West Brom vs Swansea | 13 Marsz 2019

What Happened When West Brom Played Swansea On Wednesday 13 Marsz 2019 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

5 minuty | Kąt – Swansea City. Stracili przez Jay Rodriguez.

7 minuty | szansa brakowało. Jay Rodriguez – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – Chris Brunt.

9 minuty | strzał zablokowany. Jacob Murphy – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Rekeem Harper.

9 minuty | strzał zablokowany. Chris Brunt – West Bromwich Albion – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Jake Livermore.

9 minuty | Kąt – West Bromwich Albion. Stracili przez George'a Byers.

13 minuty | Connor Roberts – Swansea City – uderza lewy słupek z lewą nogą strzał z prawej strony okna. Wspierać – Wayne Routledge.

17 minuty | szansa brakowało. Jay Rodriguez – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał z lewej strony okna idzie wysokie. Wspierać – Chris Brunt.

17 minuty | Sfaulowany przez Chris Brunt – West Bromwich Albion

17 minuty | Matt Grimes – Swansea City – wygrywa rzut wolny w obronie.

19 minuty | Sfaulowany przez Kyle Naughton – Swansea City

19 minuty | Mason Holgate – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

19 minuty | CEL!!! West Bromwich Albion 1, Swansea City 0. Chris Brunt – West Bromwich Albion – z rzutu wolnego z lewej stopy strzałem w lewy róg.

22 minuty | Hand ball by Daniel James – Swansea City

22 minuty | Dwight Gayle – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

22 minuty | Sfaulowany przez Cameron Carter-Vickers – Swansea City

23 minuty | szansa brakowało. Ahmad Hidżazi – West Bromwich Albion – lewa stopa strzał z kilku metrów jest blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – Chris Brunt z krzyżem .

25 minuty | Daniel James – Swansea City – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

25 minuty | Sfaulowany przez Jacoba Murphy – West Bromwich Albion

26 minuty | Daniel James – Swansea City – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

26 minuty | Sfaulowany przez Jacoba Murphy – West Bromwich Albion

28 minuty | strzał zablokowany. Nathan Dyer – Swansea City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Matt Grimes.

28 minuty | Szansa na strzał. Wayne Routledge – Swansea City – prawa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki.

29 minuty | Szansa na strzał. Daniel James – Swansea City – prawa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Wayne Routledge.

29 minuty | szansa brakowało. Nathan Dyer – Swansea City – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest blisko, ale brakowało w lewo.

34 minuty | Sfaulowany przez Dwight Gayle – West Bromwich Albion

34 minuty | Mike van der Hoorn – Swansea City – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

37 minuty | Celina Bersant – Swansea City – wygrywa rzut wolny w obronie.

37 minuty | Sfaulowany przez Chris Brunt – West Bromwich Albion

38 minuty | Szansa na strzał. Celina Bersant – Swansea City – prawa stopa strzał od środka okna są zapisywane w prawym górnym rogu. Wspierać – Nathan Dyer.

38 minuty | Kąt – Swansea City. Stracili przez Sam Johnstone.

39 minuty | Kara Swansea City. Mike van der Hoorn draws a foul in the penalty area.

39 minuty | Penalty conceded by Craig Dawson – West Bromwich Albion – Po starciu w polu karnym.

40 minuty | kara brakowało! Bad penalty by Bersant Celina – Swansea City – right foot shot missed. Bersant Celina should be disappointed.

41 minuty | Opóźnienie w meczu Craig Dawson – West Bromwich Albion – – zranienie.

42 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

44 minuty | szansa brakowało. Jake Livermore – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – Dwight Gayle.

45 minuty | Ahmad Hidżazi – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w ataku.

45 minuty | Sfaulowany przez Wayne Routledge – Swansea City

45„+2 minut | Pierwsza połowa zakończyła – West Bromwich Albion 1, Swansea City 0.

45 minuty | Druga połowa zaczyna West Bromwich Albion 1, Swansea City 0.

47 minuty | Sfaulowany przez Ahmad Hidżazi – West Bromwich Albion

47 minuty | Nathan Dyer – Swansea City – wygrywa rzut wolny w ataku.

48 minuty | Sfaulowany przez Craig Dawson – West Bromwich Albion

48 minuty | Wayne Routledge – Swansea City – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

49 minuty | strzał zablokowany. Connor Roberts – Swansea City – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Wayne Routledge.

53 minuty | strzał zablokowany. Rekeem Harper – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Jay Rodriguez z krzyżem.

53 minuty | Kąt – West Bromwich Albion. Stracili przez Kyle Naughton.

54 minuty | CEL!!! West Bromwich Albion 2, Swansea City 0. Mason Holgate – West Bromwich Albion – Główka kilku metrów do lewego górnego rogu. Wspierać – Chris Brunt z krzyżem po rogu.

60 minuty | Podstawienie – West Bromwich Albion. Kyle Bartley for Craig Dawson – zranienie.

63 minuty | Kąt – Swansea City. Stracili przez Ahmad Hidżazi.

63 minuty | szansa brakowało. Nathan Dyer – Swansea City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo po rogu.

64 minuty | Szansa na strzał. Connor Roberts – Swansea City – lewa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Wayne Routledge.

69 minuty | szansa brakowało. Daniel James – Swansea City – prawa stopa strzał od środka pudełka jest bardzo blisko do celu. Wspierać – Celina Bersant.

69 minuty | Podstawienie – West Bromwich Albion. Hal Robson-Kanu for Jacob Murphy.

70 minuty | Podstawienie – Swansea City. Barrie McKay dla Kyle Naughton.

72 minuty | Szansa na strzał. Connor Roberts – Swansea City – prawa stopa strzał z prawej strony okna sześć stoczni jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki.

73 minuty | Szansa na strzał. Dwight Gayle – West Bromwich Albion – Główka środku pudełka jest zapisany w prawym górnym rogu. Wspierać – Conor Townsend with a cross.

73 minuty | Kąt – West Bromwich Albion. Stracili Kristoffer Północnej FELDT.

73 minuty | Podstawienie – Swansea City. Courtney Baker-Richardson for Wayne Routledge.

76 minuty | szansa brakowało. Jay Rodriguez – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – Hal Robson-Kanu.

76 minuty | szansa brakowało. Mason Holgate – West Bromwich Albion – lewa stopa strzał z prawej strony okna jest wysoki i szeroki w lewo. Wspierać – Hal Robson-Kanu.

80 minuty | Podstawienie – Swansea City. Yan Dhanda Nathan Dyer.

80 minuty | Podstawienie – West Bromwich Albion. Tyrone Mears for Mason Holgate.

82 minuty | szansa brakowało. Hal Robson-Kanu – West Bromwich Albion – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w lewo. Wspierać – Dwight Gayle z głową.

83 minuty | Kąt – Swansea City. Stracili przez Jake Livermore.

84 minuty | Szansa na strzał. Daniel James – Swansea City – prawa stopa strzał z lewej strony okna jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Matt Grimes.

84 minuty | Szansa na strzał. Dwight Gayle – West Bromwich Albion – lewa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Conor Townsend.

84 minuty | Kąt – West Bromwich Albion. Stracili Kristoffer Północnej FELDT.

85 minuty | strzał zablokowany. Hal Robson-Kanu – West Bromwich Albion – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Jay Rodriguez z głową.

85 minuty | strzał zablokowany. Jake Livermore – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

85 minuty | CEL!!! West Bromwich Albion 3, Swansea City 0. Jay Rodriguez – West Bromwich Albion – prawa stopa strzał z środka pola, aby środek bramki po rogu.

87 minuty | Zanieczyszczona przez Hal Robson-Kanu – West Bromwich Albion

87 minuty | Matt Grimes – Swansea City – wygrywa rzut wolny w ataku.

90 minuty | Sfaulowany przez Matt Grimes – Swansea City

90 minuty | Hal Robson-Kanu – West Bromwich Albion – wygrywa rzut wolny w obronie.

90„+1 minut | Barrie McKay – Swansea City – wygrywa rzut wolny w obronie.

90„+1 minut | Sfaulowany przez Jay Rodriguez – West Bromwich Albion

90„+2 minut | strzał zablokowany. Dhanda – Swansea City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Daniel James.

90„+2 minut | szansa brakowało. Dhanda – Swansea City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – Matt Grimes.

90„+3 minut | Druga połowa zakończyła – West Bromwich Albion 3, Swansea City 0.

90„+3 minut | To wszystko. zakończeniu gry – West Bromwich Albion 3, Swansea City 0.