Villarreal vs Getafe | 12 styczeń 2019

Co się stało podczas Villarreal Zagrano Getafe sobotę 12 styczeń 2019 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

3 minuty | Dimitri Foulquier – Getafe – wygrywa rzut wolny w obronie.

3 minuty | Sfaulowany przez Gerard Moreno – Villarreal

6 minuty | Sfaulowany przez Jaime Mata – Getafe

7 minuty | szansa brakowało. Vitorino Antunes – Getafe – strzał lewą nogą z ponad 40 jardów na lewym skrzydle brakowało w lewo.

10 minuty | Szansa na strzał. Sebasti i aacute n Crist i oacute; Forum – Getafe – lewa stopa strzał z prawej strony okna jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Dimitri Foulquier.

10 minuty | Sfaulowany przez Dimitri Foulquier – Getafe

10 minuty | Gerard Moreno – Villarreal – wygrywa rzut wolny w obronie.

11 minuty | Szansa na strzał. Gerard Moreno – Villarreal – lewa stopa strzał od środka okna zostanie zapisany w prawym rogu. Wspierać – Pablo Fornals.

12 minuty | Szansa na strzał. Francisco Portillo – Getafe – prawa stopa strzał od środka okna są zapisywane w prawym górnym rogu. Wspierać – Dimitri Foulquier z krzyżem.

12 minuty | Kąt – Getafe. Stracili przez Sergio Asenjo.

12 minuty | strzał zablokowany. Mauro Arambarri – Getafe – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Vitorino Antunes.

13 minuty | Sfaulowany przez Dimitri Foulquier – Getafe

13 minuty | Jaume Costa – Villarreal – wygrywa rzut wolny w obronie.

13 minuty | Dimitri Foulquier – Getafe – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

13 minuty | Opóźnienie w meczu Jaume Costa – Villarreal – – zranienie.

14 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

15 minuty | Sfaulowany przez Vicente IBORRA – Villarreal

15 minuty | Sebasti i aacute n Crist i oacute; Forum – Getafe – wygrywa rzut wolny w ataku.

17 minuty | Opóźnienie w meczu Sebasti & aacute n Crist & oacute; forum – Getafe – – zranienie.

17 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

19 minuty | Dimitri Foulquier – Getafe – wygrywa rzut wolny w obronie.

19 minuty | Sfaulowany przez Jaume Costa – Villarreal

19 minuty | strzał zablokowany. Jaime Mata – Getafe – lewa stopa strzał z prawej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Jorge Molina.

21 minuty | Zanieczyszczona przez V i iacute, konstruktor Ruiz – Villarreal

21 minuty | Francisco Portillo – Getafe – wygrywa rzut wolny w ataku.

22 minuty | szansa brakowało. Vitorino Antunes – Getafe – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo z rzutu wolnego.

23 minuty | szansa brakowało. Samuel Chukwueze – Villarreal – lewa stopa strzał od środka pudełka jest bardzo blisko do celu. Wspierać – Mario Gaspar.

25 minuty | Sfaulowany przez Jaume Costa – Villarreal

25 minuty | Jorge Molina – Getafe – wygrywa rzut wolny w obronie.

27 minuty | Sfaulowany przez Francisco Portillo – Getafe

27 minuty | Vicente Iborra – Villarreal – wygrywa rzut wolny w obronie.

27 minuty | Jaume Costa – Villarreal – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

28 minuty | szansa brakowało. Santiago C i aacute; istoty – Villarreal – lewa stopa strzał z lewej strony okna nieodebranych. Wspierać – Jaume Costa .

29 minuty | I aacute; lvaro Gonz i aacute; lez – Villarreal – otrzyma żółtą kartkę.

30 minuty | Sfaulowany przez Mauro Arambarri – Getafe

30 minuty | Pablo Fornals – Villarreal – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

30 minuty | Mauro Arambarri – Getafe – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

31 minuty | Szansa na strzał. Ramiro Funes Mori – Villarreal – Główka środku pudełka jest zapisany w górnej części bramki. Wspierać – Santi Cazorla z krzyżem.

31 minuty | Kąt – Villarreal. Przyznał David Soria.

32 minuty | strzał zablokowany. Mario Gaspar – Villarreal – Główka kilku metrów został zablokowany. Wspierać – Santi Cazorla z krzyżem.

33 minuty | piłka ręka Jaime Mata – Getafe

35 minuty | Kąt – Villarreal. Stracili Vitorino Antunes.

35 minuty | strzał zablokowany. Ramiro Funes Mori – Villarreal – Główka środku pudełka jest zablokowany. Wspierać – Pablo Fornals z krzyżem.

36 minuty | Djen & eacute; Dakonam – Getafe – wygrywa rzut wolny w obronie.

36 minuty | Sfaulowany przez Gerard Moreno – Villarreal

36 minuty | Gerard Moreno – Villarreal – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

39 minuty | Sfaulowany przez Jaume Costa – Villarreal

39 minuty | Jaime Mata – Getafe – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

39 minuty | Jaume Costa – Villarreal – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

39 minuty | Jorge Molina sfaulowany przez – Getafe

39 minuty | Jaume Costa – Villarreal – wygrywa rzut wolny w obronie.

42 minuty | Szansa na strzał. Santi Cazorla – Villarreal – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w lewym rogu. Wspierać – Samuel Chukwueze.

43 minuty | Kąt – Villarreal. Przyznał David Soria.

44 minuty | Zanieczyszczona przez V i iacute, konstruktor Ruiz – Villarreal

44 minuty | Jaime Mata – Getafe – wygrywa rzut wolny w obronie.

44 minuty | spalonym – Getafe. David Soria z karnetem, Jednakże Jaime Mata w spalonym.

45„+2 minut | szansa brakowało. Jaime Mata – Getafe – Główka środku pudełka idzie wysokie. Wspierać – Vitorino Antunes z krzyżem.

45„+3 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Villarreal 0, Getafe 0.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Villarreal 0, Getafe 0.

46 minuty | spalonym – Villarreal. Pablo Fornals z przepustki, jednak Samuel Chukwueze jest na pozycji spalonej.

46 minuty | spalonym – Getafe. David Soria z karnetem, Jednakże Jorge Molina w spalonym.

51 minuty | Sfaulowany przez Jaime Mata – Getafe

51 minuty | Vicente Iborra – Villarreal – wygrywa rzut wolny w obronie.

52 minuty | CEL!!! Villarreal 0, Getafe 1. Jorge Molina – Getafe – prawa stopa strzał sprzed pola karnego w lewym rogu. Wspierać – Vitorino Antunes.

54 minuty | Sfaulowany przez Pablo Fornals – Villarreal

54 minuty | Jaime Mata – Getafe – wygrywa rzut wolny w ataku.

55 minuty | Sfaulowany przez Samuel Chukwueze – Villarreal

55 minuty | Vitorino Antunes – Getafe – wygrywa rzut wolny w obronie.

56 minuty | Sfaulowany przez Jaime Mata – Getafe

56 minuty | V RIVER konstruktor Ruiz – Villarreal – wygrywa rzut wolny w obronie.

57 minuty | Podstawienie – Villarreal. Karl Toko Ekambi Samuel Chukwueze.

57 minuty | Szansa na strzał. Gerard Moreno – Villarreal – lewa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Pablo Fornals.

63 minuty | Szansa na strzał. Santi Cazorla – Villarreal – prawa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Gerard Moreno.

63 minuty | Kąt – Villarreal. Przyznał David Soria.

63 minuty | szansa brakowało. Gerard Moreno – Villarreal – prawa stopa strzał od centrum polu nieodebranych. Wspierać – Vicente Iborra z głową po rogu.

64 minuty | Jorge Molina sfaulowany przez – Getafe

64 minuty | Vicente Iborra – Villarreal – wygrywa rzut wolny w obronie.

66 minuty | Kąt – Villarreal. Leandro Cabrera przyznał przez.

70 minuty | Podstawienie – Getafe. Samu S & aacute; Iz do Sebasti i aacute n Crist & oacute; Foro.

70 minuty | Podstawienie – Villarreal. Carlos Bacca Vicente IBORRA.

71 minuty | Djen & eacute; Dakonam – Getafe – wygrywa rzut wolny w obronie.

71 minuty | Sfaulowany przez Gerard Moreno – Villarreal

73 minuty | Podstawienie – Getafe. Gonz & aacute Bruno; lez dla Dimitri Foulquier.

74 minuty | Szansa na strzał. Ramiro Funes Mori – Villarreal – lewa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w lewym rogu.

75 minuty | WŁASNY CEL! Leandro Cabrera, Getafe. Villarreal 1, Getafe 1.

78 minuty | Zanieczyszczona Bruno Gonz i aacute; lez – Getafe

78 minuty | Jaume Costa – Villarreal – wygrywa rzut wolny w obronie.

80 minuty | strzał zablokowany. Pablo Fornals – Villarreal – prawa stopa strzał z prawej strony okna jest zablokowany.

81 minuty | Djen & eacute; Dakonam – Getafe – wygrywa rzut wolny w obronie.

81 minuty | Sfaulowany przez Santi Cazorla – Villarreal

84 minuty | Sfaulowany przez Mario Gaspar – Villarreal

84 minuty | Nemanja Maksimovic – Getafe – wygrywa rzut wolny w obronie.

85 minuty | Sfaulowany przez Karla Toko Ekambi – Villarreal

85 minuty | Jorge Molina – Getafe – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

85 minuty | Karl Toko CAMP – Villarreal – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

86 minuty | Podstawienie – Getafe. ANGEL Rodr & iacute; Guez Jorge Molina.

89 minuty | CEL!!! Villarreal 1, Getafe 2. Anioł Rodr i iacute; Guez – Getafe – prawa stopa strzał z prawej strony okna w lewym górnym rogu. Wspierać – Jaime Mata z następującym po podaniu szybkim przerwie.

89 minuty | Ramiro Funes Mori – Villarreal – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

90 minuty | Szansa na strzał. Mario Gaspar – Villarreal – prawa stopa strzał od środka okna są zapisywane w górnej części bramki.

90 minuty | Ramiro Funes Mori – Villarreal – piłka uderza w poprzeczkę z nagłówkiem z kilku metrów.

90 minuty | strzał zablokowany. Ramiro Funes Mori – Villarreal – Główka kilku metrów został zablokowany.

90 minuty | Kąt – Villarreal. Przyznał David Soria.

90„+1 minut | Karl Toko CAMP – Villarreal – uderza obok słupka główką z kilku metrów. Wspierać – Santi Cazorla z krzyżem po rogu.

90„+1 minut | kara Villarreal. Karl Toko Ekambi rysuje faul w polu karnym.

90„+1 minut | Kara Stracili przez & aacute; ngel Rodr & iacute; Guez – Getafe – Po starciu w polu karnym.

90„+2 minut | kara brakowało! Bad kara Karl Toko Ekambi – Villarreal – prawa stopa strzał jest bardzo blisko do celu. Karl Toko Ekambi powinien być rozczarowany.

90„+3 minut | spalonym – Getafe. Jaime Mata z karnetem, Jednak ze aacute; ngel Rodr i iacute; Guez w spalonym.

90„+3 minut | Anioł Rodr i iacute; Guez – Getafe – otrzyma żółtą kartkę.

90„+4 minut | To wszystko. zakończeniu gry – Villarreal 1, Getafe 2.