Stoke vs West Brom | 09 luty 2019

Co się stało podczas Stoke Zagrano WBA w sobotę 09 luty 2019 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

1 minuty | strzał zablokowany. Jacob Murphy – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

2 minuty | Piłka ręcznie przez Kieran Gibbs – West Bromwich Albion

4 minuty | Kąt – Stoke city. Stracili przez Mason Holgate.

5 minuty | Sfaulowany przez Ryan Woods – Stoke city

5 minuty | Stefan Johansen – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

6 minuty | strzał zablokowany. Tom Ince – Stoke city – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Sam Vokes.

6 minuty | szansa brakowało. Peter Etebo – Stoke city – prawa stopa strzał z lewej strony okna nieodebranych. Wspierać – Joe Allen.

11 minuty | szansa brakowało. Jacob Murphy – West Bromwich Albion – lewa stopa strzał z lewej strony okna znajduje się w pobliżu, ale strzela lewy górny róg. Wspierać – Kieran Gibbs z długą piłkę.

13 minuty | strzał zablokowany. Stefan Johansen – West Bromwich Albion – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

14 minuty | spalonym – West Bromwich Albion. Jacob Murphy z karnetem, jednak Dwight Gayle jest na pozycji spalonej.

18 minuty | Craig Dawson – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

18 minuty | Sfaulowany przez Sam Vokes – Stoke city

23 minuty | szansa brakowało. Jacob Murphy – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie. Wspierać – Stefan Johansen.

24 minuty | Sfaulowany przez Joe Allen – Stoke city

24 minuty | Jay Rodriguez – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w ataku.

25 minuty | CEL!!! Stoke city 0, West Bromwich Albion 1. Dwight Gayle – West Bromwich Albion – Główka kilku metrów do wysokiego środka bramki. Wspierać – Ahmad Hidżazi .

27 minuty | Sfaulowany przez Jay Rodriguez – West Bromwich Albion

27 minuty | Thomas Edwards – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

28 minuty | Dwight Gayle – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

28 minuty | Sfaulowany przez Danny Batth – Stoke city

32 minuty | Kąt – Stoke city. Stracili przez Mason Holgate.

33 minuty | Sfaulowany przez Petera Etebo – Stoke city

33 minuty | Jacob Murphy – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

36 minuty | szansa brakowało. Kieran Gibbs – West Bromwich Albion – lewa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało. Wspierać – Stefan Johansen.

36 minuty | Sfaulowany przez Jay Rodriguez – West Bromwich Albion

36 minuty | Peter Etebo – Stoke city – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

37 minuty | szansa brakowało. Tom Ince – Stoke city – lewa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało w lewo .

39 minuty | Kąt – Stoke city. Stracili przez Sam Johnstone.

40 minuty | strzał zablokowany. Sam Vokes – Stoke city – Główka środku pudełka jest zablokowany. Wspierać – Joe Allen z krzyżem.

40 minuty | Dwight Gayle – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

40 minuty | Sfaulowany przez Thomas Edwards – Stoke city

40 minuty | Thomas Edwards – Stoke city – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

42 minuty | Sfaulowany przez Craig Dawson – West Bromwich Albion

42 minuty | Sam Vokes – Stoke city – wygrywa rzut wolny w ataku.

43 minuty | szansa brakowało. Peter Etebo – Stoke city – prawa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie z rzutu wolnego.

44 minuty | Sfaulowany przez Stefan Johansen – West Bromwich Albion

44 minuty | Peter Etebo – Stoke city – wygrywa rzut wolny w ataku.

45 minuty | Stefan Johansen – West Bromwich Albion – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

45 minuty | szansa brakowało. Sam Vokes – Stoke city – Główka środku pudełka brakowało w lewo .

45 minuty | Szansa na strzał. Sam Vokes – Stoke city – Główka środku pudełka jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Joe Allen z głową.

45„+1 minut | Kąt – West Bromwich Albion. Stracili przez Thomas Edwards.

45„+2 minut | szansa brakowało. Jay Rodriguez – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało w lewo.

45„+3 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Stoke city 0, West Bromwich Albion 1.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Stoke City 0, West Bromwich Albion 1.

46 minuty | Sfaulowany przez Sam Vokes – Stoke city

46 minuty | Gareth Barry – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

48 minuty | Sfaulowany przez Sama Clucas – Stoke city

48 minuty | Mason Holgate – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

49 minuty | Kąt – West Bromwich Albion. Stracili przez Sama Clucas.

51 minuty | szansa brakowało. Jay Rodriguez – West Bromwich Albion – lewa stopa strzał z lewej strony okna jest wysoki i szeroki w lewo.

52 minuty | strzał zablokowany. James McClean – Stoke city – lewa stopa strzał z lewej strony okna jest zablokowany.

53 minuty | Craig Dawson – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

53 minuty | Sfaulowany przez Petera Etebo – Stoke city

55 minuty | Opóźnienie w meczu Jacob Murphy – West Bromwich Albion – – zranienie.

56 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

57 minuty | Piłka ręcznie przez Kieran Gibbs – West Bromwich Albion

58 minuty | Danny Batth – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

58 minuty | Sfaulowany przez Dwight Gayle – West Bromwich Albion

60 minuty | Sfaulowany przez Joe Allen – Stoke city

60 minuty | Jake Livermore – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

61 minuty | spalonym – West Bromwich Albion. Sam Johnstone z karnetem, jednak Dwight Gayle jest na pozycji spalonej.

62 minuty | Opóźnienie w meczu Dwight Gayle – West Bromwich Albion – – zranienie.

62 minuty | Opóźnienie w meczu Thomas Edwards – Stoke city – – zranienie.

62 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

63 minuty | strzał zablokowany. Peter Etebo – Stoke city – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

65 minuty | szansa brakowało. Tom Ince – Stoke city – lewa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało. Wspierać – Peter Etebo.

66 minuty | Kąt – Stoke city. Stracili przez Mason Holgate.

67 minuty | Dwight Gayle – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w ataku.

67 minuty | Sfaulowany przez Ryan Woods – Stoke city

67 minuty | Szansa na strzał. Stefan Johansen – West Bromwich Albion – lewa stopa strzał z lewej strony okna jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Jay Rodriguez.

67 minuty | szansa brakowało. Jay Rodriguez – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało w lewo.

67 minuty | Podstawienie – Stoke city. Bojan James McClean.

69 minuty | Sfaulowany przez Jay Rodriguez – West Bromwich Albion

69 minuty | Ryan Woods – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

74 minuty | Podstawienie – West Bromwich Albion. Jefferson Montero Jacob Murphy.

76 minuty | Kąt – Stoke city. Stracili przez Mason Holgate.

76 minuty | Kąt – West Bromwich Albion. Stracili przez Petera Etebo.

77 minuty | Sfaulowany przez Mason Holgate – West Bromwich Albion

77 minuty | Ryan Woods – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

81 minuty | Podstawienie – West Bromwich Albion. Rekeem Harper Stefan Johansen.

81 minuty | Podstawienie – Stoke city. Saido Berahino dla Ryana Woods.

82 minuty | szansa brakowało. Jefferson Montero – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało. Wspierać – Kieran Gibbs.

83 minuty | strzał zablokowany. Tom Ince – Stoke city – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Sam Clucas.

83 minuty | Sfaulowany przez Jay Rodriguez – West Bromwich Albion

83 minuty | Tom Ince – Stoke city – wygrywa rzut wolny w ataku.

85 minuty | szansa brakowało. Tom Ince – Stoke city – lewa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie z rzutu wolnego.

86 minuty | szansa brakowało. Sam Vokes – Stoke city – Główka środku pudełka brakowało w lewo. Wspierać – Thomas Edwards z krzyżem.

90„+1 minut | Sfaulowany przez Dwight Gayle – West Bromwich Albion

90„+1 minut | Peter Etebo – Stoke city – wygrywa rzut wolny w obronie.

90„+1 minut | Dwight Gayle – West Bromwich Albion – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

90„+2 minut | Podstawienie – Stoke city. Ryan Shawcross Tom Ince.

90„+3 minut | Podstawienie – West Bromwich Albion. Kyle Bartley dla Dwight Gayle.

90„+4 minut | Kąt – West Bromwich Albion. Stracili przez Sama Clucas.

90„+6 minut | To wszystko. zakończeniu gry – Stoke city 0, West Bromwich Albion 1.

90„+6 minut | Druga połowa zakończyła – Stoke city 0, West Bromwich Albion 1.