Watford vs Manchester City | 04 grudzień 2018

Co się stało podczas Watford Zagrano Manchester City we wtorek 04 grudzień 2018 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

2 minuty | strzał zablokowany. Gabriel Jezus – Manchester – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Leroy St & eacute;.

2 minuty | szansa brakowało. David Silva – Manchester – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo.

3 minuty | Sfaulowany przez Fabian Delph – Manchester

3 minuty | Isaac Success – Watford – wygrywa rzut wolny w ataku.

3 minuty | spalonym – Watford. Nathaniel Chalobah z karnetem, Jednakże Troy Deeney w spalonym.

9 minuty | szansa brakowało. Roberto Pereyra – Watford – prawa stopa strzał z lewej strony okna nieodebranych. Wspierać – Troy Deeney.

11 minuty | Szansa na strzał. Leroy St & eacute; – Manchester – lewa stopa strzał od centrum polu zostaje zapisany w lewym rogu.

11 minuty | Kąt – Manchester. Stracili przez Ben Foster.

12 minuty | Sfaulowany przez Isaac Success – Watford

12 minuty | John Stones – Manchester – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

13 minuty | Kąt – Manchester. Stracili przez Christiana Kabasele.

16 minuty | Kąt – Manchester. Stracili przez Craig Cathcart.

16 minuty | Kąt – Manchester. Ustąpił Kiko Femen i iacute, A.

17 minuty | Kąt – Manchester. Stracili przez Craig Cathcart.

17 minuty | spalonym – Manchester. Bernardo Silva z karnetem, jednak Vincent Kompany jest na pozycji spalonej.

18 minuty | spalonym – Watford. Ben Foster z karnetem, Jednakże Troy Deeney w spalonym.

19 minuty | Szansa na strzał. RIYAD MAHREZ – Manchester – lewa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Fernandinho z długą piłkę.

19 minuty | Szansa na strzał. Bernardo Silva – Manchester – lewa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki.

22 minuty | Szansa na strzał. Nathaniel Chalobah – Watford – prawa stopa strzał sprzed pola są zapisywane w górnej części bramki.

23 minuty | spalonym – Manchester. Kyle Walker z karnetem, jednak Gabriel Jezus jest na pozycji spalonej.

23 minuty | Fabian Delph – Manchester – wygrywa rzut wolny w obronie.

23 minuty | Sfaulowany przez Isaac Success – Watford

31 minuty | Szansa na strzał. Gabriel Jezus – Manchester – prawa stopa strzał wewnątrz pudełka z sześciu stoczni – lewa strona jest zapisywana przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – David Silva.

31 minuty | Kąt – Manchester. Stracili przez Ben Foster.

31 minuty | szansa brakowało. John Stones – Manchester – Główka środku pudełka nieodebranych. Wspierać – Leroy San & eacute; z krzyżem po rogu.

32 minuty | Szansa na strzał. Troy Deeney – Watford – prawa stopa strzał od środka okna zostanie zapisany w prawym rogu. Wspierać – Abdoulaye Doucour i eacute;.

35 minuty | Sfaulowany przez Fernandinho – Manchester

35 minuty | Will Hughes – Watford – wygrywa rzut wolny w obronie.

37 minuty | strzał zablokowany. Kyle Walker – Manchester – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – RIYAD MAHREZ.

39 minuty | spalonym – Manchester. Kyle Walker z karnetem, Jednakże Bernardo Silva w spalonym.

40 minuty | CEL!!! Watford 0, Manchester 1. Leroy St & eacute; – Manchester – z próbą od środka okna do środka bramki. Wspierać – RIYAD MAHREZ z krzyżem.

42 minuty | szansa brakowało. RIYAD MAHREZ – Manchester – prawa stopa strzał z diffucult pozycji po prawej stronie znajduje się blisko, ale brakowało. Wspierać – Bernardo Silva po szybkim przerwie.

44 minuty | Sfaulowany przez Bernardo Silva – Manchester

44 minuty | Nathaniel Chalobah – Watford – wygrywa rzut wolny w obronie.

45„+1 minut | Jos zanieczyszczone i eacute; Holebas – Watford

45„+1 minut | RIYAD MAHREZ – Manchester – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

45„+2 minut | Kąt – Manchester. Stracili przez Isaac Success.

45„+2 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Watford 0, Manchester 1.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Watford 0, Manchester 1.

49 minuty | Opóźnienie w meczu Will Hughes – Watford – – zranienie.

49 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

51 minuty | CEL!!! Watford 0, Manchester 2. RIYAD MAHREZ – Manchester – lewa stopa strzał ze środka pola, aby środek bramki. Wspierać – Gabriel Jezus.

52 minuty | Podstawienie – Watford. Domingos Quina dla Will Hughes – zranienie.

54 minuty | Sfaulowany przez RIYAD MAHREZ – Manchester

54 minuty | Isaac Success – Watford – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

55 minuty | strzał zablokowany. Abdoulaye Doucour i eacute; – Watford – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Isaac Success.

57 minuty | spalonym – Manchester. David Silva z karnetem, jednak Leroy San & eacute; w spalonym.

60 minuty | strzał zablokowany. RIYAD MAHREZ – Manchester – lewa stopa strzał z prawej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Fernandinho.

60 minuty | Kąt – Manchester. Stracili przez Christiana Kabasele.

63 minuty | Kąt – Manchester. Stracili przez Isaac Success.

63 minuty | szansa brakowało. Bernardo Silva – Manchester – prawa stopa strzał z diffucult pozycji po lewej stronie znajduje się blisko, ale brakowało w lewo po rogu.

63 minuty | Podstawienie – Watford. Gerard Deulofeu dla Nathaniel Chalobah.

66 minuty | spalonym – Manchester. Ederson z karnetem, jednak Leroy San & eacute; w spalonym.

67 minuty | spalonym – Manchester. Bernardo Silva z karnetem, jednak Gabriel Jezus jest na pozycji spalonej.

68 minuty | szansa brakowało. Isaac Success – Watford – lewa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie.

69 minuty | szansa brakowało. Gabriel Jezus – Manchester – lewa stopa strzał od środka pudełka jest blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – RIYAD MAHREZ z długą piłkę.

70 minuty | Sfaulowany przez Fernandinho – Manchester

70 minuty | Troy Deeney – Watford – wygrywa rzut wolny w ataku.

71 minuty | Sfaulowany przez Leroy Sanu & eacute; – Manchester

71 minuty | Kiko Femen rzeka – Watford – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

71 minuty | Szansa na strzał. Isaac Success – Watford – Główka środku pudełka jest zapisany w lewym rogu. Wspierać – Jos & eacute; Holebas z krzyżem.

72 minuty | spalonym – Manchester. Kyle Walker z karnetem, jednak Gabriel Jezus jest na pozycji spalonej.

73 minuty | Podstawienie – Manchester. Ilkay G & uuml; ndogan David Silva.

74 minuty | Szansa na strzał. Abdoulaye Doucour i eacute; – Watford – prawa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Troy Deeney.

75 minuty | Podstawienie – Watford. Andre Gray Isaac sukcesu.

77 minuty | Kąt – Manchester. Ustąpił Jos i eacute; Holebas.

78 minuty | Kąt – Manchester. Stracili przez Christiana Kabasele.

79 minuty | Kąt – Manchester. Stracili przez Christiana Kabasele.

81 minuty | Fabian Delph – Manchester – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

81 minuty | Sfaulowany przez Troy Deeney – Watford

82 minuty | Szansa na strzał. RIYAD MAHREZ – Manchester – lewa stopa strzał sprzed pola karnego przez bramkarza jest zapisany w środku bramki. Wspierać – Ilkay G Zastosowanie nawigacji ndogan.

83 minuty | Podstawienie – Manchester. Nicol & aacute; s Otamendi Vincent Kompany.

85 minuty | strzał zablokowany. Abdoulaye Doucour i eacute; – Watford – prawa stopa strzał z kilku metrów został zablokowany. Wspierać – inny Szary.

85 minuty | CEL!!! Watford 1, Manchester 2. Abdoulaye Doucour i eacute; – Watford – prawa stopa strzał z kilku metrów do lewego rogu.

86 minuty | Kąt – Watford. Stracili przez Fernandinho.

87 minuty | Szansa na strzał. Troy Deeney – Watford – Główka środku pudełka jest zapisany w lewym górnym rogu. Wspierać – Jos & eacute; Holebas z krzyżem.

89 minuty | Podstawienie – Manchester. Aymeric Laporte Gabriel Jezusa.

89 minuty | Sfaulowany przez Aymeric Laporte – Manchester

89 minuty | Troy Deeney – Watford – wygrywa rzut wolny w obronie.

90 minuty | spalonym – Watford. Christian Kabasele z karnetem, jednak Gerard Deulofeu jest na pozycji spalonej.

90 minuty | Ederson – Manchester – otrzyma żółtą kartkę.

90„+1 minut | Piłka ręcznie przez Leroy Sanu & eacute; – Manchester

90„+2 minut | Kąt – Watford. Stracili przez Fabian Delph.

90„+3 minut | strzał zablokowany. Abdoulaye Doucour i eacute; – Watford – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – inny Szary.

90„+3 minut | Kąt – Watford. Stracili przez Fernandinho.

90„+3 minut | spalonym – Watford. Gerard Deulofeu z karnetem, Jednakże Jos i eacute; Holebas jest na pozycji spalonej.

90„+5 minut | To wszystko. zakończeniu gry – Watford 1, Manchester 2.

90„+5 minut | Druga połowa zakończyła – Watford 1, Manchester 2.