Wilki vs Huddersfield | 25 listopad 2018

Co się stało, kiedy wilki Zagrano Huddersfield W niedzielę 25 listopad 2018 ?

Znajdź poniżej…

– rozpoczyna się w pierwszej połowie.

3 minuty | Kąt – Wolverhampton Wanderers. Stracili przez Florent Hadergjonaj.

3 minuty | szansa brakowało. Ryan Bennett – Wolverhampton Wanderers – Główka środku pudełka nieodebranych. Wspierać – Jo & Atilde, o Moutinho krzyżykiem po kącie.

4 minuty | spalonym – Huddersfield Town. Alex Pritchard z karnetem, jednak Steve Mounie jest na pozycji spalonej.

6 minuty | CEL!!! Wolverhampton Wanderers 0, Huddersfield Town 1. Aaron Mooy – Huddersfield Town – prawa stopa strzał sprzed pola karnego w lewym rogu. Wspierać – Erik Durm.

7 minuty | Aaron Mooy – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

7 minuty | Sfaulowany przez Willy Boly – Wolverhampton Wanderers

12 minuty | szansa brakowało. R uacute; Jim é nosa – Wolverhampton Wanderers – prawa stopa strzał sprzed pola karnego jest wysoki i szeroki w prawo.

14 minuty | strzał zablokowany. Alex Pritchard – Huddersfield Town – prawa stopa strzał od centrum polu jest zablokowany. Wspierać – Philip Billing.

14 minuty | Kąt – Huddersfield Town. Stracili przez Conor Coady.

17 minuty | Sfaulowany przez Tommy Smith – Huddersfield Town

17 minuty | H & eacute; lder Costa – Wolverhampton Wanderers – wygrywa rzut wolny w obronie.

17 minuty | Tommy Smith – Huddersfield Town – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

20 minuty | strzał zablokowany. Ivan rycerz – Wolverhampton Wanderers – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Jo & Atilde The Moutinho.

20 minuty | Sfaulowany przez Matt Doherty – Wolverhampton Wanderers

20 minuty | Jonathan Hogg – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny w obronie.

22 minuty | Conor Coady – Wolverhampton Wanderers – wygrywa rzut wolny w obronie.

22 minuty | Sfaulowany przez Steve Mounie – Huddersfield Town

23 minuty | strzał zablokowany. H & eacute; lder Costa – Wolverhampton Wanderers – lewa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Matt Doherty.

24 minuty | Opóźnienie w meczu Florent Hadergjonaj – Huddersfield Town – – zranienie.

26 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

28 minuty | Sfaulowany przez Philip Billing – Huddersfield Town

28 minuty | Willy Boly – Wolverhampton Wanderers – wygrywa rzut wolny w obronie.

28 minuty | Opóźnienie w meczu Willy Boly – Wolverhampton Wanderers – – zranienie.

30 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

30 minuty | szansa brakowało. Philip Billing – Huddersfield Town – lewa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało. Wspierać – Erik Durm.

31 minuty | Sfaulowany przez Jo & Atilde, w Moutinho – Wolverhampton Wanderers

31 minuty | Philip Billing – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny w obronie.

32 minuty | Sfaulowany przez Jonathan Hogg – Huddersfield Town

32 minuty | R uacute; Jim é nosa – Wolverhampton Wanderers – wygrywa rzut wolny w obronie.

35 minuty | szansa brakowało. Ryan Bennett – Wolverhampton Wanderers – prawa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie. Wspierać – R uacute w Neves.

36 minuty | Kąt – Huddersfield Town. Stracili przez Conor Coady.

36 minuty | Szansa na strzał. Steve Mounie – Huddersfield Town – Główka środku pudełka jest zapisany w górnej części bramki. Wspierać – Aaron Mooy z krzyżem.

38 minuty | Kąt – Huddersfield Town. Stracili przez Willy Boly.

39 minuty | Szansa na strzał. Terence Kongolo – Huddersfield Town – header wewnątrz pudełka z sześciu stoczni – lewa strona jest zapisana w górnej części bramki. Wspierać – Jonathan Hogg z krzyżem.

43 minuty | Erik Durm – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

43 minuty | Sfaulowany przez Jo & Atilde, w Moutinho – Wolverhampton Wanderers

45„+1 minut | Szansa na strzał. Steve Mounie – Huddersfield Town – prawa stopa strzał sprzed pola są zapisywane w górnej części bramki. Wspierać – Terence Kongolo.

45„+2 minut | Kąt – Huddersfield Town. Stracili przez Willy Boly.

45„+3 minut | strzał zablokowany. Steve Mounie – Huddersfield Town – Główka środku pudełka jest zablokowany. Wspierać – Aaron Mooy z krzyżem.

45„+4 minut | Pierwsza połowa zakończyła – Wolverhampton Wanderers 0, Huddersfield Town 1.

45 minuty | Druga połowa zaczyna Wolverhampton Wanderers 0, Huddersfield Town 1.

45 minuty | Podstawienie – Wolverhampton Wanderers. Adama Traoré for Ivan Cavaleiro.

45 minuty | Podstawienie – Wolverhampton Wanderers. Gibbs Morgan-Biała jest Jo & Atilde The Moutinho.

51 minuty | Adama Traoré i eacute; – Wolverhampton Wanderers – wygrywa rzut wolny w ataku.

51 minuty | Sfaulowany przez Philip Billing – Huddersfield Town

51 minuty | spalonym – Wolverhampton Wanderers. R uacute; ben Neves przepustkę, Jednakże Willy Boly w spalonym.

54 minuty | Zanieczyszczona przez Adama Traor i eacute; – Wolverhampton Wanderers

54 minuty | Philip Billing – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny w obronie.

56 minuty | strzał zablokowany. R uacute; Jim é nosa – Wolverhampton Wanderers – header wewnątrz pudełka z sześciu stoczni – lewa strona jest zablokowana. Wspierać – Adama Traor i eacute; krzyżykiem.

56 minuty | Szansa na strzał. R uacute; Jim é nosa – Wolverhampton Wanderers – Główka kilka metrów są zapisywane w górnej części bramki.

59 minuty | szansa brakowało. Philip Billing – Huddersfield Town – lewa stopa strzał sprzed pola karnego jest blisko, ale brakowało w lewo. Wspierać – Jonathan Hogg.

60 minuty | Sfaulowany przez Jonathan Hogg – Huddersfield Town

60 minuty | R Still ben Ocet – Wolverhampton Wanderers – wygrywa rzut wolny w ataku.

60 minuty | Jonathan Hogg – Huddersfield Town – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

62 minuty | strzał zablokowany. R uacute w Neves – Wolverhampton Wanderers – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

62 minuty | Kąt – Wolverhampton Wanderers. Stracili przez Terence Kongolo.

66 minuty | szansa brakowało. R uacute; Jim é nosa – Wolverhampton Wanderers – prawa stopa strzał z prawej strony okna brakowało w lewo. Wspierać – Ryan Bennett.

66 minuty | Opóźnienie w meczu Terence Kongolo – Huddersfield Town – – zranienie.

67 minuty | opóźniać się. Gra jest gotowa do ponownego uruchomienia.

68 minuty | Zanieczyszczona H & eacute; lder Costa – Wolverhampton Wanderers

68 minuty | Jonathan Hogg – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

69 minuty | szansa brakowało. R uacute; Jim é nosa – Wolverhampton Wanderers – prawa stopa strzał z diffucult pozycji po prawej stronie jest wysoki i szeroki w prawo. Wspierać – H & eacute; lder Costa.

71 minuty | Szansa na strzał. Alex Pritchard – Huddersfield Town – prawa stopa strzał z prawej strony okna jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – Philip Billing.

72 minuty | Sfaulowany przez Willy Boly – Wolverhampton Wanderers

72 minuty | Steve Mounie – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny w ataku.

74 minuty | CEL!!! Wolverhampton Wanderers 0, Huddersfield Town 2. Aaron Mooy – Huddersfield Town – z rzutu wolnego z prawej nogi strzałem w prawym rogu.

75 minuty | Podstawienie – Wolverhampton Wanderers. Diogo Jota dla H & eacute; lider Costa.

75 minuty | Alex Pritchard – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny na lewym skrzydle.

75 minuty | Sfaulowany przez Matt Doherty – Wolverhampton Wanderers

79 minuty | strzał zablokowany. Aaron Mooy – Huddersfield Town – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

79 minuty | szansa brakowało. Steve Mounie – Huddersfield Town – prawa stopa strzał z prawej strony okna idzie wysokie.

84 minuty | Szansa na strzał. Diogo Jota – Wolverhampton Wanderers – lewa stopa strzał z lewej strony okna jest zapisywany przez bramkarza w środku bramki. Wspierać – R uacute; Jim é nosa.

86 minuty | Sfaulowany przez Alex Pritchard – Huddersfield Town

86 minuty | Ryan Bennett – Wolverhampton Wanderers – wygrywa rzut wolny w obronie.

87 minuty | Alex Pritchard – Huddersfield Town – wygrywa rzut wolny w ataku.

87 minuty | Zanieczyszczona przez R & uacute; ben Neves – Wolverhampton Wanderers

87 minuty | R uacute w Neves – Wolverhampton Wanderers – otrzyma żółtą kartkę żółtą kartką.

90„+1 minut | Kąt – Huddersfield Town. Stracili przez Willy Boly.

90„+3 minut | Podstawienie – Huddersfield Town. Isaac Mbenza Alex Pritchard.

90„+3 minut | Podstawienie – Huddersfield Town. Danny Williams Philip Billing.

90„+3 minut | Podstawienie – Huddersfield Town. Jon Gorenc Stankovic Jonathan Hogg.

90„+3 minut | strzał zablokowany. Aaron Mooy – Huddersfield Town – prawa stopa strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Wspierać – Florent Hadërgjonaj.

90„+3 minut | szansa brakowało. Danny Williams – Huddersfield Town – prawa stopa strzał sprzed pola karnego brakowało w lewo.

90„+4 minut | Diogo Jota – Wolverhampton Wanderers – wygrywa rzut wolny w ataku.

90„+4 minut | Sfaulowany przez Terence Kongolo – Huddersfield Town

90„+5 minut | szansa brakowało. R uacute w Neves – Wolverhampton Wanderers – prawa stopa strzał sprzed pola karnego idzie wysokie z rzutu wolnego.

90„+5 minut | To wszystko. zakończeniu gry – Wolverhampton Wanderers 0, Huddersfield Town 2.

90„+5 minut | Druga połowa zakończyła – Wolverhampton Wanderers 0, Huddersfield Town 2.