Swansea vs Norwich | 24 listopad 2018

Co się stało podczas Swansea Zagrano Norwich sobotę 24 listopad 2018 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

2 minuty | Emiliano Buend rzeka – Norwich City – wygrywa rzut wolny w obronie.

2 minuty | Sfaulowany przez Oliver McBurnie – Swansea City

4 minuty | Szansa na strzał. Teemu Pukki – Norwich City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego przez bramkarza jest zapisany w środku bramki. Wspierać – Emiliano Buend rzeka.

5 minuty | strzał zablokowany. Matt Grimes – Swansea City – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

8 minuty | Sfaulowany przez Leroy Fer – Swansea City

8 minuty | Marco Stiepermann – Norwich City – wygrywa rzut wolny w obronie.

10 minuty | Connor Roberts – Swansea City – wygrywa rzut wolny w obronie.

10 minuty | Zanieczyszczona przez Onel Herna i aacute; Fernandez – Norwich City

11 minuty | Kąt – Swansea City. Stracili przez Maksymiliana Aarons.

14 minuty | Sfaulowany przez Moritz Leitner – Norwich City

14 minuty | Oliver McBurnie – Swansea City – wygrywa rzut wolny w ataku.

15 minuty | Szansa na strzał. Celina Bersant – Swansea City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w prawym rogu.

15 minuty | szansa brakowało. Leroy Fer – Swansea City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie .

16 minuty | WŁASNY CEL! Mike van der Hoorn, Swansea City. Swansea City 0, Norwich City 1.

18 minuty | szansa brakowało. Moritz Leitner – Norwich City – prawa stopa strzał od centrum polu idzie wysokie. Wspierać – Emiliano Buend rzeka.

19 minuty | Szansa na strzał. Daniel James – Swansea City – prawa stopa strzał z lewej strony okna jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Oliver McBurnie.

22 minuty | strzał zablokowany. Daniel James – Swansea City – lewa stopa strzał z lewej strony okna jest zablokowany.

24 minuty | CEL!!! Swansea City 0, Norwich City 2. Emiliano Buend rzeka – Norwich City – prawa stopa strzał od środka okna do lewego rogu.

26 minuty | Connor Roberts – Swansea City – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

26 minuty | Zanieczyszczona przez Jamal Lewis – Norwich City

28 minuty | Emiliano Buend rzeka – Norwich City – wygrywa rzut wolny w ataku.

28 minuty | Sfaulowany przez Jay Fulton – Swansea City

31 minuty | Daniel James – Swansea City – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

31 minuty | Zanieczyszczona Emiliano Buend i iacute, A – Norwich City

32 minuty | Connor Roberts – Swansea City – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

32 minuty | Zanieczyszczona przez Jamal Lewis – Norwich City

33 minuty | Szansa na strzał. Teemu Pukki – Norwich City – prawa stopa strzał z lewej strony okna jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Onel Hern i aacute; Fernandez.

34 minuty | Emiliano Buend rzeka – Norwich City – wygrywa rzut wolny w obronie.

34 minuty | Sfaulował Daniel James – Swansea City

35 minuty | strzał zablokowany. Teemu Pukki – Norwich City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Emiliano Buend rzeka.

36 minuty | Szansa na strzał. Emiliano Buend rzeka – Norwich City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w lewym rogu. Wspierać – Onel Hern i aacute; Fernandez.

37 minuty | CEL!!! Swansea City 0, Norwich City 3. Marco Stiepermann – Norwich City – lewa stopa strzał z kilku metrów do lewego rogu. Wspierać – Maksymiliana Aarons.

40 minuty | Kąt – Swansea City. Stracili przez Timm Klose.

41 minuty | Szansa na strzał. Kyle Naughton – Swansea City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego przez bramkarza jest zapisany w środku bramki.

41 minuty | CEL!!! Swansea City 1, Norwich City 3. Daniel James – Swansea City – prawa stopa strzał od środka okna do lewego rogu po rogu.

42 minuty | Sfaulowany przez Leroy Fer – Swansea City

42 minuty | Marco Stiepermann – Norwich City – wygrywa rzut wolny w ataku.

45 minuty | Kąt – Norwich City. Stracili przez Connor Roberts.

45„+1 minut | Sfaulowany przez Alexander Tettey – Norwich City

45„+1 minut | Kyle Naughton – Swansea City – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

45„+3 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Swansea City 1, Norwich City 3.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Swansea City 1, Norwich City 3.

45 minuty | Podstawienie – Swansea City. Martin Olsson dla Leroy Fer.

45 minuty | Podstawienie – Swansea City. Wilfried Bony dla Jay Fulton.

47 minuty | Sfaulowany przez Connor Roberts – Swansea City

47 minuty | Moritz Leitner – Norwich City – wygrywa rzut wolny w obronie.

49 minuty | szansa brakowało. Oliver McBurnie – Swansea City – Główka środku pudełka brakowało w lewo. Wspierać – Connor Roberts z krzyżem.

50 minuty | szansa brakowało. Onel Hern i aacute; Fernandez – Norwich City – prawa stopa strzał z lewej strony okna nieodebranych. Wspierać – Moritz Leitner.

52 minuty | Daniel James – Swansea City – wygrywa rzut wolny w obronie.

52 minuty | Zanieczyszczona przez Onel Herna i aacute; Fernandez – Norwich City

53 minuty | Kąt – Swansea City. Ustąpił w Jamal Lewis.

54 minuty | szansa brakowało. Wilfried Bony – Swansea City – Główka środku pudełka brakowało w lewo. Wspierać – Matt Grimes z krzyżem po rogu.

56 minuty | Daniel James – Swansea City – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

56 minuty | Sfaulowany przez Maksymiliana Aarons – Norwich City

56 minuty | Maksymiliana Aarons – Norwich City – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

57 minuty | Kąt – Swansea City. Stracili przez Alexander Tettey.

57 minuty | szansa brakowało. Joe Rodon – Swansea City – Główka środku pudełka jest blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – Matt Grimes z krzyżem po rogu.

58 minuty | Sfaulowany przez Marco Stiepermann – Norwich City

58 minuty | Joe Rodon – Swansea City – wygrywa rzut wolny w obronie.

60 minuty | CEL!!! Swansea City 1, Norwich City 4. Teemu Pukki – Norwich City – prawa stopa strzał od środka okna do lewego rogu. Wspierać – Onel Hern i aacute; Fernandez.

63 minuty | Kąt – Swansea City. Stracili przez Maksymiliana Aarons.

65 minuty | Emiliano Buend rzeka – Norwich City – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

65 minuty | Sfaulowany przez Martin Olsson – Swansea City

66 minuty | Szansa na strzał. Connor Roberts – Swansea City – prawa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Wilfried Bony z długą piłkę.

68 minuty | Podstawienie – Swansea City. Barrie McKay dla Bersant Celina.

69 minuty | strzał zablokowany. Teemu Pukki – Norwich City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Onel Hern i aacute; Fernandez.

69 minuty | Kąt – Norwich City. Stracili przez Joe Rodon.

70 minuty | Szansa na strzał. Emiliano Buend rzeka – Norwich City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w lewym rogu.

70 minuty | spalonym – Norwich City. Emiliano Buend i iacute, A przepustkę, Jednakże Marco Stiepermann w spalonym.

73 minuty | Daniel James – Swansea City – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

73 minuty | Zanieczyszczona przez Jamal Lewis – Norwich City

73 minuty | Jamal Lewis – Norwich City – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

74 minuty | Kąt – Swansea City. Stracili przez Alexander Tettey.

75 minuty | Christoph Zimmermann – Norwich City – wygrywa rzut wolny w obronie.

75 minuty | Sfaulowany przez Barrie McKay – Swansea City

76 minuty | Kąt – Swansea City. Ustąpił w Onel Herna i aacute; Fernandez.

77 minuty | Podstawienie – Norwich City. Todd Cantwell dla Onel Herna & aacute; Fernandez.

79 minuty | Opóźnienie w meczu Emiliano Buend & iacute; – Norwich City – – zranienie.

81 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

81 minuty | Sfaulowany przez Wilfried Bony – Swansea City

81 minuty | Moritz Leitner – Norwich City – wygrywa rzut wolny w obronie.

82 minuty | Opóźnienie w meczu Mike van der Hoorn – Swansea City – – zranienie.

83 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

83 minuty | Emiliano Buend rzeka – Norwich City – wygrywa rzut wolny w obronie.

83 minuty | Sfaulowany przez Oliver McBurnie – Swansea City

86 minuty | Podstawienie – Norwich City. Mario Vrancic dla Emiliano Buend & iacute;.

86 minuty | Sfaulowany przez Mario Vrancic – Norwich City

86 minuty | Kyle Naughton – Swansea City – wygrywa rzut wolny w obronie.

87 minuty | Szansa na strzał. Oliver McBurnie – Swansea City – prawa stopa strzał z lewej strony okna jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Martin Olsson.

87 minuty | Sfaulowany przez Alexander Tettey – Norwich City

87 minuty | Matt Grimes – Swansea City – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

89 minuty | Podstawienie – Norwich City. Jordan Rhodes Moritz Leitner.

90„+2 minut | szansa brakowało. Martin Olsson – Swansea City – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – Barrie McKay.