West Ham vs Manchester City | 24 listopad 2018

Co się stało, gdy West Ham Zagrano Manchester City w sobotę 24 listopad 2018 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

1 minuty | David Silva – Manchester – wygrywa rzut wolny w ataku.

1 minuty | Sfaulowany przez Marko Arnautovic – West Ham United

3 minuty | Kąt – Manchester. Ustąpił w Fabi i aacute n Balbuena.

3 minuty | spalonym – Manchester. Sergio Ag & uuml; ero z karnetem, jednak David Silva jest na pozycji spalonej.

6 minuty | Kąt – West Ham United. Stracili przez Aymeric Laporte.

9 minuty | szansa brakowało. David Silva – Manchester – lewa stopa strzał z prawej strony okna znajduje się w pobliżu, ale brakowało. Wspierać – Sergio Ag & uuml; byłem.

10 minuty | Kąt – West Ham United. Stracili przez Fabian Delph.

11 minuty | CEL!!! West Ham United 0, Manchester 1. David Silva – Manchester – prawa stopa strzał z kilku metrów do lewego rogu.

13 minuty | Arthur Masuaku – West Ham United – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

13 minuty | Sfaulowany przez Raheem Sterling – Manchester

13 minuty | szansa brakowało. Pedro Obiang – West Ham United – prawa stopa strzał od centrum polu idzie wysokie. Wspierać – Declan Rice z głową.

16 minuty | szansa brakowało. Sergio Ag & uuml; byłem – Manchester – prawa stopa strzał od centrum polu idzie wysokie. Wspierać – Raheem Sterling.

19 minuty | CEL!!! West Ham United 0, Manchester 2. Raheem Sterling – Manchester – prawa stopa strzał z kilku metrów do centrum bramki. Wspierać – Leroy San & eacute; krzyżykiem.

20 minuty | strzał zablokowany. Marko Arnautovic – West Ham United – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Michail Antonio.

21 minuty | Szansa na strzał. Michail Antonio – West Ham United – prawa stopa strzał z prawej strony okna jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Marko Arnautovic.

21 minuty | Kąt – West Ham United. Stracili przez Aymeric Laporte.

22 minuty | Sfaulowany przez Marko Arnautovic – West Ham United

22 minuty | Raheem Sterling – Manchester – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

23 minuty | spalonym – Manchester. Raheem Sterling z karnetem, jednak Sergio Ag & uuml; ero jest na pozycji spalonej.

25 minuty | spalonym – Manchester. Leroy San & eacute; z karnetem, jednak Sergio Ag & uuml; ero jest na pozycji spalonej.

31 minuty | spalonym – West Ham United. Pablo Zabaleta z karnetem, Jednakże Michail Antonio w spalonym.

32 minuty | Arthur Masuaku – West Ham United – wygrywa rzut wolny w obronie.

32 minuty | Sfaulowany przez Raheem Sterling – Manchester

34 minuty | CEL!!! West Ham United 0, Manchester 3. Leroy St & eacute; – Manchester – lewa stopa strzał z kilku metrów do lewego rogu. Wspierać – Raheem Sterling.

37 minuty | Fabian Delph – Manchester – wygrywa rzut wolny w obronie.

37 minuty | Sfaulowany przez Marko Arnautovic – West Ham United

37 minuty | Opóźnienie w meczu Fabian Delph – Manchester – – zranienie.

39 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

40 minuty | Sfaulowany przez Fabian Delph – Manchester

40 minuty | Grady Diangana – West Ham United – wygrywa rzut wolny w ataku.

41 minuty | strzał zablokowany. Marko Arnautovic – West Ham United – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

44 minuty | Kąt – West Ham United. Stracili przez Raheem Sterling.

45„+3 minut | Pierwsza połowa zakończyła – West Ham United 0, Manchester 3.

45 minuty | Druga połowa zaczyna West Ham United 0, Manchester 3.

45 minuty | Podstawienie – West Ham United. Aaron Cresswell Arthur Masuaku.

48 minuty | strzał zablokowany. David Silva – Manchester – lewa stopa strzał z lewej strony okna jest zablokowany. Wspierać – Leroy St & eacute;.

48 minuty | Szansa na strzał. Leroy St & eacute; – Manchester – prawa stopa strzał od środka okna zostanie zapisany w prawym rogu. Wspierać – Ilkay G Zastosowanie nawigacji ndogan.

50 minuty | Sfaulowany przez Issa Diop – West Ham United

50 minuty | Ilkay G Zastosowanie nawigacji ndogan – Manchester – wygrywa rzut wolny w ataku.

51 minuty | spalonym – West Ham United. Marko Arnautovic z karnetem, Jednakże Michail Antonio w spalonym.

55 minuty | Podstawienie – West Ham United. Chicharito dla Grady Diangana.

58 minuty | Michail Antonio – West Ham United – uderza prawy słupek z prawej nogi strzale z centrum oknie. Wspierać – Chicharito z długą piłkę po szybkim przerwie.

58 minuty | Sfaulowany przez Felipe Anderson – West Ham United

58 minuty | Kyle Walker – Manchester – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

62 minuty | Kąt – West Ham United. Ustąpił w Nicol i aacute S Otamendi.

63 minuty | szansa brakowało. Aaron Cresswell – West Ham United – lewa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało. Wspierać – Michail Antonio po rogu.

63 minuty | Kąt – West Ham United. Ustąpił w Ilkay G & uuml; ndogan.

65 minuty | Szansa na strzał. Ilkay G Zastosowanie nawigacji ndogan – Manchester – lewa stopa strzał z lewej strony okna jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Leroy St & eacute;.

68 minuty | Podstawienie – West Ham United. Lucas P eacute; rez Felipe Anderson.

69 minuty | Podstawienie – Manchester. Phil stopa Ilkay G & uuml; ndogan.

69 minuty | Kąt – West Ham United. Stracili przez Kyle Walker.

71 minuty | Sfaulowany przez Issa Diop – West Ham United

71 minuty | Sergio Ag & uuml; byłem – Manchester – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

74 minuty | szansa brakowało. Marko Arnautovic – West Ham United – Główka środku pudełka idzie wysokie. Wspierać – Michail Antonio z krzyżem.

74 minuty | Podstawienie – Manchester. RIYAD MAHREZ dla Raheem Sterling.

75 minuty | Kąt – West Ham United. Stracili przez Aymeric Laporte.

76 minuty | szansa brakowało. Fabi i aacute n Balbuena – West Ham United – Główka środku pudełka brakowało w lewo. Wspierać – Aaron Cresswell z krzyżem po rogu.

81 minuty | Podstawienie – Manchester. Sergio Gabriel Jezus Ag & uuml; ero.

82 minuty | strzał zablokowany. Lucas P eacute; rez – West Ham United – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Marko Arnautovic.

83 minuty | Opóźnienie w meczu Marko Arnautovic – West Ham United – – zranienie.

84 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

90„+3 minut | CEL!!! West Ham United 0, Manchester 4. Leroy St & eacute; – Manchester – lewa stopa strzał z lewej strony okna do prawego narożnika. Wspierać – Gabriel Jezus.

90 minuty | Marko Arnautovic poszedł rannych po West Ham United wykorzystał wszystkie napisy.