West Brom vs Brentford | 03 grudzień 2018

What Happened When West Brom Played Brentford On Monday 03 grudzień 2018 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

3 minuty | szansa brakowało. Jay Rodriguez – West Bromwich Albion – right foot shot from the right side of the six yard box is very close to the goal. Wspierać – Harvey Barnes.

5 minuty | Szansa na strzał. Jay Rodriguez – West Bromwich Albion – lewa stopa strzał od centrum polu zostaje zapisany w lewym rogu. Wspierać – Matt Phillips.

6 minuty | Emiliano Marcondes – Brentford – wygrywa rzut wolny w obronie.

6 minuty | Sfaulowany przez Harvey Barnes – West Bromwich Albion

9 minuty | Szansa na strzał. Jake Livermore – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał sprzed pola karnego przez bramkarza jest zapisany w środku bramki. Wspierać – James Morrison.

10 minuty | Fouled by Emiliano Marcondes – Brentford

10 minuty | Jay Rodriguez – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

12 minuty | Sfaulowany przez Craig Dawson – West Bromwich Albion

12 minuty | Neal Maupay – Brentford – wygrywa rzut wolny w ataku.

13 minuty | Sfaulowany przez Neal Maupay – Brentford

13 minuty | Jednak Adarabioyo – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

14 minuty | Emiliano Marcondes – Brentford – wygrywa rzut wolny w obronie.

14 minuty | Sfaulowany przez James Morrison – West Bromwich Albion

15 minuty | strzał zablokowany. Nr Watkins – Brentford – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Josh McEachran.

15 minuty | Kąt – Brentford. Stracili przez Ahmad Hidżazi.

19 minuty | Kąt – West Bromwich Albion. Stracili przez Ezri Konsa Ngoyo.

22 minuty | szansa brakowało. Jay Rodriguez – West Bromwich Albion – Główka środku pudełka nieodebranych. Wspierać – Phillips mat z krzyżem.

22 minuty | Kąt – West Bromwich Albion. Stracili przez Alan Judge.

23 minuty | szansa brakowało. Jake Livermore – West Bromwich Albion – Główka środku pudełka brakowało w lewo. Wspierać – Phillips mat z poprzeczną po kącie.

23 minuty | szansa brakowało. Jake Livermore – West Bromwich Albion – lewa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie. Wspierać – Matt Phillips.

25 minuty | szansa brakowało. Hal Robson-Kanu – West Bromwich Albion – lewa stopa strzał z kilku metrów brakowało w lewo. Wspierać – Phillips mat z krzyżem.

25 minuty | szansa brakowało. Harvey Barnes – West Bromwich Albion – lewa stopa strzał wewnątrz pudełka z sześciu stoczni – lewa strona jest wysoki i szeroki w lewo. Wspierać – Hal Robson-Kanu.

27 minuty | szansa brakowało. Hal Robson-Kanu – West Bromwich Albion – Główka brakowało kilku metrów. Wspierać – Kieran Gibbs z krzyżem.

28 minuty | Opóźnienie w meczu Hal Robson-Kanu – West Bromwich Albion – – zranienie.

29 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

30 minuty | Sfaulowany przez Josh McEachran – Brentford

30 minuty | Jay Rodriguez – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

31 minuty | strzał zablokowany. Emiliano Marcondes – Brentford – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Romaine Sawyers.

32 minuty | szansa brakowało. Romaine Sawyers – Brentford – prawa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie. Wspierać – Henry Rico.

32 minuty | Szansa na strzał. Matt Phillips – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał sprzed pola są zapisywane w górnej części bramki.

33 minuty | strzał zablokowany. Craig Dawson – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – James Morrison.

34 minuty | Kąt – West Bromwich Albion. Przyznał Daniel Bentley.

37 minuty | szansa brakowało. Harvey Barnes – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – Jay Rodriguez.

41 minuty | strzał zablokowany. Jake Livermore – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Matt Phillips.

42 minuty | szansa brakowało. Jay Rodriguez – West Bromwich Albion – Główka środku pudełka brakowało w lewo. Wspierać – Kieran Gibbs z krzyżem.

44 minuty | spalonym – Brentford. Ezri Konsa Ngoyo with a pass, however Alan Judge is in an offside position.

45 minuty | strzał zablokowany. Jake Livermore – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Harvey Barnes.

45 minuty | Matt Phillips – West Bromwich Albion – piłka uderza w poprzeczkę z prawą nogą strzał sprzed pola karnego. Wspierać – Kieran Gibbs.

45„+2 minut | Sfaulowany przez Josh McEachran – Brentford

45„+2 minut | Hal Robson-Kanu – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

45„+3 minut | Pierwsza połowa zakończyła – West Bromwich Albion 0, Brentford 0.

45 minuty | Druga połowa zaczyna West Bromwich Albion 0, Brentford 0.

45 minuty | Podstawienie – West Bromwich Albion. Dwight Gayle dla Hal Robson-Kanu – zranienie.

47 minuty | spalonym – West Bromwich Albion. Sam Johnstone z karnetem, however Harvey Barnes is in an offside position.

47 minuty | szansa brakowało. Romaine Sawyers – Brentford – prawa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie. Wspierać – Nr Watkins.

48 minuty | Sfaulowany przez Craig Dawson – West Bromwich Albion

48 minuty | Neal Maupay – Brentford – wygrywa rzut wolny w obronie.

50 minuty | Sfaulowany przez Romaine Sawyers – Brentford

50 minuty | Jay Rodriguez – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

51 minuty | Sfaulowany przez Harvey Barnes – West Bromwich Albion

51 minuty | Henrik Dalsgaard – Brentford – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

53 minuty | szansa brakowało. Nr Watkins – Brentford – prawa stopa strzał z lewej strony okna znajduje się w pobliżu, ale brakowało w lewo. Wspierać – Romaine Sawyers.

55 minuty | Sfaulowany przez Henrik Dalsgaard – Brentford

55 minuty | Harvey Barnes – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w ataku.

55 minuty | Henrik Dalsgaard – Brentford – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

56 minuty | Sfaulowany przez Alan Judge – Brentford

56 minuty | James Morrison – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

57 minuty | Kąt – West Bromwich Albion. Stracili przez Romaine Sawyers.

59 minuty | Delay in match Emiliano Marcondes – Brentford – – zranienie.

59 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

61 minuty | Delay in match Rico Henry – Brentford – – zranienie.

62 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

62 minuty | strzał zablokowany. Jednak Adarabioyo – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Dwight Gayle.

62 minuty | Kąt – West Bromwich Albion. Stracili przez Alan Judge.

63 minuty | Delay in match Rico Henry – Brentford – – zranienie.

64 minuty | Podstawienie – Brentford. Moses Odubajo for Rico Henry.

64 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

65 minuty | Szansa na strzał. Jay Rodriguez – West Bromwich Albion – Główka środku pudełka jest zapisany w górnej części bramki. Wspierać – Phillips mat z krzyżem.

66 minuty | Szansa na strzał. Emiliano Marcondes – Brentford – prawa stopa strzał od centrum polu zostaje zapisany w lewym rogu. Wspierać – Moses Odubajo z krzyżem.

66 minuty | Kąt – Brentford. Stracili przez Sam Johnstone.

67 minuty | strzał zablokowany. Romaine Sawyers – Brentford – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Alan Judge.

68 minuty | Sfaulowany przez Jay Rodriguez – West Bromwich Albion

68 minuty | Henrik Dalsgaard – Brentford – wygrywa rzut wolny w obronie.

69 minuty | Fouled by Ezri Konsa Ngoyo – Brentford

69 minuty | Jay Rodriguez – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

69 minuty | Erul Akons wypłata – Brentford – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

70 minuty | spalonym – West Bromwich Albion. Mat Phillips przepustkę, however Dwight Gayle is in an offside position.

74 minuty | Kąt – West Bromwich Albion. Stracili przez Henrik Dalsgaard.

75 minuty | strzał zablokowany. Ahmad Hidżazi – West Bromwich Albion – lewa stopa strzał z prawej strony okna jest zablokowany.

75 minuty | Chris Mepham – Brentford – wygrywa rzut wolny w obronie.

75 minuty | Sfaulowany przez Dwight Gayle – West Bromwich Albion

77 minuty | strzał zablokowany. Harvey Barnes – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany.

77 minuty | CEL!!! West Bromwich Albion 1, Brentford 0. Harvey Barnes – West Bromwich Albion – lewa stopa strzał ze środka pola, aby w lewym górnym rogu.

78 minuty | Podstawienie – Brentford. Said Benrahma for Ollie Watkins.

80 minuty | Opóźnienie w meczu Josh McEachran – Brentford – – zranienie.

80 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

81 minuty | Sfaulowany przez Dwight Gayle – West Bromwich Albion

81 minuty | Romaine Sawyers – Brentford – wygrywa rzut wolny w obronie.

82 minuty | Alan Judge – Brentford – wygrywa rzut wolny w ataku.

82 minuty | Sfaulowany przez Craig Dawson – West Bromwich Albion

83 minuty | Podstawienie – Brentford. Lewis MacLeod for Josh McEachran.

84 minuty | szansa brakowało. Alan Judge – Brentford – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest bardzo blisko do bramki z rzutu wolnego.

86 minuty | strzał zablokowany. Wspomniany Benrahma – Brentford – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Lewis MacLeod.

88 minuty | strzał zablokowany. Neal Maupay – Brentford – prawa stopa strzał z prawej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Henrik Dalsgaard.

88 minuty | szansa brakowało. Lewis MacLeod – Brentford – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – Wspomniany Benrahma.

90 minuty | Kąt – Brentford. Stracili przez Tosin Adarabioyo.

90„+1 minut | CEL!!! West Bromwich Albion 1, Brentford 1. Lewis MacLeod – Brentford – Główka środku pudełka do lewego rogu. Wspierać – Emiliano Marcondes z krzyżem.

90„+3 minut | szansa brakowało. Dwight Gayle – West Bromwich Albion – lewa stopa strzał od centrum polu nieodebranych. Wspierać – Kieran Gibbs.

90„+3 minut | Delay in match Emiliano Marcondes – Brentford – – zranienie.

90„+6 minut | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

90„+6 minut | Sfaulowany przez Neal Maupay – Brentford

90„+6 minut | James Morrison – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

90„+8 minut | strzał zablokowany. Neal Maupay – Brentford – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany.

90„+8 minut | strzał zablokowany. Dwight Gayle – West Bromwich Albion – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany.

90„+8 minut | Kąt – West Bromwich Albion. Stracili przez Ezri Konsa Ngoyo.

90„+10 minut | To wszystko. zakończeniu gry – West Bromwich Albion 1, Brentford 1.

90„+10 minut | Druga połowa zakończyła – West Bromwich Albion 1, Brentford 1.