Stuttgart vs Hoffenheim | 16 Marsz 2019

Co się stało podczas Stuttgart Zagrano Hoffenheim W sobotę 16 Marsz 2019 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

1 minuty | spalonym – TSG 1899 Hoffenheim. Ermin Bičakčić z karnetem, Jednakże Ishak Belfodil w spalonym.

2 minuty | Sfaulowany przez Joelinton – TSG 1899 Hoffenheim

2 minuty | poeci dyni – VfB Stuttgart – wygrywa rzut wolny w obronie.

3 minuty | Emiliano Ins nadal – VfB Stuttgart – wygrywa rzut wolny w obronie.

3 minuty | Sfaulowany przez Ishak Belfodil – TSG 1899 Hoffenheim

3 minuty | szansa brakowało. Mario Gomez – VfB Stuttgart – prawa stopa strzał z diffucult pozycji i długich dystansach po prawej brakowało w lewo. Wspierać – Alexander Esswein.

4 minuty | Szansa na strzał. Alexander Esswein – VfB Stuttgart – lewa stopa strzał z lewej strony okna jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Steven Zuber.

6 minuty | szansa brakowało. Kerem Demirbay – TSG 1899 Hoffenheim – lewa stopa strzał od centrum polu brakowało w lewo. Wspierać – Ishak Belfodil.

6 minuty | Alexander Esswein – VfB Stuttgart – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

6 minuty | Sfaulowany przez Kevin Vogt – TSG 1899 Hoffenheim

8 minuty | Kąt – VfB Stuttgart. Przyznał Florian Grillitsch.

12 minuty | Zanieczyszczona Pavel Kadera i aacute; bek – TSG 1899 Hoffenheim

12 minuty | Marc-Oliver Kempf – VfB Stuttgart – wygrywa rzut wolny w obronie.

13 minuty | szansa brakowało. Andreas Beck – VfB Stuttgart – lewa stopa strzał od centrum polu nieodebranych. Wspierać – Emiliano Ins i uacute, A krzyżykiem.

14 minuty | Szansa na strzał. Joelinton – TSG 1899 Hoffenheim – prawa stopa strzał od środka okna są zapisywane w górnej części bramki. Wspierać – Ishak Belfodil.

15 minuty | Szansa na strzał. Kerem Demirbay – TSG 1899 Hoffenheim – lewa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w lewym rogu. Wspierać – Ishak Belfodil.

15 minuty | szansa brakowało. Andrej Kramarić – TSG 1899 Hoffenheim – lewa stopa strzał z lewej strony okna idzie wysokie.

17 minuty | strzał zablokowany. Andrej Kramarić – TSG 1899 Hoffenheim – prawa stopa strzał z diffucult pozycji po prawej stronie jest zablokowany. Wspierać – Kerem Demirbay z głową.

17 minuty | Kąt – TSG 1899 Hoffenheim. Stracili przez Marc-Oliver Kempf.

17 minuty | Szansa na strzał. Florian Grillitsch – TSG 1899 Hoffenheim – Główka środku pudełka jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki.

18 minuty | Sfaulowany przez Joelinton – TSG 1899 Hoffenheim

18 minuty | Marc-Oliver Kempf – VfB Stuttgart – wygrywa rzut wolny w ataku.

19 minuty | Zanieczyszczona Pavel Kadera i aacute; bek – TSG 1899 Hoffenheim

19 minuty | Steven Zuber – VfB Stuttgart – wygrywa rzut wolny w obronie.

20 minuty | szansa brakowało. Andreas Beck – VfB Stuttgart – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w lewo. Wspierać – Santiago Ascacibar.

21 minuty | Kąt – VfB Stuttgart. Stracili przez Kevin Vogt.

23 minuty | Ermin Bičakčić – TSG 1899 Hoffenheim – wygrywa rzut wolny w obronie.

23 minuty | Sfaulowany przez Alexander Esswein – VfB Stuttgart

26 minuty | szansa brakowało. Joelinton – TSG 1899 Hoffenheim – prawa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie. Wspierać – Nico Schulz.

27 minuty | Szansa na strzał. Andrej Kramarić – TSG 1899 Hoffenheim – prawa stopa strzał z lewej strony okna zostanie zapisany w lewym rogu. Wspierać – Ermin Bičakčić.

27 minuty | Kąt – TSG 1899 Hoffenheim. Stracili przez Ron-Robert Zieler.

28 minuty | Andrej Kramarić – TSG 1899 Hoffenheim – wygrywa rzut wolny w ataku.

28 minuty | Sfaulowany przez Steven Zuber – VfB Stuttgart

29 minuty | szansa brakowało. Kerem Demirbay – TSG 1899 Hoffenheim – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest bardzo blisko do bramki z rzutu wolnego.

30 minuty | strzał zablokowany. Steven Zuber – VfB Stuttgart – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Mario Gomez z głową.

30 minuty | Kąt – VfB Stuttgart. Przyznał Florian Grillitsch.

31 minuty | strzał zablokowany. Alexander Esswein – VfB Stuttgart – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany.

31 minuty | Sfaulowany przez Steven Zuber – VfB Stuttgart

31 minuty | Pavel Kader i aacute; bek – TSG 1899 Hoffenheim – wygrywa rzut wolny w obronie.

32 minuty | Kąt – TSG 1899 Hoffenheim. Stracili przez Ozan Kabak.

35 minuty | Sfaulowany przez Marc-Oliver Kempf – VfB Stuttgart

35 minuty | Ishak Belfodil – TSG 1899 Hoffenheim – wygrywa rzut wolny w obronie.

36 minuty | strzał zablokowany. Andrej Kramarić – TSG 1899 Hoffenheim – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Joelinton.

36 minuty | Andreas Beck – VfB Stuttgart – uderza obok słupka z lewą nogą strzał z centrum oknie. Wspierać – Emiliano Ins i uacute, A krzyżykiem.

37 minuty | Sfaulowany przez Joelinton – TSG 1899 Hoffenheim

37 minuty | Gonzalo Castro – VfB Stuttgart – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

38 minuty | szansa brakowało. Steven Zuber – VfB Stuttgart – prawa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało. Wspierać – Gonzalo Castro .

41 minuty | Sfaulowany przez Joelinton – TSG 1899 Hoffenheim

41 minuty | Santiago Ascacibar – VfB Stuttgart – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

41 minuty | spalonym – VfB Stuttgart. Gonzalo Castro z karnetem, jednak Alexander Esswein jest na pozycji spalonej.

42 minuty | CEL!!! VfB Stuttgart 0, TSG 1899 Hoffenheim 1. Andrej Kramarić – TSG 1899 Hoffenheim – prawa stopa strzał od środka okna do lewego rogu. Wspierać – Ishak Belfodil.

45 minuty | Sfaulowany przez Gonzalo Castro – VfB Stuttgart

45 minuty | Kerem Demirbay – TSG 1899 Hoffenheim – wygrywa rzut wolny w ataku.

45 minuty | Gonzalo Castro – VfB Stuttgart – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

45„+1 minut | Pierwsza połowa zakończyła – VfB Stuttgart 0, TSG 1899 Hoffenheim 1.

45 minuty | Druga połowa zaczyna VfB Stuttgart 0, TSG 1899 Hoffenheim 1.

47 minuty | Kąt – TSG 1899 Hoffenheim. Stracili przez Benjamina Pavard.

48 minuty | Pavel Kader i aacute; bek – TSG 1899 Hoffenheim – uderza lewy słupek z główki od centrum oknie. Wspierać – Kerem Demirbay z krzyżem po rogu.

48 minuty | Ermin Bičakčić – TSG 1899 Hoffenheim – wygrywa rzut wolny w obronie.

48 minuty | Sfaulowany przez Steven Zuber – VfB Stuttgart

49 minuty | Sfaulowany przez Florian Grillitsch – TSG 1899 Hoffenheim

49 minuty | Santiago Ascacibar – VfB Stuttgart – wygrywa rzut wolny w ataku.

53 minuty | Kąt – VfB Stuttgart. Stracili przez Stefana Posch.

54 minuty | Podstawienie – VfB Stuttgart. Nicol & aacute; s Gonz i aacute; lez Mario Gomez.

57 minuty | strzał zablokowany. Andrej Kramarić – TSG 1899 Hoffenheim – prawa stopa strzał z prawej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Nico Schulz.

57 minuty | szansa brakowało. Ishak Belfodil – TSG 1899 Hoffenheim – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – Kerem Demirbay.

58 minuty | Kąt – TSG 1899 Hoffenheim. Stracili przez Ozan Kabak.

59 minuty | Sfaulowany przez Joelinton – TSG 1899 Hoffenheim

59 minuty | Santiago Ascacibar – VfB Stuttgart – wygrywa rzut wolny w obronie.

59 minuty | Joelinton – TSG 1899 Hoffenheim – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

62 minuty | Alexander Esswein – VfB Stuttgart – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

62 minuty | Sfaulowany przez Ermin Bičakčić – TSG 1899 Hoffenheim

63 minuty | Podstawienie – TSG 1899 Hoffenheim. Acu & d & acu M Szalai do Joelinton.

64 minuty | szansa brakowało. Kerem Demirbay – TSG 1899 Hoffenheim – lewa stopa strzał od środka pudełka jest blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – Andrej Kramarić.

65 minuty | Szansa na strzał. Aacute & d & aacute M Szalai – TSG 1899 Hoffenheim – prawa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Kerem Demirbay.

66 minuty | szansa brakowało. Pavel Kader i aacute; bek – TSG 1899 Hoffenheim – prawa stopa strzał z diffucult pozycji po prawej stronie znajduje się blisko, ale brakowało. Wspierać – Florian Grillitsch.

66 minuty | CEL!!! VfB Stuttgart 1, TSG 1899 Hoffenheim 1. Steven Zuber – VfB Stuttgart – prawa stopa strzał z środka pola, aby środek bramki. Wspierać – Andreas Beck.

68 minuty | Szansa na strzał. Pavel Kader i aacute; bek – TSG 1899 Hoffenheim – prawa stopa strzał z prawej strony okna sześć stoczni jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Ishak Belfodil.

68 minuty | Florian Grillitsch – TSG 1899 Hoffenheim – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

68 minuty | Sfaulowany przez Steven Zuber – VfB Stuttgart

68 minuty | Steven Zuber – VfB Stuttgart – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

69 minuty | Florian Grillitsch – TSG 1899 Hoffenheim – wygrywa rzut wolny w ataku.

69 minuty | Sfaulowany przez Santiago Ascacibar – VfB Stuttgart

69 minuty | Santiago Ascacibar – VfB Stuttgart – otrzyma żółtą kartkę.

70 minuty | strzał zablokowany. Kerem Demirbay – TSG 1899 Hoffenheim – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

71 minuty | Opóźnienie w meczu Andrej Kramarić – TSG 1899 Hoffenheim – – zranienie.

72 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

74 minuty | Kąt – TSG 1899 Hoffenheim. Stracili przez Marc-Oliver Kempf.

74 minuty | szansa brakowało. Florian Grillitsch – TSG 1899 Hoffenheim – header wewnątrz pudełka z sześciu stoczni – lewa strona brakowało. Wspierać – Kerem Demirbay z krzyżem po rogu.

75 minuty | Sfaulowany przez Ozan Kabak – VfB Stuttgart

75 minuty | Ishak Belfodil – TSG 1899 Hoffenheim – wygrywa rzut wolny w ataku.

75 minuty | poeci dyni – VfB Stuttgart – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

76 minuty | szansa brakowało. Kevin Vogt – TSG 1899 Hoffenheim – prawa stopa strzał od centrum polu brakowało w lewo .

76 minuty | Kąt – TSG 1899 Hoffenheim. Ustąpił w Nicol & aacute; s Gonz i aacute; lez.

77 minuty | Sfaulowany przez Ishak Belfodil – TSG 1899 Hoffenheim

77 minuty | Marc-Oliver Kempf – VfB Stuttgart – wygrywa rzut wolny w obronie.

77 minuty | Sfaulowany przez Nico Schulz – TSG 1899 Hoffenheim

77 minuty | Nicol & aacute; s Gonz i aacute; lez – VfB Stuttgart – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

77 minuty | Podstawienie – VfB Stuttgart. Daniel Didavi Alexander Eßwein.

78 minuty | spalonym – VfB Stuttgart. Emiliano Ins i uacute, A przepustkę, jednak Daniel Didavi jest na pozycji spalonej.

79 minuty | Sfaulowany przez Nico Schulz – TSG 1899 Hoffenheim

79 minuty | poeci dyni – VfB Stuttgart – wygrywa rzut wolny w ataku.

79 minuty | Nico Schulz – TSG 1899 Hoffenheim – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

82 minuty | strzał zablokowany. Daniel Didavi – VfB Stuttgart – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Andreas Beck.

83 minuty | Kąt – TSG 1899 Hoffenheim. Stracili przez Benjamina Pavard.

84 minuty | Kąt – TSG 1899 Hoffenheim. Stracili przez Andreasa Becka.

84 minuty | szansa brakowało. Daniel Didavi – VfB Stuttgart – Główka środku pudełka brakowało w lewo. Wspierać – Gonzalo Castro z krzyżem następującym szybkim przerwie.

85 minuty | Podstawienie – TSG 1899 Hoffenheim. Reiss Nelson Nico Schulz.

85 minuty | Podstawienie – TSG 1899 Hoffenheim. Leonardo Bittencourt za Kerem Demirbay.

86 minuty | Podstawienie – VfB Stuttgart. Christian Gentner Steven Zuber.

90 minuty | szansa brakowało. Daniel Didavi – VfB Stuttgart – lewa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie. Wspierać – Santiago Ascacibar.

90„+3 minut | szansa brakowało. Santiago Ascacibar – VfB Stuttgart – prawa stopa strzał z prawej strony okna sześć jardów nieodebranych. Wspierać – Daniel Didavi z krzyżem.

90„+4 minut | Daniel Didavi – VfB Stuttgart – wygrywa rzut wolny w obronie.

90„+4 minut | Sfaulowany przez Stefana Posch – TSG 1899 Hoffenheim

90„+4 minut | Druga połowa zakończyła – VfB Stuttgart 1, TSG 1899 Hoffenheim 1.

90„+4 minut | To wszystko. zakończeniu gry – VfB Stuttgart 1, TSG 1899 Hoffenheim 1.