Preston vs Swansea | 12 styczeń 2019

Co się stało, kiedy Preston Zagrano Swansea W sobotę 12 styczeń 2019 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

2 minuty | Kąt – Preston North End. Stracili przez Joe Rodon.

4 minuty | Sfaulowany przez Joe Rodon – Swansea City

4 minuty | Jayden Stockley – Preston North End – wygrywa rzut wolny w ataku.

5 minuty | Ben Pearson – Preston North End – wygrywa rzut wolny w ataku.

5 minuty | Sfaulowany przez Bersant Celina – Swansea City

7 minuty | Sfaulowany przez Kyle Naughton – Swansea City

7 minuty | Tom Barkhuizen – Preston North End – wygrywa rzut wolny w obronie.

10 minuty | Sfaulowany przez Wayne Routledge – Swansea City

10 minuty | Tom Clarke – Preston North End – wygrywa rzut wolny w obronie.

13 minuty | Sfaulowany przez Ben Pearson – Preston North End

13 minuty | Wayne Routledge – Swansea City – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

14 minuty | Brad Potts – Preston North End – wygrywa rzut wolny w ataku.

14 minuty | Sfaulowany przez Leroy Fer – Swansea City

15 minuty | szansa brakowało. Andy Hughes – Preston North End – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo z rzutu wolnego.

16 minuty | Opóźnienie w meczu Courtney Baker-Richardson – Swansea City – – zranienie.

17 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

18 minuty | Connor Roberts – Swansea City – wygrywa rzut wolny w obronie.

18 minuty | Sfaulowany przez Brada Potts – Preston North End

19 minuty | Kąt – Swansea City. Stracili przez Jordan Storey.

19 minuty | Kąt – Swansea City. Stracili przez Declan Rudd.

22 minuty | Courtney Baker-Richardson – Swansea City – wygrywa rzut wolny w ataku.

22 minuty | Sfaulowany przez Jordan Storey – Preston North End

23 minuty | szansa brakowało. Leroy Fer – Swansea City – prawa stopa strzał z prawej strony okna brakowało w lewo. Wspierać – Kyle Naughton.

25 minuty | Kąt – Preston North End. Stracili przez Joe Rodon.

28 minuty | Courtney Baker-Richardson – Swansea City – wygrywa rzut wolny w ataku.

28 minuty | Sfaulowany przez Paul Huntington – Preston North End

30 minuty | Sfaulowany przez Joe Rodon – Swansea City

30 minuty | Jayden Stockley – Preston North End – wygrywa rzut wolny w obronie.

33 minuty | Szansa na strzał. Tom Clarke – Preston North End – Główka prawej stronie okna jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Ben Pearson.

34 minuty | Sfaulowany przez Andrew Hughes – Preston North End

34 minuty | Leroy Fer – Swansea City – wygrywa rzut wolny w obronie.

36 minuty | Szansa na strzał. Brad Potts – Preston North End – prawa stopa strzał sprzed pola karnego przez bramkarza jest zapisany w środku bramki. Wspierać – Ben Pearson.

38 minuty | Szansa na strzał. Celina Bersant – Swansea City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w lewym górnym rogu. Wspierać – Wayne Routledge.

42 minuty | Szansa na strzał. Connor Roberts – Swansea City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w lewym rogu. Wspierać – Matt Grimes.

42 minuty | Brad Potts – Preston North End – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

42 minuty | Sfaulowany przez Nathan Dyer – Swansea City

44 minuty | Sfaulowany przez Nathan Dyer – Swansea City

44 minuty | Tom Clarke – Preston North End – wygrywa rzut wolny w obronie.

45 minuty | Sfaulowany przez Tom Clarke – Preston North End

45 minuty | Nathan Dyer – Swansea City – wygrywa rzut wolny w obronie.

45„+1 minut | Opóźnienie w meczu Ben Pearson – Preston North End – – zranienie.

45„+1 minut | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

45„+2 minut | piłka ręka Joe Rodon – Swansea City

45„+3 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Preston North End 0, Swansea City 0.

45„+3 minut | Leroy Fer – Swansea City – otrzyma żółtą kartkę.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Preston North End 0, Swansea City 0.

45 minuty | Podstawienie – Preston North End. Joshua Earl Paul Huntington – zranienie.

46 minuty | strzał zablokowany. Celina Bersant – Swansea City – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Nathan Dyer.

50 minuty | Sfaulowany przez Daniela Johnsona – Preston North End

50 minuty | Leroy Fer – Swansea City – wygrywa rzut wolny w obronie.

50 minuty | Kąt – Swansea City. Stracili przez Joshua Earl.

51 minuty | Declan Rudd – Preston North End – wygrywa rzut wolny w obronie.

51 minuty | Sfaulowany przez Courtney Baker-Richardson – Swansea City

51 minuty | Opóźnienie w meczu Declan Rudd – Preston North End – – zranienie.

52 minuty | spalonym – Swansea City. Wayne Routledge z karnetem, Jednakże Bersant Celina w spalonym.

53 minuty | Celina Bersant – Swansea City – wygrywa rzut wolny w ataku.

53 minuty | Sfaulowany przez Ben Pearson – Preston North End

54 minuty | szansa brakowało. Celina Bersant – Swansea City – prawa stopa strzał od centrum polu brakowało w lewo. Wspierać – Courtney Baker-Richardson.

55 minuty | CEL!!! Preston North End 0, Swansea City 1. Courtney Baker-Richardson – Swansea City – prawa stopa strzał z kilku metrów do centrum bramki. Wspierać – Celina Bersant.

59 minuty | Kara przyznał Connor Roberts – Swansea City – z piłki ręką w polu karnym.

59 minuty | Mike van der Hoorn – Swansea City – otrzyma żółtą kartkę.

60 minuty | CEL!!! Preston North End 1, Swansea City 1. Daniel Johnson – Preston North End – konwertuje karę z lewą nogą strzał w prawym rogu.

61 minuty | strzał zablokowany. Courtney Baker-Richardson – Swansea City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Nathan Dyer.

62 minuty | Brad Potts – Preston North End – wygrywa rzut wolny w obronie.

62 minuty | Sfaulowany przez Connor Roberts – Swansea City

62 minuty | Courtney Baker-Richardson – Swansea City – otrzyma żółtą kartkę.

62 minuty | Sfaulowany przez Leroy Fer – Swansea City

62 minuty | Tom Barkhuizen – Preston North End – wygrywa rzut wolny w ataku.

64 minuty | Opóźnienie w meczu Tom Clarke – Preston North End – – zranienie.

65 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

65 minuty | Connor Roberts – Swansea City – wygrywa rzut wolny w obronie.

65 minuty | Sfaulowany przez Jayden Stockley – Preston North End

67 minuty | Sfaulowany przez Nathan Dyer – Swansea City

67 minuty | Tom Barkhuizen – Preston North End – wygrywa rzut wolny w ataku.

67 minuty | Podstawienie – Preston North End. Darnell Fisher Tom Clarke – zranienie.

69 minuty | szansa brakowało. Matt Grimes – Swansea City – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w lewo. Wspierać – Leroy Fer.

71 minuty | Piłka ręcznie przez Andrew Hughes – Preston North End

71 minuty | Sfaulowany przez Joshua Earl – Preston North End

71 minuty | Nathan Dyer – Swansea City – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

72 minuty | Joshua Earl – Preston North End – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

74 minuty | Sfaulowany przez Toma Barkhuizen – Preston North End

74 minuty | Leroy Fer – Swansea City – wygrywa rzut wolny w ataku.

74 minuty | Podstawienie – Preston North End. Sean Maguire Daniel Johnson.

75 minuty | Podstawienie – Swansea City. Wilfried Bony dla Courtney Baker-Richardson.

75 minuty | Szansa na strzał. Sean Maguire – Preston North End – prawa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Brad Potts.

75 minuty | Szansa na strzał. Alan Browne – Preston North End – prawa stopa strzał sprzed pola karnego przez bramkarza jest zapisany w środku bramki.

76 minuty | Sfaulowany przez Jayden Stockley – Preston North End

76 minuty | Joe Rodon – Swansea City – wygrywa rzut wolny w obronie.

77 minuty | Sfaulowany przez Jayden Stockley – Preston North End

77 minuty | Kyle Naughton – Swansea City – wygrywa rzut wolny w obronie.

78 minuty | szansa brakowało. Tom Barkhuizen – Preston North End – lewa stopa strzał z lewej strony okna idzie wysokie. Wspierać – Jayden Stockley.

79 minuty | spalonym – Swansea City. Mike van der Hoorn z karnetem, Jednakże Wilfried Bony w spalonym.

79 minuty | spalonym – Preston North End. Jordan Storey z karnetem, jednak Ben Pearson jest na pozycji spalonej.

80 minuty | Kąt – Swansea City. Stracili przez Andrew Hughes.

81 minuty | Sfaulowany przez Joshua Earl – Preston North End

81 minuty | Mike van der Hoorn – Swansea City – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

81 minuty | Druga żółta kartka dla Joshua Earl – Preston North End – w starciu.

83 minuty | strzał zablokowany. Leroy Fer – Swansea City – prawa stopa strzał z diffucult pozycji po lewej stronie jest zablokowany.

84 minuty | Podstawienie – Swansea City. Jefferson Montero Nathan Dyer.

84 minuty | Darnell Fisher – Preston North End – wygrywa rzut wolny w obronie.

84 minuty | Sfaulowany przez Jefferson Montero – Swansea City

87 minuty | szansa brakowało. Wilfried Bony – Swansea City – Główka środku pudełka nieodebranych. Wspierać – Jefferson Montero z krzyżem.

89 minuty | Podstawienie – Swansea City. Barrie McKay dla Kyle Naughton.

90 minuty | Sfaulowany przez Brada Potts – Preston North End

90 minuty | Wayne Routledge – Swansea City – wygrywa rzut wolny w obronie.

90„+2 minut | szansa brakowało. Sean Maguire – Preston North End – lewa stopa strzał z lewej strony okna idzie wysokie. Wspierać – Brad Potts.

90„+2 minut | strzał zablokowany. Celina Bersant – Swansea City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

90„+3 minut | szansa brakowało. Celina Bersant – Swansea City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało w lewo. Wspierać – Wayne Routledge.

90„+4 minut | Ben Pearson – Preston North End – wygrywa rzut wolny w obronie.

90„+4 minut | Sfaulowany przez Wayne Routledge – Swansea City

90„+5 minut | Kąt – Preston North End. Stracili przez Matt Grimes.

90„+6 minut | To wszystko. zakończeniu gry – Preston North End 1, Swansea City 1.

90„+6 minut | Druga połowa zakończyła – Preston North End 1, Swansea City 1.