Villarreal vs Rayo Vallecano | 17 Marsz 2019

Co się stało podczas Villarreal Zagrano Rayo Vallecano W niedzielę 17 Marsz 2019 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

1 minuty | Niemowlęta i eacute; – Rayo Vallecano – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

1 minuty | Sfaulowany przez Alfonso Pedraza – Villarreal

2 minuty | Zanieczyszczona Emiliano Vel i aacute; zquez – Rayo Vallecano

2 minuty | Manuel Morlanes – Villarreal – wygrywa rzut wolny w obronie.

3 minuty | Alejandro G aacute; lvez – Rayo Vallecano – wygrywa rzut wolny w obronie.

3 minuty | Sfaulowany przez Jaume Costa – Villarreal

5 minuty | spalonym – Villarreal. I aacute; lvaro Gonz i aacute; lez przepustkę, jednak Samuel Chukwueze jest na pozycji spalonej.

6 minuty | Kąt – Villarreal. Ustąpił Emiliano Vel i aacute; zquez.

7 minuty | Szansa na strzał. Niemowlęta i eacute; – Rayo Vallecano – prawa stopa strzał sprzed pola karnego przez bramkarza jest zapisany w środku bramki. Wspierać – I aacute; Lex Moreno.

10 minuty | Kąt – Rayo Vallecano. Stracili przez Santi Cazorla.

11 minuty | Zanieczyszczona Emiliano Vel i aacute; zquez – Rayo Vallecano

11 minuty | Vicente Iborra – Villarreal – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

13 minuty | spalonym – Rayo Vallecano. Stole Dimitrievski z karnetem, Jednakże Beb i eacute; w spalonym.

15 minuty | Sfaulowany przez Manuel Morlanes – Villarreal

15 minuty | Giannelli Imbula – Rayo Vallecano – wygrywa rzut wolny w ataku.

15 minuty | strzał zablokowany. Niemowlęta i eacute; – Rayo Vallecano – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Luis Adv i iacute; ncula.

16 minuty | Opóźnienie w meczu Jaume Costa – Villarreal – – zranienie.

17 minuty | Podstawienie – Villarreal. Miguel & oacute; n dla Jaume Costa – zranienie.

17 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

18 minuty | Alejandro G aacute; lvez – Rayo Vallecano – wygrywa rzut wolny w obronie.

18 minuty | Sfaulowany przez Karla Toko Ekambi – Villarreal

20 minuty | Kąt – Rayo Vallecano. Stracili przez Samuela Chukwueze.

20 minuty | CEL!!! Villarreal 0, Rayo Vallecano 1. Mario Ni i aacute; rez – Rayo Vallecano – Główka środku pudełka do prawego górnego rogu. Wspierać – Giannelli Imbula z krzyżem po rogu.

22 minuty | Sfaulowany przez Manuel Morlanes – Villarreal

22 minuty | Mario Ni i aacute; rez – Rayo Vallecano – wygrywa rzut wolny w obronie.

23 minuty | Kąt – Rayo Vallecano. Stracili przez & aacute; Gonz & aacute lvaro; lez.

24 minuty | Kąt – Rayo Vallecano. Stracili przez Ramiro Funes Mori.

24 minuty | strzał zablokowany. Niemowlęta i eacute; – Rayo Vallecano – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Alejandro G aacute; lvez.

24 minuty | spalonym – Rayo Vallecano. BEB & eacute; z karnetem, Jednakże Ra uacute L de Tom I aacute S w spalonym.

25 minuty | Sfaulowany przez Manuel Morlanes – Villarreal

25 minuty | Mario Ni i aacute; rez – Rayo Vallecano – wygrywa rzut wolny w obronie.

28 minuty | szansa brakowało. Manuel Morlanes – Villarreal – prawa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie. Wspierać – Samuel Chukwueze.

30 minuty | Opóźnienie w meczu Mario Su & aacute; rez – Rayo Vallecano – – zranienie.

31 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

32 minuty | Sfaulowany przez Manuel Morlanes – Villarreal

32 minuty | Mario Ni i aacute; rez – Rayo Vallecano – wygrywa rzut wolny w obronie.

33 minuty | Kąt – Villarreal. Ustąpił Emiliano Vel i aacute; zquez.

34 minuty | strzał zablokowany. Alfonso Pedraza – Villarreal – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

34 minuty | Kąt – Villarreal. Ustąpił Emiliano Vel i aacute; zquez.

36 minuty | Szansa na strzał. Samuel Chukwueze – Villarreal – prawa stopa strzał od środka okna zostanie zapisany w prawym rogu.

38 minuty | spalonym – Villarreal. Manuel Morlanes z karnetem, jednak Karl Toko Ekambi jest na pozycji spalonej.

39 minuty | Piłka ręcznie przez Ra & uacute L de Tom & aacute; s – Rayo Vallecano

40 minuty | Zanieczyszczona przez V i iacute, konstruktor Ruiz – Villarreal

40 minuty | Ra Still Tom I L aacute S – Rayo Vallecano – wygrywa rzut wolny w obronie.

44 minuty | Sfaulowany przez Ramiro Funes Mori – Villarreal

44 minuty | Ra Still Tom I L aacute S – Rayo Vallecano – wygrywa rzut wolny w obronie.

44 minuty | Ramiro Funes Mori – Villarreal – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

45„+1 minut | szansa brakowało. Alfonso Pedraza – Villarreal – lewa stopa strzał z diffucult pozycji na lewo brakowało w lewo. Wspierać – I aacute; lvaro Gonz i aacute; lez krzyżykiem.

45„+3 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Villarreal 0, Rayo Vallecano 1.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Villarreal 0, Rayo Vallecano 1.

46 minuty | szansa brakowało. Vicente Iborra – Villarreal – lewa stopa strzał od centrum polu idzie wysokie. Wspierać – Alfonso Pedraza z krzyżem.

47 minuty | Sfaulowany przez Santi Cazorla – Villarreal

47 minuty | Luis Adv i iacute; ncula – Rayo Vallecano – wygrywa rzut wolny w obronie.

50 minuty | CEL!!! Villarreal 1, Rayo Vallecano 1. Karl Toko CAMP – Villarreal – prawa stopa strzał z kilku metrów do prawego narożnika.

51 minuty | Zanieczyszczona Emiliano Vel i aacute; zquez – Rayo Vallecano

51 minuty | Vicente Iborra – Villarreal – wygrywa rzut wolny w obronie.

51 minuty | Emiliano Vel i aacute; zquez – Rayo Vallecano – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

52 minuty | CEL!!! Villarreal 2, Rayo Vallecano 1. Karl Toko CAMP – Villarreal – prawa stopa strzał sprzed pola karnego w prawym rogu. Wspierać – Vicente Iborra z długą piłkę.

56 minuty | Zanieczyszczona Miguel & oacute n – Villarreal

56 minuty | I aacute; lvaro Garc i iacute, A – Rayo Vallecano – wygrywa rzut wolny w obronie.

56 minuty | Podstawienie – Rayo Vallecano. I aacute; lvaro MEDR i aacute n dla Emiliano Vel i aacute; zquez.

58 minuty | Kąt – Villarreal. Stracili przez Jordi Amat.

60 minuty | Szansa na strzał. Ra Still Tom I L aacute S – Rayo Vallecano – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w lewym rogu. Wspierać – Giannelli Imbula.

63 minuty | Sfaulowany przez Samuel Chukwueze – Villarreal

63 minuty | I aacute; Lex Moreno – Rayo Vallecano – wygrywa rzut wolny w obronie.

66 minuty | Zanieczyszczona Alejandro G & aacute; lvez – Rayo Vallecano

66 minuty | Vicente Iborra – Villarreal – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

66 minuty | Alejandro G aacute; lvez – Rayo Vallecano – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

67 minuty | Podstawienie – Villarreal. Gerard Moreno Vicente IBORRA.

68 minuty | Podstawienie – Rayo Vallecano. Jos & eacute; Pozo dla Giannelli Imbula.

69 minuty | Sfaulowany przez Gerard Moreno – Villarreal

69 minuty | Jordi Amat – Rayo Vallecano – wygrywa rzut wolny w obronie.

71 minuty | Kąt – Rayo Vallecano. Stracili przez Ramiro Funes Mori.

72 minuty | Sfaulowany przez Manuel Morlanes – Villarreal

72 minuty | Mario Ni i aacute; rez – Rayo Vallecano – wygrywa rzut wolny w obronie.

73 minuty | spalonym – Villarreal. Alfonso Pedraza z karnetem, jednak Samuel Chukwueze jest na pozycji spalonej.

75 minuty | strzał zablokowany. Santi Cazorla – Villarreal – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Alfonso Pedraza.

76 minuty | strzał zablokowany. Gerard Moreno – Villarreal – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany.

77 minuty | Zanieczyszczona Miguel & oacute n – Villarreal

77 minuty | I aacute; Lex Moreno – Rayo Vallecano – wygrywa rzut wolny w obronie.

78 minuty | Podstawienie – Rayo Vallecano. Adri i aacute n Embarba Luis Adv i iacute; ncula.

79 minuty | strzał zablokowany. Niemowlęta i eacute; – Rayo Vallecano – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Jos & eacute; dobrze.

79 minuty | szansa brakowało. I aacute; lvaro MEDR-aacute n – Rayo Vallecano – lewa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało.

79 minuty | V RIVER konstruktor Ruiz – Villarreal – otrzyma żółtą kartkę.

82 minuty | Adri i aacute n Embarba – Rayo Vallecano – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

82 minuty | Sfaulowany przez Alfonso Pedraza – Villarreal

82 minuty | I aacute; lvaro Gonz i aacute; lez – Villarreal – otrzyma żółtą kartkę.

82 minuty | Jordi Amat – Rayo Vallecano – otrzyma żółtą kartkę.

83 minuty | spalonym – Rayo Vallecano. I aacute; lvaro Medr i aacute n przepustkę, Jednakże Alejandro G aacute; lvez w spalonym.

84 minuty | Podstawienie – Villarreal. Pablo Fornals Samuel Chukwueze.

85 minuty | Sfaulowany przez Jordi Amat – Rayo Vallecano

85 minuty | Gerard Moreno – Villarreal – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

85 minuty | piłki ręcznej Przez aacute; lvaro Medr i aacute n – Rayo Vallecano

88 minuty | CEL!!! Villarreal 3, Rayo Vallecano 1. Gerard Moreno – Villarreal – lewa stopa strzał ze środka pola, aby w lewym rogu. Wspierać – Manuel Morlanes z długą piłkę po szybkim przerwie.

90„+2 minut | strzał zablokowany. Pablo Fornals – Villarreal – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

90„+2 minut | Kąt – Villarreal. Ustąpił Mario Su i aacute; rez.

90„+2 minut | szansa brakowało. Santi Cazorla – Villarreal – lewa stopa strzał z lewej strony okna znajduje się bardzo blisko bramki po rogu.

90„+4 minut | To wszystko. zakończeniu gry – Villarreal 3, Rayo Vallecano 1.

90„+4 minut | Druga połowa zakończyła – Villarreal 3, Rayo Vallecano 1.