Hull City vs Leeds | 02 październik 2018

Co się stało podczas Hull City Zagrano Leeds We wtorek 02 październik 2018 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

1 minuty | Piłka ręcznie przez Łukasza Ayling – Leeds United

2 minuty | spalonym – Hull City. David Marshall z karnetem, Jednakże Kamil Grosicki w spalonym.

3 minuty | strzał zablokowany. Tyler Roberts – Leeds United – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Luke Ayling.

3 minuty | Kąt – Leeds United. Stracili przez Eric Lichaj.

3 minuty | strzał zablokowany. Samuel S & aacute; Iz – Leeds United – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

7 minuty | szansa brakowało. Mateusz Klich – Leeds United – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – Ezgjan Alioski po szybkim przerwie.

7 minuty | spalonym – Leeds United. Samuel S & aacute; Iz przepustkę, jednak Jack Harrison jest na pozycji spalonej.

9 minuty | szansa brakowało. Reece Burke – Hull City – prawa stopa strzał z dużej odległości z prawej strony jest wysoki i szeroki w lewo.

9 minuty | Kąt – Hull City. Stracili przez Pontus Jansson.

10 minuty | strzał zablokowany. Reece Burke – Hull City – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Kamil Grosicki z krzyżem.

10 minuty | spalonym – Hull City. Chris Martin z karnetem, Jednakże Jarrod Bowen w spalonym.

22 minuty | spalonym – Hull City. Todd Kane z karnetem, Jednakże Kamil Grosicki w spalonym.

22 minuty | Opóźnienie w meczu Jackson Irvine – Hull City – – zranienie.

24 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

25 minuty | Sfaulowany przez Jackson Irvine – Hull City

25 minuty | Tyler Roberts – Leeds United – wygrywa rzut wolny w obronie.

28 minuty | Podstawienie – Hull City. Kevin Jackson Stewart dla Irvine – zranienie.

31 minuty | Eric Lichaj – Hull City – wygrywa rzut wolny w obronie.

31 minuty | Sfaulowany przez Ezgjan Alioski – Leeds United

32 minuty | strzał zablokowany. Kamil Grosicki – Hull City – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Eric Lichaj.

33 minuty | strzał zablokowany. Kamil Grosicki – Hull City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Markus Henriksen.

33 minuty | Kąt – Hull City. Przyznał Liam Cooper.

33 minuty | szansa brakowało. Tommy Elphick – Hull City – Główka środku pudełka brakowało w lewo. Wspierać – Todd Kane z krzyżem po rogu.

36 minuty | szansa brakowało. Ezgjan Alioski – Leeds United – lewa stopa strzał od środka pudełka jest blisko, ale brakowało. Wspierać – Tyler Roberts.

37 minuty | Kąt – Leeds United. Stracili przez Jarrod Bowen.

37 minuty | szansa brakowało. Liam Cooper – Leeds United – Główka środku pudełka brakowało w lewo. Wspierać – Ezgjan Alioski z krzyżem po rogu.

37 minuty | szansa brakowało. Luke Ayling – Leeds United – header wewnątrz pudełka z sześciu stoczni – lewa strona jest bardzo blisko do celu. Wspierać – Liam Cooper po rogu.

38 minuty | Sfaulowany przez Chris Martin – Hull City

38 minuty | Pontus Jansson – Leeds United – wygrywa rzut wolny w obronie.

40 minuty | Kąt – Leeds United. Stracili przez Reece Burke.

41 minuty | Ezgjan Alioski – Leeds United – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

41 minuty | Sfaulowany przez Eric Lichaj – Hull City

44 minuty | szansa brakowało. Barry Douglas – Leeds United – prawa stopa strzał od centrum polu nieodebranych. Wspierać – Ezgjan Alioski.

44 minuty | spalonym – Leeds United. Barry Douglas z karnetem, Jednakże Ezgjan Alioski w spalonym.

45„+2 minut | szansa brakowało. Samuel S & aacute; Iz – Leeds United – prawa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało w lewo. Wspierać – Barry Douglas.

45„+2 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Hull City 0, Leeds United 0.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Hull City 0, Leeds United 0.

50 minuty | Sfaulował Jack Harrison – Leeds United

50 minuty | Todd Kane – Hull City – wygrywa rzut wolny w obronie.

51 minuty | CEL!!! Hull City 0, Leeds United 1. Tyler Roberts – Leeds United – prawa stopa strzał sprzed pola karnego w lewym rogu. Wspierać – Mateusz Klich.

53 minuty | Kąt – Hull City. Stracili przez Luke Ayling.

55 minuty | Kąt – Leeds United. Stracili przez Stephena Kingsley.

55 minuty | szansa brakowało. kalvin Phillips – Leeds United – Główka środku pudełka idzie wysokie. Wspierać – Barry Douglas z krzyżem po rogu.

56 minuty | Samuel S & aacute; Iz – Leeds United – upadł na ziemię, ale to dive.

57 minuty | Samuel S & aacute; Iz – Leeds United – otrzyma żółtą kartkę.

59 minuty | Ezgjan Alioski – Leeds United – wygrywa rzut wolny w ataku.

59 minuty | Sfaulowany przez Markus Henriksen – Hull City

59 minuty | strzał zablokowany. kalvin Phillips – Leeds United – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Pontus Jansson z głową.

62 minuty | Sfaulowany przez Barry Douglas – Leeds United

62 minuty | Kevin Stewart – Hull City – wygrywa rzut wolny w obronie.

63 minuty | Zanieczyszczona przez Kalvin Phillips – Leeds United

63 minuty | Markus Henriksen – Hull City – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

63 minuty | szansa brakowało. Tommy Elphick – Hull City – Główka środku pudełka brakowało w lewo. Wspierać – Kamil Grosicki z krzyżem .

64 minuty | Podstawienie – Hull City. Fraizer Campbell Chris Martin.

65 minuty | Podstawienie – Hull City. Nouha Dicko Kamil Grosicki.

67 minuty | Barry Douglas – Leeds United – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

67 minuty | Sfaulowany przez Markus Henriksen – Hull City

67 minuty | spalonym – Leeds United. Barry Douglas z karnetem, jednak Liam Cooper jest na pozycji spalonej.

68 minuty | Sfaulowany przez Nouha Dicko – Hull City

68 minuty | Pontus Jansson – Leeds United – wygrywa rzut wolny w obronie.

70 minuty | Sfaulowany przez Barry Douglas – Leeds United

70 minuty | Jarrod Bowen – Hull City – wygrywa rzut wolny w obronie.

70 minuty | Barry Douglas – Leeds United – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

74 minuty | Podstawienie – Leeds United. Adam Forshaw Samuel S. & aacute; Iz.

74 minuty | Podstawienie – Leeds United. Stuart Dallas Jack Harrison.

75 minuty | spalonym – Hull City. David Marshall z karnetem, Jednakże Nouha Dicko w spalonym.

76 minuty | Sfaulowany przez Eric Lichaj – Hull City

76 minuty | Pontus Jansson – Leeds United – wygrywa rzut wolny w obronie.

77 minuty | Sfaulowany przez Markus Henriksen – Hull City

77 minuty | Pontus Jansson – Leeds United – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

79 minuty | Sfaulowany przez Markus Henriksen – Hull City

79 minuty | Pontus Jansson – Leeds United – wygrywa rzut wolny w obronie.

79 minuty | Markus Henriksen – Hull City – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

80 minuty | Sfaulowany przez Pontus Jansson – Leeds United

80 minuty | Markus Henriksen – Hull City – wygrywa rzut wolny w ataku.

80 minuty | Pontus Jansson – Leeds United – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

81 minuty | Opóźnienie w meczu Barry Douglas – Leeds United – – zranienie.

82 minuty | Podstawienie – Leeds United. Jamie Shackleton dla Barry Douglas – zranienie.

82 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

83 minuty | Ezgjan Alioski – Leeds United – wygrywa rzut wolny w obronie.

83 minuty | Sfaulowany przez Markus Henriksen – Hull City

84 minuty | Adam Forshaw – Leeds United – wygrywa rzut wolny w obronie.

84 minuty | Sfaulowany przez Fraizer Campbell – Hull City

85 minuty | Sfaulowany przez Adama Forshaw – Leeds United

85 minuty | Fraizer Campbell – Hull City – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

86 minuty | strzał zablokowany. Fraizer Campbell – Hull City – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany.

86 minuty | Szansa na strzał. Nouha Dicko – Hull City – prawa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki.

86 minuty | strzał zablokowany. Jarrod Bowen – Hull City – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany.

87 minuty | Sfaulowany przez Kevin Stewart – Hull City

87 minuty | Mateusz Klich – Leeds United – wygrywa rzut wolny w obronie.

89 minuty | Sfaulowany przez Kevin Stewart – Hull City

89 minuty | Tyler Roberts – Leeds United – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

90 minuty | spalonym – Leeds United. Bailey Peacock-Farrell z karnetem, Jednakże Ezgjan Alioski w spalonym.

90„+4 minut | szansa brakowało. Kevin Stewart – Hull City – lewa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało. Wspierać – Tommy Elphick.

90„+5 minut | To wszystko. zakończeniu gry – Hull City 0, Leeds United 1.

90„+5 minut | Druga połowa zakończyła – Hull City 0, Leeds United 1.