WBA vs Nottingham | 12 luty 2019

Co się stało podczas WBA Zagrano Nottingham We wtorek 12 luty 2019 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

6 minuty | szansa brakowało. Ryan Yates – Nottingham Forest – prawa stopa strzał z kilku metrów brakowało w lewo. Wspierać – Jack Colback.

6 minuty | WŁASNY CEL! Stefan Johansen, West Bromwich Albion. West Bromwich Albion 0, Nottingham Forest 1.

8 minuty | Sfaulowany przez Jacoba Murphy – West Bromwich Albion

8 minuty | Jack Colback – Nottingham Forest – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

11 minuty | Dwight Gayle – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

11 minuty | Sfaulowany przez Ryana Yates – Nottingham Forest

15 minuty | Ben Osborn – Nottingham Forest – wygrywa rzut wolny w obronie.

15 minuty | Sfaulowany przez Mason Holgate – West Bromwich Albion

16 minuty | Sfaulowany przez Ben Watson – Nottingham Forest

16 minuty | Jay Rodriguez – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w ataku.

16 minuty | Ben Watson – Nottingham Forest – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

17 minuty | Zanieczyszczona przez Lewis Grabban – Nottingham Forest

17 minuty | Jednak Adarabioyo – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

18 minuty | strzał zablokowany. Joe Lolley – Nottingham Forest – lewa stopa strzał z prawej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Lewis Grabban.

20 minuty | Szansa na strzał. Jay Rodriguez – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w lewym rogu. Wspierać – Kieran Gibbs.

21 minuty | Sfaulowany przez Kieran Gibbs – West Bromwich Albion

21 minuty | Ryan Yates – Nottingham Forest – wygrywa rzut wolny w obronie.

26 minuty | Sfaulowany przez Ben Osborn – Nottingham Forest

26 minuty | Rekeem Harper – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

26 minuty | Kąt – West Bromwich Albion. Stracili przez Saidy Janko.

27 minuty | Sfaulowany przez Stefan Johansen – West Bromwich Albion

27 minuty | Ryan Yates – Nottingham Forest – wygrywa rzut wolny w obronie.

29 minuty | Sfaulowany przez Ben Osborn – Nottingham Forest

29 minuty | Jake Livermore – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

30 minuty | spalonym – Nottingham Forest. Ben Osborn z karnetem, Jednakże Lewis Grabban w spalonym.

34 minuty | Szansa na strzał. Jay Rodriguez – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w lewym rogu. Wspierać – Jacob Murphy.

35 minuty | Zanieczyszczona przez Lewis Grabban – Nottingham Forest

35 minuty | Jednak Adarabioyo – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

36 minuty | Kąt – West Bromwich Albion. Stracili przez Ben Watson.

40 minuty | Ben Osborn – Nottingham Forest – wygrywa rzut wolny w obronie.

40 minuty | Sfaulowany przez Jake Livermore – West Bromwich Albion

40 minuty | Jake Livermore – West Bromwich Albion – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

42 minuty | szansa brakowało. Dwight Gayle – West Bromwich Albion – lewa stopa strzał z prawej strony okna jest wysoki i szeroki w lewo. Wspierać – Jacob Murphy z długą piłkę.

45„+1 minut | Sfaulowany przez Stefan Johansen – West Bromwich Albion

45„+1 minut | Jack Colback – Nottingham Forest – wygrywa rzut wolny w obronie.

45„+2 minut | Pierwsza połowa zakończyła – West Bromwich Albion 0, Nottingham Forest 1.

45 minuty | Druga połowa zaczyna West Bromwich Albion 0, Nottingham Forest 1.

47 minuty | Ben Osborn – Nottingham Forest – wygrywa rzut wolny w obronie.

47 minuty | Sfaulowany przez Mason Holgate – West Bromwich Albion

52 minuty | Sfaulowany przez Yohan Benalouane – Nottingham Forest

52 minuty | Jacob Murphy – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

53 minuty | Rekeem Harper – West Bromwich Albion – piłka uderza w poprzeczkę z prawą nogą strzał sprzed pola karnego. Wspierać – Kieran Gibbs z krzyżem.

54 minuty | szansa brakowało. Mason Holgate – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał od centrum polu brakowało w lewo.

54 minuty | CEL!!! West Bromwich Albion 1, Nottingham Forest 1. Jacob Murphy – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał z środka pola, aby środek bramki.

57 minuty | szansa brakowało. Mason Holgate – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało.

57 minuty | Dwight Gayle – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

57 minuty | Sfaulowany przez Saidy Janko – Nottingham Forest

58 minuty | Kąt – West Bromwich Albion. Stracili przez Aleksandra Miloszevicia.

59 minuty | strzał zablokowany. Lewis Grabban – Nottingham Forest – prawa stopa strzał z lewej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Jack Colback.

59 minuty | Kąt – Nottingham Forest. Stracili przez Craig Dawson.

60 minuty | Kąt – Nottingham Forest. Stracili przez Rekeem Harper.

61 minuty | szansa brakowało. Joe Lolley – Nottingham Forest – lewa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało. Wspierać – Ben Osborn po rogu.

63 minuty | Sfaulowany przez Mason Holgate – West Bromwich Albion

63 minuty | Jack Robinson – Nottingham Forest – wygrywa rzut wolny w obronie.

63 minuty | Sfaulowany przez Dwight Gayle – West Bromwich Albion

63 minuty | Ryan Yates – Nottingham Forest – wygrywa rzut wolny w ataku.

64 minuty | Podstawienie – West Bromwich Albion. Gareth Barry Jake Livermore.

65 minuty | CEL!!! West Bromwich Albion 1, Nottingham Forest 2. Ryan Yates – Nottingham Forest – prawa stopa strzał od środka okna do lewego rogu. Wspierać – Lewis Grabban.

66 minuty | Sfaulowany przez Jack Colback – Nottingham Forest

66 minuty | Jacob Murphy – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w ataku.

67 minuty | Kąt – West Bromwich Albion. Stracili przez Saidy Janko.

67 minuty | Sfaulowany przez Stefan Johansen – West Bromwich Albion

67 minuty | Joe Lolley – Nottingham Forest – wygrywa rzut wolny w obronie.

70 minuty | szansa brakowało. Jay Rodriguez – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w lewo. Wspierać – Gareth Barry.

70 minuty | Podstawienie – West Bromwich Albion. Wes Hoolahan Stefan Johansen.

73 minuty | Alexander Miloszević – Nottingham Forest – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

75 minuty | Szansa na strzał. Lewis Grabban – Nottingham Forest – lewa stopa strzał od środka okna są zapisywane w prawym górnym rogu. Wspierać – Joe Lolley.

75 minuty | Kąt – Nottingham Forest. Stracili przez Sam Johnstone.

77 minuty | strzał zablokowany. Gareth Barry – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Dwight Gayle.

77 minuty | spalonym – West Bromwich Albion. Gareth Barry z karnetem, Jednakże Jay Rodriguez w spalonym.

77 minuty | Podstawienie – Nottingham Forest. Claudio Yacob Ryan Yates.

79 minuty | Podstawienie – Nottingham Forest. Daryl Murphy dla Lewis Grabban.

82 minuty | Kąt – West Bromwich Albion. Stracili przez Ben Osborn.

84 minuty | szansa brakowało. Jacob Murphy – West Bromwich Albion – Główka środku pudełka brakowało w lewo. Wspierać – Wes Hoolahan.

85 minuty | Kąt – West Bromwich Albion. Stracili przez Ben Osborn.

86 minuty | szansa brakowało. Gareth Barry – West Bromwich Albion – lewa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało po rogu.

86 minuty | strzał zablokowany. Rekeem Harper – West Bromwich Albion – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

87 minuty | szansa brakowało. Gareth Barry – West Bromwich Albion – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest bardzo blisko do celu.

88 minuty | Kara West Bromwich Albion. Dwight Gayle rysuje faul w polu karnym.

88 minuty | Kara przyznał Alexander Miloszevicia – Nottingham Forest – Po starciu w polu karnym.

89 minuty | CEL!!! West Bromwich Albion 2, Nottingham Forest 2. Jay Rodriguez – West Bromwich Albion – konwertuje karę z prawą nogą strzał do lewego rogu.

90 minuty | spalonym – Nottingham Forest. Daryl Murphy z karnetem, jednak Jack Colback jest na pozycji spalonej.

90„+1 minut | Szansa na strzał. Joe Lolley – Nottingham Forest – lewa stopa strzał z lewej strony okna są zapisywane w lewym górnym rogu. Wspierać – Yohan Benalouane.

90„+1 minut | Kąt – West Bromwich Albion. Stracili przez Jack Robinson.

90„+2 minut | Costel Pantilimon – Nottingham Forest – wygrywa rzut wolny w obronie.

90„+2 minut | Sfaulowany przez Craig Dawson – West Bromwich Albion

90„+3 minut | Sfaulowany przez Daryl Murphy – Nottingham Forest

90„+3 minut | Rekeem Harper – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

90„+3 minut | Sfaulowany przez Craig Dawson – West Bromwich Albion

90„+3 minut | Joe Lolley – Nottingham Forest – wygrywa rzut wolny w ataku.

90„+3 minut | Craig Dawson – West Bromwich Albion – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

90„+4 minut | To wszystko. zakończeniu gry – West Bromwich Albion 2, Nottingham Forest 2.

90„+4 minut | Druga połowa zakończyła – West Bromwich Albion 2, Nottingham Forest 2.