Tottenham vs Chelsea | 08 styczeń 2019

Co się stało, gdy Tottenham Zagrano Chelsea we wtorek 08 styczeń 2019 ?

Znajdź poniżej…

25 minuty | Kepa Arrizabalaga (Chelsea) upomniany żółtą kartkę za faul zły.

26 minuty | CEL!!! Tottenham Hotspur 1, Chelsea 0. Harry Kane (Tottenham Hotspur) konwertuje karę z prawej stąpający strzałem w lewym dolnym rogu.

29 minuty | Harry Winks (Tottenham Hotspur) upomniany żółtą kartkę za faul zły.

59 minuty | Davinson S & aacute; nchez (Tottenham Hotspur) upomniany żółtą kartkę za faul zły.

63 minuty | Podstawienie, Chelsea. Pedro zastępuje Willian.

75 minuty | Podstawienie, Chelsea. Mateo Kovacic zastępuje Ross Barkley.

79 minuty | Podstawienie, Chelsea. Olivier Giroud zastępuje Callum Hudson-Odoi.

79 minuty | Podstawienie, Tottenham Hotspur. Erik Lamela zastępuje Son Heung-Min.

82 minuty | Erik Lamela (Tottenham Hotspur) upomniany żółtą kartkę za faul zły.

90 minuty | Podstawienie, Tottenham Hotspur. Oliver Skipp zastępuje Harry Winks.

90„+1 minut | Podstawienie, Tottenham Hotspur. Fernando Llorente Zastępuje Christian Eriksen.

47 minuty | próbować zapisać. Christian Eriksen (Tottenham Hotspur) lewo stąpający strzał sprzed pola są zapisywane w górnej części bramki. Wspomagany przez Kieran Trippier.

48 minuty | Eden Hazard (Chelsea) wygrywa rzut wolny w połowie atakującego.

48 minuty | Faul przez Davinson S & aacute; nchez (Tottenham Hotspur).

50 minuty | Kąt, Chelsea. Stracili przez Kieran Trippier.

52 minuty | próbować zapisać. Harry Kane (Tottenham Hotspur) prawo stąpający strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w lewym dolnym rogu. Wspomagany przez Moussa Sissoko.

52 minuty | próbować brakowało. Harry Winks (Tottenham Hotspur) Główka środku pudełka strzela w prawo. Wspomagany przez Danny Rose z krzyżem następującym kącie.

53 minuty | próbować zapisać. Eden Hazard (Chelsea) prawo stąpający strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w środku bramki. Wspomagany przez Willian.

58 minuty | Kąt, Chelsea. Stracili przez Danny Rose.

58 minuty | próbować brakowało. Ross Barkley (Chelsea) Główka środku pudełka strzela w lewo. Wspomagany przez Eden Hazard z krzyżem następującym kącie.

59 minuty | Eden Hazard (Chelsea) wygrywa rzut wolny w połowie atakującego.

59 minuty | Faul przez Davinson S & aacute; nchez (Tottenham Hotspur).

62 minuty | próbować zablokowany. Eden Hazard (Chelsea) prawo stąpający strzał z prawej strony okna jest zablokowany. Wspomagany przez C & eacute; sar Azpilicueta.

62 minuty | Kąt, Chelsea. Stracili przez Toby Alderweireld.

64 minuty | Opóźnienie w meczu Harry Kane (Tottenham Hotspur) z powodu kontuzji.

65 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

41 minuty | próbować brakowało. Callum Hudson-Odoi (Chelsea) lewo stąpający strzał z prawej strony okna jest wysoki i szeroki w lewo. Wspomagany przez N'Golo Kanta i eacute;.

43 minuty | Faul Andreas Christensen (Chelsea).

43 minuty | Heung-Min Son (Tottenham Hotspur) wygrywa rzut wolny w połowie obronnej.

45 minuty | Danny Rose (Tottenham Hotspur) wygrywa rzut wolny w połowie obronnej.

45 minuty | Faul przez Callum Hudson-Odoi (Chelsea).

45„+3 minut | Końce pierwsza połowa, Tottenham Hotspur 1, Chelsea 0.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Tottenham Hotspur 1, Chelsea 0.

46 minuty | Kąt, Tottenham Hotspur. Ustąpił Antonio R & uuml; diğer.

52 minuty | Kąt, Tottenham Hotspur. Stracili przez Kepa Arrizabalaga.

54 minuty | próbować zapisać. N'Golo Lace & eacute; (Chelsea) prawo stąpający strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w prawym dolnym rogu. Wspomagany przez Willian.

58 minuty | próbować brakowało. Andreas Christensen (Chelsea) prawo stąpający strzał od centrum polu strzela w lewo. Wspomagany przez Ross Barkley po rogu.

69 minuty | Eden Hazard (Chelsea) wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

69 minuty | Faul przez Davinson S & aacute; nchez (Tottenham Hotspur).

70 minuty | Kąt, Chelsea. Stracili przez Toby Alderweireld.

75 minuty | próbować brakowało. Jorge Luiz Frello (Chelsea) prawo stąpający strzał sprzed pola karnego jest zbyt wysoka. Wspomagany przez Eden Hazard.

78 minuty | próbować zablokowany. Marcos Alonso (Chelsea) stąpający strzał z lewej od środka pudełka jest zablokowany. Wspomagany przez Callum Hudson-Odoi krzyżykiem.

78 minuty | Kąt, Chelsea. Ustąpił w Davinson S & aacute; nchez.

79 minuty | próbować brakowało. Antonio R uuml; diğer (Chelsea) Główka prawej stronie okna strzela w lewo. Wspomagany przez Eden Hazard z krzyżem następującym kącie.

79 minuty | Faul Marcos Alonso (Chelsea).

79 minuty | Harry Kane (Tottenham Hotspur) wygrywa rzut wolny w połowie obronnej.

81 minuty | Eden Hazard (Chelsea) wygrywa rzut wolny w połowie obronnej.

81 minuty | Faul Moussa Sissoko (Tottenham Hotspur).

82 minuty | Eden Hazard (Chelsea) wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

82 minuty | Faul Erik Lamela (Tottenham Hotspur).

86 minuty | próbować zablokowany. Christian Eriksen (Tottenham Hotspur) lewo stąpający strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspomagany przez Kieran Trippier.

86 minuty | próbować zablokowany. Marcos Alonso (Chelsea) lewo stąpający strzał z lewej strony okna jest zablokowany.

88 minuty | Faul Erik Lamela (Tottenham Hotspur).

88 minuty | Marcos Alonso (Chelsea) wygrywa rzut wolny w połowie obronnej.

90„+3 minut | Kąt, Chelsea. Stracili przez Oliver Skipp.

90„+4 minut | końce drugiej połowie, Tottenham Hotspur 1, Chelsea 0.