Nurnberg vs Hoffenheim | 20 październik 2018

What Happened When Nurnberg Played Hoffenheim On Saturday 20 październik 2018 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

2 minuty | szansa brakowało. Mikael Ishak – 1. FC Nürnberg – lewa stopa strzał od środka pudełka jest blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – Hanno Behrens with a through ball.

2 minuty | Delay in match Mikael Ishak – 1. FC Nürnberg – – zranienie.

4 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

4 minuty | Kąt – TSG 1899 Hoffenheim. Conceded by Lukas Mühl.

5 minuty | szansa brakowało. Nico Schulz – TSG 1899 Hoffenheim – lewa stopa strzał z lewej strony okna idzie wysokie. Wspierać – Reiss Nelson with a cross.

7 minuty | strzał zablokowany. Eduard Löwen – 1. FC Nürnberg – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Federico Palacios.

7 minuty | Ermin Bičakčić – TSG 1899 Hoffenheim – wygrywa rzut wolny w obronie.

7 minuty | Fouled by Mikael Ishak – 1. FC Nürnberg

8 minuty | Kąt – TSG 1899 Hoffenheim. Conceded by Eduard Löwen.

9 minuty | Eduard Löwen – 1. FC Nürnberg – wygrywa rzut wolny w obronie.

9 minuty | Sfaulowany przez Nico Schulz – TSG 1899 Hoffenheim

9 minuty | Fouled by Mikael Ishak – 1. FC Nürnberg

9 minuty | Oliver Baumann – TSG 1899 Hoffenheim – wygrywa rzut wolny w obronie.

10 minuty | Delay in match Mikael Ishak – 1. FC Nürnberg – – zranienie.

12 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

17 minuty | Penalty 1. FC Nürnberg. Virgil Misidjan draws a foul in the penalty area.

17 minuty | Penalty conceded by Kasim Adams – TSG 1899 Hoffenheim – Po starciu w polu karnym.

18 minuty | CEL!!! 1. FC Nürnberg 1, TSG 1899 Hoffenheim 0. Hanno Behrens – 1. FC Nürnberg – konwertuje karę z prawą nogą strzał w prawym rogu.

23 minuty | Szansa na strzał. Andrej Kramarić – TSG 1899 Hoffenheim – prawa stopa strzał sprzed pola są zapisywane w górnej części bramki. Wspierać – Nico Schulz.

23 minuty | Kąt – TSG 1899 Hoffenheim. Stracili przez Christiana Mathenia.

24 minuty | szansa brakowało. Ermin Bičakčić – TSG 1899 Hoffenheim – Główka środku pudełka idzie wysokie. Wspierać – Kerem Demirbay z krzyżem po rogu.

25 minuty | Szansa na strzał. Andrej Kramarić – TSG 1899 Hoffenheim – prawa stopa strzał sprzed pola są zapisywane w górnej części bramki. Wspierać – Reiss Nelson.

25 minuty | Kąt – TSG 1899 Hoffenheim. Stracili przez Christiana Mathenia.

26 minuty | Christian Mathenia – 1. FC Nürnberg – wygrywa rzut wolny w obronie.

26 minuty | Sfaulowany przez Ermin Bičakčić – TSG 1899 Hoffenheim

27 minuty | Fouled by Ondrej Petrák – 1. FC Nürnberg

27 minuty | Kerem Demirbay – TSG 1899 Hoffenheim – wygrywa rzut wolny w ataku.

29 minuty | Delay in match Ermin Bicakcic – TSG 1899 Hoffenheim – – zranienie.

29 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

31 minuty | Szansa na strzał. Andrej Kramarić – TSG 1899 Hoffenheim – prawa stopa strzał od środka okna zostanie zapisany w prawym rogu. Wspierać – Reiss Nelson.

33 minuty | Sfaulowany przez Florian Grillitsch – TSG 1899 Hoffenheim

33 minuty | Virgil Misidjan – 1. FC Nürnberg – wygrywa rzut wolny w obronie.

33 minuty | Florian Grillitsch – TSG 1899 Hoffenheim – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

35 minuty | szansa brakowało. Mikael Ishak – 1. FC Nürnberg – lewa stopa strzał od centrum polu brakowało w lewo. Wspierać – Eduard Löwen.

36 minuty | Fouled by Enrico Valentini – 1. FC Nürnberg

36 minuty | Nico Schulz – TSG 1899 Hoffenheim – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

36 minuty | Enrico Valentini – 1. FC Nürnberg – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

37 minuty | Szansa na strzał. Pavel Kader i aacute; bek – TSG 1899 Hoffenheim – lewa stopa strzał od środka okna zostanie zapisany w prawym rogu. Wspierać – Joelinton.

38 minuty | Fouled by Virgil Misidjan – 1. FC Nürnberg

38 minuty | Kerem Demirbay – TSG 1899 Hoffenheim – wygrywa rzut wolny w ataku.

38 minuty | Virgil Misidjan – 1. FC Nürnberg – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

39 minuty | Szansa na strzał. Kerem Demirbay – TSG 1899 Hoffenheim – lewa stopa strzał sprzed pola karnego przez bramkarza jest zapisany w środku bramki. Wspierać – Joelinton.

40 minuty | Delay in match Mikael Ishak – 1. FC Nürnberg – – zranienie.

41 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

41 minuty | Podstawienie – 1. FC Nürnberg. Törles Knöll for Mikael Ishak – zranienie.

45„+2 minut | Fouled by Federico Palacios – 1. FC Nürnberg

45„+2 minut | Kerem Demirbay – TSG 1899 Hoffenheim – wygrywa rzut wolny w obronie.

45„+2 minut | Eduard Löwen – 1. FC Nürnberg – otrzyma żółtą kartkę.

45„+4 minut | Kąt – TSG 1899 Hoffenheim. Conceded by Enrico Valentini.

45„+5 minut | Szansa na strzał. Ermin Bičakčić – TSG 1899 Hoffenheim – Główka środku pudełka jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Joelinton with a head.

45„+7 minut | Pierwsza połowa zakończyła – 1. FC Nürnberg 1, TSG 1899 Hoffenheim 0.

45 minuty | rozpoczyna się w drugiej połowie 1. FC Nürnberg 1, TSG 1899 Hoffenheim 0.

45 minuty | Podstawienie – TSG 1899 Hoffenheim. Ádám Szalai for Florian Grillitsch.

46 minuty | Andrej Kramarić – TSG 1899 Hoffenheim – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

46 minuty | Fouled by Hanno Behrens – 1. FC Nürnberg

50 minuty | CEL!!! 1. FC Nürnberg 1, TSG 1899 Hoffenheim 1. Reiss Nelson – TSG 1899 Hoffenheim – prawa stopa strzał od środka okna do lewego rogu. Wspierać – Pavel Kader i aacute; bek.

52 minuty | szansa brakowało. Andrej Kramarić – TSG 1899 Hoffenheim – prawa stopa strzał od centrum polu idzie wysokie.

53 minuty | Sfaulowany przez Ermin Bičakčić – TSG 1899 Hoffenheim

53 minuty | Virgil Misidjan – 1. FC Nürnberg – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

56 minuty | Zanieczyszczona Pavel Kadera i aacute; bek – TSG 1899 Hoffenheim

56 minuty | Robert Bauer – 1. FC Nürnberg – wygrywa rzut wolny w obronie.

57 minuty | CEL!!! 1. FC Nürnberg 1, TSG 1899 Hoffenheim 2. Reiss Nelson – TSG 1899 Hoffenheim – right foot shot from a diffucult position on the right to the top right corner. Wspierać – Kerem Demirbay.

59 minuty | szansa brakowało. Joelinton – TSG 1899 Hoffenheim – prawa stopa strzał od centrum polu brakowało w lewo. Wspierać – Nico Schulz z krzyżem.

61 minuty | Szansa na strzał. Andrej Kramarić – TSG 1899 Hoffenheim – lewa stopa strzał z kilku metrów jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Nico Schulz.

61 minuty | Kąt – TSG 1899 Hoffenheim. Conceded by Hanno Behrens.

62 minuty | Zanieczyszczona Pavel Kadera i aacute; bek – TSG 1899 Hoffenheim

62 minuty | Robert Bauer – 1. FC Nürnberg – wygrywa rzut wolny w obronie.

63 minuty | Sfaulowany przez Kevin Vogt – TSG 1899 Hoffenheim

63 minuty | Virgil Misidjan – 1. FC Nürnberg – wygrywa rzut wolny w ataku.

63 minuty | Kevin Vogt – TSG 1899 Hoffenheim – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

65 minuty | Eduard Löwen – 1. FC Nürnberg – wygrywa rzut wolny w ataku.

65 minuty | Fouled by Kasim Adams – TSG 1899 Hoffenheim

66 minuty | Podstawienie – 1. FC Nürnberg. Sebastian Kerk for Federico Palacios.

67 minuty | CEL!!! 1. FC Nürnberg 1, TSG 1899 Hoffenheim 3. Aacute & d & aacute M Szalai – TSG 1899 Hoffenheim – header wewnątrz pudełka z sześciu stoczni – lewa do prawego narożnika. Wspierać – Pavel Kaderábek with a cross.

68 minuty | Podstawienie – TSG 1899 Hoffenheim. Kevin Akpoguma for Kasim Adams.

69 minuty | Fouled by Lukas Mühl – 1. FC Nürnberg

69 minuty | Reiss Nelson – TSG 1899 Hoffenheim – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

69 minuty | Lukas Mühl – 1. FC Nürnberg – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

70 minuty | Podstawienie – TSG 1899 Hoffenheim. Justin Hoogma for Reiss Nelson.

71 minuty | Szansa na strzał. Joelinton – TSG 1899 Hoffenheim – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w prawym rogu. Wspierać – Aacute & d & aacute M Szalai.

75 minuty | szansa brakowało. Aacute & d & aacute M Szalai – TSG 1899 Hoffenheim – prawa stopa strzał z prawej strony okna znajduje się w pobliżu, ale brakowało w lewo. Wspierać – Kerem Demirbay.

76 minuty | szansa brakowało. Joelinton – TSG 1899 Hoffenheim – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest blisko, ale strzela lewy górny róg. Wspierać – Aacute & d & aacute M Szalai.

80 minuty | Delay in match Enrico Valentini – 1. FC Nürnberg – – zranienie.

81 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

82 minuty | strzał zablokowany. Aacute & d & aacute M Szalai – TSG 1899 Hoffenheim – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Andrej Kramarić.

82 minuty | Kąt – TSG 1899 Hoffenheim. Conceded by Lukas Mühl.

85 minuty | strzał zablokowany. Enrico Valentini – 1. FC Nürnberg – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Hanno Behrens.

86 minuty | Podstawienie – 1. FC Nürnberg. Yuya Kubo for Virgil Misidjan.

86 minuty | Szansa na strzał. Törles Knöll – 1. FC Nürnberg – prawa stopa strzał z prawej strony okna jest zapisywany w prawym rogu. Wspierać – Hanno Behrens.

86 minuty | Kąt – 1. FC Nürnberg. Stracili przez Oliver Baumann.

89 minuty | spalonym – TSG 1899 Hoffenheim. Kerem Demirbay with a pass, however Nico Schulz is in an offside position.

90 minuty | szansa brakowało. Eduard Löwen – 1. FC Nürnberg – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo.

90„+2 minut | Szansa na strzał. Andrej Kramarić – TSG 1899 Hoffenheim – lewa stopa strzał od centrum polu zostaje zapisany w lewym rogu. Wspierać – Aacute & d & aacute M Szalai.

90„+2 minut | Druga połowa zakończyła – 1. FC Nürnberg 1, TSG 1899 Hoffenheim 3.

90„+2 minut | To wszystko. zakończeniu gry – 1. FC Nürnberg 1, TSG 1899 Hoffenheim 3.