Stoke vs Birmingham | 20 październik 2018

Co się stało podczas Stoke Zagrano Birmingham na sobotę 20 październik 2018 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

3 minuty | Sfaulowany przez Joe Allen – Stoke city

3 minuty | Gary Gardner – Birmingham City – wygrywa rzut wolny w obronie.

5 minuty | Co Adams – Birmingham City – wygrywa rzut wolny w ataku.

5 minuty | Sfaulowany przez Bruno Martins Indi – Stoke city

8 minuty | Sfaulowany przez Gary Gardner – Birmingham City

8 minuty | James McClean – Stoke city – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

9 minuty | Ashley Williams – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

9 minuty | Zanieczyszczona Che Adams – Birmingham City

14 minuty | Connor Mahoney – Birmingham City – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

14 minuty | Sfaulowany przez Tom Ince – Stoke city

15 minuty | szansa brakowało. Michael Morrison – Birmingham City – Główka środku pudełka idzie wysokie. Wspierać – Jota z krzyżem .

16 minuty | Bojan – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

16 minuty | Sfaulowany przez Maikel Kieftenbeld – Birmingham City

17 minuty | Kąt – Stoke city. Stracili przez Maxime Colin.

20 minuty | Sfaulowany przez Kristian Pedersen – Birmingham City

20 minuty | Tom Ince – Stoke city – wygrywa rzut wolny w ataku.

21 minuty | Kąt – Stoke city. Stracili przez Kristian Pedersen.

22 minuty | szansa brakowało. Struny afoot – Stoke city – lewa stopa strzał z diffucult pozycji po lewej stronie pominiętej. Wspierać – Joe Allen.

23 minuty | Kąt – Stoke city. Stracili przez Harlee Dean.

23 minuty | Kąt – Stoke city. Stracili przez Lukas Jutkiewicz.

23 minuty | Sfaulowany przez Benik Afobe – Stoke city

23 minuty | Lee Camp – Birmingham City – wygrywa rzut wolny w obronie.

24 minuty | spalonym – Birmingham City. Lee Camp z karnetem, Jednakże Lukas Jutkiewicz w spalonym.

24 minuty | spalonym – Stoke city. Erik Pieters z karnetem, Jednakże Benik Afobe w spalonym.

26 minuty | Sfaulowany przez Kristian Pedersen – Birmingham City

26 minuty | Tom Ince – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

27 minuty | Szansa na strzał. Bojan – Stoke city – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w lewym rogu. Wspierać – Joe Allen.

27 minuty | Kąt – Stoke city. Stracili przez Lee Camp.

28 minuty | szansa brakowało. Ashley Williams – Stoke city – Główka prawej stronie okna sześć jardów idzie wysokie. Wspierać – Joe Allen z krzyżem po rogu.

29 minuty | strzał zablokowany. Connor Mahoney – Birmingham City – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Maxime Colin.

29 minuty | Struny afoot – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

29 minuty | Sfaulowany przez Harlee Dean – Birmingham City

32 minuty | Sfaulowany przez Kristian Pedersen – Birmingham City

32 minuty | Tom Ince – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

33 minuty | Kristian Pedersen – Birmingham City – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

34 minuty | Sfaulowany przez Joe Allen – Stoke city

34 minuty | Maikel Kieftenbeld – Birmingham City – wygrywa rzut wolny w obronie.

35 minuty | Sfaulowany przez Lukas Jutkiewicz – Birmingham City

35 minuty | Ryan Woods – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

37 minuty | Kąt – Birmingham City. Stracili przez Ashley Williams.

37 minuty | strzał zablokowany. Lukas Jutkiewicz – Birmingham City – Główka lewej stronie okna jest zablokowany. Wspierać – Jota z krzyżem.

38 minuty | Kąt – Birmingham City. Stracili przez Ashley Williams.

42 minuty | Co Adams – Birmingham City – wygrywa rzut wolny w obronie.

42 minuty | Sfaulowany przez Bruno Martins Indi – Stoke city

43 minuty | Sfaulowany przez Gary Gardner – Birmingham City

43 minuty | Joe Allen – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

43 minuty | Kąt – Stoke city. Stracili przez Harlee Dean.

44 minuty | Szansa na strzał. Co Adams – Birmingham City – prawa stopa strzał z prawej strony okna jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – kogo.

45„+1 minut | Ashley Williams – Stoke city – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

45„+2 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Stoke city 0, Birmingham City 0.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Stoke City 0, Birmingham City 0.

46 minuty | szansa brakowało. Lukas Jutkiewicz – Birmingham City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – Maxime Colin z głową.

47 minuty | Sfaulowany przez Maxime Colin – Birmingham City

47 minuty | James McClean – Stoke city – wygrywa rzut wolny w ataku.

47 minuty | Sfaulowany przez Michael Morrison – Birmingham City

47 minuty | Tom Ince – Stoke city – wygrywa rzut wolny w ataku.

48 minuty | strzał zablokowany. Tom Ince – Stoke city – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

49 minuty | Sfaulowany przez Joe Allen – Stoke city

49 minuty | Maikel Kieftenbeld – Birmingham City – wygrywa rzut wolny w obronie.

51 minuty | Bojan – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

51 minuty | Sfaulowany przez Maikel Kieftenbeld – Birmingham City

55 minuty | Sfaulowany przez Gary Gardner – Birmingham City

55 minuty | Joe Allen – Stoke city – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

56 minuty | Bruno Martins Indi – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

56 minuty | Zanieczyszczona Che Adams – Birmingham City

58 minuty | Szansa na strzał. Connor Mahoney – Birmingham City – prawa stopa strzał z lewej strony okna zostanie zapisany w lewym rogu. Wspierać – Lukas Jutkiewicz.

58 minuty | Szansa na strzał. Co Adams – Birmingham City – prawa stopa strzał z lewej strony okna jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki.

59 minuty | Opóźnienie w meczu Cuco Martina – Stoke city – – zranienie.

61 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

62 minuty | Podstawienie – Birmingham City. Jacques Maghoma dla Connor Mahoney.

64 minuty | szansa brakowało. Joe Allen – Stoke city – prawa stopa strzał od środka pudełka jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – Tom Ince.

66 minuty | Maxime Colin – Birmingham City – piłka uderza w poprzeczkę z prawą nogą strzał z prawej strony okna. Wspierać – kogo.

66 minuty | szansa brakowało. Lukas Jutkiewicz – Birmingham City – lewa stopa strzał od centrum polu idzie wysokie.

69 minuty | Szansa na strzał. Gary Gardner – Birmingham City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego przez bramkarza jest zapisany w środku bramki. Wspierać – Co Adams.

70 minuty | strzał zablokowany. Tom Ince – Stoke city – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Bojan.

70 minuty | Kąt – Stoke city. Stracili przez Kristian Pedersen.

71 minuty | Podstawienie – Stoke city. Saido Berahino James McClean.

71 minuty | Podstawienie – Stoke city. Charlie Adam Bojan.

73 minuty | Sfaulowany przez Saido Berahino – Stoke city

73 minuty | Gary Gardner – Birmingham City – wygrywa rzut wolny w obronie.

74 minuty | Podstawienie – Birmingham City. Wes Harding Kristian Pedersen.

74 minuty | Kąt – Birmingham City. Stracili przez Ashley Williams.

74 minuty | szansa brakowało. Lukas Jutkiewicz – Birmingham City – Główka środku pudełka idzie wysokie. Wspierać – Jota z krzyżem po rogu.

75 minuty | Kąt – Stoke city. Stracili przez Maxime Colin.

75 minuty | szansa brakowało. Saido Berahino – Stoke city – Główka środku pudełka idzie wysokie. Wspierać – Charlie Adam z krzyżem po rogu.

76 minuty | strzał zablokowany. Charlie Adam – Stoke city – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Struny afoot.

76 minuty | Kąt – Stoke city. Stracili przez Gary Gardner.

78 minuty | Sfaulowany przez Saido Berahino – Stoke city

78 minuty | Lukas Jutkiewicz – Birmingham City – wygrywa rzut wolny w obronie.

80 minuty | Podstawienie – Stoke city. Peter Crouch dla Benik Afobe.

81 minuty | CEL!!! Stoke city 0, Birmingham City 1. Co Adams – Birmingham City – prawa stopa strzał z kilku metrów do prawego narożnika. Wspierać – Lukas Jutkiewicz z krzyżem.

83 minuty | Szansa na strzał. Jacques Maghoma – Birmingham City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego przez bramkarza jest zapisany w środku bramki.

84 minuty | strzał zablokowany. Joe Allen – Stoke city – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Saido Berahino.

84 minuty | strzał zablokowany. Tom Ince – Stoke city – lewa stopa strzał z prawej strony okna jest zablokowany.

84 minuty | strzał zablokowany. Saido Berahino – Stoke city – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany.

84 minuty | Kąt – Stoke city. Stracili przez Maxime Colin.

84 minuty | szansa brakowało. Joe Allen – Stoke city – Główka środku pudełka nieodebranych. Wspierać – Charlie Adam z krzyżem po rogu.

84 minuty | strzał zablokowany. Peter Crouch – Stoke city – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Joe Allen.

84 minuty | strzał zablokowany. Tom Ince – Stoke city – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Ryan Woods.

84 minuty | Kąt – Stoke city. Stracili przez Harlee Dean.

85 minuty | strzał zablokowany. Peter Crouch – Stoke city – Główka środku pudełka jest zablokowany. Wspierać – Charlie Adam z krzyżem.

85 minuty | Szansa na strzał. Saido Berahino – Stoke city – lewa stopa strzał wewnątrz pudełka z sześciu stoczni – lewa strona jest zapisana w lewym rogu. Wspierać – Ashley Williams.

85 minuty | strzał zablokowany. Joe Allen – Stoke city – lewa stopa strzał z kilku metrów został zablokowany.

86 minuty | Opóźnienie w meczu Che Adams – Birmingham City – – zranienie.

87 minuty | Podstawienie – Birmingham City. Marc Roberts dla Che Adams – zranienie.

88 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

89 minuty | Kąt – Birmingham City. Stracili przez Cuco Martina.

89 minuty | Ashley Williams – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

89 minuty | Sfaulowany przez Lukas Jutkiewicz – Birmingham City

90 minuty | Sfaulowany przez Erik Pieters – Stoke city

90 minuty | Gary Gardner – Birmingham City – wygrywa rzut wolny w obronie.

90„+1 minut | szansa brakowało. Tom Ince – Stoke city – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest blisko, ale brakowało w lewo.

90„+2 minut | szansa brakowało. Charlie Adam – Stoke city – prawa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie. Wspierać – Ashley Williams.

90„+3 minut | Sfaulowany przez Erik Pieters – Stoke city

90„+3 minut | Lukas Jutkiewicz – Birmingham City – wygrywa rzut wolny w obronie.

90„+5 minut | Erik Pieters – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.