Newcastle vs Brighton | 20 październik 2018

Co się stało podczas Newcastle Zagrano Brighton sobotę 20 październik 2018 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

2 minuty | Kąt – Newcastle United. Stracili przez Biram Kayal.

3 minuty | Sfaulowany przez Glenn Murray – Brighton and Hove Albion

3 minuty | Kenedy – Newcastle United – wygrywa rzut wolny w obronie.

5 minuty | Szansa na strzał. Ayoze P eacute; rez – Newcastle United – prawa stopa strzał od środka okna zostanie zapisany w prawym rogu. Wspierać – Jonjo Shelvey.

5 minuty | Kąt – Newcastle United. Stracili przez Mat Ryan.

6 minuty | Kąt – Newcastle United. Stracili przez Alireza Dżahanbachsz.

6 minuty | Zanieczyszczona Ayoze P & eacute; rez – Newcastle United

6 minuty | Mat Ryan – Brighton and Hove Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

7 minuty | Opóźnienie w meczu Mat Ryan – Brighton and Hove Albion – – zranienie.

8 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

8 minuty | Zanieczyszczona Federico Fern i aacute; Fernandez – Newcastle United

8 minuty | Glenn Murray – Brighton and Hove Albion – wygrywa rzut wolny w ataku.

9 minuty | Opóźnienie w meczu Federico Fern & aacute; Fernandez – Newcastle United – – zranienie.

9 minuty | Opóźnienie w meczu Glenn Murray – Brighton and Hove Albion – – zranienie.

15 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

16 minuty | Podstawienie – Brighton and Hove Albion. J & uuml; rgen Locadia Glenn Murray – zranienie.

16 minuty | Sfaulowany przez Shane Duffy – Brighton and Hove Albion

16 minuty | Matt Ritchie – Newcastle United – wygrywa rzut wolny w obronie.

19 minuty | Kąt – Brighton and Hove Albion. Stracili przez Jamaal Lascelles.

20 minuty | Ayoze P eacute; rez – Newcastle United – wygrywa rzut wolny w obronie.

20 minuty | Sfaulowany przez Biram Kayal – Brighton and Hove Albion

21 minuty | szansa brakowało. Mohamed Dia-eacute; – Newcastle United – lewa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało. Wspierać – Jonjo Shelvey.

25 minuty | szansa brakowało. J & uuml gen Locadia – Brighton and Hove Albion – prawa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało w lewo.

26 minuty | Kąt – Newcastle United. Ustąpił Lewisa Dunk.

26 minuty | strzał zablokowany. Matt Ritchie – Newcastle United – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Jonjo Shelvey z głową.

28 minuty | strzał zablokowany. Jos & eacute; lewo – Brighton and Hove Albion – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – J & uuml gen Locadia.

28 minuty | Kąt – Brighton and Hove Albion. Stracili przez Paul Dummett.

29 minuty | strzał zablokowany. Jos & eacute; lewo – Brighton and Hove Albion – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Shane Duffy z głową.

29 minuty | CEL!!! Newcastle United 0, Brighton and Hove Albion 1. Biram Kayal – Brighton and Hove Albion – lewa stopa strzał ze środka pola, aby w lewym rogu. Wspierać – Jos & eacute; Lewy róg po.

31 minuty | szansa brakowało. Jonjo Shelvey – Newcastle United – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – Yoshinori Mutō.

33 minuty | spalonym – Brighton and Hove Albion. J & uuml; rgen Locadia przepustkę, jednak Solly marca jest na pozycji spalonej.

35 minuty | strzał zablokowany. Kenedy – Newcastle United – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Jonjo Shelvey.

35 minuty | Kąt – Newcastle United. Stracili przez Shane Duffy.

36 minuty | Kąt – Newcastle United. Stracili przez Biram Kayal.

39 minuty | szansa brakowało. Matt Ritchie – Newcastle United – Główka środku pudełka brakowało w lewo. Wspierać – Paul Dummett z krzyżem.

40 minuty | Sfaulowany przez Matt Ritchie – Newcastle United

40 minuty | Ga euml, więc Bong – Brighton and Hove Albion – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

40 minuty | Sfaulowany przez Dale Stephens – Brighton and Hove Albion

40 minuty | Yoshinori Mutō – Newcastle United – wygrywa rzut wolny w obronie.

41 minuty | Bruno – Brighton and Hove Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

41 minuty | Sfaulowany przez Kenedy – Newcastle United

42 minuty | strzał zablokowany. Jonjo Shelvey – Newcastle United – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Ayoze P eacute; rez.

43 minuty | Szansa na strzał. Jonjo Shelvey – Newcastle United – lewa stopa strzał z lewej strony okna jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki.

43 minuty | szansa brakowało. Yoshinori Mutō – Newcastle United – Główka środku pudełka idzie wysokie.

43 minuty | Biram Kayal – Brighton and Hove Albion – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

45 minuty | Kenedy – Newcastle United – piłka uderza w poprzeczkę z lewą nogą strzał sprzed pola karnego. Wspierać – Ayoze P eacute; rez.

45„+1 minut | Dale Stephens – Brighton and Hove Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

45„+1 minut | Sfaulowany przez Kenedy – Newcastle United

45„+3 minut | Zanieczyszczona J & uuml; rgen Locadia – Brighton and Hove Albion

45„+3 minut | Matt Ritchie – Newcastle United – wygrywa rzut wolny w obronie.

45„+4 minut | Sfaulowany przez Solly marca – Brighton and Hove Albion

45„+4 minut | Mohamed Dia-eacute; – Newcastle United – wygrywa rzut wolny w obronie.

45„+5 minut | Federico Fern i aacute; Fernandez – Newcastle United – wygrywa rzut wolny w obronie.

45„+5 minut | Sfaulowany przez Solly marca – Brighton and Hove Albion

45„+5 minut | szansa brakowało. Mohamed Dia-eacute; – Newcastle United – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w lewo. Wspierać – Kenedy.

45„+6 minut | strzał zablokowany. Matt Ritchie – Newcastle United – Główka prawej stronie okna sześć stoczni jest zablokowany. Wspierać – Kenedy z krzyżem.

45„+6 minut | Kąt – Newcastle United. Ustąpił Lewisa Dunk.

45„+7 minut | strzał zablokowany. Kenedy – Newcastle United – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

45„+7 minut | Sfaulowany przez Jamaal Lascelles – Newcastle United

45„+7 minut | J & uuml gen Locadia – Brighton and Hove Albion – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

45„+9 minut | Alireza Dżahanbachsz – Brighton and Hove Albion – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

45„+9 minut | Zanieczyszczona Ayoze P & eacute; rez – Newcastle United

45„+9 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Newcastle United 0, Brighton and Hove Albion 1.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Newcastle United 0, Brighton and Hove Albion 1.

47 minuty | Szansa na strzał. Jonjo Shelvey – Newcastle United – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w prawym rogu. Wspierać – Ayoze P eacute; rez.

48 minuty | strzał zablokowany. Ayoze P eacute; rez – Newcastle United – prawa stopa strzał z prawej strony okna jest zablokowany.

49 minuty | Sfaulowany przez Alireza Dżahanbachsz – Brighton and Hove Albion

49 minuty | Paul Dummett – Newcastle United – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

49 minuty | Bruno – Brighton and Hove Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

49 minuty | Zanieczyszczona Ayoze P & eacute; rez – Newcastle United

53 minuty | Szansa na strzał. Matt Ritchie – Newcastle United – Główka środku pudełka jest zapisany w prawym rogu. Wspierać – Paul Dummett z krzyżem.

54 minuty | szansa brakowało. Solly marca – Brighton and Hove Albion – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest bardzo blisko do celu. Wspierać – Alireza Dżahanbachsz.

54 minuty | szansa brakowało. Matt Ritchie – Newcastle United – Główka środku pudełka brakowało w lewo. Wspierać – DeAndre Yedlin z krzyżem.

56 minuty | Kąt – Newcastle United. Stracili przez Shane Duffy.

58 minuty | strzał zablokowany. Jonjo Shelvey – Newcastle United – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Ayoze P eacute; rez.

58 minuty | szansa brakowało. Matt Ritchie – Newcastle United – lewa stopa strzał z diffucult pozycji na lewo idzie wysokie.

58 minuty | Piłka ręcznie przez Dale Stephens – Brighton and Hove Albion

59 minuty | szansa brakowało. Kenedy – Newcastle United – lewa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało w lewo. Wspierać – Ayoze P eacute; rez.

62 minuty | szansa brakowało. Kenedy – Newcastle United – lewa stopa strzał z lewej strony okna znajduje się bardzo blisko do celu.

64 minuty | szansa brakowało. Federico Fern i aacute; Fernandez – Newcastle United – Główka środku pudełka idzie wysokie. Wspierać – Matt Ritchie z krzyżem.

65 minuty | Opóźnienie w meczu Bruno – Brighton and Hove Albion – – zranienie.

66 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

66 minuty | Sfaulowany przez Jonjo Shelvey – Newcastle United

66 minuty | J & uuml gen Locadia – Brighton and Hove Albion – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

67 minuty | Sfaulowany przez Dale Stephens – Brighton and Hove Albion

67 minuty | Matt Ritchie – Newcastle United – wygrywa rzut wolny w ataku.

68 minuty | Podstawienie – Brighton and Hove Albion. Bernardo Bruno.

69 minuty | szansa brakowało. Alireza Dżahanbachsz – Brighton and Hove Albion – prawa stopa strzał z prawej strony okna brakowało w lewo.

69 minuty | Zanieczyszczona Lewisa Dunk – Brighton and Hove Albion

69 minuty | Yoshinori Mutō – Newcastle United – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

70 minuty | Biram Kayal – Brighton and Hove Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

70 minuty | Zanieczyszczona Ayoze P & eacute; rez – Newcastle United

72 minuty | Piłka ręcznie przez Yoshinori Mutō – Newcastle United

73 minuty | Sfaulowany przez Kenedy – Newcastle United

73 minuty | Solly marca – Brighton and Hove Albion – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

74 minuty | Sfaulowany przez Alireza Dżahanbachsz – Brighton and Hove Albion

74 minuty | Matt Ritchie – Newcastle United – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

74 minuty | Alireza Dżahanbachsz – Brighton and Hove Albion – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

74 minuty | Podstawienie – Newcastle United. Joselu dla Yoshinori Mutō.

75 minuty | Kąt – Newcastle United. Stracili przez Bernardo.

77 minuty | Zanieczyszczona J & uuml; rgen Locadia – Brighton and Hove Albion

77 minuty | Jamaal Lascelles – Newcastle United – wygrywa rzut wolny w ataku.

77 minuty | Jos zanieczyszczone i eacute; lewo – Brighton and Hove Albion

77 minuty | Kenedy – Newcastle United – wygrywa rzut wolny w ataku.

78 minuty | Szansa na strzał. Jonjo Shelvey – Newcastle United – prawa stopa strzał sprzed pola są zapisywane w górnej części bramki.

78 minuty | Kąt – Newcastle United. Stracili przez Mat Ryan.

79 minuty | strzał zablokowany. Kenedy – Newcastle United – lewa stopa strzał z lewej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Ayoze P eacute; rez.

79 minuty | Szansa na strzał. Kenedy – Newcastle United – lewa stopa strzał sprzed pola są zapisywane w górnej części bramki.

80 minuty | Podstawienie – Brighton and Hove Albion. Yves Bissouma dla Jos & eacute; lewo.

80 minuty | spalonym – Newcastle United. Jonjo Shelvey z karnetem, Jednakże Joselu w spalonym.

81 minuty | szansa brakowało. muślin – Newcastle United – prawa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało.

84 minuty | Zanieczyszczona J & uuml; rgen Locadia – Brighton and Hove Albion

84 minuty | Paul Dummett – Newcastle United – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

86 minuty | Sfaulowany przez Yves Bissouma – Brighton and Hove Albion

86 minuty | Mohamed Dia-eacute; – Newcastle United – wygrywa rzut wolny w ataku.

87 minuty | DeAndre Yedlin – Newcastle United – wygrywa rzut wolny w obronie.

87 minuty | Zanieczyszczona J & uuml; rgen Locadia – Brighton and Hove Albion

88 minuty | Dale Stephens – Brighton and Hove Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

88 minuty | Zanieczyszczona Mohamed Diam i eacute; – Newcastle United

90 minuty | strzał zablokowany. Kenedy – Newcastle United – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

90„+1 minut | szansa brakowało. Yves Bissouma – Brighton and Hove Albion – prawa stopa strzał od środka pudełka jest blisko, ale brakowało. Wspierać – J & uuml gen Locadia.

90„+2 minut | Szansa na strzał. J & uuml gen Locadia – Brighton and Hove Albion – lewa stopa strzał od centrum polu zostaje zapisany w lewym rogu. Wspierać – Bernardo z krzyżem.

90„+4 minut | To wszystko. zakończeniu gry – Newcastle United 0, Brighton and Hove Albion 1.

90„+4 minut | Druga połowa zakończyła – Newcastle United 0, Brighton and Hove Albion 1.