Southampton vs Cardiff | 09 luty 2019

Co się stało podczas Southampton Zagrano Cardiff sobotę 09 luty 2019 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

4 minuty | Sfaulowany przez Yan Valery – Southampton

4 minuty | Oumar Niasse – Cardiff City – wygrywa rzut wolny w obronie.

5 minuty | Sfaulowany przez Callum Paterson – Cardiff City

5 minuty | Ryan Bertrand – Southampton – wygrywa rzut wolny w obronie.

5 minuty | Aron Gunnarsson – Cardiff City – wygrywa rzut wolny w obronie.

5 minuty | Sfaulowany przez James Ward-Prowse – Southampton

7 minuty | Sfaulowany przez Oriol Romeu – Southampton

7 minuty | Harry Gatunki – Cardiff City – wygrywa rzut wolny w obronie.

10 minuty | Sfaulowany przez Sol Bamba – Cardiff City

10 minuty | Shane Long – Southampton – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

12 minuty | Kąt – Southampton. Stracili przez Lee Peltier.

12 minuty | Sfaulowany przez James Ward-Prowse – Southampton

12 minuty | Oumar Niasse – Cardiff City – wygrywa rzut wolny w obronie.

17 minuty | szansa brakowało. Nathan Redmond – Southampton – prawa stopa strzał z lewej strony okna brakowało w lewo. Wspierać – Pierre Emile-H oslash; jbjerg.

21 minuty | Bobby De Cordova-Reid – Cardiff City – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

21 minuty | Sfaulowany przez Jannik Vestergaard – Southampton

22 minuty | szansa brakowało. Aron Gunnarsson – Cardiff City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie .

25 minuty | Callum Paterson – Cardiff City – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

25 minuty | Sfaulowany przez Ryan Bertrand – Southampton

28 minuty | Sfaulowany przez Yan Valery – Southampton

28 minuty | Joe Bennett – Cardiff City – wygrywa rzut wolny w ataku.

33 minuty | spalonym – Cardiff City. Lee Peltier z karnetem, Jednak Bobby De Cordova-Reid jest na pozycji spalonej.

36 minuty | Sfaulowany przez Sol Bamba – Cardiff City

36 minuty | Nathan Redmond – Southampton – wygrywa rzut wolny w obronie.

38 minuty | Sfaulowany przez Joe Ralls – Cardiff City

38 minuty | Ryan Bertrand – Southampton – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

38 minuty | Szansa na strzał. Pierre Emile-H oslash; jbjerg – Southampton – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w prawym rogu.

39 minuty | Sfaulowany przez James Ward-Prowse – Southampton

39 minuty | Oumar Niasse – Cardiff City – wygrywa rzut wolny w ataku.

40 minuty | Sfaulowany przez Callum Paterson – Cardiff City

40 minuty | Shane Long – Southampton – wygrywa rzut wolny w obronie.

44 minuty | strzał zablokowany. Nathan Redmond – Southampton – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Shane Long.

44 minuty | Kąt – Southampton. Stracili przez Bruno Ecuele Manga.

45 minuty | Kąt – Southampton. Stracili przez Sol Bamba.

45 minuty | Kąt – Southampton. Stracili przez Lee Peltier.

45„+1 minut | Sfaulowany przez James Ward-Prowse – Southampton

45„+1 minut | Oumar Niasse – Cardiff City – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

45„+1 minut | James Ward-Prowse – Southampton – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

45„+2 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Southampton 0, Cardiff City 0.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Southampton 0, Cardiff City 0.

46 minuty | Kąt – Southampton. Stracili przez Joe Bennett.

48 minuty | Opóźnienie w meczu Oumara Niasse – Cardiff City – – zranienie.

48 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

50 minuty | Szansa na strzał. Pierre Emile-H oslash; jbjerg – Southampton – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w lewym rogu. Wspierać – Jannik Vestergaard.

51 minuty | Sfaulowany przez Joe Ralls – Cardiff City

51 minuty | Nathan Redmond – Southampton – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

52 minuty | Sfaulowany przez Shane Long – Southampton

52 minuty | Joe Ralls – Cardiff City – wygrywa rzut wolny w obronie.

53 minuty | Szansa na strzał. Yan Valery – Southampton – prawa stopa strzał z prawej strony okna jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Pierre Emile-H oslash; jbjerg.

55 minuty | szansa brakowało. Shane Long – Southampton – prawa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało. Wspierać – Jan Bednarek.

57 minuty | Sfaulowany przez Callum Paterson – Cardiff City

57 minuty | James Ward-Prowse – Southampton – wygrywa rzut wolny w obronie.

61 minuty | Sfaulowany przez Aron Gunnarsson – Cardiff City

61 minuty | Jack Stephens – Southampton – wygrywa rzut wolny w ataku.

61 minuty | Aron Gunnarsson – Cardiff City – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

62 minuty | Podstawienie – Cardiff City. Kenneth Zohore for Bobby De Cordova-Reid.

62 minuty | Podstawienie – Cardiff City. Leandro Bacuna dla Aron Gunnarsson.

63 minuty | spalonym – Cardiff City. Sol Bamba z karnetem, jednak Kenneth Zohore jest na pozycji spalonej.

68 minuty | Kąt – Cardiff City. Stracili przez Yan Valery.

69 minuty | szansa brakowało. Callum Paterson – Cardiff City – Główka środku pudełka nieodebranych. Wspierać – Joe Ralls z krzyżem po rogu.

69 minuty | CEL!!! Southampton 0, Cardiff City 1. Sol Bamba – Cardiff City – prawa stopa strzał z kilku metrów do prawego narożnika. Wspierać – Callum Paterson po rogu.

70 minuty | Sol Bamba – Cardiff City – otrzyma żółtą kartkę za nadmierną uroczystości.

70 minuty | Sfaulowany przez Oriol Romeu – Southampton

70 minuty | Kenneth Zohore – Cardiff City – wygrywa rzut wolny w obronie.

72 minuty | Podstawienie – Southampton. Charlie Austin dla Shane Long.

72 minuty | Podstawienie – Southampton. Mohamed Elyounoussi dla Jannik Vestergaard.

72 minuty | Sfaulowany przez Nathan Redmond – Southampton

72 minuty | Joe Bennett – Cardiff City – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

73 minuty | Szansa na strzał. Leandro Bacuna – Cardiff City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w lewym górnym rogu.

73 minuty | Kąt – Cardiff City. Stracili przez Alex McCarthy.

76 minuty | Szansa na strzał. Yan Valery – Southampton – prawa stopa strzał z prawej strony okna jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Mohamed Elyounoussi.

76 minuty | strzał zablokowany. Charlie Austin – Southampton – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany.

76 minuty | strzał zablokowany. Mohamed Elyounoussi – Southampton – prawa stopa strzał wewnątrz pudełka z sześciu stoczni – lewa strona jest zablokowana. Wspierać – Charlie Austin.

76 minuty | Kąt – Southampton. Stracili przez Lee Peltier.

77 minuty | szansa brakowało. Charlie Austin – Southampton – Główka środku pudełka idzie wysokie. Wspierać – James Ward-Prowse z krzyżem po rogu.

79 minuty | Opóźnienie w meczu Yan Valery – Southampton – – zranienie.

80 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

82 minuty | Sfaulowany przez Leandro Bacuna – Cardiff City

82 minuty | Mohamed Elyounoussi – Southampton – wygrywa rzut wolny w ataku.

83 minuty | Podstawienie – Cardiff City. V iacute, konstruktor Camarasa jest Oumar Niasse.

83 minuty | Podstawienie – Southampton. Sam Gallagher Yan Valery.

84 minuty | Charlie Austin – Southampton – wygrywa rzut wolny w ataku.

84 minuty | Sfaulowany przez Callum Paterson – Cardiff City

85 minuty | Szansa na strzał. James Ward-Prowse – Southampton – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w prawym rogu.

85 minuty | Kąt – Southampton. Stracili przez Neil Etheridge.

85 minuty | Piłka ręcznie przez Harry Arter – Cardiff City

86 minuty | szansa brakowało. Charlie Austin – Southampton – Główka środku pudełka jest wysoki i szeroki w lewo. Wspierać – James Ward-Prowse z krzyżem.

87 minuty | Sfaulowany przez Mohamed Elyounoussi – Southampton

87 minuty | Kenneth Zohore – Cardiff City – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

89 minuty | Sfaulowany przez Lee Peltier – Cardiff City

89 minuty | Sam Gallagher – Southampton – wygrywa rzut wolny w obronie.

89 minuty | Nathan Redmond – Southampton – otrzyma żółtą kartkę.

90„+1 minut | Kąt – Southampton. Stracili przez Joe Bennett.

90„+1 minut | szansa brakowało. Charlie Austin – Southampton – Główka środku pudełka nieodebranych. Wspierać – James Ward-Prowse z krzyżem po rogu.

90„+1 minut | CEL!!! Southampton 1, Cardiff City 1. Jack Stephens – Southampton – prawa stopa strzał z kilku metrów do centrum bramki. Wspierać – Charlie Austin po rogu.

90„+2 minut | Sfaulowany przez Mohamed Elyounoussi – Southampton

90„+2 minut | Harry Gatunki – Cardiff City – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

90„+3 minut | spalonym – Cardiff City. Kenneth Zohore z karnetem, Jednakże Sol Bamba w spalonym.

90„+3 minut | szansa brakowało. Harry Gatunki – Cardiff City – lewa stopa strzał z prawej strony okna brakowało w lewo. Wspierać – Callum Paterson z głową.

90„+3 minut | CEL!!! Southampton 1, Cardiff City 2. Kenneth Zohore – Cardiff City – lewa stopa strzał ze środka pola, aby w prawym rogu. Wspierać – Victor Camarasa.

90„+4 minut | Kenneth Zohore – Cardiff City – otrzyma żółtą kartkę za nadmierną uroczystości.