Sevilla vs Akhisar Sportu Młodzieży | 25 październik 2018

What Happened When Sevilla Played Akhisar Genclik Spor On Thursday 25 październik 2018 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

3 minuty | Fouled by Aykut CevikerAkhisarspor

3 minuty | Franco V aacute; zquez – Sevilla – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

3 minuty | szansa brakowało. Quincy Promes – Sevilla – lewa stopa strzał od środka pudełka jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – Pablo Sarabia.

4 minuty | szansa brakowało. Pablo Sarabia – Sevilla – lewa stopa strzał z prawej strony okna znajduje się w pobliżu, ale brakowało. Wspierać – Jes s Navas STILL.

5 minuty | Fouled by Abdoul SissokoAkhisarspor

5 minuty | Luis Muriel – Sevilla – wygrywa rzut wolny w ataku.

6 minuty | strzał zablokowany. Quincy Promes – Sevilla – lewa stopa strzał z lewej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Pablo Sarabia.

6 minuty | Kąt – Sevilla. Conceded by Caner Osmanpasa.

6 minuty | szansa brakowało. Daniel Carri & ccedil; lub – Sevilla – header from a diffucult position on the left is close, ale strzela lewy górny róg. Wspierać – Pablo Sarabia z krzyżem po rogu.

7 minuty | CEL!!! Sevilla 1, Akhisarspor 0. Roque Mesa – Sevilla – prawa stopa strzał sprzed pola karnego w lewym górnym rogu. Wspierać – Luis Muriel.

8 minuty | kara Sevilla. Aleix Vidal draws a foul in the penalty area.

8 minuty | Penalty conceded by Miguel LopesAkhisarspor – Po starciu w polu karnym.

9 minuty | Miguel LopesAkhisarspor – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

9 minuty | CEL!!! Sevilla 2, Akhisarspor 0. Pablo Sarabia – Sevilla – konwertuje karę z lewą nogą strzał w prawym rogu.

15 minuty | szansa brakowało. Evgen SeleznyovAkhisarspor – Główka środku pudełka nieodebranych. Wspierać – Adrien Regattin with a cross.

15 minuty | szansa brakowało. Adrien RegattinAkhisarspor – lewa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało.

17 minuty | Fouled by Guray VuralAkhisarspor

17 minuty | Gabriel Mercado – Sevilla – wygrywa rzut wolny w obronie.

18 minuty | Evgen SeleznyovAkhisarspor – wygrywa rzut wolny w obronie.

18 minuty | Zanieczyszczona Daniel Carri i ccedil, o – Sevilla

19 minuty | Fouled by Kadir KelesAkhisarspor

19 minuty | Pablo Sarabia – Sevilla – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

20 minuty | Aykut CevikerAkhisarspor – wygrywa rzut wolny w obronie.

20 minuty | Sfaulowany przez Quincy Promes – Sevilla

24 minuty | Sfaulowany przez Roque Mesa – Sevilla

24 minuty | JosuéAkhisarspor – wygrywa rzut wolny w obronie.

26 minuty | szansa brakowało. Evgen SeleznyovAkhisarspor – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – Aykut Ceviker.

27 minuty | Kąt – Sevilla. Conceded by Aykut Ceviker.

30 minuty | Aleix Vidal – Sevilla – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

30 minuty | Fouled by JosuéAkhisarspor

32 minuty | Abdoul SissokoAkhisarspor – wygrywa rzut wolny w obronie.

32 minuty | Sfaulowany przez Pablo Sarabia – Sevilla

35 minuty | Szansa na strzał. Quincy Promes – Sevilla – prawa stopa strzał wewnątrz pudełka z sześciu stoczni – lewa strona jest zapisana w lewym rogu. Wspierać – Franco V aacute; zquez.

35 minuty | WŁASNY CEL! by Milan Lukac, Akhisarspor. Sevilla 3, Akhisarspor 0.

38 minuty | Sfaulowany przez Aleix Vidal – Sevilla

38 minuty | JosuéAkhisarspor – wygrywa rzut wolny w obronie.

39 minuty | spalonym – Akhisarspor. Miguel Lopes with a pass, however Evgen Seleznyov is in an offside position.

40 minuty | szansa brakowało. Aleix Vidal – Sevilla – prawa stopa strzał z lewej strony okna jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – Franco V aacute; zquez.

41 minuty | Sfaulowany przez Roque Mesa – Sevilla

41 minuty | JosuéAkhisarspor – wygrywa rzut wolny w obronie.

42 minuty | spalonym – Akhisarspor. Guray Vural with a pass, however Evgen Seleznyov is in an offside position.

43 minuty | Caner OsmanpasaAkhisarspor – wygrywa rzut wolny w obronie.

43 minuty | Sfaulowany przez Luis Muriel – Sevilla

45 minuty | Fouled by JosuéAkhisarspor

45 minuty | Roque Mesa – Sevilla – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

45„+1 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Sevilla 3, Akhisarspor 0.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Sevilla 3, Akhisarspor 0.

45 minuty | Podstawienie – Akhisarspor. Hélder Barbosa for Kadir Keles.

47 minuty | Fouled by Abdoul SissokoAkhisarspor

47 minuty | Pablo Sarabia – Sevilla – wygrywa rzut wolny w ataku.

48 minuty | Fouled by Abdoul SissokoAkhisarspor

48 minuty | Franco V aacute; zquez – Sevilla – wygrywa rzut wolny w ataku.

50 minuty | CEL!!! Sevilla 4, Akhisarspor 0. Luis Muriel – Sevilla – prawa stopa strzał sprzed pola karnego w prawym rogu. Wspierać – Aleix Vidal.

52 minuty | szansa brakowało. JosuéAkhisarspor – lewa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało.

52 minuty | Szansa na strzał. Adrien RegattinAkhisarspor – prawa stopa strzał od środka okna zostanie zapisany w prawym rogu. Wspierać – Josué.

53 minuty | Fouled by JosuéAkhisarspor

53 minuty | Gabriel Mercado – Sevilla – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

54 minuty | Podstawienie – Sevilla. Guilherme Arana Pablo Sarabia.

54 minuty | Podstawienie – Sevilla. Nolito dla Jes s Navas STILL.

56 minuty | Evgen SeleznyovAkhisarspor – wygrywa rzut wolny w ataku.

56 minuty | Sfaulowany przez Gabriel Mercado – Sevilla

59 minuty | Podstawienie – Sevilla. Ibrahim Amadou Daniel Carri & ccedil, The.

60 minuty | CEL!!! Sevilla 5, Akhisarspor 0. Quincy Promes – Sevilla – prawa stopa strzał z środka pola, aby w prawym rogu. Wspierać – Guilherme Arana.

62 minuty | Aleix Vidal – Sevilla – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

62 minuty | Zanieczyszczona H & eacute; lder Barbosa – Akhisarspor

62 minuty | Sfaulowany przez Nolito – Sevilla

62 minuty | H & eacute, ważne Barbosa – Akhisarspor – wygrywa rzut wolny w obronie.

63 minuty | Podstawienie – Akhisarspor. Onur Ayık dla Evgen Seleznyov.

66 minuty | Szansa na strzał. Nolito – Sevilla – prawa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki.

66 minuty | strzał zablokowany. Guilherme Arana – Sevilla – lewa stopa strzał z lewej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Quincy Promes.

66 minuty | Kąt – Sevilla. Stracili Miguel Lopes.

67 minuty | CEL!!! Sevilla 6, Akhisarspor 0. Gabriel Mercado – Sevilla – lewa stopa strzał z prawej strony okna sześć jardów na wysoką środku bramki po rogu.

70 minuty | Sfaulowany przez Miguel Lopes – Akhisarspor

70 minuty | Quincy Promes – Sevilla – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

72 minuty | Zanieczyszczona Franco V & aacute; zquez – Sevilla

72 minuty | H & eacute, ważne Barbosa – Akhisarspor – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

73 minuty | spalonym – Akhisarspor. Aykut Ceviker z karnetem, Jednakże Onur Ayık w spalonym.

74 minuty | Piłka ręcznie przez Josu & eacute; – Akhisarspor

75 minuty | szansa brakowało. Sergi G oacute; mez – Sevilla – Główka środku pudełka brakowało w lewo. Wspierać – Aleix Vidal z krzyżem .

77 minuty | Adrien RegattinAkhisarspor – wygrywa rzut wolny w obronie.

77 minuty | Zanieczyszczona przez Sergi G & oacute; mez – Sevilla

77 minuty | Podstawienie – Akhisarspor. Eray Ataseven dla Jo & eacute;.

78 minuty | Sfaulowany przez Onur Ayık – Akhisarspor

78 minuty | Nolito – Sevilla – wygrywa rzut wolny w ataku.

79 minuty | Sfaulowany przez Roque Mesa – Sevilla

79 minuty | H & eacute, ważne Barbosa – Akhisarspor – wygrywa rzut wolny w obronie.

81 minuty | Sfaulowany przez Dany Nounkeu – Akhisarspor

81 minuty | Luis Muriel – Sevilla – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

84 minuty | Kąt – Sevilla. Conceded by Caner Osmanpasa.

86 minuty | Fouled by Abdoul SissokoAkhisarspor

86 minuty | Franco V aacute; zquez – Sevilla – wygrywa rzut wolny w obronie.

88 minuty | Szansa na strzał. Adrien RegattinAkhisarspor – prawa stopa strzał z ponad 40 jardów na prawym skrzydle jest zapisany w górnej części bramki. Wspierać – Miguel Lopes z głową.

89 minuty | szansa brakowało. H & eacute, ważne Barbosa – Akhisarspor – Główka środku pudełka nieodebranych. Wspierać – Miguel Lopes z krzyżem.

90 minuty | szansa brakowało. Miguel LopesAkhisarspor – prawa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało w lewo. Wspierać – Aykut Ceviker.

90„+2 minut | szansa brakowało. eray Ataseven – Akhisarspor – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w lewo. Wspierać – Adrien Regattin.

90„+3 minut | To wszystko. zakończeniu gry – Sevilla 6, Akhisarspor 0.

90„+3 minut | Druga połowa zakończyła – Sevilla 6, Akhisarspor 0.