Hull vs Sheffield Wed | 12 styczeń 2019

What Happened When Hull Played Sheffield Wed On Saturday 12 styczeń 2019 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

2 minuty | Szansa na strzał. Kamil Grosicki – Hull City – prawa stopa strzał z lewej strony okna jest zapisywany w prawym rogu. Wspierać – Kevin Stewart.

2 minuty | Kąt – Hull City. Conceded by Keiren Westwood.

4 minuty | strzał zablokowany. Jarrod Bowen – Hull City – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Evandro.

4 minuty | Kąt – Hull City. Stracili przez Marco Matias.

5 minuty | szansa brakowało. Jordy de Wijs – Hull City – header wewnątrz pudełka z sześciu stoczni – lewa strona idzie wysokie. Wspierać – Kamil Grosicki z krzyżem po rogu.

6 minuty | Kąt – Sheffield Wednesday. Stracili przez Stephena Kingsley.

7 minuty | Sfaulowany przez Stevena Fletchera – Sheffield Wednesday

7 minuty | Todd Kane – Hull City – wygrywa rzut wolny w obronie.

10 minuty | Szansa na strzał. Chris Martin – Hull City – lewa stopa strzał z diffucult pozycji po lewej stronie jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Kamil Grosicki with a through ball.

12 minuty | Szansa na strzał. Kamil Grosicki – Hull City – prawa stopa strzał z lewej strony okna jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Chris Martin.

13 minuty | Adam Reach – Sheffield Wednesday – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

13 minuty | Sfaulowany przez Kevin Stewart – Hull City

17 minuty | Sfaulowany przez Adam Reach – Sheffield Wednesday

17 minuty | Markus Henriksen – Hull City – wygrywa rzut wolny w obronie.

18 minuty | Kąt – Hull City. Przyznał Tom Lees.

20 minuty | strzał zablokowany. George Boyd – Sheffield Wednesday – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany.

20 minuty | Evandro – Hull City – wygrywa rzut wolny w obronie.

20 minuty | Sfaulowany przez Sam Hutchinson – Sheffield Wednesday

22 minuty | Szansa na strzał. Markus Henriksen – Hull City – prawa stopa strzał z prawej strony okna zostanie zapisany w lewym rogu. Wspierać – Kamil Grosicki.

23 minuty | Sfaulowany przez Marco Matias – Sheffield Wednesday

23 minuty | Todd Kane – Hull City – wygrywa rzut wolny w obronie.

25 minuty | strzał zablokowany. Kamil Grosicki – Hull City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Markus Henriksen.

26 minuty | Kąt – Hull City. Przyznał Liam Palmer.

30 minuty | Sfaulowany przez Stevena Fletchera – Sheffield Wednesday

30 minuty | Kevin Stewart – Hull City – wygrywa rzut wolny w obronie.

30 minuty | Sfaulowany przez Sam Hutchinson – Sheffield Wednesday

30 minuty | Jarrod Bowen – Hull City – wygrywa rzut wolny w ataku.

32 minuty | Sfaulowany przez Evandro – Hull City

32 minuty | Marco Matias – Sheffield Wednesday – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

35 minuty | Chris Martin – Hull City – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

35 minuty | Sfaulowany przez George Boyd – Sheffield Wednesday

42 minuty | szansa brakowało. Adam Reach – Sheffield Wednesday – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w lewo. Wspierać – Sam Hutchinson.

44 minuty | szansa brakowało. Markus Henriksen – Hull City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo.

45„+1 minut | CEL!!! Hull City 1, Sheffield Wednesday 0. Jarrod Bowen – Hull City – lewa stopa strzał sprzed pola karnego w lewym rogu. Wspierać – Kamil Grosicki.

45„+3 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Hull City 1, Sheffield Wednesday 0.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Hull City 1, Sheffield Wednesday 0.

49 minuty | Delay in match Sam Hutchinson – Sheffield Wednesday – – zranienie.

50 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

50 minuty | szansa brakowało. Stephen Kingsley – Hull City – lewa stopa strzał z lewej strony okna brakowało w lewo. Wspierać – Kamil Grosicki.

51 minuty | Kara Hull City. Chris Martin rysuje faul w polu karnym.

51 minuty | Penalty conceded by Keiren Westwood – Sheffield Wednesday – Po starciu w polu karnym.

52 minuty | Keiren Westwood – Sheffield Wednesday – otrzyma żółtą kartkę.

52 minuty | CEL!!! Hull City 2, Sheffield Wednesday 0. Jarrod Bowen – Hull City – konwertuje karę z lewą nogą strzał w prawym rogu.

55 minuty | Podstawienie – Sheffield Wednesday. Atdhe Nuhiu for Marco Matias.

57 minuty | spalonym – Sheffield Wednesday. Michael Hector z karnetem, Jednakże atdhe nuhiu w spalonym.

58 minuty | szansa brakowało. Kamil Grosicki – Hull City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – Stephen Kingsley.

58 minuty | Sfaulowany przez atdhe nuhiu – Sheffield Wednesday

58 minuty | Jordy de Wijs – Hull City – wygrywa rzut wolny w obronie.

59 minuty | Chris Martin – Hull City – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

59 minuty | Sfaulowany przez Liam Palmer – Sheffield Wednesday

60 minuty | szansa brakowało. Jordy de Wijs – Hull City – Główka środku pudełka idzie wysokie. Wspierać – Kamil Grosicki z krzyżem .

63 minuty | szansa brakowało. atdhe nuhiu – Sheffield Wednesday – prawa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało w lewo. Wspierać – Steven Fletcher.

64 minuty | Evandro – Hull City – wygrywa rzut wolny w ataku.

64 minuty | Sfaulowany przez Sam Hutchinson – Sheffield Wednesday

65 minuty | Sfaulowany przez Todd Kane – Hull City

65 minuty | George Boyd – Sheffield Wednesday – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

68 minuty | szansa brakowało. Kamil Grosicki – Hull City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – Jarrod Bowen.

70 minuty | Podstawienie – Hull City. Fraizer Campbell for Evandro.

73 minuty | Podstawienie – Sheffield Wednesday. Sam Winnall Steven Fletcher.

74 minuty | Sfaulowany przez Todd Kane – Hull City

74 minuty | George Boyd – Sheffield Wednesday – wygrywa rzut wolny w ataku.

74 minuty | Chris Martin – Hull City – wygrywa rzut wolny w ataku.

74 minuty | Sfaulowany przez Sam Hutchinson – Sheffield Wednesday

75 minuty | Sam Hutchinson – Sheffield Wednesday – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

76 minuty | CEL!!! Hull City 3, Sheffield Wednesday 0. Fraizer Campbell – Hull City – prawa stopa strzał z prawej strony okna do prawego narożnika.

82 minuty | Podstawienie – Hull City. Jon Toral Chris Martin.

83 minuty | szansa brakowało. Kamil Grosicki – Hull City – prawa stopa strzał z prawej strony okna jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – Markus Henriksen.

84 minuty | strzał zablokowany. Kamil Grosicki – Hull City – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Jon Toral.

84 minuty | Kąt – Hull City. Stracili przez Michael Hector.

88 minuty | Podstawienie – Hull City. Manuel Milinkovic dla Jarrod Bowen.

90„+1 minut | Sfaulowany przez Jon Toral – Hull City

90„+1 minut | Tom Czytaj – Sheffield Wednesday – wygrywa rzut wolny w obronie.

90„+3 minut | Sfaulowany przez Adam Reach – Sheffield Wednesday

90„+3 minut | Kevin Stewart – Hull City – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

90„+4 minut | To wszystko. zakończeniu gry – Hull City 3, Sheffield Wednesday 0.

90„+4 minut | Druga połowa zakończyła – Hull City 3, Sheffield Wednesday 0.