QPR vs Birmingham | 09 luty 2019

Co się stało podczas QPR Zagrano Birmingham na sobotę 09 luty 2019 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

3 minuty | szansa brakowało. Matt Smith – Queens Park Rangers – Główka środku pudełka nieodebranych. Wspierać – Darnell Furlong.

5 minuty | Darnell Furlong – Queens Park Rangers – wygrywa rzut wolny w obronie.

5 minuty | Zanieczyszczona Che Adams – Birmingham City

6 minuty | Sfaulowany przez Josh Scowen – Queens Park Rangers

6 minuty | kogo – Birmingham City – wygrywa rzut wolny w obronie.

9 minuty | strzał zablokowany. Jacques Maghoma – Birmingham City – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

11 minuty | strzał zablokowany. jasny Samuel – Queens Park Rangers – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Matt Smith with a head.

11 minuty | szansa brakowało. Nahki Wells – Queens Park Rangers – Główka środku pudełka jest wysoki i szeroki w lewo. Wspierać – jasny Samuel.

12 minuty | Sfaulowany przez Harlee Dean – Birmingham City

12 minuty | Massimo Luongo – Queens Park Rangers – wygrywa rzut wolny w ataku.

13 minuty | Kąt – Queens Park Rangers. Ustąpił Che Adams.

14 minuty | szansa brakowało. Luke Freeman – Queens Park Rangers – lewa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie.

17 minuty | Sfaulowany przez Massimo Luongo – Queens Park Rangers

17 minuty | Jacques Maghoma – Birmingham City – wygrywa rzut wolny w ataku.

18 minuty | szansa brakowało. Maikel Kieftenbeld – Birmingham City – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w lewo .

20 minuty | strzał zablokowany. Maxime Colin – Birmingham City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Lukas Jutkiewicz.

20 minuty | spalonym – Birmingham City. Jacques Maghoma z karnetem, Jednakże Lukas Jutkiewicz w spalonym.

21 minuty | CEL!!! Queens Park Rangers 0, Birmingham City 1. Co Adams – Birmingham City – prawa stopa strzał z prawej strony okna do lewego rogu.

22 minuty | Szansa na strzał. Matt Smith – Queens Park Rangers – Główka środku pudełka jest zapisany w prawym rogu. Wspierać – Jake Bidwell z krzyżem.

23 minuty | Sfaulowany przez Bright Samuela – Queens Park Rangers

23 minuty | kogo – Birmingham City – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

24 minuty | Kąt – Birmingham City. Stracili przez Matt Smith.

26 minuty | CEL!!! Queens Park Rangers 0, Birmingham City 2. Co Adams – Birmingham City – right foot shot from the right side of the six yard box to the left corner. Wspierać – Jota with a through ball.

31 minuty | szansa brakowało. Jake Bidwell – Queens Park Rangers – lewa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie.

33 minuty | Darnell Furlong – Queens Park Rangers – wygrywa rzut wolny w obronie.

33 minuty | Sfaulowany przez Jacques Maghoma – Birmingham City

34 minuty | spalonym – Birmingham City. Maikel Kieftenbeld with a pass, Jednakże Lukas Jutkiewicz w spalonym.

35 minuty | Szansa na strzał. Gary Gardner – Birmingham City – prawa stopa strzał sprzed pola są zapisywane w górnej części bramki.

35 minuty | Kąt – Birmingham City. Conceded by Joe Lumley.

36 minuty | CEL!!! Queens Park Rangers 0, Birmingham City 3. Harlee Dean – Birmingham City – Główka środku pudełka do środka bramki. Wspierać – Jota z krzyżem po rogu.

39 minuty | Zanieczyszczona Che Adams – Birmingham City

39 minuty | Joel Lynch – Queens Park Rangers – wygrywa rzut wolny w obronie.

40 minuty | Sfaulowany przez Nahki Wells – Queens Park Rangers

40 minuty | Harlee Dean – Birmingham City – wygrywa rzut wolny w obronie.

41 minuty | Sfaulowany przez Josh Scowen – Queens Park Rangers

41 minuty | Lukas Jutkiewicz – Birmingham City – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

42 minuty | kogo – Birmingham City – uderza lewy słupek z lewą nogą strzał sprzed pola karnego. Wspierać – Jacques Maghoma.

42 minuty | CEL!!! Queens Park Rangers 0, Birmingham City 4. Co Adams – Birmingham City – lewa stopa strzał z kilku metrów do centrum bramki.

44 minuty | Sfaulowany przez Matt Smith – Queens Park Rangers

44 minuty | Maikel Kieftenbeld – Birmingham City – wygrywa rzut wolny w obronie.

45 minuty | Sfaulowany przez Harlee Dean – Birmingham City

45 minuty | Matt Smith – Queens Park Rangers – wygrywa rzut wolny w obronie.

45„+1 minut | Kąt – Queens Park Rangers. Stracili przez Harlee Dean.

45„+1 minut | CEL!!! Queens Park Rangers 1, Birmingham City 4. Matt Smith – Queens Park Rangers – Główka kilku metrów do centrum bramki. Wspierać – Luke Freeman with a cross after corner.

45„+2 minut | Co Adams – Birmingham City – wygrywa rzut wolny w ataku.

45„+2 minut | Fouled by Grant Hall – Queens Park Rangers

45„+3 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Queens Park Rangers 1, Birmingham City 4.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Queens Park Rangers 1, Birmingham City 4.

45 minuty | Podstawienie – Queens Park Rangers. Jordan Cousins for Josh Scowen.

45 minuty | Podstawienie – Queens Park Rangers. Toni Leistner for Bright Samuel.

46 minuty | strzał zablokowany. Jordan Cousins – Queens Park Rangers – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Massimo Luongo.

48 minuty | CEL!!! Queens Park Rangers 2, Birmingham City 4. Matt Smith – Queens Park Rangers – lewa stopa strzał ze środka pola, aby w prawym rogu. Wspierać – Nahki Wells.

49 minuty | Sfaulowany przez Jordan Cousins – Queens Park Rangers

49 minuty | Jacques Maghoma – Birmingham City – wygrywa rzut wolny w obronie.

51 minuty | szansa brakowało. kogo – Birmingham City – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest blisko, ale brakowało. Wspierać – Jacques Maghoma.

53 minuty | Joel Lynch – Queens Park Rangers – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

58 minuty | Darnell Furlong – Queens Park Rangers – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

58 minuty | Sfaulowany przez Jacques Maghoma – Birmingham City

58 minuty | Jacques Maghoma – Birmingham City – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

59 minuty | Szansa na strzał. Joel Lynch – Queens Park Rangers – Główka środku pudełka jest zapisany w prawym rogu. Wspierać – Luke Freeman.

60 minuty | Sfaulowany przez Jordan Cousins – Queens Park Rangers

60 minuty | Jacques Maghoma – Birmingham City – wygrywa rzut wolny w obronie.

61 minuty | Podstawienie – Queens Park Rangers. Pawel Wszolek for Joel Lynch.

62 minuty | Zanieczyszczona Che Adams – Birmingham City

62 minuty | Joe Lumley – Queens Park Rangers – wygrywa rzut wolny w obronie.

64 minuty | Sfaulowany przez Wes Harding – Birmingham City

64 minuty | Massimo Luongo – Queens Park Rangers – wygrywa rzut wolny w ataku.

65 minuty | szansa brakowało. Grant Hall – Queens Park Rangers – Główka środku pudełka nieodebranych. Wspierać – Luke Freeman z krzyżem .

66 minuty | Szansa na strzał. Matt Smith – Queens Park Rangers – lewa stopa strzał sprzed pola są zapisywane w górnej części bramki.

66 minuty | Kąt – Queens Park Rangers. Stracili przez Lee Camp.

67 minuty | Szansa na strzał. Toni Leistner – Queens Park Rangers – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w lewym rogu.

68 minuty | Podstawienie – Birmingham City. Kerim Mrabti for Lukas Jutkiewicz.

69 minuty | Szansa na strzał. Nahki Wells – Queens Park Rangers – prawa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Matt Smith with a head.

69 minuty | Sfaulowany przez Jota – Birmingham City

69 minuty | Jake Bidwell – Queens Park Rangers – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

70 minuty | Szansa na strzał. Toni Leistner – Queens Park Rangers – Główka środku pudełka jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Luke Freeman z krzyżem.

71 minuty | Sfaulowany przez Kerim Mrabti – Birmingham City

71 minuty | Jake Bidwell – Queens Park Rangers – wygrywa rzut wolny w obronie.

72 minuty | Sfaulowany przez Gary Gardner – Birmingham City

72 minuty | Jordan Cousins – Queens Park Rangers – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

73 minuty | Szansa na strzał. Kerim Mrabti – Birmingham City – lewa stopa strzał sprzed pola są zapisywane w górnej części bramki. Wspierać – Co Adams.

73 minuty | Sfaulowany przez Matt Smith – Queens Park Rangers

73 minuty | Michael Morrison – Birmingham City – wygrywa rzut wolny w obronie.

74 minuty | Delay in match Matt Smith – Queens Park Rangers – – zranienie.

74 minuty | Podstawienie – Birmingham City. Craig Gardner for Jacques Maghoma.

75 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

75 minuty | szansa brakowało. Matt Smith – Queens Park Rangers – Główka środku pudełka nieodebranych. Wspierać – Pawel Wszolek.

77 minuty | Sfaulowany przez Jordan Cousins – Queens Park Rangers

77 minuty | Gary Gardner – Birmingham City – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

78 minuty | Sfaulowany przez Michael Morrison – Birmingham City

78 minuty | Matt Smith – Queens Park Rangers – wygrywa rzut wolny w obronie.

78 minuty | Delay in match Matt Smith – Queens Park Rangers – – zranienie.

79 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

80 minuty | CEL!!! Queens Park Rangers 3, Birmingham City 4. Jordan Cousins – Queens Park Rangers – lewa stopa strzał ze środka pola, aby w lewym górnym rogu.

81 minuty | szansa brakowało. Matt Smith – Queens Park Rangers – Główka środku pudełka jest blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – Paweł Wszołek z krzyżem.

82 minuty | Podstawienie – Birmingham City. Isaac Vassell for Che Adams.

84 minuty | Sfaulowany przez Nahki Wells – Queens Park Rangers

84 minuty | Michael Morrison – Birmingham City – wygrywa rzut wolny w obronie.

85 minuty | Sfaulował Isaac Vassell – Birmingham City

85 minuty | Grant Hall – Queens Park Rangers – wygrywa rzut wolny w obronie.

86 minuty | spalonym – Queens Park Rangers. Darnell Furlong with a pass, jednak Nahki Wells jest na pozycji spalonej.

87 minuty | Sfaulował Isaac Vassell – Birmingham City

87 minuty | Massimo Luongo – Queens Park Rangers – wygrywa rzut wolny w obronie.

88 minuty | Szansa na strzał. Matt Smith – Queens Park Rangers – Główka środku pudełka jest zapisany w górnej części bramki. Wspierać – Jake Bidwell z krzyżem.

88 minuty | Kąt – Queens Park Rangers. Stracili przez Lee Camp.

89 minuty | Sfaulowany przez Matt Smith – Queens Park Rangers

89 minuty | Michael Morrison – Birmingham City – wygrywa rzut wolny w obronie.

90 minuty | Szansa na strzał. Kerim Mrabti – Birmingham City – prawa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Jota with a through ball.

90 minuty | Kąt – Birmingham City. Conceded by Joe Lumley.

90„+2 minut | Penalty Queens Park Rangers. Luke Freeman draws a foul in the penalty area.

90„+2 minut | Penalty conceded by Craig Gardner – Birmingham City – Po starciu w polu karnym.

90„+3 minut | kara zapisane! Nahki Wells – Queens Park Rangers – nie wykorzystać tę wielką szansę, prawa stopa strzał zapisane w lewym rogu.

90„+3 minut | Sfaulowany przez Matt Smith – Queens Park Rangers

90„+3 minut | Michael Morrison – Birmingham City – wygrywa rzut wolny w obronie.

90„+4 minut | spalonym – Queens Park Rangers. Darnell Furlong with a pass, however Matt Smith is in an offside position.

90„+5 minut | Kąt – Queens Park Rangers. Stracili przez Harlee Dean.

90„+6 minut | Kąt – Queens Park Rangers. Przyznał Michael Morrison.

90„+6 minut | To wszystko. zakończeniu gry – Queens Park Rangers 3, Birmingham City 4.

90„+6 minut | Druga połowa zakończyła – Queens Park Rangers 3, Birmingham City 4.