sześciu stoczni – po lewej stronie na rogu.

23 minuty | Szansa na strzał. Luis Ni i aacute; rez – Barcelona – prawa stopa strzał z diffucult pozycji po prawej stronie jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Lionel Messi z długą piłkę.

23 minuty | Arthur – Barcelona – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

23 minuty | Zanieczyszczona przez Dami i aacute n Su i aacute; rez – Getafe

25 minuty | Kąt – Barcelona. Leandro Cabrera przyznał przez.

26 minuty | Szansa na strzał. Gerard Piques & eacute; – Barcelona – lewa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Arthur.

26 minuty | Kąt – Barcelona. Ustąpił w Dami i aacute n Su i aacute; rez.

27 minuty | Sfaulowany przez Francisco Portillo – Getafe

27 minuty | Lionel Messi – Barcelona – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

29 minuty | szansa brakowało. Luis Ni i aacute; rez – Barcelona – prawa stopa strzał od środka pudełka jest blisko, ale brakowało. Wspierać – Ousmane Demb i eacute; l eacute;.

30 minuty | Arthur – Barcelona – wygrywa rzut wolny w obronie.

30 minuty | Sfaulowany przez Mauro Arambarri – Getafe

35 minuty | Sfaulowany przez Jaime Mata – Getafe

35 minuty | Ivan Rakitic – Barcelona – wygrywa rzut wolny w obronie.

37 minuty | Dami & aacute; n & aacute swego, rez – Getafe – wygrywa rzut wolny w obronie.

37 minuty | Zanieczyszczona Luis Su i aacute; rez – Barcelona

38 minuty | Sfaulowany przez Vitorino Antunes – Getafe

38 minuty | Sergi Roberto – Barcelona – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

39 minuty | CEL!!! Getafe 0, Barcelona 2. Luis Ni i aacute; rez – Barcelona – prawa stopa strzał sprzed pola karnego w prawym rogu .

41 minuty | szansa brakowało. Mauro Arambarri – Getafe – prawa stopa strzał od centrum polu nieodebranych. Wspierać – I aacute; ngel Rodr i iacute; Guez krzyżykiem.

42 minuty | szansa brakowało. Anioł Rodr i iacute; Guez – Getafe – prawa stopa strzał od środka pudełka jest wysoki i szeroki w lewo. Wspierać – Dimitri Foulquier.

43 minuty | CEL!!! Getafe 1, Barcelona 2. Jaime Mata – Getafe – prawa stopa strzał z kilku metrów do lewego rogu. Wspierać – Anioł Rodr i iacute; Guez.

44 minuty | szansa brakowało. Mauro Arambarri – Getafe – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest blisko, ale brakowało.

45„+1 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Getafe 1, Barcelona 2.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Getafe 1, Barcelona 2.

46 minuty | Sfaulowany przez Arturo Vidal – Barcelona

46 minuty | Anioł Rodr i iacute; Guez – Getafe – wygrywa rzut wolny w ataku.

47 minuty | Zanieczyszczona przez Dami i aacute n Su i aacute; rez – Getafe

47 minuty | Luis Ni i aacute; rez – Barcelona – wygrywa rzut wolny w obronie.

49 minuty | szansa brakowało. Anioł Rodr i iacute; Guez – Getafe – prawa stopa strzał z prawej strony okna znajduje się w pobliżu, ale brakowało w lewo. Wspierać – Dimitri Foulquier.

49 minuty | Dami & aacute; n & aacute swego, rez – Getafe – wygrywa rzut wolny w obronie.

49 minuty | Zanieczyszczona Luis Su i aacute; rez – Barcelona

50 minuty | Sfaulowany przez Jaime Mata – Getafe

50 minuty | Ivan Rakitic – Barcelona – wygrywa rzut wolny w obronie.

50 minuty | spalonym – Barcelona. Sergi Roberto z karnetem, Jednakże Luis Ni i aacute; rez w spalonym.

51 minuty | Sfaulowany przez Arturo Vidal – Barcelona

51 minuty | Vitorino Antunes – Getafe – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

52 minuty | spalonym – Getafe. Mauro Arambarri z karnetem, Jednakże Jaime Mata w spalonym.

54 minuty | Szansa na strzał. Lionel Messi – Barcelona – prawa stopa strzał od środka okna są zapisywane w górnej części bramki.

54 minuty | Arthur – Barcelona – wygrywa rzut wolny w obronie.

54 minuty | Sfaulowany przez Mauro Arambarri – Getafe

54 minuty | Zanieczyszczona przez Djen i eacute; Dakonam – Getafe

54 minuty | Lionel Messi – Barcelona – wygrywa rzut wolny w ataku.

57 minuty | Djen & eacute; Dakonam – Getafe – wygrywa rzut wolny w obronie.

57 minuty | Zanieczyszczona przez Ousmane Demb i eacute; l eacute; – Barcelona

57 minuty | Podstawienie – Getafe. Jorge Molina dla Dimitri Foulquier.

58 minuty | Piłka ręcznie przez Jordi Alba – Barcelona

59 minuty | Kąt – Getafe. Stracili przez Jordi Alba.

59 minuty | Szansa na strzał. Leandro Cabrera – Getafe – Główka środku pudełka jest zapisany w górnej części bramki. Wspierać – Vitorino Antunes.

59 minuty | Kąt – Getafe. Stracili przez Marca-Andr & eacute; ter Stegen.

60 minuty | strzał zablokowany. Vitorino Antunes – Getafe – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

61 minuty | Zanieczyszczona przez Dami i aacute n Su i aacute; rez – Getafe

61 minuty | Lionel Messi – Barcelona – wygrywa rzut wolny w ataku.

61 minuty | Dami & aacute; n & aacute swego, rez – Getafe – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

63 minuty | szansa brakowało. Lionel Messi – Barcelona – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest bardzo blisko do bramki z rzutu wolnego.

65 minuty | Sfaulowany przez Arturo Vidal – Barcelona

65 minuty | Mauro Arambarri – Getafe – wygrywa rzut wolny w obronie.

65 minuty | Arturo Vidal – Barcelona – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

67 minuty | spalonym – Getafe. Jorge Molina z karnetem, Jednakże Jaime Mata w spalonym.

68 minuty | Sfaulowany przez Mauro Arambarri – Getafe

68 minuty | Lionel Messi – Barcelona – wygrywa rzut wolny w ataku.

69 minuty | Leandro Cabrera sfaulowany przez – Getafe

69 minuty | Luis Ni i aacute; rez – Barcelona – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

69 minuty | Leandro Cabrera – Getafe – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

70 minuty | Podstawienie – Barcelona. Sergio Busquets Arturo Vidal.

70 minuty | Djen & eacute; Dakonam – Getafe – wygrywa rzut wolny w obronie.

70 minuty | Zanieczyszczona Luis Su i aacute; rez – Barcelona

71 minuty | piłka ręka Jorge Molina – Getafe

72 minuty | piłka ręka Luis Su & aacute; rez – Barcelona

72 minuty | Zanieczyszczona przez Djen i eacute; Dakonam – Getafe

72 minuty | Ousmane Demb i eacute; l eacute; – Barcelona – wygrywa rzut wolny w obronie.

74 minuty | Podstawienie – Getafe. Samu S & aacute; Iz anioła Rodr RZEKĘ Guez.

75 minuty | Kąt – Getafe. Przyznał Gerard Piqu & eacute;.

75 minuty | Szansa na strzał. Lionel Messi – Barcelona – lewa stopa strzał sprzed pola karnego przez bramkarza jest zapisany w środku bramki. Wspierać – Ousmane Demb i eacute; l eacute;.

77 minuty | Sfaulowany przez Nemanja Maksimovic – Getafe

77 minuty | Luis Ni i aacute; rez – Barcelona – wygrywa rzut wolny w obronie.

77 minuty | Nemanja Maksimovic – Getafe – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

79 minuty | Kąt – Getafe. Stracili przez Jordi Alba.

79 minuty | Sfaulowany przez Mauro Arambarri – Getafe

79 minuty | Lionel Messi – Barcelona – wygrywa rzut wolny w obronie.

81 minuty | Sfaulowany przez Jaime Mata – Getafe

81 minuty | Ivan Rakitic – Barcelona – wygrywa rzut wolny w ataku.

82 minuty | strzał zablokowany. Jorge Molina – Getafe – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Vitorino Antunes.

83 minuty | Szansa na strzał. Lionel Messi – Barcelona – lewa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w lewym rogu. Wspierać – Arthur.

83 minuty | Kąt – Barcelona. Ustąpił w Djen i eacute; Dakonam.

84 minuty | Podstawienie – Barcelona. Coutinho do Ousmane Demb i eacute; l eacute;.

84 minuty | Podstawienie – Getafe. Robert Ib aacute; BERBECIA ez Francisco Portillo.

84 minuty | szansa brakowało. Cl é ment Lenglet – Barcelona – Główka środku pudełka nieodebranych. Wspierać – Coutinho z krzyżem po rogu.

85 minuty | Sfaulowany przez Mauro Arambarri – Getafe

85 minuty | Lionel Messi – Barcelona – wygrywa rzut wolny w ataku.

86 minuty | szansa brakowało. Lionel Messi – Barcelona – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo z rzutu wolnego.

88 minuty | piłka ręka Jaime Mata – Getafe

88 minuty | Podstawienie – Barcelona. Ale Carles dziecięce & aacute; Arthur.

90„+3 minut | Kąt – Barcelona. Stracili Vitorino Antunes.

90„+4 minut | To wszystko. zakończeniu gry – Getafe 1, Barcelona 2.