Leicester vs Southampton | 12 styczeń 2019

Co się stało podczas Leicester Zagrano Southampton sobotę 12 styczeń 2019 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

4 minuty | szansa brakowało. Stuart Armstrong – Southampton – prawa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało w lewo.

9 minuty | strzał zablokowany. Stuart Armstrong – Southampton – lewa stopa strzał z lewej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Nathan Redmond.

9 minuty | Kąt – Southampton. Stracili przez Nampalys Mendy.

10 minuty | szansa brakowało. Shane Long – Southampton – Główka środku pudełka jest blisko, ale strzela lewy górny róg. Wspierać – James Ward-Prowse z krzyżem po rogu.

10 minuty | kara Southampton. Shane Long rysuje faul w polu karnym.

10 minuty | Kara Stracili przez Nampalys Mendy – Leicester City – Po starciu w polu karnym.

11 minuty | CEL!!! Leicester City 0, Southampton 1. James Ward-Prowse – Southampton – konwertuje karę z prawą nogą strzał w lewym górnym rogu.

12 minuty | spalonym – Southampton. Oriol Romeu z karnetem, jednak Shane Long jest na pozycji spalonej.

19 minuty | Sfaulowany przez James Ward-Prowse – Southampton

19 minuty | James Maddison – Leicester City – wygrywa rzut wolny w obronie.

19 minuty | Kąt – Leicester City. Stracili przez Jack Stephens.

20 minuty | Sfaulowany przez Jamesa Maddison – Leicester City

20 minuty | Nathan Redmond – Southampton – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

20 minuty | James Maddison – Leicester City – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

21 minuty | Ben Chilwell – Leicester City – wygrywa rzut wolny w obronie.

21 minuty | Sfaulowany przez Shane Long – Southampton

24 minuty | Sfaulowany przez Jamie Vardy – Leicester City

24 minuty | Jannik Vestergaard – Southampton – wygrywa rzut wolny w obronie.

27 minuty | Kąt – Southampton. Stracili przez Ben Chilwell.

28 minuty | Szansa na strzał. Jack Stephens – Southampton – Główka środku pudełka jest zapisany w prawym górnym rogu. Wspierać – James Ward-Prowse z krzyżem.

28 minuty | spalonym – Southampton. Jack Stephens z karnetem, jednak James Ward-Prowse jest na pozycji spalonej.

29 minuty | Sfaulowany przez Shane Long – Southampton

29 minuty | Nampalys mądry – Leicester City – wygrywa rzut wolny w obronie.

30 minuty | spalonym – Leicester City. James Maddison z karnetem, Jednakże Wilfredzie Ndidi w spalonym.

32 minuty | Sfaulowany przez Yan Valery – Southampton

32 minuty | Wilfred pacjenta – Leicester City – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

33 minuty | szansa brakowało. Harry Maguire – Leicester City – Główka środku pudełka jest blisko, ale brakowało. Wspierać – Ben Chilwell z krzyżem.

33 minuty | spalonym – Southampton. Stuart Armstrong z karnetem, jednak Shane Long jest na pozycji spalonej.

34 minuty | Ben Chilwell – Leicester City – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

34 minuty | Sfaulowany przez Yan Valery – Southampton

34 minuty | Yan Valery – Southampton – otrzyma żółtą kartkę.

35 minuty | Ben Chilwell – Leicester City – otrzyma żółtą kartkę.

35 minuty | strzał zablokowany. Wes Morgan – Leicester City – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany.

35 minuty | Kąt – Leicester City. Stracili przez Jannik Vestergaard.

36 minuty | Kąt – Leicester City. Stracili przez Jan Bednarek.

37 minuty | Szansa na strzał. Harry Maguire – Leicester City – Główka środku pudełka jest zapisany w prawym górnym rogu. Wspierać – James Maddison z krzyżem.

38 minuty | Sfaulowany przez Ben Chilwell – Leicester City

38 minuty | Yan Valery – Southampton – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

42 minuty | Sfaulowany przez Stuart Armstrong – Southampton

42 minuty | marc Albrighton – Leicester City – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

43 minuty | strzał zablokowany. Hamza Choudhury – Leicester City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – James Maddison.

43 minuty | Kąt – Leicester City. Stracili przez Jannik Vestergaard.

44 minuty | Kąt – Leicester City. Stracili przez Jan Bednarek.

45 minuty | Sfaulowany przez Yan Valery – Southampton

45 minuty | marc Albrighton – Leicester City – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

45 minuty | Druga żółta kartka dla Yan Valery – Southampton – w starciu.

45„+1 minut | Kąt – Leicester City. Stracili przez James Ward-Prowse.

45„+2 minut | CEL!!! Leicester City 0, Southampton 2. Shane Long – Southampton – prawa stopa strzał z diffucult pozycji na lewo do środka bramki.

45„+3 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Leicester City 0, Southampton 2.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Leicester City 0, Southampton 2.

45 minuty | Podstawienie – Leicester City. Demarai Szary Marc Albrighton.

45 minuty | Podstawienie – Leicester City. Harvey Barnes dla Nampalys Mendy.

47 minuty | Sfaulowany przez Harvey Barnes – Leicester City

47 minuty | James Ward-Prowse – Southampton – wygrywa rzut wolny w obronie.

47 minuty | strzał zablokowany. Matthew Targett – Southampton – lewa stopa strzał z lewej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Stuart Armstrong.

47 minuty | Kąt – Southampton. Stracili przez Hamza Choudhury.

47 minuty | szansa brakowało. Shane Long – Southampton – header wewnątrz pudełka z sześciu stoczni – lewa strona idzie wysokie. Wspierać – James Ward-Prowse z krzyżem po rogu.

48 minuty | Szansa na strzał. Harry Maguire – Leicester City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w prawym górnym rogu. Wspierać – James Maddison.

51 minuty | spalonym – Leicester City. Wilfred Pacjent z przepustki, jednak Jamie Vardy jest na pozycji spalonej.

52 minuty | Szansa na strzał. James Maddison – Leicester City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego przez bramkarza jest zapisany w środku bramki. Wspierać – Harry Maguire.

54 minuty | Sfaulowany przez Jack Stephens – Southampton

54 minuty | James Maddison – Leicester City – wygrywa rzut wolny w ataku.

54 minuty | Jack Stephens – Southampton – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

55 minuty | strzał zablokowany. James Maddison – Leicester City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

55 minuty | szansa brakowało. James Maddison – Leicester City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – Harry Maguire .

56 minuty | strzał zablokowany. Jamie Vardy – Leicester City – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Harvey Barnes.

57 minuty | Podstawienie – Southampton. C & eacute; dric Soares Stuart Armstrong.

58 minuty | CEL!!! Leicester City 1, Southampton 2. Wilfred pacjenta – Leicester City – lewa stopa strzał ze środka pola, aby w prawym rogu. Wspierać – Ricardo Pereira.

59 minuty | Sfaulowany przez Jan Bednarek – Southampton

59 minuty | Harvey Barnes – Leicester City – wygrywa rzut wolny w ataku.

60 minuty | Kąt – Leicester City. Stracili przez Jan Bednarek.

61 minuty | Sfaulowany przez Ricardo Pereira – Leicester City

61 minuty | Nathan Redmond – Southampton – wygrywa rzut wolny w obronie.

64 minuty | strzał zablokowany. James Maddison – Leicester City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Ricardo Pereira.

65 minuty | szansa brakowało. Harry Maguire – Leicester City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – James Maddison.

70 minuty | szansa brakowało. Jamie Vardy – Leicester City – Główka środku pudełka brakowało w lewo. Wspierać – James Maddison z krzyżem.

71 minuty | Sfaulowany przez Hamza Choudhury – Leicester City

71 minuty | Shane Long – Southampton – wygrywa rzut wolny w obronie.

72 minuty | Szansa na strzał. Harvey Barnes – Leicester City – lewa stopa strzał z lewej strony okna zostanie zapisany w lewym rogu. Wspierać – Harry Maguire.

74 minuty | Kąt – Leicester City. Przyznać, C & eacute; dric Soares.

74 minuty | strzał zablokowany. Harvey Barnes – Leicester City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – James Maddison.

76 minuty | Podstawienie – Southampton. Callum Slattery dla Shane Long.

76 minuty | Podstawienie – Leicester City. Rachid Ghezzal dla Hamza Choudhury.

77 minuty | strzał zablokowany. Wilfred pacjenta – Leicester City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – James Maddison.

78 minuty | szansa brakowało. James Maddison – Leicester City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo.

83 minuty | strzał zablokowany. Rachid Ghezzal – Leicester City – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Ricardo Pereira.

83 minuty | szansa brakowało. James Maddison – Leicester City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie.

85 minuty | szansa brakowało. Wilfred pacjenta – Leicester City – lewa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie. Wspierać – Demarai Szary.

86 minuty | spalonym – Leicester City. Ricardo Pereira z karnetem, jednak Jamie Vardy jest na pozycji spalonej.

86 minuty | spalonym – Southampton. Alex McCarthy z karnetem, Jednakże Nathan Redmond w spalonym.

87 minuty | strzał zablokowany. Harvey Barnes – Leicester City – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Demarai Szary.

87 minuty | Kąt – Leicester City. Stracili przez Jack Stephens.

90„+1 minut | spalonym – Leicester City. Ben Chilwell z karnetem, jednak Jamie Vardy jest na pozycji spalonej.

90„+2 minut | strzał zablokowany. Demarai Szary – Leicester City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Ben Chilwell.

90„+2 minut | Kąt – Leicester City. Stracili przez Callum Slattery.

90„+3 minut | Podstawienie – Southampton. Sam Gallagher Nathan Redmond.

90„+3 minut | szansa brakowało. Wilfred pacjenta – Leicester City – Główka środku pudełka jest blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – James Maddison z krzyżem po rogu.

90„+5 minut | Druga połowa zakończyła – Leicester City 1, Southampton 2.

90„+5 minut | To wszystko. zakończeniu gry – Leicester City 1, Southampton 2.