Villarreal vs Rapid Vienna | 25 październik 2018

What Happened When Villarreal Played Rapid Vienna On Thursday 25 październik 2018 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

1 minuty | Hand ball by Deni AlarSK Rapid Wien

6 minuty | Kąt – Villarreal. Conceded by Boli Bolingoli-Mbombo.

7 minuty | Szansa na strzał. Miguel znieruchomiał – Villarreal – prawa stopa strzał z prawej strony okna jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Andre & eacute; s Fern i aacute; Fernandez.

7 minuty | Boli Bolingoli-MbomboSK Rapid Wien – wygrywa rzut wolny w obronie.

7 minuty | Sfaulowany przez Raby – Villarreal

8 minuty | spalonym – Villarreal. Santiago Cáseres with a pass, jednak Karl Toko Ekambi jest na pozycji spalonej.

9 minuty | Fouled by Boli Bolingoli-MbomboSK Rapid Wien

9 minuty | Miguel i oacute n – Villarreal – wygrywa rzut wolny w obronie.

10 minuty | Fouled by Deni AlarSK Rapid Wien

10 minuty | Miguel i oacute n – Villarreal – wygrywa rzut wolny w obronie.

11 minuty | Szansa na strzał. Deni AlarSK Rapid Wien – lewa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki.

13 minuty | Boli Bolingoli-MbomboSK Rapid Wien – wygrywa rzut wolny w obronie.

13 minuty | Sfaulowany przez Manu Trigueros – Villarreal

13 minuty | Fouled by Stefan SchwabSK Rapid Wien

13 minuty | Pablo Fornals – Villarreal – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

14 minuty | szansa brakowało. Karl Toko CAMP – Villarreal – prawa stopa strzał od środka pudełka jest blisko, ale brakowało.

15 minuty | spalonym – Villarreal. Ramiro Funes Mori z karnetem, jednak Karl Toko Ekambi jest na pozycji spalonej.

18 minuty | spalonym – SK Rapid Wien. Thomas Murg with a pass, however Veton Berisha is in an offside position.

20 minuty | szansa brakowało. Karl Toko CAMP – Villarreal – prawa stopa strzał z prawej strony okna brakowało w lewo. Wspierać – Pablo Fornals.

20 minuty | Fouled by Boli Bolingoli-MbomboSK Rapid Wien

20 minuty | Rab – Villarreal – wygrywa rzut wolny w obronie.

21 minuty | Deni AlarSK Rapid Wien – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

21 minuty | Sfaulowany przez Manu Trigueros – Villarreal

21 minuty | Manu Trigueros – Villarreal – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

22 minuty | szansa brakowało. Mert MüldürSK Rapid Wien – Główka środku pudełka jest wysoki i szeroki w lewo. Wspierać – Thomas Murg with a cross .

24 minuty | Fouled by Thomas MurgSK Rapid Wien

24 minuty | Rab – Villarreal – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

24 minuty | Thomas MurgSK Rapid Wien – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

25 minuty | strzał zablokowany. Pablo Fornals – Villarreal – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Miguel Layún with a cross.

26 minuty | CEL!!! Villarreal 1, SK Rapid Wien 0. Pablo Fornals – Villarreal – prawa stopa strzał z środka pola, aby środek bramki. Wspierać – Karl Toko CAMP.

28 minuty | szansa brakowało. Thomas MurgSK Rapid Wien – lewa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało w lewo. Wspierać – Marvin Potzmann.

30 minuty | Fouled by Stefan SchwabSK Rapid Wien

30 minuty | Manu Trigueros – Villarreal – wygrywa rzut wolny w obronie.

30 minuty | CEL!!! Villarreal 2, SK Rapid Wien 0. Karl Toko CAMP – Villarreal – prawa stopa strzał od środka okna do lewego rogu. Wspierać – Pablo Fornals with a head.

34 minuty | Szansa na strzał. Karl Toko CAMP – Villarreal – lewa stopa strzał z lewej strony okna jest zapisywany w prawym rogu. Wspierać – Jaume Costa.

34 minuty | Kąt – Villarreal. Conceded by Richard Strebinger.

36 minuty | Deni AlarSK Rapid Wien – wygrywa rzut wolny w obronie.

36 minuty | Sfaulowany przez & aacute; lvaro Gonz & aacute; lez – Villarreal

37 minuty | Fouled by Veton BerishaSK Rapid Wien

37 minuty | Santiago Cáseres – Villarreal – wygrywa rzut wolny w obronie.

39 minuty | szansa brakowało. Karl Toko CAMP – Villarreal – prawa stopa strzał od środka pudełka jest blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – Miguel Layún with a cross.

40 minuty | Fouled by Dejan LjubicicSK Rapid Wien

40 minuty | Pablo Fornals – Villarreal – wygrywa rzut wolny w obronie.

40 minuty | Dejan LjubicicSK Rapid Wien – wygrywa rzut wolny w ataku.

40 minuty | Fouled by Santiago Cáseres – Villarreal

41 minuty | Santiago Cáseres – Villarreal – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

41 minuty | Fouled by Veton BerishaSK Rapid Wien

41 minuty | Miguel i oacute n – Villarreal – wygrywa rzut wolny w obronie.

45 minuty | WŁASNY CEL! by Mateo Barac, SK Rapid Wien. Villarreal 3, SK Rapid Wien 0.

45„+2 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Villarreal 3, SK Rapid Wien 0.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Villarreal 3, SK Rapid Wien 0.

45 minuty | Podstawienie – SK Rapid Wien. Andrei Ivan for Marvin Potzmann.

46 minuty | Andrei IvanSK Rapid Wien – wygrywa rzut wolny w obronie.

46 minuty | Sfaulowany przez Jaume Costa – Villarreal

49 minuty | strzał zablokowany. Karl Toko CAMP – Villarreal – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Rab.

49 minuty | Kąt – Villarreal. Conceded by Mateo Barac.

53 minuty | Sfaulowany przez Raby – Villarreal

53 minuty | Veton BerishaSK Rapid Wien – wygrywa rzut wolny w obronie.

54 minuty | Delay in match Veton BerishaSK Rapid Wien – – zranienie.

55 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

56 minuty | szansa brakowało. Miguel znieruchomiał – Villarreal – right foot shot from the left side of the box missed to the left. Wspierać – Manu Trigueros.

56 minuty | Kąt – Villarreal. Conceded by Mateo Barac.

57 minuty | strzał zablokowany. Karl Toko CAMP – Villarreal – Główka środku pudełka jest zablokowany. Wspierać – Miguel Layún with a cross.

57 minuty | Kąt – Villarreal. Conceded by Mert Müldür.

58 minuty | Delay in match Veton BerishaSK Rapid Wien – – zranienie.

59 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

59 minuty | Sfaulowany przez Jaume Costa – Villarreal

59 minuty | Thomas MurgSK Rapid Wien – wygrywa rzut wolny w obronie.

60 minuty | Podstawienie – SK Rapid Wien. Manuel Thurnwald for Veton Berisha – zranienie.

60 minuty | Fouled by Andrei IvanSK Rapid Wien

60 minuty | Rab – Villarreal – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

62 minuty | Fouled by Dejan LjubicicSK Rapid Wien

62 minuty | Manu Trigueros – Villarreal – wygrywa rzut wolny w ataku.

63 minuty | CEL!!! Villarreal 4, SK Rapid Wien 0. Rab – Villarreal – lewa stopa strzał ze środka pola, aby w lewym rogu. Wspierać – Karl Toko CAMP.

65 minuty | Podstawienie – Villarreal. Samuel Chukwueze for Pablo Fornals.

67 minuty | Fouled by Stefan SchwabSK Rapid Wien

67 minuty | Santiago Cáseres – Villarreal – wygrywa rzut wolny w obronie.

68 minuty | Zanieczyszczona Miguel Lay i uacute n – Villarreal

68 minuty | Thomas MurgSK Rapid Wien – wygrywa rzut wolny w obronie.

70 minuty | szansa brakowało. Manuel ThurnwaldSK Rapid Wien – Główka środku pudełka jest blisko, ale brakowało. Wspierać – Stefan Schwab.

70 minuty | Podstawienie – Villarreal. Gerard Moreno for Raba.

71 minuty | Delay in match Dejan LjubicicSK Rapid Wien – – zranienie.

72 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

73 minuty | Sfaulowany przez Jaume Costa – Villarreal

73 minuty | Manuel ThurnwaldSK Rapid Wien – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

73 minuty | Jaume Costa – Villarreal – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

74 minuty | Kąt – Villarreal. Conceded by Mateo Barac.

75 minuty | spalonym – Villarreal. Jaume Costa z karnetem, however Manu Trigueros is in an offside position.

77 minuty | strzał zablokowany. Gerard Moreno – Villarreal – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Samuel Chukwueze.

77 minuty | Kąt – Villarreal. Conceded by Stefan Schwab.

77 minuty | Podstawienie – SK Rapid Wien. Christoph Knasmüllner for Thomas Murg.

78 minuty | Podstawienie – Villarreal. Santi Cazorla for Santiago Cáseres.

79 minuty | Jaume Costa – Villarreal – upadł na ziemię, ale to dive.

79 minuty | Druga żółta kartka dla Jaume Costa – Villarreal

82 minuty | Fouled by Andrei IvanSK Rapid Wien

82 minuty | Miguel i oacute n – Villarreal – wygrywa rzut wolny w obronie.

85 minuty | CEL!!! Villarreal 5, SK Rapid Wien 0. Gerard Moreno – Villarreal – lewa stopa strzał z lewej strony okna do lewego rogu. Wspierać – Samuel Chukwueze following a fast break.

87 minuty | szansa brakowało. Mert MüldürSK Rapid Wien – prawa stopa strzał z diffucult pozycji po prawej stronie znajduje się blisko, ale brakowało. Wspierać – Dejan Ljubicic.

88 minuty | Christoph KnasmüllnerSK Rapid Wien – wygrywa rzut wolny w ataku.

88 minuty | Sfaulowany przez Gerard Moreno – Villarreal

89 minuty | Szansa na strzał. Deni AlarSK Rapid Wien – Główka środku pudełka jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Boli Bolingoli-Mbombo with a cross.

90 minuty | Szansa na strzał. Andrei IvanSK Rapid Wien – prawa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Manuel Thurnwald with a cross.

90„+1 minut | Kąt – SK Rapid Wien. Stracili przez Ramiro Funes Mori.

90„+2 minut | szansa brakowało. Andrei IvanSK Rapid Wien – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest blisko, ale strzela prawy górny róg. Wspierać – Christoph Knasmüllner.

90„+3 minut | To wszystko. zakończeniu gry – Villarreal 5, SK Rapid Wien 0.

90„+3 minut | Druga połowa zakończyła – Villarreal 5, SK Rapid Wien 0.