West Ham vs Cardiff | 04 grudzień 2018

What Happened When West Ham Played Cardiff On Tuesday 04 grudzień 2018 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

2 minuty | spalonym – Cardiff City. Víctor Camarasa with a pass, however Sean Morrison is in an offside position.

5 minuty | chicharito – West Ham United – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

5 minuty | Sfaulowany przez Sol Bamba – Cardiff City

6 minuty | szansa brakowało. Michail Antonio – West Ham United – header from the right side of the box missed. Wspierać – Robert Snodgrass z krzyżem .

7 minuty | spalonym – Cardiff City. Callum Paterson z karnetem, jednak David Junior Hoilett jest na pozycji spalonej.

8 minuty | strzał zablokowany. Robert Snodgrass – West Ham United – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – na Diop.

8 minuty | Kąt – West Ham United. Stracili przez Sean Morrison.

9 minuty | Sfaulował David Junior Hoilett – Cardiff City

9 minuty | Mark Noble – West Ham United – wygrywa rzut wolny w obronie.

10 minuty | David Junior Hoilett – Cardiff City – wygrywa rzut wolny w obronie.

10 minuty | Sfaulowany przez Michail Antonio – West Ham United

11 minuty | strzał zablokowany. Felipe Anderson – West Ham United – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Marko Arnautovic.

11 minuty | Kąt – West Ham United. Stracili przez Sean Morrison.

16 minuty | Szansa na strzał. Marko Arnautovic – West Ham United – prawa stopa strzał od środka okna są zapisywane w górnej części bramki. Wspierać – Felipe Anderson.

16 minuty | szansa brakowało. Joe Ralls – Cardiff City – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w lewo. Wspierać – Victor Camarasa.

19 minuty | Kąt – West Ham United. Stracili przez Sol Bamba.

19 minuty | Kąt – West Ham United. Stracili przez Aron Gunnarsson.

20 minuty | Szansa na strzał. Angelo Ogbonna – West Ham United – Główka środku pudełka jest zapisany w górnej części bramki. Wspierać – Robert Snodgrass z krzyżem.

20 minuty | Kąt – West Ham United. Stracili przez Neil Etheridge.

21 minuty | Szansa na strzał. Declan Rice – West Ham United – Główka środku pudełka jest zapisany w lewym rogu. Wspierać – Robert Snodgrass z krzyżem.

21 minuty | Sfaulowany przez Angelo Ogbonna – West Ham United

21 minuty | Neil Etheridge – Cardiff City – wygrywa rzut wolny w obronie.

22 minuty | spalonym – Cardiff City. Joe Bennett z karnetem, jednak David Junior Hoilett jest na pozycji spalonej.

23 minuty | Callum Paterson – Cardiff City – wygrywa rzut wolny w obronie.

23 minuty | Sfaulowany przez Angelo Ogbonna – West Ham United

24 minuty | szansa brakowało. Marko Arnautovic – West Ham United – prawa stopa strzał z prawej strony okna znajduje się w pobliżu, ale brakowało w lewo.

25 minuty | szansa brakowało. Aron Gunnarsson – Cardiff City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – David Junior Hoilett.

26 minuty | Sfaulował David Junior Hoilett – Cardiff City

26 minuty | Michail Antonio – West Ham United – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

27 minuty | spalonym – West Ham United. Felipe Anderson z karnetem, however Declan Rice is in an offside position.

29 minuty | Sfaulowany przez Callum Paterson – Cardiff City

29 minuty | na Diop – West Ham United – wygrywa rzut wolny w obronie.

30 minuty | Szansa na strzał. Victor Camarasa – Cardiff City – prawa stopa strzał sprzed pola są zapisywane w górnej części bramki. Wspierać – Callum Paterson.

30 minuty | Kąt – Cardiff City. Stracili przez Lukasz Fabianski.

34 minuty | Kąt – Cardiff City. Stracili przez Angelo Ogbonna.

34 minuty | Penalty Cardiff City. David Junior Hoilett draws a foul in the penalty area.

34 minuty | Penalty conceded by Marko Arnautovic – West Ham United – Po starciu w polu karnym.

35 minuty | kara zapisane! Joe Ralls – Cardiff City – nie wykorzystać tę wielką szansę, lewa stopa strzał zapisane w prawym rogu.

36 minuty | Marko Arnautovic – West Ham United – otrzyma żółtą kartkę.

37 minuty | Opóźnienie w meczu Marko Arnautovic – West Ham United – – zranienie.

38 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

40 minuty | Podstawienie – West Ham United. Lucas Pérez for Marko Arnautovic – zranienie.

40 minuty | Felipe Anderson – West Ham United – wygrywa rzut wolny w obronie.

40 minuty | Sfaulowany przez Joe Ralls – Cardiff City

40 minuty | Joe Ralls – Cardiff City – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

43 minuty | David Junior Hoilett – Cardiff City – wygrywa rzut wolny w ataku.

43 minuty | Sfaulowany przez Issa Diop – West Ham United

44 minuty | Szansa na strzał. Victor Camarasa – Cardiff City – prawa stopa strzał sprzed pola karnego zostaje zapisany w prawym górnym rogu.

45 minuty | Opóźnienie w meczu David Junior Hoilett – Cardiff City – – zranienie.

45„+1 minut | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

45„+4 minut | Pierwsza połowa zakończyła – West Ham United 0, Cardiff City 0.

45 minuty | Druga połowa zaczyna West Ham United 0, Cardiff City 0.

46 minuty | Sfaulowany przez chicharito – West Ham United

46 minuty | Victor Camarasa – Cardiff City – wygrywa rzut wolny w obronie.

47 minuty | strzał zablokowany. Victor Camarasa – Cardiff City – lewa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Joe Bennett z krzyżem.

48 minuty | Sfaulowany przez Robert Snodgrass – West Ham United

48 minuty | Joe Bennett – Cardiff City – wygrywa rzut wolny w obronie.

49 minuty | CEL!!! West Ham United 1, Cardiff City 0. Lucas P eacute; rez – West Ham United – lewa stopa strzał ze środka pola, aby w lewym rogu. Wspierać – Robert Snodgrass z długą piłkę.

52 minuty | Sfaulowany przez Felipe Anderson – West Ham United

52 minuty | Victor Camarasa – Cardiff City – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

53 minuty | spalonym – Cardiff City. David Junior Hoilett z karnetem, however Sean Morrison is in an offside position.

54 minuty | CEL!!! West Ham United 2, Cardiff City 0. Lucas P eacute; rez – West Ham United – left foot shot from the left side of the box to the centre of the goal. Wspierać – Arthur Masuaku.

56 minuty | Arthur Masuaku – West Ham United – wygrywa rzut wolny w obronie.

56 minuty | Sfaulowany przez Callum Paterson – Cardiff City

59 minuty | Sfaulowany przez Joe Ralls – Cardiff City

59 minuty | Mark Noble – West Ham United – wygrywa rzut wolny w ataku.

60 minuty | Kąt – West Ham United. Stracili przez Sol Bamba.

61 minuty | CEL!!! West Ham United 3, Cardiff City 0. Michail Antonio – West Ham United – header from the right side of the six yard box to the right corner. Wspierać – Robert Snodgrass z krzyżem po rogu.

63 minuty | Opóźnienie w meczu Joe Bennett – Cardiff City – – zranienie.

64 minuty | Podstawienie – West Ham United. Andy Carroll for Chicharito.

64 minuty | Podstawienie – Cardiff City. Nathaniel Mendez-Laing for Joe Ralls.

64 minuty | Podstawienie – Cardiff City. Josh Murphy for David Junior Hoilett.

64 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

65 minuty | Sfaulowany przez Sol Bamba – Cardiff City

65 minuty | Lucas P eacute; rez – West Ham United – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

65 minuty | Sol Bamba – Cardiff City – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

66 minuty | strzał zablokowany. na Diop – West Ham United – Główka środku pudełka jest zablokowany. Wspierać – Robert Snodgrass z krzyżem.

66 minuty | Delay in match Issa Diop – West Ham United – – zranienie.

67 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

68 minuty | Sfaulowany przez Declan Rice – West Ham United

68 minuty | Harry Gatunki – Cardiff City – wygrywa rzut wolny w obronie.

68 minuty | Opóźnienie w meczu Harry Arter – Cardiff City – – zranienie.

70 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

70 minuty | Sfaulowany przez Callum Paterson – Cardiff City

70 minuty | Michail Antonio – West Ham United – wygrywa rzut wolny w obronie.

71 minuty | Opóźnienie w meczu Callum Paterson – Cardiff City – – zranienie.

72 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

73 minuty | Kąt – West Ham United. Stracili przez Sean Morrison.

73 minuty | Podstawienie – Cardiff City. Kadeem Harris for Callum Paterson – zranienie.

75 minuty | Kąt – West Ham United. Stracili przez Bruno Ecuele Manga.

76 minuty | Podstawienie – West Ham United. Grady Diangana for Robert Snodgrass.

76 minuty | Szansa na strzał. Declan Rice – West Ham United – right foot shot from a diffucult position on the right is saved in the left corner.

76 minuty | Szansa na strzał. Angelo Ogbonna – West Ham United – lewa stopa strzał od środka okna są zapisywane w górnej części bramki. Wspierać – Grady Diangana.

78 minuty | spalonym – Cardiff City. Neil Etheridge with a pass, however Nathaniel Mendez-Laing is in an offside position.

79 minuty | spalonym – West Ham United. Felipe Anderson z karnetem, however Andy Carroll is in an offside position.

83 minuty | Sfaulowany przez Michail Antonio – West Ham United

83 minuty | Josh Murphy – Cardiff City – wygrywa rzut wolny w ataku.

85 minuty | Felipe Anderson – West Ham United – wygrywa rzut wolny w obronie.

85 minuty | Sfaulowany przez Aron Gunnarsson – Cardiff City

86 minuty | Szansa na strzał. Grady Diangana – West Ham United – lewa stopa strzał z prawej strony okna jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki.

87 minuty | Szansa na strzał. Grady Diangana – West Ham United – lewa stopa strzał z diffucult pozycji po lewej stronie jest zapisany w prawym rogu. Wspierać – Felipe Anderson.

87 minuty | Kąt – West Ham United. Stracili przez Neil Etheridge.

88 minuty | Kąt – West Ham United. Stracili przez Joe Bennett.

88 minuty | Szansa na strzał. Andy Carroll – West Ham United – Główka środku pudełka jest zapisany w lewym rogu. Wspierać – Grady Diangana with a cross.

90„+1 minut | strzał zablokowany. Nathaniel Mendez-Laing – Cardiff City – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – V iacute, konstruktor Camarasa krzyżykiem.

90„+1 minut | Kąt – Cardiff City. Stracili przez Grady Diangana.

90„+3 minut | szansa brakowało. Andy Carroll – West Ham United – prawa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie. Wspierać – Felipe Anderson.

90„+4 minut | Kąt – Cardiff City. Stracili przez Michail Antonio.

90„+5 minut | strzał zablokowany. Sean Morrison – Cardiff City – z próbą z kilku metrów został zablokowany.

90„+5 minut | CEL!!! West Ham United 3, Cardiff City 1. Josh Murphy – Cardiff City – header from few metres to the centre of the goal after corner.

90„+6 minut | To wszystko. zakończeniu gry – West Ham United 3, Cardiff City 1.

90„+6 minut | Druga połowa zakończyła – West Ham United 3, Cardiff City 1.