Millwall vs Blackburn | 12 styczeń 2019

Co się stało podczas Millwall Zagrano Blackburn w sobotę 12 styczeń 2019 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

1 minuty | Opóźnienie w meczu Tom Elliott – Millwall – – zranienie.

3 minuty | Podstawienie – Millwall. Steve Morison Tom Elliott – zranienie.

3 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

4 minuty | Sfaulowany przez Shaun Hutchinson – Millwall

4 minuty | Joe Nuttall – Blackburn Rovers – wygrywa rzut wolny w ataku.

7 minuty | Sfaulowany przez Shaun Hutchinson – Millwall

7 minuty | Joe Nuttall – Blackburn Rovers – wygrywa rzut wolny w obronie.

9 minuty | Craig Conway – Blackburn Rovers – wygrywa rzut wolny w obronie.

9 minuty | Sfaulowany przez James Meredith – Millwall

12 minuty | Zanieczyszczona Lewisa Travis – Blackburn Rovers

12 minuty | Steve Morison – Millwall – wygrywa rzut wolny w ataku.

13 minuty | Darragh Lenihan – Blackburn Rovers – wygrywa rzut wolny w obronie.

13 minuty | Sfaulowany przez Aiden O'Brien – Millwall

16 minuty | strzał zablokowany. Bradley Dack – Blackburn Rovers – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Harrison Reed.

16 minuty | Sfaulowany przez Harrison Reed – Blackburn Rovers

16 minuty | Shaun Hutchinson – Millwall – wygrywa rzut wolny w obronie.

20 minuty | Sfaulowany przez Corry Evans – Blackburn Rovers

20 minuty | Shane Ferguson – Millwall – wygrywa rzut wolny w ataku.

24 minuty | Opóźnienie w meczu – Millwall

24 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

26 minuty | spalonym – Millwall. Shaun Hutchinson z karnetem, Jednakże Aiden O'Brien w spalonym.

29 minuty | spalonym – Blackburn Rovers. David Raya Martin z karnetem, Jednak Craig Conway jest na pozycji spalonej.

32 minuty | Sfaulowany przez Bradley dack – Blackburn Rovers

32 minuty | Shane Ferguson – Millwall – wygrywa rzut wolny w ataku.

33 minuty | Amari'i Bell – Blackburn Rovers – wygrywa rzut wolny w obronie.

33 minuty | Sfaulowany przez Steve Morison – Millwall

36 minuty | Zanieczyszczona Lewisa Travis – Blackburn Rovers

36 minuty | Ryan Leonard – Millwall – wygrywa rzut wolny w obronie.

38 minuty | Kąt – Millwall. Stracili przez Jack Rodwell.

38 minuty | szansa brakowało. Jake Cooper – Millwall – Główka środku pudełka brakowało w lewo. Wspierać – Ryan Leonard z krzyżem po rogu.

39 minuty | Sfaulowany przez Craig Conway – Blackburn Rovers

39 minuty | Jake Cooper – Millwall – wygrywa rzut wolny w obronie.

40 minuty | Sfaulowany przez Amari'i Bell – Blackburn Rovers

40 minuty | Jed Wallace – Millwall – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

41 minuty | Piłka ręcznie przez Ryan Tunnicliffe – Millwall

42 minuty | piłka ręka Bradley dack – Blackburn Rovers

45„+2 minut | spalonym – Millwall. Steve Morison z karnetem, Jednakże Aiden O'Brien w spalonym.

45„+4 minut | szansa brakowało. Steve Morison – Millwall – prawa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało. Wspierać – Jordan Archer.

45„+4 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Millwall 0, Blackburn Rovers 0.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Millwall 0, Blackburn Rovers 0.

45 minuty | Podstawienie – Blackburn Rovers. Ryan Nyambe dla Corry Evans.

52 minuty | szansa brakowało. Aiden O'Brien – Millwall – Główka środku pudełka nieodebranych. Wspierać – Jed Wallace z krzyżem.

54 minuty | Sfaulowany przez Ryan Leonard – Millwall

54 minuty | Lewis Travis – Blackburn Rovers – wygrywa rzut wolny w obronie.

56 minuty | Craig Conway – Blackburn Rovers – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

56 minuty | Sfaulowany przez James Meredith – Millwall

58 minuty | szansa brakowało. Ryan Leonard – Millwall – prawa stopa strzał wewnątrz pudełka z sześciu stoczni – lewa strona jest blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – Steve Morison z głową.

60 minuty | Szansa na strzał. Ryan Leonard – Millwall – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w lewym rogu.

61 minuty | spalonym – Millwall. Ryan Leonard z karnetem, Jednakże Shane Ferguson w spalonym.

63 minuty | piłka ręka James Meredith – Millwall

64 minuty | Podstawienie – Blackburn Rovers. Danny Graham dla Craig Conway.

64 minuty | Kąt – Blackburn Rovers. Stracili przez Mahlon Romeo.

65 minuty | szansa brakowało. Jack Rodwell – Blackburn Rovers – header wewnątrz pudełka z sześciu stoczni – lewa strona jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – Harrison Reed z krzyżem po rogu.

66 minuty | szansa brakowało. Bradley Dack – Blackburn Rovers – prawa stopa strzał od centrum polu brakowało w lewo. Wspierać – Ryan Nyambe.

67 minuty | Niebezpieczna gra przez Aiden O'Brien – Millwall

67 minuty | Harrison Reed – Blackburn Rovers – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

67 minuty | Elliott Bennett – Blackburn Rovers – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

67 minuty | Sfaulowany przez Jed Wallace – Millwall

68 minuty | Podstawienie – Millwall. Gregory Lee na Aiden O'Brien.

70 minuty | Amari'i Bell – Blackburn Rovers – wygrywa rzut wolny w obronie.

70 minuty | Sfaulowany przez Steve Morison – Millwall

73 minuty | Sfaulowany przez Joe Nuttall – Blackburn Rovers

73 minuty | Shane Ferguson – Millwall – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

73 minuty | Sfaulowany przez Shaun Hutchinson – Millwall

73 minuty | Jack Rodwell – Blackburn Rovers – wygrywa rzut wolny w obronie.

74 minuty | Podstawienie – Blackburn Rovers. Adam Armstrong dla Bradley dack.

77 minuty | Sfaulowany przez Danny Graham – Blackburn Rovers

77 minuty | Shaun Hutchinson – Millwall – wygrywa rzut wolny w obronie.

78 minuty | Szansa na strzał. Mahlon Romeo – Millwall – prawa stopa strzał z prawej strony okna jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Gregory Lee.

81 minuty | Sfaulowany przez Danny Graham – Blackburn Rovers

81 minuty | Mahlon Romeo – Millwall – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

82 minuty | Kąt – Millwall. Stracili przez Amari'i Bell.

82 minuty | szansa brakowało. Ryan Tunnicliffe – Millwall – prawa stopa strzał z prawej strony okna jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – Ryan Leonard z głową po rogu.

86 minuty | CEL!!! Millwall 0, Blackburn Rovers 1. Joe Nuttall – Blackburn Rovers – z próbą od środka okna do lewego rogu.

87 minuty | Podstawienie – Millwall. Shaun Williams James Meredith.

87 minuty | CEL!!! Millwall 0, Blackburn Rovers 2. Adam Armstrong – Blackburn Rovers – prawa stopa strzał sprzed pola karnego w prawym rogu. Wspierać – Elliott Bennett po szybkim przerwie.

89 minuty | Danny Graham – Blackburn Rovers – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

89 minuty | Sfaulowany przez Mahlon Romeo – Millwall

90 minuty | Zanieczyszczona Lewisa Travis – Blackburn Rovers

90 minuty | Steve Morison – Millwall – wygrywa rzut wolny w obronie.