Hull vs Rotherham | 12 luty 2019

Co się stało podczas Hull Zagrano Rotherham We wtorek 12 luty 2019 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

1 minuty | Sfaulowany przez Eric Lichaj – Hull City

1 minuty | Michael Smith – Rotherham United – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

1 minuty | szansa brakowało. Clark Robertson – Rotherham United – Główka środku pudełka jest blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – Joe Mattock z krzyżem .

2 minuty | CEL!!! Hull City 1, Rotherham United 0. Jarrod Bowen – Hull City – prawa stopa strzał z prawej strony okna do lewego rogu. Wspierać – Evandro z długą piłkę.

3 minuty | strzał zablokowany. semi Ajayi – Rotherham United – prawa stopa strzał z ponad 35 jardów jest zablokowany.

3 minuty | Eric Lichaj – Hull City – wygrywa rzut wolny w obronie.

3 minuty | Sfaulowany przez Jerry Yates – Rotherham United

5 minuty | strzał zablokowany. semi Ajayi – Rotherham United – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Will Vaulks.

8 minuty | strzał zablokowany. Jarrod Bowen – Hull City – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Kamil Grosicki.

15 minuty | Kąt – Hull City. Stracili przez Michaela Ihiekwe.

16 minuty | Sfaulowany przez Jerry Yates – Rotherham United

16 minuty | Liam Ridgewell – Hull City – wygrywa rzut wolny w obronie.

21 minuty | Sfaulowany przez Markus Henriksen – Hull City

21 minuty | Michael Smith – Rotherham United – wygrywa rzut wolny w obronie.

23 minuty | CEL!!! Hull City 2, Rotherham United 0. Fraizer Campbell – Hull City – lewa stopa strzał z kilku metrów do prawego górnego rogu. Wspierać – Kamil Grosicki.

25 minuty | Szansa na strzał. Richard Towell – Rotherham United – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w prawym rogu. Wspierać – Michael Smith z głową.

25 minuty | Kąt – Rotherham United. Stracili przez David Marshall.

26 minuty | strzał zablokowany. Will Vaulks – Rotherham United – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Richard Wood.

26 minuty | Piłka ręcznie przez Will Vaulks – Rotherham United

27 minuty | Kąt – Hull City. Stracili przez Zak Vyner.

29 minuty | spalonym – Hull City. Robbie McKenzie z karnetem, jednak Fraizer Campbell jest na pozycji spalonej.

30 minuty | Sfaulowany przez Fraizer Campbell – Hull City

30 minuty | Will Vaulks – Rotherham United – wygrywa rzut wolny w obronie.

32 minuty | Sfaulowany przez Michaela Ihiekwe – Rotherham United

32 minuty | Jackson Irvine – Hull City – wygrywa rzut wolny w ataku.

32 minuty | strzał zablokowany. Kamil Grosicki – Hull City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Markus Henriksen.

35 minuty | Eric Lichaj – Hull City – wygrywa rzut wolny w obronie.

35 minuty | Sfaulowany przez Michaela Ihiekwe – Rotherham United

38 minuty | szansa brakowało. Jackson Irvine – Hull City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – Liam Ridgewell.

38 minuty | Podstawienie – Rotherham United. Anthony Forde Jerry Yates.

42 minuty | Szansa na strzał. Will Vaulks – Rotherham United – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w prawym rogu. Wspierać – Anthony Forde.

44 minuty | spalonym – Hull City. Robbie McKenzie z karnetem, Jednakże Kamil Grosicki w spalonym.

45 minuty | strzał zablokowany. Jackson Irvine – Hull City – lewa stopa strzał z lewej strony okna jest zablokowany.

45„+3 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Hull City 2, Rotherham United 0.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Hull City 2, Rotherham United 0.

45 minuty | Podstawienie – Rotherham United. Jon Taylor Richard Wood.

46 minuty | Sfaulowany przez Evandro – Hull City

46 minuty | Michael Smith – Rotherham United – wygrywa rzut wolny w ataku.

48 minuty | CEL!!! Hull City 2, Rotherham United 1. Anthony Forde – Rotherham United – prawa stopa strzał z kilku metrów do centrum bramki.

52 minuty | strzał zablokowany. Michael Smith – Rotherham United – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Jon Taylor.

55 minuty | szansa brakowało. Jon Taylor – Rotherham United – prawa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało w lewo.

55 minuty | WŁASNY CEL! Robbie McKenzie, Hull City. Hull City 2, Rotherham United 2.

57 minuty | Sfaulowany przez Michaela Smitha – Rotherham United

57 minuty | Liam Ridgewell – Hull City – wygrywa rzut wolny w obronie.

59 minuty | Szansa na strzał. Clark Robertson – Rotherham United – Główka środku pudełka jest zapisany w lewym górnym rogu. Wspierać – Will Vaulks.

59 minuty | Kąt – Rotherham United. Stracili przez David Marshall.

60 minuty | Szansa na strzał. Clark Robertson – Rotherham United – Główka środku pudełka jest zapisany w górnej części bramki. Wspierać – Anthony Forde z krzyżem.

60 minuty | Kąt – Rotherham United. Stracili przez David Marshall.

62 minuty | Szansa na strzał. Kamil Grosicki – Hull City – lewa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w lewym górnym rogu. Wspierać – David Marshall.

62 minuty | Kąt – Hull City. Przyznał Marek Rod & aacute; k.

63 minuty | Opóźnienie w meczu Jackson Irvine – Hull City – – zranienie.

65 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

66 minuty | Kąt – Rotherham United. Stracili przez Markus Henriksen.

70 minuty | Kąt – Hull City. Przyznał Jon Taylor.

71 minuty | Podstawienie – Hull City. Marc Pugh dla Kamil Grosicki.

71 minuty | Podstawienie – Rotherham United. Matt Crooks Richard Towell.

72 minuty | Sfaulowany przez Michaela Smitha – Rotherham United

72 minuty | Markus Henriksen – Hull City – wygrywa rzut wolny w obronie.

73 minuty | Sfaulowany przez Joe mattock – Rotherham United

73 minuty | Jarrod Bowen – Hull City – wygrywa rzut wolny w obronie.

74 minuty | Sfaulowany przez Michaela Ihiekwe – Rotherham United

74 minuty | Fraizer Campbell – Hull City – wygrywa rzut wolny w ataku.

75 minuty | Evandro – Hull City – wygrywa rzut wolny w obronie.

75 minuty | Sfaulowany przez Semi Ajayi – Rotherham United

78 minuty | spalonym – Rotherham United. Anthony Forde z karnetem, Jednakże Mt Crooks w spalonym.

78 minuty | Podstawienie – Hull City. Manuel Milinkovic dla Evandro.

79 minuty | spalonym – Rotherham United. Matt Crooks z przepustki, jednak Michael Smith jest na pozycji spalonej.

79 minuty | Sfaulowany przez Zak Vyner – Rotherham United

79 minuty | Manuel Milinkovic – Hull City – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

81 minuty | szansa brakowało. Will Vaulks – Rotherham United – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – Michael Smith.

82 minuty | Podstawienie – Hull City. Chris Martin na Fraizer Campbell.

86 minuty | Sfaulowany przez Zak Vyner – Rotherham United

86 minuty | Jackson Irvine – Hull City – wygrywa rzut wolny w obronie.

89 minuty | szansa brakowało. Jackson Irvine – Hull City – Główka środku pudełka jest blisko, ale brakowało. Wspierać – Stephen Kingsley z krzyżem.

89 minuty | Sfaulowany przez Zak Vyner – Rotherham United

89 minuty | Manuel Milinkovic – Hull City – wygrywa rzut wolny w ataku.

90 minuty | Kąt – Hull City. Stracili przez Semi Ajayi.

90„+1 minut | Sfaulowany przez Jarrod Bowen – Hull City

90„+1 minut | Joe Mattock – Rotherham United – wygrywa rzut wolny w obronie.

90„+1 minut | Zak Vyner – Rotherham United – otrzyma żółtą kartkę.

90„+2 minut | Sfaulowany przez Jackson Irvine – Hull City

90„+2 minut | Jon Taylor – Rotherham United – wygrywa rzut wolny w ataku.

90„+3 minut | strzał zablokowany. Clark Robertson – Rotherham United – Główka środku pudełka jest zablokowany. Wspierać – Anthony Forde.

90„+4 minut | Kąt – Rotherham United. Przyznał Chris Martin.

90„+4 minut | szansa brakowało. Clark Robertson – Rotherham United – lewa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało w lewo po rogu.

90„+5 minut | To wszystko. zakończeniu gry – Hull City 2, Rotherham United 2.

90„+5 minut | Druga połowa zakończyła – Hull City 2, Rotherham United 2.