West Ham vs Arsenal | 12 styczeń 2019

Co się stało, gdy West Ham Zagrano Arsenał w sobotę 12 styczeń 2019 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

3 minuty | Declan Rice – West Ham United – wygrywa rzut wolny w obronie.

3 minuty | Sfaulowany przez Pierre-Emerick Aubameyang – Arsenał

6 minuty | Szansa na strzał. Mark Noble – West Ham United – lewa stopa strzał sprzed pola karnego przez bramkarza jest zapisany w środku bramki. Wspierać – Samir Nasri.

7 minuty | strzał zablokowany. Pierre-Emerick Aubameyang – Arsenał – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

9 minuty | szansa brakowało. Alexandre Lacazette – Arsenał – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – Granit Xhaka.

10 minuty | Kąt – West Ham United. Stracili przez shkodran mustafi.

11 minuty | szansa brakowało. Felipe Anderson – West Ham United – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w lewo. Wspierać – Aaron Cresswell z krzyżem po rogu.

13 minuty | Szansa na strzał. Alexandre Lacazette – Arsenał – prawa stopa strzał od centrum polu została obroniona przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Alex Iwobi.

13 minuty | szansa brakowało. Alexandre Lacazette – Arsenał – prawa stopa strzał z prawej strony okna sześć jardów idzie wysokie.

15 minuty | szansa brakowało. Alexandre Lacazette – Arsenał – header wewnątrz pudełka z sześciu stoczni – lewa strona idzie wysokie. Wspierać – Pierre-Emerick Aubameyang krzyżykiem.

15 minuty | Sfaulowany przez Alexandre Lacazette – Arsenał

15 minuty | Pablo Zabaleta – West Ham United – wygrywa rzut wolny w obronie.

19 minuty | Angelo Ogbonna – West Ham United – wygrywa rzut wolny w obronie.

19 minuty | Sfaulowany przez Alexandre Lacazette – Arsenał

19 minuty | Sfaulowany przez Sead Kolašinac – Arsenał

19 minuty | Michail Antonio – West Ham United – wygrywa rzut wolny w ataku.

19 minuty | Alexandre Lacazette – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

19 minuty | Sfaulowany przez Mark Noble – West Ham United

21 minuty | spalonym – Arsenał. Alex Iwobi z karnetem, jednak Alexandre Lacazette jest na pozycji spalonej.

23 minuty | Kąt – West Ham United. Stracili przez shkodran mustafi.

26 minuty | szansa brakowało. Samir Nasri – West Ham United – prawa stopa strzał z lewej strony okna znajduje się w pobliżu, ale brakowało w lewo. Wspierać – Marko Arnautovic.

27 minuty | Kąt – West Ham United. Stracili przez Laurent Koscielny.

29 minuty | strzał zablokowany. Marko Arnautovic – West Ham United – prawa stopa strzał z prawej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Felipe Anderson.

29 minuty | szansa brakowało. Aaron Cresswell – West Ham United – Główka środku pudełka nieodebranych.

30 minuty | Sfaulowany przez Samir Nasri – West Ham United

30 minuty | Matthew Guendouzi – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

32 minuty | szansa brakowało. Felipe Anderson – West Ham United – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – Samir Nasri.

35 minuty | szansa brakowało. Matthew Guendouzi – Arsenał – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest blisko, ale strzela prawy górny róg. Wspierać – Alex Iwobi.

37 minuty | spalonym – West Ham United. Michail Antonio z karnetem, Jednakże Samir Nasri w spalonym.

37 minuty | Sfaulowany przez Samir Nasri – West Ham United

37 minuty | Matthew Guendouzi – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

38 minuty | Opóźnienie w meczu Matteo Guendouzi – Arsenał – – zranienie.

39 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

41 minuty | szansa brakowało. Michail Antonio – West Ham United – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w lewo. Wspierać – Pablo Zabaleta.

44 minuty | Sfaulowany przez Alexandre Lacazette – Arsenał

44 minuty | na Diop – West Ham United – wygrywa rzut wolny w ataku.

44 minuty | Kąt – West Ham United. Stracili przez Sead Kolašinac.

45 minuty | szansa brakowało. Declan Rice – West Ham United – Główka środku pudełka brakowało w lewo. Wspierać – Felipe Anderson z krzyżem po rogu.

45„+1 minut | spalonym – West Ham United. Felipe Anderson z karnetem, Jednakże Marko Arnautovic w spalonym.

45„+2 minut | Pierwsza połowa zakończyła – West Ham United 0, Arsenał 0.

45 minuty | Druga połowa zaczyna West Ham United 0, Arsenał 0.

46 minuty | Felipe Anderson – West Ham United – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

46 minuty | Sfaulowany przez shkodran mustafi – Arsenał

46 minuty | shkodran mustafi – Arsenał – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

47 minuty | Kąt – West Ham United. Stracili przez Sead Kolašinac.

48 minuty | CEL!!! West Ham United 1, Arsenał 0. Declan Rice – West Ham United – prawa stopa strzał z środka pola, aby w prawym górnym rogu. Wspierać – Samir Nasri po rogu.

50 minuty | Kąt – Arsenał. Stracili przez Aaron Cresswell.

54 minuty | spalonym – West Ham United. Aaron Cresswell z karnetem, Jednakże Samir Nasri w spalonym.

54 minuty | szansa brakowało. Matthew Guendouzi – Arsenał – prawa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało w lewo.

55 minuty | Kąt – West Ham United. Stracili przez Alex Iwobi.

56 minuty | Szansa na strzał. Michail Antonio – West Ham United – prawa stopa strzał z diffucult pozycji po prawej stronie jest zapisany w górnej części bramki. Wspierać – Felipe Anderson z krzyżem.

57 minuty | Kąt – West Ham United. Stracili Sokratis.

57 minuty | Sfaulowany przez Alexandre Lacazette – Arsenał

57 minuty | Mark Noble – West Ham United – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

58 minuty | szansa brakowało. Angelo Ogbonna – West Ham United – Główka środku pudełka brakowało w lewo. Wspierać – Felipe Anderson z krzyżem .

59 minuty | Podstawienie – Arsenał. Lucas Torreira dla Granit Xhaka.

59 minuty | Podstawienie – Arsenał. Aaron Ramsey dla shkodran mustafi.

60 minuty | Sfaulowany przez Sead Kolašinac – Arsenał

60 minuty | Michail Antonio – West Ham United – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

60 minuty | Sead Kolašinac – Arsenał – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

63 minuty | szansa brakowało. Pierre-Emerick Aubameyang – Arsenał – Główka środku pudełka nieodebranych. Wspierać – Aaron Ramsey z krzyżem.

64 minuty | szansa brakowało. Pierre-Emerick Aubameyang – Arsenał – lewa stopa strzał od środka pudełka jest blisko, ale strzela lewy górny róg. Wspierać – Sead Kolašinac.

65 minuty | Sfaulowany przez Mark Noble – West Ham United

65 minuty | Matthew Guendouzi – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

67 minuty | szansa brakowało. Alex Iwobi – Arsenał – lewa stopa strzał z lewej strony okna znajduje się w pobliżu, ale brakowało. Wspierać – Aaron Ramsey.

68 minuty | Sfaulowany przez Marko Arnautovic – West Ham United

68 minuty | Lucas Torreira – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

68 minuty | Szansa na strzał. Matthew Guendouzi – Arsenał – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w prawym rogu.

69 minuty | Podstawienie – Arsenał. H & eacute, konstruktor Beller i iacute n dla Ainsley Maitland-Niles.

70 minuty | Kąt – Arsenał. Stracili przez Declan Rice.

71 minuty | Podstawienie – West Ham United. Robert Snodgrass Samir Nasri.

71 minuty | Podstawienie – West Ham United. Andy Carroll Marko Arnautovic.

74 minuty | Andy Carroll – West Ham United – wygrywa rzut wolny w obronie.

74 minuty | Sfaulowany przez Sokratis – Arsenał

75 minuty | spalonym – West Ham United. Mark Noble z karnetem, Jednakże Michail Antonio w spalonym.

77 minuty | Sfaulowany przez Andy Carroll – West Ham United

77 minuty | Laurent Koscielny – Arsenał – wygrywa rzut wolny w obronie.

79 minuty | Sfaulowany przez Felipe Anderson – West Ham United

79 minuty | H & eacute, konstruktor Beller i iacute n – Arsenał – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

82 minuty | Podstawienie – West Ham United. Pedro Obiang dla Michail Antonio.

83 minuty | spalonym – Arsenał. Aaron Ramsey z karnetem, Jednakże Sead Kolašinac w spalonym.

87 minuty | spalonym – West Ham United. Lukasz Fabianski z karnetem, Jednak Andy Carroll jest na pozycji spalonej.

88 minuty | Sfaulowany przez Pierre-Emerick Aubameyang – Arsenał

88 minuty | Pedro Obiang – West Ham United – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

90 minuty | Kąt – Arsenał. Stracili przez Declan Rice.

90„+3 minut | spalonym – Arsenał. Alex Iwobi z karnetem, Jednakże Sead Kolašinac w spalonym.

90„+4 minut | To wszystko. zakończeniu gry – West Ham United 1, Arsenał 0.

90„+4 minut | Druga połowa zakończyła – West Ham United 1, Arsenał 0.