Huddersfield vs Arsenal | 09 luty 2019

Co się stało podczas Huddersfield Zagrano Arsenał w sobotę 09 luty 2019 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

1 minuty | spalonym – Huddersfield Town. Terence Kongolo z karnetem, Jednakże Elias Kachunga w spalonym.

2 minuty | Kąt – Huddersfield Town. Stracili przez Laurent Koscielny.

3 minuty | spalonym – Huddersfield Town. Jason Puncheon z karnetem, Jednakże Elias Kachunga w spalonym.

7 minuty | Adama Diakhaby – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

7 minuty | Sfaulowany przez Nacho Monreal – Arsenał

9 minuty | Sfaulowany przez Jason Puncheon – Huddersfield Town

9 minuty | Lucas Torreira – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

10 minuty | szansa brakowało. Alex Iwobi – Arsenał – prawa stopa strzał z diffucult pozycji po prawej stronie znajduje się blisko, ale brakowało. Wspierać – Ainsley Maitland-Niles.

11 minuty | szansa brakowało. Alexandre Lacazette – Arsenał – lewa stopa strzał od środka pudełka jest blisko, ale brakowało. Wspierać – Alex Iwobi z krzyżem.

12 minuty | Sfaulowany przez Jonathan Hogg – Huddersfield Town

12 minuty | Matthew Guendouzi – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

13 minuty | Sfaulowany przez Juninho Bacuna – Huddersfield Town

13 minuty | Henrich Mychitarian – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

15 minuty | piłka ręka Juninho Bacuna – Huddersfield Town

16 minuty | CEL!!! Huddersfield Town 0, Arsenał 1. Alex Iwobi – Arsenał – prawa stopa strzał z prawej strony okna do prawego narożnika. Wspierać – Sead Kolašinac z krzyżem.

22 minuty | Elias Kachunga – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny w ataku.

22 minuty | Sfaulowany przez Matthew Guendouzi – Arsenał

24 minuty | Kąt – Huddersfield Town. Stracili przez Laurent Koscielny.

25 minuty | strzał zablokowany. Jason Puncheon – Huddersfield Town – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

27 minuty | Kąt – Huddersfield Town. Stracili przez Sead Kolašinac.

27 minuty | szansa brakowało. Aaron Mooy – Huddersfield Town – lewa stopa strzał z lewej strony okna brakowało po rogu.

28 minuty | szansa brakowało. Juninho Bacuna – Huddersfield Town – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – Jonathan Hogg.

28 minuty | Adama Diakhaby – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny w obronie.

28 minuty | Sfaulowany przez shkodran mustafi – Arsenał

31 minuty | Elias Kachunga – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

31 minuty | Sfaulowany przez Sead Kolašinac – Arsenał

33 minuty | Ainsley Maitland-Niles – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

33 minuty | Sfaulowany przez Jason Puncheon – Huddersfield Town

34 minuty | strzał zablokowany. Lucas Torreira – Arsenał – prawa stopa strzał z prawej strony okna jest zablokowany.

35 minuty | strzał zablokowany. Juninho Bacuna – Huddersfield Town – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Aaron Mooy.

36 minuty | Alexandre Lacazette – Arsenał – wygrywa rzut wolny w ataku.

36 minuty | Sfaulowany przez Christopher Schindler – Huddersfield Town

36 minuty | Christopher Schindler – Huddersfield Town – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

38 minuty | Ainsley Maitland-Niles – Arsenał – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

38 minuty | Sfaulowany przez Elias Kachunga – Huddersfield Town

39 minuty | Szansa na strzał. Henrich Mychitarian – Arsenał – lewa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Ainsley Maitland-Niles.

40 minuty | Ainsley Maitland-Niles – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

40 minuty | Sfaulowany przez Jason Puncheon – Huddersfield Town

42 minuty | Sfaulowany przez Alexandre Lacazette – Arsenał

42 minuty | Jonathan Hogg – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny w ataku.

44 minuty | CEL!!! Huddersfield Town 0, Arsenał 2. Alexandre Lacazette – Arsenał – prawa stopa strzał z kilku metrów do centrum bramki. Wspierać – Ainsley Maitland-Niles.

45„+2 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Huddersfield Town 0, Arsenał 2.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Huddersfield Town 0, Arsenał 2.

46 minuty | Kąt – Huddersfield Town. Stracili przez Laurent Koscielny.

47 minuty | Szansa na strzał. Juninho Bacuna – Huddersfield Town – prawa stopa strzał sprzed pola są zapisywane w górnej części bramki.

48 minuty | Alex Iwobi – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

48 minuty | Sfaulowany przez Terence Kongolo – Huddersfield Town

49 minuty | Terence Kongolo – Huddersfield Town – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

50 minuty | Szansa na strzał. Adama Diakhaby – Huddersfield Town – lewa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Terence Kongolo.

51 minuty | Sfaulowany przez Alexandre Lacazette – Arsenał

51 minuty | Terence Kongolo – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny w obronie.

53 minuty | Sfaulowany przez Aaron Mooy – Huddersfield Town

53 minuty | Henrich Mychitarian – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

55 minuty | Sfaulowany przez Ainsley Maitland-Niles – Arsenał

55 minuty | Terence Kongolo – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

55 minuty | Ainsley Maitland-Niles – Arsenał – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

56 minuty | Podstawienie – Huddersfield Town. Erik Durm dla Terence Kongolo.

56 minuty | Sfaulowany przez Zanka – Huddersfield Town

56 minuty | Nacho Monreal – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

58 minuty | Sfaulowany przez Henrich Mychitarian – Arsenał

58 minuty | Jonathan Hogg – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny w obronie.

58 minuty | szansa brakowało. Juninho Bacuna – Huddersfield Town – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest blisko, ale brakowało. Wspierać – Adama Diakhaby.

59 minuty | Podstawienie – Arsenał. Mohamed Elneny Lucas Torreira.

60 minuty | szansa brakowało. Mohamed Elneny – Arsenał – Główka środku pudełka nieodebranych.

61 minuty | Sfaulowany przez Juninho Bacuna – Huddersfield Town

61 minuty | Laurent Koscielny – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

65 minuty | Kąt – Huddersfield Town. Stracili przez shkodran mustafi.

66 minuty | szansa brakowało. Jason Puncheon – Huddersfield Town – lewa stopa strzał od centrum polu brakowało w lewo po rogu.

66 minuty | szansa brakowało. Adama Diakhaby – Huddersfield Town – lewa stopa strzał wewnątrz pudełka z sześciu stoczni – lewa strona jest blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – Jason Puncheon po rogu.

66 minuty | Podstawienie – Huddersfield Town. Laurent Depoitre dla Jason Puncheon.

68 minuty | Alexandre Lacazette – Arsenał – wygrywa rzut wolny w ataku.

68 minuty | Sfaulowany przez Erik Durm – Huddersfield Town

69 minuty | szansa brakowało. Alex Iwobi – Arsenał – prawa stopa strzał z lewej strony okna brakowało w lewo. Wspierać – Sead Kolašinac.

70 minuty | Szansa na strzał. Alex Iwobi – Arsenał – prawa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Henrich Mychitarian.

71 minuty | Elias Kachunga – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny w obronie.

71 minuty | Sfaulowany przez Mohamed Elneny – Arsenał

72 minuty | Szansa na strzał. Adama Diakhaby – Huddersfield Town – lewa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w lewym rogu. Wspierać – Laurent Depoitre.

76 minuty | Aaron Mooy – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny w obronie.

76 minuty | Sfaulowany przez Henrich Mychitarian – Arsenał

76 minuty | Podstawienie – Arsenał. Denis Su & aacute; rez dla Henrich Mychitarian.

78 minuty | Sfaulowany przez Juninho Bacuna – Huddersfield Town

78 minuty | Laurent Koscielny – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

79 minuty | Sfaulowany przez Jonathan Hogg – Huddersfield Town

79 minuty | Matthew Guendouzi – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

80 minuty | szansa brakowało. Laurent Depoitre – Huddersfield Town – prawa stopa strzał z prawej strony okna znajduje się w pobliżu, ale brakowało w lewo. Wspierać – Tommy Smith po szybkim przerwie.

81 minuty | Sfaulowany przez Alexandre Lacazette – Arsenał

81 minuty | Jonathan Hogg – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny w obronie.

83 minuty | Podstawienie – Huddersfield Town. Karlan Grant Elias Kachunga.

83 minuty | strzał zablokowany. Adama Diakhaby – Huddersfield Town – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Juninho Bacuna.

84 minuty | strzał zablokowany. Karlan Grant – Huddersfield Town – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany.

88 minuty | Podstawienie – Arsenał. Joe Willock dla Alex Iwobi.

90 minuty | Sfaulowany przez Laurent Depoitre – Huddersfield Town

90 minuty | Nacho Monreal – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

90„+1 minut | Alexandre Lacazette – Arsenał – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

90„+1 minut | Sfaulowany przez Jonathan Hogg – Huddersfield Town

90„+2 minut | Christopher Schindler – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny w obronie.

90„+2 minut | Sfaulowany przez Alexandre Lacazette – Arsenał

90„+3 minut | Szansa na strzał. Adama Diakhaby – Huddersfield Town – lewa stopa strzał z lewej strony okna są zapisywane w lewym górnym rogu. Wspierać – Aaron Mooy.

90„+3 minut | WŁASNY CEL! przez loco Kolasinac, Arsenał. Huddersfield Town 1, Arsenał 2.

90„+3 minut | Sead Kolašinac – Arsenał – otrzyma żółtą kartkę.

90„+3 minut | Adama Diakhaby – Huddersfield Town – otrzyma żółtą kartkę.

90„+4 minut | spalonym – Arsenał. Denis Ni i aacute; rez przepustkę, Jednakże Sead Kolašinac w spalonym.

90„+5 minut | Szansa na strzał. Juninho Bacuna – Huddersfield Town – prawa stopa strzał sprzed pola są zapisywane w górnej części bramki. Wspierać – Karlan Grant.

90„+6 minut | To wszystko. zakończeniu gry – Huddersfield Town 1, Arsenał 2.

90„+6 minut | Druga połowa zakończyła – Huddersfield Town 1, Arsenał 2.