Stoke vs Reading | 16 Marsz 2019

Co się stało podczas Stoke Zagrano czytanie na sobotę 16 Marsz 2019 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

2 minuty | spalonym – Stoke city. Danny Batth z karnetem, jednak Sam Vokes jest na pozycji spalonej.

3 minuty | Andy Yiadom – Czytanie – wygrywa rzut wolny w obronie.

3 minuty | Sfaulowany przez Thibaud Verlinden – Stoke city

4 minuty | Sfaulowany przez Yakou Meite – Czytanie

4 minuty | Thomas Edwards – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

4 minuty | Andy Yiadom – Czytanie – wygrywa rzut wolny w obronie.

4 minuty | Sfaulowany przez Thibaud Verlinden – Stoke city

6 minuty | Kąt – Stoke city. Stracili przez John Swift.

8 minuty | spalonym – Stoke city. Peter Etebo z karnetem, jednak Sam Vokes jest na pozycji spalonej.

9 minuty | Sfaulowany przez James McClean – Stoke city

9 minuty | Lewis Baker – Czytanie – wygrywa rzut wolny w obronie.

9 minuty | Kąt – Czytanie. Stracili przez Thibaud Verlinden.

12 minuty | Tom Ince – Stoke city – uderza obok słupka z lewą nogą strzał z centrum oknie. Wspierać – Sam Vokes z głową.

12 minuty | Sfaulowany przez Mateusz Miazga – Czytanie

12 minuty | Sam Vokes – Stoke city – wygrywa rzut wolny w ataku.

12 minuty | Szansa na strzał. Bruno Martins Indi – Stoke city – strzał lewą nogą z ponad 35 jardów jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki.

14 minuty | Sam Vokes – Stoke city – piłka uderza w poprzeczkę z główki od centrum oknie. Wspierać – Thibaud Verlinden z krzyżem.

14 minuty | strzał zablokowany. James McClean – Stoke city – lewa stopa strzał z prawej strony okna jest zablokowany.

19 minuty | Sfaulowany przez Andy Yiadom – Czytanie

19 minuty | Thibaud Verlinden – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

19 minuty | Kąt – Stoke city. Stracili przez Tyler Blacketta.

20 minuty | Andy Yiadom – Czytanie – wygrywa rzut wolny w obronie.

20 minuty | Sfaulowany przez Thibaud Verlinden – Stoke city

22 minuty | Kąt – Stoke city. Stracili przez Mateusz Miazga.

24 minuty | Andy Yiadom – Czytanie – wygrywa rzut wolny w obronie.

24 minuty | Sfaulowany przez Thibaud Verlinden – Stoke city

25 minuty | Szansa na strzał. Callum Harriott – Czytanie – lewa stopa strzał sprzed pola karnego przez bramkarza jest zapisany w środku bramki. Wspierać – Andy Yiadom.

26 minuty | Kąt – Stoke city. Stracili przez Tyler Blacketta.

29 minuty | Sfaulowany przez Tyler Blacketta – Czytanie

29 minuty | Tom Ince – Stoke city – wygrywa rzut wolny w ataku.

30 minuty | szansa brakowało. Tom Ince – Stoke city – lewa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie z rzutu wolnego.

30 minuty | Kąt – Stoke city. Stracili przez Tyler Blacketta.

33 minuty | Sfaulowany przez Petera Etebo – Stoke city

33 minuty | Michael Olise – Czytanie – wygrywa rzut wolny w obronie.

34 minuty | Sfaulowany przez James McClean – Stoke city

34 minuty | Tyler Blackett – Czytanie – wygrywa rzut wolny w ataku.

39 minuty | Sfaulowany przez Andy Yiadom – Czytanie

39 minuty | Thibaud Verlinden – Stoke city – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

44 minuty | Sfaulowany przez Callum Harriott – Czytanie

44 minuty | Thibaud Verlinden – Stoke city – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

44 minuty | Callum Harriott – Czytanie – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

45„+1 minut | Piłka ręcznie przez Thibaud Verlinden – Stoke city

45„+2 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Stoke city 0, Czytanie 0.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Stoke City 0, Czytanie 0.

49 minuty | Sfaulowany przez Tom Ince – Stoke city

49 minuty | Lewis Baker – Czytanie – wygrywa rzut wolny w obronie.

49 minuty | strzał zablokowany. Callum Harriott – Czytanie – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – garath mccleary.

50 minuty | strzał zablokowany. John Swift – Czytanie – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – garath mccleary.

51 minuty | Sfaulowany przez Danny Batth – Stoke city

51 minuty | John Swift – Czytanie – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

51 minuty | szansa brakowało. John Swift – Czytanie – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w lewo .

52 minuty | Sfaulowany przez John Swift – Czytanie

52 minuty | Peter Etebo – Stoke city – wygrywa rzut wolny w ataku.

53 minuty | strzał zablokowany. James McClean – Stoke city – Główka środku pudełka jest zablokowany. Wspierać – Thibaud Verlinden z krzyżem.

53 minuty | szansa brakowało. Sam Vokes – Stoke city – Główka środku pudełka jest blisko, ale brakowało. Wspierać – James McClean z krzyżem .

53 minuty | Sfaulowany przez Andy Yiadom – Czytanie

53 minuty | Thibaud Verlinden – Stoke city – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

54 minuty | Kąt – Stoke city. Stracili przez Mateusz Miazga.

54 minuty | Opóźnienie w meczu Mateusz Miazga – Czytanie – – zranienie.

54 minuty | Opóźnienie w meczu Sam Vokes – Stoke city – – zranienie.

55 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

56 minuty | spalonym – Stoke city. Danny Batth z karnetem, jednak Sam Vokes jest na pozycji spalonej.

58 minuty | strzał zablokowany. Callum Harriott – Czytanie – lewa stopa strzał z prawej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Michael Olise.

59 minuty | strzał zablokowany. garath mccleary – Czytanie – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – John Swift.

59 minuty | szansa brakowało. John Swift – Czytanie – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – Michael Olise.

61 minuty | Sfaulowany przez garath mccleary – Czytanie

61 minuty | Peter Etebo – Stoke city – wygrywa rzut wolny w ataku.

62 minuty | garath mccleary – Czytanie – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

62 minuty | Podstawienie – Czytanie. Chris Gunter dla Callum Harriott.

62 minuty | Podstawienie – Czytanie. Modou Barrow Michael Olise.

64 minuty | Andy Yiadom – Czytanie – wygrywa rzut wolny w obronie.

64 minuty | Sfaulowany przez Tom Ince – Stoke city

65 minuty | Sfaulowany przez John Swift – Czytanie

65 minuty | Joe Allen – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

66 minuty | Szansa na strzał. James McClean – Stoke city – lewa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Thomas Edwards z krzyżem.

66 minuty | strzał zablokowany. Tom Ince – Stoke city – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany.

70 minuty | Podstawienie – Stoke city. Benik Afobe dla Sam Vokes.

71 minuty | Sfaulowany przez John Swift – Czytanie

71 minuty | Peter Etebo – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

73 minuty | John Swift – Czytanie – otrzyma żółtą kartkę.

73 minuty | Peter Etebo – Stoke city – otrzyma żółtą kartkę.

74 minuty | szansa brakowało. Thibaud Verlinden – Stoke city – header wewnątrz pudełka z sześciu stoczni – lewa strona jest blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – James McClean z krzyżem.

77 minuty | Sfaulowany przez Danny Batth – Stoke city

77 minuty | Yakou Meite – Czytanie – wygrywa rzut wolny w ataku.

77 minuty | Danny Batth – Stoke city – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

80 minuty | Sfaulowany przez Chris Gunter – Czytanie

80 minuty | Joe Allen – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

80 minuty | Podstawienie – Stoke city. Bojan dla Thibaud Verlinden.

84 minuty | Sfaulowany przez Yakou Meite – Czytanie

84 minuty | Ryan Shawcross – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

85 minuty | Kąt – Czytanie. Stracili przez Ryan Shawcross.

88 minuty | Szansa na strzał. Struny afoot – Stoke city – prawa stopa strzał od środka okna są zapisywane w górnej części bramki. Wspierać – Peter Etebo.

89 minuty | Podstawienie – Czytanie. Danny ładowarka John Swift.

90 minuty | Andy Yiadom – Czytanie – wygrywa rzut wolny w ataku.

90 minuty | Sfaulowany przez James McClean – Stoke city

90 minuty | James McClean – Stoke city – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

90 minuty | spalonym – Czytanie. Lewis Baker przepustkę, Jednakże Mt Miazga jest spalonym.

90„+1 minut | Podstawienie – Stoke city. Mame Biram Diouf Tom Ince.

90„+2 minut | spalonym – Stoke city. Z Mame Biram Diouf przepustki, Jednakże Benik Afobe w spalonym.

90„+3 minut | szansa brakowało. garath mccleary – Czytanie – prawa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało w lewo. Wspierać – Yakou Meite.