Ipswich vs West Brom | 23 listopad 2018

Co się stało podczas Ipswich Zagrano WBA W piątek 23 listopad 2018 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

1 minuty | spalonym – Ipswich Town. Matthew Pennington z karnetem, jednak Jordan Roberts jest na pozycji spalonej.

3 minuty | Kąt – West Bromwich Albion. Stracili przez Matthew Pennington.

4 minuty | szansa brakowało. Jay Rodriguez – West Bromwich Albion – Główka kilku metrach przechodzi w stan wysoki. Wspierać – James Morrison z głową po rogu.

4 minuty | Ahmad Hidżazi – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

4 minuty | Sfaulowany przez Jordan Roberts – Ipswich Town

7 minuty | Flynn Downes – Ipswich Town – wygrywa rzut wolny w obronie.

7 minuty | Sfaulowany przez Jake Livermore – West Bromwich Albion

10 minuty | Sfaulowany przez Tosin Adarabioyo – West Bromwich Albion

10 minuty | Freddie Sears – Ipswich Town – wygrywa rzut wolny w obronie.

10 minuty | Sfaulowany przez Matthew Pennington – Ipswich Town

10 minuty | Hal Robson-Kanu – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

11 minuty | Matthew Pennington – Ipswich Town – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

13 minuty | szansa brakowało. Jonas Knudsen – Ipswich Town – lewa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie. Wspierać – Freddie Sears z głową.

16 minuty | szansa brakowało. Harvey Barnes – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał z prawej strony okna znajduje się w pobliżu, ale brakowało w lewo. Wspierać – Jay Rodriguez.

16 minuty | Sfaulowany przez Jonas Knudsen – Ipswich Town

16 minuty | Hal Robson-Kanu – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w ataku.

22 minuty | Sfaulowany przez Freddie Sears – Ipswich Town

22 minuty | Matt Phillips – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w ataku.

23 minuty | szansa brakowało. Ahmad Hidżazi – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał od centrum polu nieodebranych .

24 minuty | Piłka ręcznie przez Hal Robson-Kanu – West Bromwich Albion

26 minuty | CEL!!! Ipswich Town 0, West Bromwich Albion 1. Jay Rodriguez – West Bromwich Albion – lewa stopa strzał z kilku metrów do wysokiego środka bramki. Wspierać – Kieran Gibbs z głową.

28 minuty | Flynn Downes – Ipswich Town – wygrywa rzut wolny w obronie.

28 minuty | Zanieczyszczona przez Hal Robson-Kanu – West Bromwich Albion

31 minuty | strzał zablokowany. Jordan Roberts – Ipswich Town – lewa stopa strzał z lewej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Freddie Sears.

31 minuty | Kąt – Ipswich Town. Stracili przez Ahmad Hidżazi.

34 minuty | spalonym – West Bromwich Albion. Craig Dawson z karnetem, Jednakże Hal Robson-Kanu w spalonym.

35 minuty | Piłka ręcznie przez Flynna Downes – Ipswich Town

37 minuty | Sfaulowany przez Jay Rodriguez – West Bromwich Albion

37 minuty | Jordan Spence – Ipswich Town – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

39 minuty | szansa brakowało. Hal Robson-Kanu – West Bromwich Albion – lewa stopa strzał z prawej strony okna jest wysoki i szeroki w lewo. Wspierać – Jay Rodriguez po szybkim przerwie.

44 minuty | Sfaulowany przez Tosin Adarabioyo – West Bromwich Albion

44 minuty | Jordan Roberts – Ipswich Town – wygrywa rzut wolny w obronie.

44 minuty | Kąt – Ipswich Town. Stracili przez Tosin Adarabioyo.

45 minuty | strzał zablokowany. Jay Rodriguez – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Harvey Barnes.

45 minuty | strzał zablokowany. Hal Robson-Kanu – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – James Morrison.

45 minuty | Kąt – West Bromwich Albion. Stracili przez Matthew Pennington.

45„+1 minut | Sfaulowany przez Tosin Adarabioyo – West Bromwich Albion

45„+1 minut | Gwion Edwards – Ipswich Town – wygrywa rzut wolny w obronie.

45„+1 minut | spalonym – Ipswich Town. Bartosz Białkowski z karnetem, Jednakże Gwion Edwards w spalonym.

45„+2 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Ipswich Town 0, West Bromwich Albion 1.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Ipswich Town 0, West Bromwich Albion 1.

48 minuty | strzał zablokowany. Jordan Roberts – Ipswich Town – prawa stopa strzał z prawej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Gwion Edwards.

48 minuty | Kąt – Ipswich Town. Stracili przez Ahmad Hidżazi.

49 minuty | strzał zablokowany. Jordan Roberts – Ipswich Town – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Flynn Downes z krzyżem.

49 minuty | Sfaulowany przez James Morrison – West Bromwich Albion

49 minuty | Gwion Edwards – Ipswich Town – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

50 minuty | Kąt – Ipswich Town. Ustąpił Matt Phillips.

51 minuty | Szansa na strzał. Trevoh Chalobah – Ipswich Town – prawa stopa strzał sprzed pola karnego przez bramkarza jest zapisany w środku bramki.

52 minuty | Kąt – Ipswich Town. Stracili przez Craig Dawson.

52 minuty | Zanieczyszczona Matt Phillips – West Bromwich Albion

52 minuty | Gwion Edwards – Ipswich Town – wygrywa rzut wolny w ataku.

52 minuty | szansa brakowało. Matthew Pennington – Ipswich Town – prawa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało. Wspierać – Jonas Knudsen .

53 minuty | Zanieczyszczona przez Hal Robson-Kanu – West Bromwich Albion

53 minuty | Matthew Pennington – Ipswich Town – wygrywa rzut wolny w obronie.

56 minuty | Harvey Barnes – West Bromwich Albion – uderza lewy słupek z prawej nogi strzale z centrum oknie. Wspierać – Phillips mat z krzyżem.

57 minuty | spalonym – Ipswich Town. Luke Chambers z karnetem, jednak Jordan Roberts jest na pozycji spalonej.

58 minuty | szansa brakowało. Trevoh Chalobah – Ipswich Town – prawa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało w lewo. Wspierać – Cole Skuse.

59 minuty | Sfaulowany przez Ahmad Hidżazi – West Bromwich Albion

59 minuty | Jordan Roberts – Ipswich Town – wygrywa rzut wolny w ataku.

64 minuty | Podstawienie – Ipswich Town. Teddy Bishop dla Flynna Downes.

66 minuty | szansa brakowało. Jay Rodriguez – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – James Morrison.

68 minuty | Kąt – West Bromwich Albion. Conceded by Bartosz Bialkowski.

68 minuty | Bartosz Bialkowski – Ipswich Town – wygrywa rzut wolny w obronie.

68 minuty | Zanieczyszczona przez Hal Robson-Kanu – West Bromwich Albion

70 minuty | Szansa na strzał. Hal Robson-Kanu – West Bromwich Albion – lewa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Jay Rodriguez.

70 minuty | szansa brakowało. Gwion Edwards – Ipswich Town – Główka środku pudełka idzie wysokie. Wspierać – Jordan Roberts z krzyżem.

71 minuty | strzał zablokowany. Jay Rodriguez – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Hal Robson-Kanu z podaniu.

71 minuty | Kąt – West Bromwich Albion. Stracili przez Cole Skuse.

72 minuty | szansa brakowało. Jednak Adarabioyo – West Bromwich Albion – Główka prawej stronie okna sześć jardów idzie wysokie. Wspierać – Phillips mat z poprzeczną po kącie.

73 minuty | strzał zablokowany. Teddy Bishop – Ipswich Town – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Jordan Roberts.

73 minuty | Sfaulowany przez Cole Skuse – Ipswich Town

73 minuty | Hal Robson-Kanu – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

75 minuty | Podstawienie – West Bromwich Albion. Dwight Gayle dla Hal Robson-Kanu.

76 minuty | Kąt – Ipswich Town. Stracili przez Craig Dawson.

77 minuty | CEL!!! Ipswich Town 0, West Bromwich Albion 2. Harvey Barnes – West Bromwich Albion – lewa stopa strzał z prawej strony okna do prawego narożnika. Wspierać – Matt Phillips po szybki przerwę.

77 minuty | Podstawienie – Ipswich Town. Jack Lankestera dla Gwion Edwards.

78 minuty | Podstawienie – Ipswich Town. Kayden Jackson Jordan Roberts.

81 minuty | spalonym – Ipswich Town. Jonas Knudsen z karnetem, jednak Kayden Jackson jest na pozycji spalonej.

83 minuty | szansa brakowało. Kayden Jackson – Ipswich Town – prawa stopa strzał z lewej strony okna znajduje się w pobliżu, ale brakowało w lewo. Wspierać – Trevoh Chalobah.

84 minuty | Sfaulowany przez Cole Skuse – Ipswich Town

84 minuty | Matt Phillips – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

84 minuty | Matt Phillips – West Bromwich Albion – otrzyma żółtą kartkę.

85 minuty | CEL!!! Ipswich Town 1, West Bromwich Albion 2. Kayden Jackson – Ipswich Town – prawa stopa strzał z środka pola, aby w prawym rogu.

87 minuty | Sfaulowany przez Jacka Lankestera – Ipswich Town

87 minuty | James Morrison – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

89 minuty | Podstawienie – West Bromwich Albion. Gareth Barry James Morrison.

90 minuty | Craig Dawson – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

90 minuty | Sfaulowany przez Freddie Sears – Ipswich Town

90„+1 minut | Kąt – Ipswich Town. Stracili przez Kieran Gibbs.

90„+2 minut | Kąt – West Bromwich Albion. Stracili przez Matthew Pennington.

90„+3 minut | Kąt – Ipswich Town. Stracili przez Craig Dawson.

90„+3 minut | Sfaulowany przez Ahmad Hidżazi – West Bromwich Albion

90„+3 minut | Teddy Bishop – Ipswich Town – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

90„+4 minut | Kieran Gibbs – West Bromwich Albion – otrzyma żółtą kartkę.

90„+5 minut | Jack Lankestera – Ipswich Town – uderza lewy słupek z lewej stopy strzale z poza pole karne z rzutu wolnego.

90„+5 minut | Sam Johnstone – West Bromwich Albion – otrzyma żółtą kartkę.

90„+6 minut | To wszystko. zakończeniu gry – Ipswich Town 1, West Bromwich Albion 2.

90„+6 minut | Druga połowa zakończyła – Ipswich Town 1, West Bromwich Albion 2.