Hull vs Nottingham | 24 listopad 2018

Co się stało podczas Hull Zagrano Nottingham sobotę 24 listopad 2018 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

2 minuty | szansa brakowało. Jo & Atilde; Carvalho – Nottingham Forest – prawa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało w lewo. Wspierać – Claudio Yacob.

7 minuty | Sfaulował Daniel Batty – Hull City

7 minuty | Jack Colback – Nottingham Forest – wygrywa rzut wolny w obronie.

9 minuty | Sfaulowany przez Reece Burke – Hull City

9 minuty | Jack Robinson – Nottingham Forest – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

10 minuty | Kąt – Nottingham Forest. Stracili przez Reece Burke.

12 minuty | szansa brakowało. Matthew Gotówka – Nottingham Forest – prawa stopa strzał z prawej strony okna brakowało w lewo. Wspierać – Joe Lolley.

12 minuty | Kąt – Nottingham Forest. Stracili przez Jordy de Wijs.

16 minuty | szansa brakowało. Lewis Grabban – Nottingham Forest – prawa stopa strzał z diffucult pozycji po prawej brakowało w lewo. Wspierać – Jo & Atilde; Carvalho.

19 minuty | strzał zablokowany. Kamil Grosicki – Hull City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Chris Martin.

23 minuty | Kąt – Nottingham Forest. Stracili przez Reece Burke.

25 minuty | Sfaulowany przez Jordy de Wijs – Hull City

25 minuty | Jack Colback – Nottingham Forest – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

32 minuty | szansa brakowało. Reece Burke – Hull City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało.

33 minuty | Kąt – Hull City. Przyznał Michael Dawson.

33 minuty | Kąt – Hull City. Ustąpił w Lewis Grabban.

34 minuty | strzał zablokowany. Jackson Irvine – Hull City – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany.

34 minuty | Kąt – Hull City. Stracili przez Claudio Yacob.

35 minuty | strzał zablokowany. Tommy Elphick – Hull City – Główka środku pudełka jest zablokowany. Wspierać – Kamil Grosicki z krzyżem.

35 minuty | Sfaulowany przez Jackson Irvine – Hull City

35 minuty | Matthew Gotówka – Nottingham Forest – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

36 minuty | szansa brakowało. Jack Robinson – Nottingham Forest – Główka środku pudełka idzie wysokie. Wspierać – Tendayi Darikwa z krzyżem.

37 minuty | Sfaulowany przez Jackson Irvine – Hull City

37 minuty | Lewis Grabban – Nottingham Forest – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

37 minuty | Jackson Irvine – Hull City – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

40 minuty | Sfaulowany przez Jack Colback – Nottingham Forest

40 minuty | Jarrod Bowen – Hull City – wygrywa rzut wolny w obronie.

42 minuty | strzał zablokowany. Kamil Grosicki – Hull City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Fraizer Campbell z głową.

42 minuty | Sfaulowany przez Jack Colback – Nottingham Forest

42 minuty | Jarrod Bowen – Hull City – wygrywa rzut wolny w ataku.

44 minuty | szansa brakowało. Matthew Gotówka – Nottingham Forest – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – Jack Robinson.

45„+2 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Hull City 0, Nottingham Forest 0.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Hull City 0, Nottingham Forest 0.

45 minuty | Podstawienie – Hull City. Kevin Stewart Chris Martin.

47 minuty | Sfaulowany przez Michael Dawson – Nottingham Forest

47 minuty | Fraizer Campbell – Hull City – wygrywa rzut wolny w ataku.

48 minuty | Szansa na strzał. Kamil Grosicki – Hull City – prawa stopa strzał sprzed pola są zapisywane w górnej części bramki.

48 minuty | Kąt – Hull City. Stracili Costel Pantilimon.

53 minuty | Opóźnienie w meczu – Nottingham Forest

54 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

54 minuty | Kąt – Hull City. Stracili przez Matthew Gotówka.

56 minuty | Kąt – Nottingham Forest. Stracili przez Reece Burke.

57 minuty | Sfaulowany przez Tobias Figueiredo – Nottingham Forest

57 minuty | Jarrod Bowen – Hull City – wygrywa rzut wolny w obronie.

61 minuty | Szansa na strzał. Matthew Gotówka – Nottingham Forest – prawa stopa strzał sprzed pola karnego przez bramkarza jest zapisany w środku bramki. Wspierać – Joe Lolley.

61 minuty | szansa brakowało. Joe Lolley – Nottingham Forest – lewa stopa strzał z lewej strony okna nieodebranych. Wspierać – Lewis Grabban.

61 minuty | CEL!!! Hull City 0, Nottingham Forest 1. Lewis Grabban – Nottingham Forest – prawa stopa strzał z kilku metrów do centrum bramki.

62 minuty | Podstawienie – Hull City. Todd Kane Daniel Batty – zranienie.

64 minuty | CEL!!! Hull City 0, Nottingham Forest 2. Joe Lolley – Nottingham Forest – lewa stopa strzał z prawej strony okna do prawego narożnika. Wspierać – Jo & Atilde; Carvalho.

68 minuty | strzał zablokowany. Lewis Grabban – Nottingham Forest – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Jo & Atilde; Carvalho.

68 minuty | Szansa na strzał. Joe Lolley – Nottingham Forest – prawa stopa strzał od centrum polu zostaje zapisany w lewym rogu.

69 minuty | Sfaulowany przez Fraizer Campbell – Hull City

69 minuty | Jack Robinson – Nottingham Forest – wygrywa rzut wolny w ataku.

73 minuty | Szansa na strzał. Matthew Gotówka – Nottingham Forest – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w lewym rogu. Wspierać – Joe Lolley.

74 minuty | Sfaulowany przez Claudio Yacob – Nottingham Forest

74 minuty | Fraizer Campbell – Hull City – wygrywa rzut wolny w ataku.

75 minuty | Kąt – Hull City. Stracili przez Jack Robinson.

81 minuty | szansa brakowało. Jo & Atilde; Carvalho – Nottingham Forest – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest blisko, ale brakowało. Wspierać – Matthew Gotówka.

82 minuty | Podstawienie – Nottingham Forest. Ben Osborn Matthew Gotówka.

85 minuty | Szansa na strzał. Joe Lolley – Nottingham Forest – prawa stopa strzał z prawej strony okna zostanie zapisany w lewym rogu. Wspierać – Jo & Atilde; Carvalho.

86 minuty | Podstawienie – Hull City. Will Keane dla Jackson Irvine.

86 minuty | Podstawienie – Nottingham Forest. Karim Ansarifard dla Lewis Grabban.

88 minuty | Sfaulowany przez Jordy de Wijs – Hull City

88 minuty | Jack Colback – Nottingham Forest – wygrywa rzut wolny w ataku.

89 minuty | strzał zablokowany. Ben Osborn – Nottingham Forest – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

90 minuty | Claudio Yacob – Nottingham Forest – wygrywa rzut wolny w obronie.

90 minuty | Sfaulowany przez Kevin Stewart – Hull City

90 minuty | Kąt – Nottingham Forest. Stracili przez Eric Lichaj.

90„+2 minut | Claudio Yacob – Nottingham Forest – wygrywa rzut wolny w obronie.

90„+2 minut | Sfaulowany przez Fraizer Campbell – Hull City

90„+2 minut | Fraizer Campbell – Hull City – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

90„+3 minut | Sfaulowany przez Fraizer Campbell – Hull City

90„+3 minut | Dziękuję pomijane – Nottingham Forest – wygrywa rzut wolny w obronie.