Tottenham vs Chelsea | 24 listopad 2018

Co się stało, gdy Tottenham Zagrano Chelsea sobotę 24 listopad 2018 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

1 minuty | Kąt – Tottenham Hotspur. Przyznał David Luiz.

1 minuty | Kąt – Tottenham Hotspur. Stracili przez Willian.

2 minuty | szansa brakowało. Eric Dier – Tottenham Hotspur – Główka środku pudełka idzie wysokie. Wspierać – Christian Eriksen z krzyżem po rogu.

2 minuty | spalonym – Tottenham Hotspur. Heung-Min Son z przepustki, Jednakże Serge Aurier w spalonym.

3 minuty | Zanieczyszczona przez N'Golo Kanta i eacute; – Chelsea

3 minuty | Harry Kane – Tottenham Hotspur – wygrywa rzut wolny w ataku.

4 minuty | Szansa na strzał. Harry Kane – Tottenham Hotspur – Główka środku pudełka jest zapisany w górnej części bramki. Wspierać – Serge Aurier z krzyżem.

5 minuty | szansa brakowało. Á Alvaro Morata – Chelsea – prawa stopa strzał od centrum polu idzie wysokie. Wspierać – Willian z krzyżem.

7 minuty | Sfaulowany przez Serge Aurier – Tottenham Hotspur

7 minuty | Marcos Alonso – Chelsea – wygrywa rzut wolny w obronie.

7 minuty | Sfaulowany przez David Luiz – Chelsea

7 minuty | Harry Kane – Tottenham Hotspur – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

8 minuty | CEL!!! Tottenham Hotspur 1, Chelsea 0. dele Alli – Tottenham Hotspur – Główka prawej stronie okna sześć stoczni w lewym górnym rogu. Wspierać – Christian Eriksen z krzyżem .

9 minuty | spalonym – Chelsea. David Luiz z karnetem, Jednakże Willian w spalonym.

10 minuty | szansa brakowało. Heung-Min Son – Tottenham Hotspur – prawa stopa strzał od centrum polu idzie wysokie. Wspierać – Christian Eriksen z długą piłkę.

12 minuty | strzał zablokowany. Heung-Min Son – Tottenham Hotspur – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Eric Dier.

13 minuty | Szansa na strzał. Heung-Min Son – Tottenham Hotspur – prawa stopa strzał z diffucult pozycji po prawej stronie jest zapisany w prawym rogu. Wspierać – dele Alli.

16 minuty | CEL!!! Tottenham Hotspur 2, Chelsea 0. Harry Kane – Tottenham Hotspur – prawa stopa strzał sprzed pola karnego w lewym rogu. Wspierać – Christian Eriksen.

18 minuty | spalonym – Tottenham Hotspur. Christian Eriksen z karnetem, Jednak Harry Kane jest na pozycji spalonej.

18 minuty | spalonym – Chelsea. Mateo Kovacic z karnetem, Jednak ze aacute; lvaro Morata w spalonym.

19 minuty | Zanieczyszczona Antonio R & uuml; diğer – Chelsea

19 minuty | Harry Kane – Tottenham Hotspur – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

19 minuty | Antonio R uuml; diğer – Chelsea – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

20 minuty | szansa brakowało. Willian – Chelsea – prawa stopa strzał z prawej strony okna brakowało w lewo. Wspierać – Eden Hazard.

21 minuty | strzał zablokowany. Á Alvaro Morata – Chelsea – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Willian.

22 minuty | Sfaulowany przez Serge Aurier – Tottenham Hotspur

22 minuty | Marcos Alonso – Chelsea – wygrywa rzut wolny w obronie.

23 minuty | Opóźnienie w meczu David Luiz – Chelsea – – zranienie.

24 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

26 minuty | spalonym – Chelsea. C & eacute; sar Azpilicueta przepustkę, Jednak ze aacute; lvaro Morata w spalonym.

28 minuty | spalonym – Chelsea. N'Golo Kanta i eacute; z karnetem, Jednak ze aacute; lvaro Morata w spalonym.

29 minuty | strzał zablokowany. Harry Kane – Tottenham Hotspur – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Heung-Min Son.

29 minuty | Kąt – Tottenham Hotspur. Ustąpił Antonio R & uuml; diğer.

30 minuty | Szansa na strzał. Toby Alderweireld – Tottenham Hotspur – prawa stopa strzał z prawej strony okna sześć stoczni jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Christian Eriksen z krzyżem.

30 minuty | szansa brakowało. Juan Foyth – Tottenham Hotspur – prawa stopa strzał z kilku metrów jest blisko, ale brakowało w lewo po rogu.

30 minuty | Sfaulowany przez Serge Aurier – Tottenham Hotspur

30 minuty | Marcos Alonso – Chelsea – wygrywa rzut wolny w obronie.

31 minuty | strzał zablokowany. Eden Hazard – Chelsea – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

31 minuty | szansa brakowało. Heung-Min Son – Tottenham Hotspur – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w lewo po szybkim przerwie.

34 minuty | Eden Hazard – Chelsea – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

34 minuty | Sfaulowany przez Dele Alli – Tottenham Hotspur

34 minuty | Sfaulowany przez David Luiz – Chelsea

34 minuty | Harry Kane – Tottenham Hotspur – wygrywa rzut wolny w obronie.

35 minuty | Christian Eriksen – Tottenham Hotspur – wygrywa rzut wolny w obronie.

35 minuty | Zanieczyszczona Przez aacute; Alvaro Morata – Chelsea

38 minuty | Szansa na strzał. Eden Hazard – Chelsea – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w prawym rogu. Wspierać – Á Alvaro Morata.

38 minuty | Kąt – Chelsea. Stracili przez Hugo Lloris.

38 minuty | Sfaulowany przez Jorge Luiz Frello – Chelsea

38 minuty | Harry Kane – Tottenham Hotspur – wygrywa rzut wolny w obronie.

42 minuty | Sfaulowany przez Erica Dier – Tottenham Hotspur

42 minuty | Mateo Kovacic – Chelsea – wygrywa rzut wolny w obronie.

42 minuty | Sfaulowany przez Son Heung-Min – Tottenham Hotspur

42 minuty | Jorge Luiz Frello – Chelsea – wygrywa rzut wolny w obronie.

43 minuty | strzał zablokowany. Willian – Chelsea – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Eden Hazard.

44 minuty | Zanieczyszczona Antonio R & uuml; diğer – Chelsea

44 minuty | Harry Kane – Tottenham Hotspur – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

45„+1 minut | Szansa na strzał. Heung-Min Son – Tottenham Hotspur – prawa stopa strzał od centrum polu zostaje zapisany w lewym rogu. Wspierać – Christian Eriksen.

45„+1 minut | Kąt – Tottenham Hotspur. Przyznał David Luiz.

45„+2 minut | Szansa na strzał. dele Alli – Tottenham Hotspur – header wewnątrz pudełka z sześciu stoczni – lewa strona jest zapisana w górnej części bramki. Wspierać – Serge Aurier z krzyżem.

45„+3 minut | Ben Davies – Tottenham Hotspur – wygrywa rzut wolny w obronie.

45„+3 minut | Sfaulowany przez Eden Hazard – Chelsea

45„+3 minut | Eden Hazard – Chelsea – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

45„+3 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Tottenham Hotspur 2, Chelsea 0.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Tottenham Hotspur 2, Chelsea 0.

46 minuty | Eden Hazard – Chelsea – wygrywa rzut wolny w obronie.

46 minuty | Sfaulowany przez Juan Foyth – Tottenham Hotspur

47 minuty | David luiz – Chelsea – wygrywa rzut wolny w obronie.

47 minuty | Sfaulowany przez Harry Kane – Tottenham Hotspur

49 minuty | Sfaulowany przez Moussa Sissoko – Tottenham Hotspur

49 minuty | Mateo Kovacic – Chelsea – wygrywa rzut wolny w obronie.

50 minuty | Sfaulowany przez Juan Foyth – Tottenham Hotspur

50 minuty | Á Alvaro Morata – Chelsea – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

51 minuty | szansa brakowało. Mateo Kovacic – Chelsea – prawa stopa strzał od centrum polu idzie wysokie .

53 minuty | strzał zablokowany. Willian – Chelsea – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – N'Golo Lace & eacute;.

53 minuty | Kąt – Chelsea. Stracili przez Ben Davies.

53 minuty | Kąt – Chelsea. Stracili przez Toby Alderweireld.

54 minuty | CEL!!! Tottenham Hotspur 3, Chelsea 0. Heung-Min Son – Tottenham Hotspur – lewa stopa strzał ze środka pola, aby w lewym rogu. Wspierać – dele Alli.

56 minuty | Zanieczyszczona Antonio R & uuml; diğer – Chelsea

56 minuty | Harry Kane – Tottenham Hotspur – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

57 minuty | strzał zablokowany. Ben Davies – Tottenham Hotspur – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Christian Eriksen.

58 minuty | Podstawienie – Chelsea. Peter & aacute; Alvaro Morata.

58 minuty | Podstawienie – Chelsea. Ross Barkley Mateo Kovacic dla.

59 minuty | Marcos Alonso – Chelsea – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

59 minuty | Sfaulowany przez Serge Aurier – Tottenham Hotspur

59 minuty | Sfaulowany przez Harry Kane – Tottenham Hotspur

59 minuty | Willian – Chelsea – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

63 minuty | Sfaulowany przez Erica Dier – Tottenham Hotspur

63 minuty | Ross Barkley – Chelsea – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

64 minuty | Antonio R uuml; diğer – Chelsea – wygrywa rzut wolny w obronie.

64 minuty | Sfaulowany przez Harry Kane – Tottenham Hotspur

68 minuty | szansa brakowało. Harry Kane – Tottenham Hotspur – prawa stopa strzał od centrum polu idzie wysokie. Wspierać – Moussa Sissoko.

70 minuty | szansa brakowało. dele Alli – Tottenham Hotspur – prawa stopa strzał od środka pudełka jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – Harry Kane.

71 minuty | Christian Eriksen – Tottenham Hotspur – wygrywa rzut wolny w obronie.

71 minuty | Zanieczyszczona przez C & eacute; sar Azpilicueta – Chelsea

72 minuty | dele Alli – Tottenham Hotspur – wygrywa rzut wolny w obronie.

72 minuty | Sfaulowany przez Jorge Luiz Frello – Chelsea

72 minuty | Jorge Luiz Frello – Chelsea – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

73 minuty | spalonym – Tottenham Hotspur. Toby Alderweireld z karnetem, jednak Heung-Min Son jest na pozycji spalonej.

73 minuty | Sfaulowany przez Ben Davies – Tottenham Hotspur

73 minuty | Pedro – Chelsea – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

76 minuty | Podstawienie – Chelsea. Olivier Giroud Willian.

76 minuty | Kąt – Chelsea. Stracili przez Serge Aurier.

77 minuty | Sfaulowany przez Serge Aurier – Tottenham Hotspur

77 minuty | Ross Barkley – Chelsea – wygrywa rzut wolny w obronie.

78 minuty | Podstawienie – Tottenham Hotspur. Erik Lamela dla Son Heung-Min.

78 minuty | strzał zablokowany. Pedro – Chelsea – lewa stopa strzał z prawej strony okna jest zablokowany. Wspierać – C & eacute; sar Azpilicueta.

78 minuty | Zanieczyszczona przez N'Golo Kanta i eacute; – Chelsea

78 minuty | Harry Kane – Tottenham Hotspur – wygrywa rzut wolny w obronie.

80 minuty | Opóźnienie w meczu Eden Hazard – Chelsea – – zranienie.

81 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

83 minuty | Szansa na strzał. Harry Kane – Tottenham Hotspur – lewa stopa strzał od środka okna zostanie zapisany w prawym rogu. Wspierać – Eric Dier.

83 minuty | Sfaulowany przez Dele Alli – Tottenham Hotspur

83 minuty | Pedro – Chelsea – wygrywa rzut wolny w obronie.

84 minuty | Sfaulowany przez Erik Lamela – Tottenham Hotspur

84 minuty | Olivier Giroud – Chelsea – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

85 minuty | CEL!!! Tottenham Hotspur 3, Chelsea 1. Olivier Giroud – Chelsea – Główka centrum polu po prawym rogu. Wspierać – C & eacute; sar Azpilicueta krzyżykiem.

87 minuty | Podstawienie – Tottenham Hotspur. Harry Winks dla Dele Alli.

88 minuty | szansa brakowało. Pedro – Chelsea – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – Ross Barkley z krzyżem.

89 minuty | David luiz – Chelsea – wygrywa rzut wolny w obronie.

89 minuty | Sfaulowany przez Erica Dier – Tottenham Hotspur

90„+2 minut | strzał zablokowany. Ross Barkley – Chelsea – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – C & eacute; sar Azpilicueta krzyżykiem.

90„+2 minut | szansa brakowało. Marcos Alonso – Chelsea – lewa stopa strzał z lewej strony okna idzie wysokie. Wspierać – Ross Barkley.

90„+5 minut | Druga połowa zakończyła – Tottenham Hotspur 3, Chelsea 1.

90„+3 minut | spalonym – Chelsea. Eden Hazard z karnetem, Jednakże N'Golo Kanta i eacute; w spalonym.