Inter vs Eintracht Frankfurt | 14 Marsz 2019

Co się stało, kiedy Inter Zagrano Eintracht Frankfurt w czwartek 14 Marsz 2019 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

1 minuty | Sfaulowany przez Jetro Willems – Eintracht Frankfurt

1 minuty | Matteo Politano – Inter Mediolan – wygrywa rzut wolny w obronie.

2 minuty | Danilo D'Ambrosio – Inter Mediolan – wygrywa rzut wolny w obronie.

2 minuty | Sfaulowany przez Filip Kostic – Eintracht Frankfurt

3 minuty | Szansa na strzał. Filip Kostic – Eintracht Frankfurt – lewa stopa strzał z lewej strony okna jest zapisywany w prawym rogu. Wspierać – Luka Jovic.

3 minuty | S & eacute; bastien Haller – Eintracht Frankfurt – piłka uderza w poprzeczkę z prawej nogi strzale z centrum oknie.

4 minuty | Borja Valero – Inter Mediolan – wygrywa rzut wolny w obronie.

4 minuty | Sfaulowany przez Danny da Costa – Eintracht Frankfurt

5 minuty | CEL!!! Inter Mediolan 0, Eintracht Frankfurt 1. Luka Jovic – Eintracht Frankfurt – prawa stopa strzał z prawej strony okna w lewym górnym rogu.

9 minuty | Zanieczyszczona przez Mat & iacute, jak vecino – Inter Mediolan

9 minuty | Sebastian Rode – Eintracht Frankfurt – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

10 minuty | Borja Valero – Inter Mediolan – wygrywa rzut wolny w obronie.

10 minuty | Sfaulowany przez Sebastian Rode – Eintracht Frankfurt

10 minuty | Matteo Politano – Inter Mediolan – wygrywa rzut wolny w obronie.

11 minuty | Kąt – Eintracht Frankfurt. Przyznać, C & eacute; dric Soares.

12 minuty | Kąt – Eintracht Frankfurt. Stracili przez Antonio Candreva.

13 minuty | szansa brakowało. Jetro Willems – Eintracht Frankfurt – lewa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało. Wspierać – S & eacute; bastien Haller.

14 minuty | Zanieczyszczona przez Mat & iacute, jak vecino – Inter Mediolan

14 minuty | S & eacute; bastien Haller – Eintracht Frankfurt – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

15 minuty | szansa brakowało. Ivan Perisic – Inter Mediolan – lewa stopa strzał z lewej strony okna jest wysoki i szeroki w lewo. Wspierać – Danilo D'Ambrosio.

16 minuty | spalonym – Inter Mediolan. Stefan de Vrij z karnetem, Jednakże Keita w spalonym.

17 minuty | Antonio Candreva – Inter Mediolan – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

17 minuty | Sfaulowany przez Sebastian Rode – Eintracht Frankfurt

20 minuty | szansa brakowało. Jetro Willems – Eintracht Frankfurt – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w lewo. Wspierać – Luka Jovic.

20 minuty | Sfaulowany przez Danilo D'Ambrosio – Inter Mediolan

20 minuty | Mijat Gacinovic – Eintracht Frankfurt – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

20 minuty | Danilo D'Ambrosio – Inter Mediolan – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

21 minuty | Opóźnienie w meczu Mijat Gacinovic – Eintracht Frankfurt – – zranienie.

22 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

23 minuty | Sfaulowany przez Keita – Inter Mediolan

23 minuty | Makoto Hasebe – Eintracht Frankfurt – wygrywa rzut wolny w obronie.

24 minuty | szansa brakowało. Antonio Candreva – Inter Mediolan – prawa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie. Wspierać – Matteo Politano.

25 minuty | Sfaulowany przez Milan Skriniar – Inter Mediolan

25 minuty | S & eacute; bastien Haller – Eintracht Frankfurt – wygrywa rzut wolny w ataku.

26 minuty | Piłka ręcznie przez Keita – Inter Mediolan

27 minuty | spalonym – Eintracht Frankfurt. Danny da Costa z karnetem, Jednakże S & eacute; bastien Haller w spalonym.

29 minuty | Kąt – Inter Mediolan. Stracili przez Makoto Hasebe.

29 minuty | Kąt – Inter Mediolan. Stracili Luka Jovic.

30 minuty | szansa brakowało. C & eacute; dric Soares – Inter Mediolan – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w lewo. Wspierać – Matteo Politano.

31 minuty | Niebezpieczna gra przez Mat & iacute; jak vecino – Inter Mediolan

31 minuty | Jetro Willems – Eintracht Frankfurt – wygrywa rzut wolny w obronie.

32 minuty | C & eacute; dric Soares – Inter Mediolan – wygrywa rzut wolny w obronie.

32 minuty | Sfaulowany przez Danny da Costa – Eintracht Frankfurt

36 minuty | Kąt – Inter Mediolan. Stracili przez Danny da Costa.

36 minuty | Kąt – Inter Mediolan. Stracili przez Martin Hinteregger.

37 minuty | Sfaulowany przez Milan Skriniar – Inter Mediolan

37 minuty | Sebastian Rode – Eintracht Frankfurt – wygrywa rzut wolny w obronie.

37 minuty | Sfaulowany przez Sebastian Rode – Eintracht Frankfurt

37 minuty | Keita – Inter Mediolan – wygrywa rzut wolny w obronie.

39 minuty | Szansa na strzał. Mijat Gacinovic – Eintracht Frankfurt – lewa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki.

39 minuty | Kąt – Eintracht Frankfurt. Stracili przez Ivan Perisic.

40 minuty | szansa brakowało. Luka Jovic – Eintracht Frankfurt – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest bardzo blisko do celu. Wspierać – Mijat Gacinovic.

42 minuty | Borja Valero – Inter Mediolan – wygrywa rzut wolny w obronie.

42 minuty | Sfaulowany przez Mijat Gacinovic – Eintracht Frankfurt

44 minuty | Szansa na strzał. Ivan Perisic – Inter Mediolan – prawa stopa strzał z lewej strony okna są zapisywane w górnej części bramki. Wspierać – Matteo Politano.

45 minuty | Antonio Candreva – Inter Mediolan – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

45 minuty | Sfaulowany przez Filip Kostic – Eintracht Frankfurt

45„+2 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Inter Mediolan 0, Eintracht Frankfurt 1.

45 minuty | Druga połowa rozpoczyna się Inter Mediolan 0, Eintracht Frankfurt 1.

46 minuty | piłka ręka Filip Kostic – Eintracht Frankfurt

47 minuty | Sfaulowany przez Sebastian Rode – Eintracht Frankfurt

47 minuty | Keita – Inter Mediolan – wygrywa rzut wolny w ataku.

48 minuty | szansa brakowało. Luka Jovic – Eintracht Frankfurt – prawa stopa strzał od centrum polu nieodebranych. Wspierać – Mijat Gacinovic.

48 minuty | Kąt – Eintracht Frankfurt. Stracili przez Stefan de Vrij.

49 minuty | spalonym – Eintracht Frankfurt. Jetro Willems z przepustki, jednak Danny da Costa jest na pozycji spalonej.

49 minuty | Opóźnienie w meczu Danny da Costa – Eintracht Frankfurt – – zranienie.

50 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

50 minuty | strzał zablokowany. Antonio Candreva – Inter Mediolan – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Danilo D'Ambrosio.

51 minuty | spalonym – Inter Mediolan. Milan Skriniar z karnetem, Jednakże Keita w spalonym.

52 minuty | Sfaulowany przez Borja Valero – Inter Mediolan

52 minuty | Luka Jovic – Eintracht Frankfurt – wygrywa rzut wolny w obronie.

52 minuty | Borja Valero – Inter Mediolan – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

55 minuty | Szansa na strzał. S & eacute; bastien Haller – Eintracht Frankfurt – lewa stopa strzał z lewej strony okna zostanie zapisany w lewym rogu. Wspierać – Filip Kostic.

56 minuty | strzał zablokowany. Mijat Gacinovic – Eintracht Frankfurt – prawa stopa strzał z prawej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Filip Kostic.

56 minuty | szansa brakowało. Matteo Politano – Inter Mediolan – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – Danilo D'Ambrosio.

57 minuty | Opóźnienie w meczu Mijat Gacinovic – Eintracht Frankfurt – – zranienie.

57 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

57 minuty | Zanieczyszczona S & eacute; bastien Haller – Eintracht Frankfurt

57 minuty | Stefan de Vrij – Inter Mediolan – wygrywa rzut wolny w obronie.

57 minuty | S & eacute; bastien Haller – Eintracht Frankfurt – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

59 minuty | Podstawienie – Eintracht Frankfurt. Jonathan de Guzm i aacute n dla Mijat Gacinovic – zranienie.

60 minuty | Antonio Candreva – Inter Mediolan – wygrywa rzut wolny w ataku.

60 minuty | Sfaulowany przez Jetro Willems – Eintracht Frankfurt

60 minuty | Sfaulowany przez Danilo D'Ambrosio – Inter Mediolan

60 minuty | Jonathan z Guzm i aacute n – Eintracht Frankfurt – wygrywa rzut wolny w obronie.

61 minuty | Szansa na strzał. Luka Jovic – Eintracht Frankfurt – prawa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Filip Kostic.

62 minuty | Sfaulowany przez Keita – Inter Mediolan

62 minuty | Martin Hinteregger – Eintracht Frankfurt – wygrywa rzut wolny w obronie.

62 minuty | Podstawienie – Inter Mediolan. Andrea Ranocchia C & eacute; dric Soares.

63 minuty | Sfaulowany przez Sebastian Rode – Eintracht Frankfurt

63 minuty | Mat & iacute, jak sąsiad – Inter Mediolan – wygrywa rzut wolny w obronie.

63 minuty | Sebastian Rode – Eintracht Frankfurt – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

65 minuty | strzał zablokowany. Luka Jovic – Eintracht Frankfurt – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Filip Kostic.

65 minuty | Szansa na strzał. Filip Kostic – Eintracht Frankfurt – lewa stopa strzał z lewej strony okna zostanie zapisany w lewym rogu. Wspierać – S & eacute; bastien Haller.

66 minuty | Szansa na strzał. Matteo Politano – Inter Mediolan – prawa stopa strzał sprzed pola karnego przez bramkarza jest zapisany w środku bramki. Wspierać – Ivan Perisic.

67 minuty | Zanieczyszczona S & eacute; bastien Haller – Eintracht Frankfurt

67 minuty | Stefan de Vrij – Inter Mediolan – wygrywa rzut wolny w obronie.

68 minuty | szansa brakowało. Luka Jovic – Eintracht Frankfurt – lewa stopa strzał z lewej strony okna nieodebranych. Wspierać – Jetro Willems.

69 minuty | Szansa na strzał. Mat & iacute, jak sąsiad – Inter Mediolan – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w prawym rogu. Wspierać – Milan Skriniar.

70 minuty | Szansa na strzał. Antonio Candreva – Inter Mediolan – prawa stopa strzał z ponad 35 jardów zostaje zapisany w lewym górnym rogu.

70 minuty | Kąt – Eintracht Frankfurt. Stracili przez Ivan Perisic.

71 minuty | Sfaulowany przez Jetro Willems – Eintracht Frankfurt

71 minuty | Keita – Inter Mediolan – wygrywa rzut wolny w ataku.

71 minuty | strzał zablokowany. Milan Skriniar – Inter Mediolan – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Ivan Perisic.

71 minuty | Kąt – Inter Mediolan. Stracili przez Makoto Hasebe.

73 minuty | Podstawienie – Eintracht Frankfurt. Marc Stendera dla Jetro Willems.

73 minuty | Podstawienie – Inter Mediolan. Sebastiano Esposito Borja Valero.

74 minuty | szansa brakowało. Sebastian Edwards – Inter Mediolan – z próbą od środka pudełka jest bardzo blisko do celu. Wspierać – Matteo Politano z krzyżem.

75 minuty | Kąt – Inter Mediolan. Stracili przez Martin Hinteregger.

76 minuty | Kąt – Inter Mediolan. Stracili przez Martin Hinteregger.

79 minuty | Filip Kostic – Eintracht Frankfurt – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

79 minuty | Sfaulowany przez Milan Skriniar – Inter Mediolan

80 minuty | Podstawienie – Inter Mediolan. Davide Merola Matteo Politano.

84 minuty | spalonym – Eintracht Frankfurt. Kevin Trapp z karnetem, Jednakże Luka Jovic w spalonym.

86 minuty | strzał zablokowany. S & eacute; bastien Haller – Eintracht Frankfurt – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Filip Kostic.

86 minuty | Sfaulowany przez Andrea Ranocchia – Inter Mediolan

86 minuty | Makoto Hasebe – Eintracht Frankfurt – wygrywa rzut wolny w obronie.

87 minuty | Opóźnienie w meczu Makoto Hasebe – Eintracht Frankfurt – – zranienie.

88 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

89 minuty | Zanieczyszczona S & eacute; bastien Haller – Eintracht Frankfurt

89 minuty | Milan Skriniar – Inter Mediolan – wygrywa rzut wolny w obronie.

89 minuty | Podstawienie – Eintracht Frankfurt. Gon & ccedil; alo Paci & ecirc; Instancji Sebastian Rode – zranienie.

90„+1 minut | Szansa na strzał. Luka Jovic – Eintracht Frankfurt – Główka środku pudełka jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Jonathan de Guzm i aacute n krzyżykiem.

90„+1 minut | szansa brakowało. Davide Merola – Inter Mediolan – lewa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie. Wspierać – Ivan Perisic.

90„+2 minut | Gon & ccedil alo Paci & ecirc; NCE – Eintracht Frankfurt – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

90„+3 minut | Sfaulowany przez Milan Skriniar – Inter Mediolan

90„+3 minut | S & eacute; bastien Haller – Eintracht Frankfurt – wygrywa rzut wolny w ataku.

90„+3 minut | Milan Skriniar – Inter Mediolan – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

90„+4 minut | Szansa na strzał. Filip Kostic – Eintracht Frankfurt – lewa stopa strzał sprzed pola karnego przez bramkarza jest zapisany w środku bramki. Wspierać – Jonathan z Guzm i aacute n.

90„+5 minut | Sfaulowany przez Danilo D'Ambrosio – Inter Mediolan

90„+5 minut | S & eacute; bastien Haller – Eintracht Frankfurt – wygrywa rzut wolny w obronie.

90„+6 minut | strzał zablokowany. Gon & ccedil alo Paci & ecirc; NCE – Eintracht Frankfurt – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – S & eacute; bastien Haller.

90„+7 minut | To wszystko. zakończeniu gry – Inter Mediolan 0, Eintracht Frankfurt 1.

90„+7 minut | Druga połowa zakończyła – Inter Mediolan 0, Eintracht Frankfurt 1.