Sporting vs Arsenal | 25 październik 2018

Co się stało podczas Sporting Zagrano Arsenał w czwartek 25 październik 2018 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

2 minuty | Kąt – Sporting CP. Stracili przez Granit Xhaka.

5 minuty | Sfaulowany przez Fredy Montero – Sporting CP

5 minuty | Matthew Guendouzi – Arsenał – wygrywa rzut wolny w ataku.

8 minuty | Fouled by Stefan Ristovski – Sporting CP

8 minuty | Granit Xhaka – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

10 minuty | Sfaulowany przez Stephan Lichtsteiner – Arsenał

10 minuty | Marcos Acuña – Sporting CP – wygrywa rzut wolny w obronie.

11 minuty | Bruno Fernandes – Sporting CP – wygrywa rzut wolny w obronie.

11 minuty | Sfaulowany przez Granit Xhaka – Arsenał

12 minuty | Fouled by Bruno Fernandes – Sporting CP

12 minuty | Stephan Lichtsteiner – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

16 minuty | szansa brakowało. Bruno Fernandes – Sporting CP – prawa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie. Wspierać – Fredy Montero.

18 minuty | Fouled by Bruno Fernandes – Sporting CP

18 minuty | Stephan Lichtsteiner – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

18 minuty | Delay in match Stephan Lichtsteiner – Arsenał – – zranienie.

18 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

23 minuty | Fouled by Sebastián Coates – Sporting CP

23 minuty | Mohamed Elneny – Arsenał – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

24 minuty | Szansa na strzał. Henrich Mychitarian – Arsenał – right foot shot from a diffucult position and long distance on the left is saved in the top centre of the goal.

24 minuty | Sfaulowany przez Sokratis – Arsenał

24 minuty | Marcos Acuña – Sporting CP – wygrywa rzut wolny w obronie.

25 minuty | Hand ball by Danny Welbeck – Arsenał

25 minuty | Kąt – Sporting CP. Stracili przez Roba Holdingu.

26 minuty | Kąt – Sporting CP. Stracili przez Mohamed Elneny.

28 minuty | Sfaulowany przez Aaron Ramsey – Arsenał

28 minuty | Nemanja Gudelj – Sporting CP – wygrywa rzut wolny w obronie.

30 minuty | Kąt – Sporting CP. Stracili przez Granit Xhaka.

30 minuty | Kąt – Sporting CP. Stracili Sokratis.

31 minuty | strzał zablokowany. Nemanja Gudelj – Sporting CP – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

31 minuty | szansa brakowało. Bruno Fernandes – Sporting CP – right foot shot from the right side of the box goes high after corner.

31 minuty | szansa brakowało. Nani – Sporting CP – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest bardzo blisko do celu.

33 minuty | strzał zablokowany. Pierre-Emerick Aubameyang – Arsenał – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Henrich Mychitarian.

33 minuty | Kąt – Arsenał. Conceded by Nemanja Gudelj.

33 minuty | Kąt – Arsenał. Conceded by Radosav Petrovic.

36 minuty | Fouled by Rodrigo Battaglia – Sporting CP

36 minuty | Pierre-Emerick Aubameyang – Arsenał – wygrywa rzut wolny w ataku.

37 minuty | szansa brakowało. Pierre-Emerick Aubameyang – Arsenał – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – Mohamed Elneny .

39 minuty | Fouled by Marcos Acuña – Sporting CP

39 minuty | Stephan Lichtsteiner – Arsenał – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

39 minuty | Marcos Acuña – Sporting CP – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

42 minuty | Kąt – Sporting CP. Stracili Sokratis.

44 minuty | Kąt – Sporting CP. Stracili przez Roba Holdingu.

44 minuty | strzał zablokowany. Bruno Fernandes – Sporting CP – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

45 minuty | Dangerous play by Pierre-Emerick Aubameyang – Arsenał

45 minuty | Radosav Petrovic – Sporting CP – wygrywa rzut wolny w obronie.

45„+1 minut | strzał zablokowany. Danny Welbeck – Arsenał – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Aaron Ramsey.

45„+1 minut | Szansa na strzał. Pierre-Emerick Aubameyang – Arsenał – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w lewym rogu. Wspierać – Aaron Ramsey.

45„+2 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Sporting CP 0, Arsenał 0.

45 minuty | Second Half starts Sporting CP 0, Arsenał 0.

45 minuty | Podstawienie – Sporting CP. Bruno Gaspar for Stefan Ristovski – zranienie.

46 minuty | Sfaulowany przez Roba Holdingu – Arsenał

46 minuty | Fredy Montero – Sporting CP – wygrywa rzut wolny w ataku.

46 minuty | Rob Gospodarstwa – Arsenał – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

47 minuty | szansa brakowało. Fredy Montero – Sporting CP – Główka środku pudełka jest blisko, ale brakowało. Wspierać – Nani with a cross .

48 minuty | Szansa na strzał. Pierre-Emerick Aubameyang – Arsenał – prawa stopa strzał z prawej strony okna są zapisywane w górnej części bramki. Wspierać – Henrich Mychitarian.

48 minuty | Kąt – Arsenał. Conceded by Renan Ribeiro.

49 minuty | spalonym – Arsenał. Stephan Lichtsteiner with a pass, Jednakże Henrich Mychitarian w spalonym.

50 minuty | Szansa na strzał. Pierre-Emerick Aubameyang – Arsenał – lewa stopa strzał z lewej strony okna jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Aaron Ramsey.

50 minuty | Kąt – Arsenał. Conceded by Renan Ribeiro.

51 minuty | Sfaulowany przez Henrich Mychitarian – Arsenał

51 minuty | Rodrigo Battaglia – Sporting CP – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

51 minuty | Henrich Mychitarian – Arsenał – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

53 minuty | strzał zablokowany. Danny Welbeck – Arsenał – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Matthew Guendouzi.

53 minuty | Kąt – Arsenał. Conceded by André Pinto.

55 minuty | Fouled by Bruno Fernandes – Sporting CP

55 minuty | Stephan Lichtsteiner – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

56 minuty | spalonym – Sporting CP. Bruno Fernandes with a pass, however Fredy Montero is in an offside position.

57 minuty | strzał zablokowany. Stephan Lichtsteiner – Arsenał – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Matthew Guendouzi.

57 minuty | Kąt – Arsenał. Conceded by Radosav Petrovic.

58 minuty | Podstawienie – Arsenał. Lucas Torreira for Mohamed Elneny.

61 minuty | Sfaulowany przez Granit Xhaka – Arsenał

61 minuty | Rodrigo Battaglia – Sporting CP – wygrywa rzut wolny w obronie.

62 minuty | Szansa na strzał. Matthew Guendouzi – Arsenał – prawa stopa strzał sprzed pola karnego przez bramkarza jest zapisany w środku bramki. Wspierać – Granit Xhaka.

63 minuty | Kąt – Arsenał. Conceded by Nemanja Gudelj.

63 minuty | Bruno Fernandes – Sporting CP – wygrywa rzut wolny w obronie.

63 minuty | Sfaulowany przez Stephan Lichtsteiner – Arsenał

64 minuty | strzał zablokowany. Rodrigo Battaglia – Sporting CP – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany.

64 minuty | Kąt – Sporting CP. Stracili przez Matteo Guendouzi.

65 minuty | strzał zablokowany. Nani – Sporting CP – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

65 minuty | strzał zablokowany. Aaron Ramsey – Arsenał – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Danny Welbeck.

66 minuty | Fouled by Nani – Sporting CP

66 minuty | Lucas Torreira – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

68 minuty | Bruno Gaspar – Sporting CP – wygrywa rzut wolny w obronie.

68 minuty | Sfaulował Danny Welbeck – Arsenał

70 minuty | Fouled by Sebastián Coates – Sporting CP

70 minuty | Pierre-Emerick Aubameyang – Arsenał – wygrywa rzut wolny w ataku.

71 minuty | Sebastián Coates – Sporting CP – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

71 minuty | Podstawienie – Sporting CP. Jovane Cabral for Nemanja Gudelj.

72 minuty | Szansa na strzał. Lucas Torreira – Arsenał – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w lewym rogu.

72 minuty | Kąt – Arsenał. Conceded by Radosav Petrovic.

73 minuty | strzał zablokowany. Stephan Lichtsteiner – Arsenał – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

73 minuty | Kąt – Arsenał. Conceded by Radosav Petrovic.

73 minuty | Delay in match Renan Ribeiro – Sporting CP – – zranienie.

74 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

76 minuty | Delay in match Marcos Acuña – Sporting CP – – zranienie.

76 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

77 minuty | CEL!!! Sporting CP 0, Arsenał 1. Danny Welbeck – Arsenał – prawa stopa strzał z środka pola, aby środek bramki.

79 minuty | strzał zablokowany. Fredy Montero – Sporting CP – prawa stopa strzał z prawej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Rodrigo Battaglia with a head.

79 minuty | Kąt – Sporting CP. Stracili przez Roba Holdingu.

79 minuty | strzał zablokowany. Radosav Petrovic – Sporting CP – Główka lewej stronie okna jest zablokowany. Wspierać – Nani with a cross.

80 minuty | strzał zablokowany. Nani – Sporting CP – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Jovane Cabral.

80 minuty | Aaron Ramsey – Arsenał – wygrywa rzut wolny w ataku.

80 minuty | Fouled by Marcos Acuña – Sporting CP

81 minuty | Podstawienie – Arsenał. Alexandre Lacazette Danny Welbeck.

82 minuty | strzał zablokowany. Jovane Cabral – Sporting CP – lewa stopa strzał z lewej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Bruno Fernandes.

82 minuty | Kąt – Sporting CP. Stracili przez Stephan Lichtsteiner.

82 minuty | szansa brakowało. Bruno Gaspar – Sporting CP – prawa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie. Wspierać – Bruno Fernandes after corner.

84 minuty | Sfaulowany przez Fredy Montero – Sporting CP

84 minuty | Matthew Guendouzi – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

86 minuty | szansa brakowało. Jovane Cabral – Sporting CP – prawa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało w lewo. Wspierać – Fredy Montero.

86 minuty | Podstawienie – Arsenał. Alex Iwobi dla Pierre-Emerick Aubameyang.

87 minuty | Podstawienie – Sporting CP. Abdoulaye Diaby for Nani.

88 minuty | Kąt – Arsenał. Conceded by André Pinto.

89 minuty | szansa brakowało. Jovane Cabral – Sporting CP – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – Rodrigo Battaglia.

90 minuty | Kąt – Arsenał. Conceded by Bruno Gaspar.