Watford vs Liverpool | 24 listopad 2018

Co się stało podczas Watford Zagrano Liverpool w sobotę 24 listopad 2018 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

2 minuty | Sfaulowany przez Roberto Firmino – Liverpool

2 minuty | Kiko Femen rzeka – Watford – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

2 minuty | spalonym – Watford. Troy Deeney z karnetem, jednak Gerard Deulofeu jest na pozycji spalonej.

7 minuty | Sfaulowany przez Sadio Man & eacute; – Liverpool

7 minuty | Kiko Femen rzeka – Watford – wygrywa rzut wolny w ataku.

11 minuty | Sfaulowany przez Sadio Man & eacute; – Liverpool

11 minuty | Will Hughes – Watford – wygrywa rzut wolny w obronie.

13 minuty | Sfaulowany przez Roberto Pereyra – Watford

13 minuty | Sadio Man & eacute; – Liverpool – wygrywa rzut wolny w obronie.

17 minuty | Kąt – Watford. Stracili przez Trenta Alexander-Arnold.

19 minuty | Kąt – Liverpool. Stracili przez Ben Foster.

22 minuty | Sfaulowany przez Trenta Alexander-Arnold – Liverpool

22 minuty | Roberto Pereyra – Watford – wygrywa rzut wolny w obronie.

23 minuty | Zanieczyszczona przez Abdoulaye Doucour i eacute; – Watford

23 minuty | Xherdan Shaqiri – Liverpool – wygrywa rzut wolny w ataku.

26 minuty | Opóźnienie w meczu Kiko Femen rzeka – Watford – – zranienie.

27 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

32 minuty | Dejan Lovren – Liverpool – wygrywa rzut wolny w obronie.

32 minuty | Sfaulowany przez Roberto Pereyra – Watford

33 minuty | Sfaulowany przez Adama Masina – Watford

33 minuty | Mohamed Salah – Liverpool – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

38 minuty | Ręczna przez Abdoulaye Doucour i eacute; – Watford

39 minuty | Szansa na strzał. Roberto Firmino – Liverpool – prawa stopa strzał z prawej strony okna zostanie zapisany w lewym rogu.

39 minuty | Szansa na strzał. Roberto Pereyra – Watford – lewa stopa strzał od środka okna są zapisywane w prawym górnym rogu. Wspierać – Gerard Deulofeu.

39 minuty | Kąt – Watford. Stracili przez Alisson.

41 minuty | Szansa na strzał. Sadio Man & eacute; – Liverpool – prawa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Xherdan Shaqiri.

41 minuty | Kąt – Liverpool. Stracili przez Ben Foster.

42 minuty | Szansa na strzał. Mohamed Salah – Liverpool – Główka środku pudełka jest zapisany w lewym rogu. Wspierać – Xherdan Shaqiri z krzyżem.

43 minuty | Abdoulaye Doucour i eacute; – Watford – wygrywa rzut wolny w ataku.

43 minuty | Sfaulowany przez Sadio Man & eacute; – Liverpool

44 minuty | Kąt – Watford. Stracili przez Jordan Henderson.

45 minuty | spalonym – Watford. Abdoulaye Doucour i eacute; Z Przełęczy, jednak Gerard Deulofeu jest na pozycji spalonej.

45„+1 minut | spalonym – Liverpool. Xherdan Shaqiri z karnetem, Jednakże Roberto Firmino w spalonym.

45„+2 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Watford 0, Liverpool 0.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Watford 0, Liverpool 0.

47 minuty | Ręczna przez georginio wijnaldum – Liverpool

47 minuty | spalonym – Watford. Troy Deeney z karnetem, jednak Gerard Deulofeu jest na pozycji spalonej.

50 minuty | spalonym – Liverpool. Roberto Firmino z karnetem, jednak Sadio Man & eacute; w spalonym.

53 minuty | szansa brakowało. Roberto Firmino – Liverpool – prawa stopa strzał od centrum polu nieodebranych. Wspierać – Trent Alexander-Arnold z krzyżem.

53 minuty | Sfaulowany przez Xherdan Shaqiri – Liverpool

53 minuty | Troy Deeney – Watford – wygrywa rzut wolny w obronie.

56 minuty | Sfaulowany przez Roberto Pereyra – Watford

56 minuty | Xherdan Shaqiri – Liverpool – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

57 minuty | Podstawienie – Watford. Isaac Sukces Gerard Deulofeu.

59 minuty | Sfaulowany przez Troy Deeney – Watford

59 minuty | georginio wijnaldum – Liverpool – wygrywa rzut wolny w ataku.

60 minuty | szansa brakowało. Xherdan Shaqiri – Liverpool – lewa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało w lewo. Wspierać – Roberto Firmino.

60 minuty | Sfaulowany przez Jordan Henderson – Liverpool

60 minuty | Isaac Success – Watford – wygrywa rzut wolny w obronie.

60 minuty | Jordan Henderson – Liverpool – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

62 minuty | Kąt – Liverpool. Stracili przez Craig Cathcart.

64 minuty | spalonym – Liverpool. Sadio Man & eacute; z karnetem, Jednakże Mohamed Salah w spalonym.

64 minuty | Sfaulowany przez Jordan Henderson – Liverpool

64 minuty | Isaac Success – Watford – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

65 minuty | Andrew Robertson – Liverpool – wygrywa rzut wolny w obronie.

65 minuty | Sfaulowany przez Adrian Mariappa – Watford

66 minuty | spalonym – Watford. Roberto Pereyra z karnetem, Jednakże Troy Deeney w spalonym.

67 minuty | CEL!!! Watford 0, Liverpool 1. Mohamed Salah – Liverpool – lewa stopa strzał ze środka pola, aby środek bramki. Wspierać – Sadio Man & eacute;.

69 minuty | Zanieczyszczona przez Abdoulaye Doucour i eacute; – Watford

69 minuty | georginio wijnaldum – Liverpool – wygrywa rzut wolny w obronie.

70 minuty | Adam Car – Watford – wygrywa rzut wolny w obronie.

70 minuty | Sfaulowany przez Trenta Alexander-Arnold – Liverpool

71 minuty | Dejan Lovren – Liverpool – wygrywa rzut wolny w obronie.

71 minuty | Zanieczyszczona przez Abdoulaye Doucour i eacute; – Watford

73 minuty | szansa brakowało. Étienne Capoue – Watford – prawa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie.

74 minuty | Podstawienie – Liverpool. James Milner dla Xherdan Shaqiri.

75 minuty | Sfaulowany przez Adrian Mariappa – Watford

75 minuty | Roberto Firmino – Liverpool – wygrywa rzut wolny w ataku.

75 minuty | Podstawienie – Watford. Andre Gray Will Hughes.

76 minuty | CEL!!! Watford 0, Liverpool 2. Trent Alexander-Arnold – Liverpool – z rzutu wolnego z prawej nogi strzałem w prawym górnym rogu.

77 minuty | Sfaulowany przez Etienne Capoue – Watford

77 minuty | Sadio Man & eacute; – Liverpool – wygrywa rzut wolny w ataku.

78 minuty | Kąt – Liverpool. Ustąpił Kiko Femen i iacute, A.

79 minuty | Kąt – Liverpool. Stracili przez Ben Foster.

79 minuty | szansa brakowało. Jordan Henderson – Liverpool – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo po rogu.

81 minuty | Sfaulowany przez Jordan Henderson – Liverpool

81 minuty | Isaac Success – Watford – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

82 minuty | Étienne Capoue – Watford – wygrywa rzut wolny w obronie.

82 minuty | Sfaulowany przez Jordan Henderson – Liverpool

82 minuty | Druga żółta kartka Jordan Henderson – Liverpool – w starciu.

85 minuty | szansa brakowało. Isaac Success – Watford – prawa stopa strzał od centrum polu brakowało w lewo. Wspierać – Adam Masina z krzyżem.

86 minuty | Podstawienie – Liverpool. Fabinho Mohamed Salah.

86 minuty | szansa brakowało. Roberto Pereyra – Watford – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest blisko, ale brakowało. Wspierać – Isaac Success.

88 minuty | Kąt – Watford. Stracili przez Fabinho.

89 minuty | Szansa na strzał. Sadio Man & eacute; – Liverpool – prawa stopa strzał od środka okna są zapisywane w górnej części bramki. Wspierać – Andrew Robertson.

89 minuty | CEL!!! Watford 0, Liverpool 3. Roberto Firmino – Liverpool – Główka prawej stronie okna sześć jardów do prawego rogu po szybkim przerwie.

90 minuty | Kąt – Watford. Stracili przez Virgil van Dijk.

90„+1 minut | szansa brakowało. Craig Cathcart – Watford – Główka środku pudełka jest bardzo blisko do celu. Wspierać – Roberto Pereyra z krzyżem po rogu.

90„+2 minut | Podstawienie – Liverpool. Joel Matip jest Roberto Firmino.

90„+3 minut | Sfaulowany przez Sadio Man & eacute; – Liverpool

90„+3 minut | Isaac Success – Watford – wygrywa rzut wolny w obronie.

90„+4 minut | spalonym – Liverpool. Sadio Man & eacute; z karnetem, Jednakże georginio wijnaldum w spalonym.

90„+5 minut | To wszystko. zakończeniu gry – Watford 0, Liverpool 3.

90„+5 minut | Druga połowa zakończyła – Watford 0, Liverpool 3.